PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قفل شدن دیتابیس

1seda
July 2nd, 2014, 21:46
سلام
من با یک مشکل جدی روبرو شدم

هاستی که توش بودم به دلایلی دچار مشکل شد

و بعد دیتابیس من قفل شد

و هیچ کاری نمیتونم تو وردپرس کنم و آمار و ... همه چیزی قفل شده نه میشه چیزی و تغییر داد و نه میشه چیز حذف کرد و یا چیزی نوشت

به جایی که هاست و گرفتم میگم هیچ جوابی بهم نمیدن

من رفتم دیتابیس و تعمیر کنم و اپتیمایز نمیشه کاری کرد

حتی بک آپ هم نمیشه از فایل هاو کل دیتابیس گرفت و ارور میده

این هم تصوریرش

http://s5.picofile.c...12118/errer.jpg (http://s5.picofile.com/file/8128512118/errer.jpg)

لطفا هر چه سریعتر کمکم کنید من این هاست 2 روز دیگه وقتش تموم میشه و میخوام برم جای دیگه اما نه میتونم بک آپ بگیرم و نه میشه دیتابیسو انتقال داد

و read only شده

دوستان کمک کنید

ULTRAWEB
July 2nd, 2014, 22:05
فقط مدیر سیستم میتونه کمکتون کنه که اونم می گید تمایلی نداره و بهش میگه مربوط نیست
ایا دسترسی به پی اچ پی می ادمین دارین از اونجا میتونین دیتابیس رو اکسپورت بگیرین؟! بصورت فایل اس کی یو ال؟ یا نه؟
اگر از اون طریقم نمیشه کاری از دست شما بر نمیاد مگر اینکه مدیر سیستم به کمکتون بیاد

1seda
July 2nd, 2014, 22:23
از طریق پی اچ پی ادمین هم که میزنم تا 2-3 مگ میره و قطع میشه
و کاری نمیشه کرد

ULTRAWEB
July 2nd, 2014, 22:36
دسترسی رو ارسال کنین بررسی کنم

a.e
July 2nd, 2014, 22:55
در صورتی که بک آپ از سایت نهایتاً با اختلاف زمانی 1 الی 2 روز دارید پیشنهاد میشود ریستور کنید؛ چرا که طبق فرموده دوست بزرگوارمان تنها شخصی که میتواند به شما کمک کند مدیر سرور است

mahdiazarnia
July 2nd, 2014, 23:11
2 حالت وجود داره
1. اینکه شما از طریق یوزری که به sql وصل میشید دسترسی نداره برای رایت
2. اینکه کلاً سرور ایشون مشکل داره که باید رسیدگی کنه

1seda
July 2nd, 2014, 23:23
سرورشون مشکل پیدا کرد و بعد اینجوری شد اول گفتن درست میکنند اما 2-3 هقته که گذشت و هی وعده کاری نکردند
اتفاقا از بجه های همین جا گرفتم اگه نشد میزارم اینجا اسمش و که مدیریت یه فکری براش بکنه

mahdiazarnia
July 2nd, 2014, 23:30
سرورشون مشکل پیدا کرد و بعد اینجوری شد اول گفتن درست میکنند اما 2-3 هقته که گذشت و هی وعده کاری نکردند
اتفاقا از بجه های همین جا گرفتم اگه نشد میزارم اینجا اسمش و که مدیریت یه فکری براش بکنه
صبور بودن بهترین کاریه که شما می تونید انجام بدید
باهاشون صحبت کنید ، مطمئناً ایشون هم دوست ندارند که این مشکل وجود داشته باشه