PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت در مورد سرور اختصاصی

raminramz
July 2nd, 2014, 22:54
سلام
من فقط با cpanel کار میکنم
دیدم واسه هاست دانلود دادن به صرفه نیست به ضرره میخوام سرور های جدیدم رو دیگه دایرکت ادمین یا کلکسو نصب کنم
به نظر شما دایرکت ادمین نصب کنم؟
لایسنسش چنده؟ (معمولا افرادی که عمده گرفتن کمتر میدن تکیش گرونه)
تو بک آپ گیری و امکانات دست کمی از Cpanel نداره؟
بخوایم یه زوری ببریم روی cpanel چی؟ یا همینایی که دارم رو میتونم از Cpanel ببرم روی دارکت ادمین؟
با لایت اسپید و cloud linux مثل Cpanel جواب میده؟
یا پنل های رایگان مثل کلکسو چطور

mhiizadi
July 2nd, 2014, 23:13
سلام
1- من فقط با cpanel کار میکنم
2- دیدم واسه هاست دانلود دادن به صرفه نیست به ضرره میخوام سرور های جدیدم رو دیگه دایرکت ادمین یا کلکسو نصب کنم
3- به نظر شما دایرکت ادمین نصب کنم؟
4- لایسنسش چنده؟ (معمولا افرادی که عمده گرفتن کمتر میدن تکیش گرونه)
5- تو بک آپ گیری و امکانات دست کمی از Cpanel نداره؟
6- بخوایم یه زوری ببریم روی cpanel چی؟ یا همینایی که دارم رو میتونم از Cpanel ببرم روی دارکت ادمین؟
7- با لایت اسپید و cloud linux مثل Cpanel جواب میده؟
8- یا پنل های رایگان مثل کلکسو چطور

1- بهترین پنله ؛ ولی چون هاست دانلود میخواید استفاده کنید و رم زیادی رو میخواد سی پنل و لایسنسش هم برای سرور اختصاصی کم کم 100 تومنه نمیشه :)
2- دایرکت مناسبه
3- اره نصب کنید برای دانلود مناسبه
4- 20 تومن ماهانه ؛ ( میانگین قیمته ) لایف تایم از 100 تومن داره تا 200 دلاری خودش
5- کمتر از سی پنله !
6- مشکلی نداره با trnasfers توی سی پنل میشه
7- با لایت اسپید خوب کار میکنه تست شده ولی نه مثل سی پنل ؛ برای همین انجین ایکس استفاده بشه بهتره !
8- فرندی یوزر نیست

raminramz
July 2nd, 2014, 23:25
1- بهترین پنله ؛ ولی چون هاست دانلود میخواید استفاده کنید و رم زیادی رو میخواد سی پنل و لایسنسش هم برای سرور اختصاصی کم کم 100 تومنه نمیشه :)
2- دایرکت مناسبه
3- اره نصب کنید برای دانلود مناسبه
4- 20 تومن ماهانه ؛ ( میانگین قیمته ) لایف تایم از 100 تومن داره تا 200 دلاری خودش
5- کمتر از سی پنله !
6- مشکلی نداره با trnasfers توی سی پنل میشه
7- با لایت اسپید خوب کار میکنه تست شده ولی نه مثل سی پنل ؛ برای همین انجین ایکس استفاده بشه بهتره !
8- فرندی یوزر نیست

پس با توجه به این که فقط فایله دیتابیس و ایمیل و اینا نداره به اون صورت
بک آپ گیری حرفه ای نمیخوایم بعضی از اکانت ها که پول اضافه دادن واسشون فعال میکنیم
هزینه الکی هم هست 120 تومان کجا 20 تومان کجا
پس دایرکت ادمین منابه
ممنون از راهنمایی شما

MOHAMMAD MOHSEN
July 3rd, 2014, 01:13
بکاپ گیری دایرکت ادمین قوی تر هست! البته پلاگین هایی هست برای سی پنل که بکاپگیریش رو بهتر می کنه اما در حالت پیش فرض بکاپ گیری دایرکت ادمین انعطاف بیشتری داره!

mhiizadi
July 3rd, 2014, 01:19
بکاپ گیری دایرکت ادمین قوی تر هست! البته پلاگین هایی هست برای سی پنل که بکاپگیریش رو بهتر می کنه اما در حالت پیش فرض بکاپ گیری دایرکت ادمین انعطاف بیشتری داره!

