PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست تبدیل psd به whmcs

dark_7qe
July 3rd, 2014, 09:21
سلام عرض می کنم خدمت دوستان یه psd طراحی شده که از دوستانی که نمونه کار دارند(تاکید می کنم نمونه کار) لطفا افر بدند کار شامل یه index و درباره ما و تماس با ما و چند صفحه اصلی whmcs هستش
کار باید بیشترش با css طراحی بشه به جای اینکه عکس کپی پیست بشه

توضیحات طراح:

قبل از هر چیز باید بگم قالب باید اکثر جاهاش تا جایی که امکان داره از نظر منطقی ، باید
با کد و css نوشته بشه و از عکس استفاده نشه و تمام آیکون های سایت باید تو یه فایل لود بشه.
در ابتدا یک صفحه لودینگ میاد که چیز خاصی نداره و نباید از چند کیلوبایت بیشتر بشه که باید وقتی سایت در حال لود هست این بیاد و بعدش بره کنار و سایت رو نشون بده وقتی سایت لود شد کامل. ( در صورت امکان 2 تصویری که در سایت وجود داره برای صفحات سرور و طراحی سایت جز این قضیه نباشه و اون عکس ها طوری باشن که اخر از همه لود بشن )

همون طور که مشخصه منوی بالا و آیکون های سوییچ بین صفحات که سمت راست پیج اول هستن ثابتن این نکته رو هم بگم که باید تو قالب میزان شفافیت ها (opacity) به صورت دقیق رعایت بشه.
هر صفحه قالب باید صفحه مانیتور رو پر کنه و قیمت قالب رو در صورت رسپانسیو کد کردن هم بفرمایید.
کارکرد قالب هم به این صورت هست که وقتی اسکرول میشه سمت پایین یا از دکمه های سوییچ استفاده میشه صفحه پایینی باید از روی صفحه بالایی رد بشه و صفحه رو پر کنه.
در مورد منو هم وقتی توی صفحه ای هستیم باید خط آبی که در تصویر بالای طراحی سایت قرار داده شده به صورت خودکار بیاد رو عنوان اون صفحه ای که توش هستیم و در ضمن با کلیک بر روی هر منو باید اسکرول بشه رو همون صفحه خودش.
روی ورود به پنل کاربری هم که کلیک بشه باید صفحه ورودی که طراحی شده و در psd موجوده باز بشه.
***********در psd اشیائی که hover نام گذاری شدن باید وقتی موس روشون رفت اون عکس العمل رو نشون بدن************
دقت کنید بین صفحات فلش های کوچیکی قرار داره که به رنگ صفحه ی بالایی خودشون هستن اون ها هم حتما باید قرار داده بشن.

عکس psd هم به دوستان واجد شرایط ارسال میشه

hasanazizi
July 3rd, 2014, 09:28
اگر میتونید اونو به html تبدیل کنید بنده با کمترین هزینه و کمترین وقت برای شما تبدیلش میکنم
جدید ترین کار دیشب تموم شد
http://www.ilwh.ir/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-whmcs-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-whmcs-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A8%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D8%A7%D8%B3.html

nimafire
July 3rd, 2014, 14:08
وهاب انلاین در این زمینه میتواند به شما کمک کند
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0CCYQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.vahabonline.ir%2F&ei=ayS1U_PlGKeZ8gHOn4H4Cg&usg=AFQjCNHhuAoLnjtKbmkCGCRGiIM_f7i36g&sig2=_4XJcdev1cM35a4Kyeprcg&bvm=bv.70138588,d.b2U

L0cal
July 3rd, 2014, 15:25
سلام خسته نباشید..
در خدمتتون هستم دوست عزیز.

dark_7qe
July 3rd, 2014, 22:39
سلام خسته نباشید..
در خدمتتون هستم دوست عزیز.
نمونه کار دارید دوست عزیز؟؟
لطفا نمونه و قیمت رو پ خ کنید

- - - Updated - - -

پیشنهاد دیگه ای نبود؟؟

L0cal
July 4th, 2014, 10:26
نمونه کارها رو براتون پیغام خصوصی کردم...

songkadehnew
July 4th, 2014, 10:27
وهاب انلاین تایید میشه
راست چین هم خوبه

Yas-Host
July 4th, 2014, 10:36
وهاب عزیز تایید می شود.
در صورت اینکه وقت نداشتند در خدمتیم.
بهتر است سوابق بنده رو در iranwhms.ir مشاهده فرمایید.
موفق باشید.

nima17701
July 4th, 2014, 11:05
باسلام، درخدمتیم
اطلاعات و نمونه کار ها خدمتتون ارسال شد .
سپاس

Mohammad_reza
July 4th, 2014, 14:30
اگر مایل بودید می تونم براتون انجام بدم. برای تعیین قیمت هم لطفاً تصویر فایل psd رو برام بفرستید.