PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در انتقال یک سایت وردپرس

bijans
June 13th, 2010, 16:23
سلام دوستان. من یک مشتری دارم که یک سایت وردپرس روی پارس دیتا داره و میخواد منتقلش کنه روی هاست من. من فایل ها و دیتابیس رو انتقال دادم، اما سایت بالا نیومد. من هم زیاد با وردپرس کار نکردم. اگر کسی از دوستان بتونه هر چه سریع تر این کار رو برای ما انجام بده، یک هزینه ای هم تقدیمشون می شه.

ممنون.

AftabHosting
June 13th, 2010, 17:10
سلام آدرس سایت رو پ.خ کنید با در یاهو پیان دهید اگر کاری از دستم بر بیاد اوکی می کنم براتون.
موفق باشید :53:

khudeman
June 13th, 2010, 17:20
منهم در خدمتم. هزینه ای هم نمیخوام

HematYar
June 13th, 2010, 17:30
شما فقط کافیه فایل های روت رو انتقال بدید + فایل دیتابیس رو ریستور کنین . بعد هم یک یوزر برای دیتابیس بسازید و یوزر و پس رو در فایل wp-config.php به صورت صحیح وارد کنید بعد هم فایل رو سیو و آپلود کنین . سایت بدون هیچ مشکلی میاد بالا . کار خاصی هم نداره .

bijans
June 13th, 2010, 17:48
آخه مشکل اینه که نمی شه. ارور 500 میده عزیز جان! دیگه اینقدر هم ... نیستم!

HematYar
June 13th, 2010, 18:47
انتقال از سی پنل به سی پنل بوده ؟ یا ...

bijans
June 13th, 2010, 19:30

نه خیر. انتقال از Helm به eXtend 2 هست. من فایل های داخل www را به داخل public_html هاست جدید منتقل می کنم، دیتابیس را هم انتقال می دهم و فایل wp-config را با اطلاعات جدید ادیت می کنم. اما سایت بالا نمی آید. مشکل از کجا می تواند باشد؟

---------- Post added at 07:30 PM ---------- Previous post was at 07:30 PM ----------

نه خیر. انتقال از Helm به eXtend 2 هست. من فایل های داخل www را به داخل public_html هاست جدید منتقل می کنم، دیتابیس را هم انتقال می دهم و فایل wp-config را با اطلاعات جدید ادیت می کنم. اما سایت بالا نمی آید. مشکل از کجا می تواند باشد؟

HematYar
June 13th, 2010, 19:47
انتقال از هر کنترل پنلی به کنترل پنل دیگه ای چنین مشکلاتی رو به وجود میاره . نه برای وردپرس بله برای اکثر cms ها .

مثلآ" در کنترل پنل سی پنل :

/home/USER/public_html/

در دایرکت ادمین :

/home/USER/domains/YourDomain.Com/public_html/

شما فایل htaccess رو چک کنید احتمالا" آدرسی که در heml برای دایرکتوری home تعریف شده , با دایرکتوری که در eXtend 2 هست متفاوته .

اگر این طوری مشکل حل نشد بفرمایید تا فکر دیگه ای بکنیم :d

bijans
June 13th, 2010, 19:54
سرور ویندوز هست و فایل .htaccess نداره. مشکل از جای دیگه ای هست.

HematYar
June 13th, 2010, 20:12
موردی که عرض کردم یه مورد کلی بود . دیگه بقیش رو باید از کسی که کار با Helm و eXtend 2 رو بلد باشه سوال کنید . چون اصل این مشکل کاری به وردپرس نداره . البته این مشکل بر میگرده به اینکه اصولا" سیستم هایی مثل وردپرس جوملا و کلا" سیستم هایی که بر پایه php نوشته شدن به دلایلی با ویندوز مشکل زیاد دارن . همینو شما اگر به لینوکس انتقال بدید فکر نکنم مشکلی باشه .

موفق باشید

bijans
June 13th, 2010, 20:27
بله ولی مطمئناً سیستمی که تحت ویندوز نصب شده رو منتقل کنیم روی لینوکس مشکلاتش بیشتر میشه، نه؟

HematYar
June 13th, 2010, 20:33
بله ولی مطمئناً سیستمی که تحت ویندوز نصب شده رو منتقل کنیم روی لینوکس مشکلاتش بیشتر میشه، نه؟

تستش ضرر نداره :d

srashedian
June 13th, 2010, 20:40

با توجه به توضیحاتی که دادید، باید مشکلی وجود نداشته باشه، مگر اینکه دامین رو هم عوض کرده باشید (اگه آدرس دامین عوض شده باید دامین جدید رو به وردپرس معرفی کنید)