فکر نکنم جناب ایزدی ؛
چون توی سی پنل بخواید روزانه بک آپ بگیره 7 تا تیک میزنید daily بک آپ میگیره یا هفتگی هم به همین صورت
ولی توی دایرکت باید 7 تا کرن متفاوت بزنید !
مزیت و معیایب خودش رو داره از اون لحاظ ؛ ولی از نظری هم در حد هم هستند

besthosti.com
July 3rd, 2014, 03:52
سلام
دیدم واسه هاست دانلود دادن به صرفه نیست به ضرره میخوام سرور های جدیدم رو دیگه دایرکت ادمین یا کلکسو نصب کنم
بخوایم یه زوری ببریم روی cpanel چی؟ یا همینایی که دارم رو میتونم از Cpanel ببرم روی دارکت ادمین؟
- به نظر من نصب کنید و شرکت های هاستینگ هایی هم که من باهاشون کار کرده بودم چه همکار و چه مشتری دایرکت ادمین داشتند.
-لایسنسش ماهانه تو همین انجمن هست که میفروشن خوبم هست قیمتش
-بک آپ گیری ضعیف هست
-میتونین به راحتی به سی پنل انتقال بدین

aligoli
July 3rd, 2014, 04:10
سلام

حتما از دایرکت ادمین استفاده نمایید و به هیچ عنوان از کنترل پنل های رایگان استفاده نفرمایید.

OmidX
July 3rd, 2014, 04:21
سلام

سلام ...

بله ، دایرکت ادمین از هر لحاظ تایید میشه ;)

مستقیم بخواید بخرید : 29$ و اگر از نمایندگان بخرید حدودا 20000 ~ 25000 ت ه ...

بکاپ گیری دایرکت ادمین کامله دوست عزیز ، نگران این موضوع نباشید اصلا ... ما الان بکاپ گیری ، روزانه ، هفتگی و ماهانه رو دو سرور داریم ک هیچ مشکلی نبوده تا حالا ، اما کلا با سی پنل تفاوت هایی داره .

بهتره از Apache + NGINX استفاده کنید تا لایت اسپید ... با CloudLinux مشکلی نداره ...

موفق باشید ...

- - - Updated - - -

فکر نکنم جناب ایزدی ؛
چون توی سی پنل بخواید روزانه بک آپ بگیره 7 تا تیک میزنید daily بک آپ میگیره یا هفتگی هم به همین صورت
ولی توی دایرکت باید 7 تا کرن متفاوت بزنید !
مزیت و معیایب خودش رو داره از اون لحاظ ؛ ولی از نظری هم در حد هم هستند

بله کاملا حرف ایشون تایید میشه ;)

LIAN2
July 3rd, 2014, 08:55
سلام - وقت بخیر
در زمینه بکاپ گیری ، دایرکت ادمین بهتر از cPanel عمل میکنه.
اما داخل بحثی مثل Addon Domain / Sub Domain ضعیف تر از cPanel هست و کمی پیچیدگی داره.
همینطور سرعت خود پنل از cPanel مناسب تر هست ، مشکلات تحریم لایسنس هم ندارید.
قیمت لایسنس هم بسته به سیاست فروشنده از ۱۴.۰۰۰ تومان تا ۳۰.۰۰۰ تومان /ماهیانه در بازار موجود هست.

novin-web
July 3rd, 2014, 09:45
سلام
شک نکنند بعد از سی پنل بهترین گزینه دایرکت ادمین هست.
هزینه لایسنس هم 4 دولار هست که معادل 18 تومان میشه. البته بصورت رایگان هم میتونید نصب کنید.