PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید لپ تاپ

fadakweb
July 2nd, 2014, 17:36
با سلام خدمت دوستان

بنده قصد خریداری لپ تاپ رو دارم میخواستم در صورت امکان دوستان وارد به این امر راهنمایی کنند که چه برند و مشخصاتی خوب هست .

یکی از دوستان مدل k451L Asus Core i7 رو به من معرفی کردند . میخواستم لطف کنید راهنمایی کنید در این مورد و نظرات پیشنهادیتون

با تشکر

lemo1996
July 2nd, 2014, 17:38
با سلام خدمت دوستان

بنده قصد خریداری لپ تاپ رو دارم میخواستم در صورت امکان دوستان وارد به این امر راهنمایی کنند که چه برند و مشخصاتی خوب هست .

یکی از دوستان مدل k451L Asus Core i7 رو به من معرفی کردند . میخواستم لطف کنید راهنمایی کنید در این مورد و نظرات پیشنهادیتون

با تشکر

چه مقدار بودجه دارین ؟ مورد استفاده ؟

Aguila*Roja
July 2nd, 2014, 18:31
بودجه چقد هست؟ بی چه ستفده ی می خوید؟

host-net
July 2nd, 2014, 18:42
درود

برای خرید نوت بوک چندین مورد هست که باید به انها دقت کنید

چه کاربردی از لپ تاپ رو دارید؟
چه سخت افزاری رو نیاز دارید؟
چه مقدار قصد هزینه دارید؟

برندهای Apple - SONY- HP

ولی ابتدا نیازهای خودتون رو بگید تا بهتر راهنمایی کنیم

Aguila*Roja
July 2nd, 2014, 19:36
نتواندی با دوست عزیز دقت داشته باشید که تا حد ممکن تعصب بر روی برند خاصی نداشته باشید طبیعی است که اکثر مردم برند خاصی را می پسندندولی این امر ممکن است باعث شود تا از هزینه ای که می پردازید حداکثر استفاده رو نبرید و حتی ممکن است با عث شود تا محصولی کاملا اشتباه را انتخاب کنید و دوم اینکه سعی کنید لپ تاپ رو با یک گارانتی معتبر خریداری کنید زیرا در هر زمان که از لپ تاپ استفاده می کنید و لپ تاپ را روی پاهایتان و یا ... قرار می دهید ضربات کاملا ارامی به سیستم وارد می شود اما این ضربات ارام با خراب کردن قسمت های مختلف سیستم خودشان را نشان می دهند

CityKala.net
July 2nd, 2014, 20:42
من ۲ ۳ سال پيش يك Dell 5110 هرچند راضيم ولي خيلي داغ ميكنه!

البته اينو نگفتم شما بري ۵۱۱۰ بگيري چون خودم پيشنهاد نميدم، منظورم اينه كه به مشخصات سخت‌افزاري بسنده نكنيد توي اينترنت حتماً در مورد لپ‌تاپ‌ها و مشكلاتشون تحقيق كنيد و مطلع باشيد
من بيشتر به خاطر سخت افزار i7 و 8gb ddr3 و 1tb hdd و كارت گرافيك و اينها خريدم امّا به خاطر داغ شدن كارت گرافيك پشيمون شدم تقريباً

سطح اطلاعاتتون در مورد مدل‌هارو بالا ببريد داخل همين سايت‌ ديجي‌كالا اگر بريد نظرات مردم در مورد برند‌ها و مدل‌ها هست، مي‌توانيد مطالعه كنيد و نتيجه‌گيري كنيد.

fadakweb
July 2nd, 2014, 20:56
با تشکر از دوستان

بودجه بنده تا سقف 4 میلیون تومان هست . برای استفاده خانگی هم میخوام . یعنی دنبال چیزی هستم که از نظر کیفیت خوب باشه . برند Apple هزینه بسیار زیادی داره . در حد Asus که از نظر کیفیت و هزینه نسبتا خوب هستند راهنمایی کنید . بنده به علت اینکه همین چند روزه میخوام خریداری کنم اینجا تاپیک زدم دوستان با توجه به تجربشون راهنمایی کنند و یک مدل رو معرفی کنند چون خودم اطلاعات فنی چندانی در این مورد ندارم

سپاس

ra3ou1
July 2nd, 2014, 22:46
من sony vaio دارم و بسیار راضیم

خیلی خوب کار میکنه و از همه نظر عالی هست.

البته باز به کار شما بستگی داره

ببینید کارایی شما چیه +هزینه بهترین گزینه رو انتخاب کنید

با سپاس

Aguila*Roja
July 2nd, 2014, 23:10
با تشکر از دوستان

بودجه بنده تا سقف 4 میلیون تومان هست . برای استفاده خانگی هم میخوام . یعنی دنبال چیزی هستم که از نظر کیفیت خوب باشه . برند Apple هزینه بسیار زیادی داره . در حد Asus که از نظر کیفیت و هزینه نسبتا خوب هستند راهنمایی کنید . بنده به علت اینکه همین چند روزه میخوام خریداری کنم اینجا تاپیک زدم دوستان با توجه به تجربشون راهنمایی کنند و یک مدل رو معرفی کنند چون خودم اطلاعات فنی چندانی در این مورد ندارم

سپاس
با توجه به هزینه ای که شما میخواید بکنید و کاراییتون این مدل ها خوب هستند:

سونی:
Sony VAIO Fit 15E SVF153290X

ایسوس:
ASUS N56JN - B

ایسر:
Acer Aspire E1-572PG-74508G1TMnkk

hostfire
July 2nd, 2014, 23:49
با سلام خدمت دوستان

با تشکر

از لحاظ کیفیت ساخت ایسوز خیلی تایید میشه
از لحاظ ماندگاری کلا بیخیال سونی شید آشغالی بیشتر نیست در برابر مک بوک
اگر میخواید تا 4 تومن هزینه کنید واقعا بیخیال ایسوز و سونی شید
فقط و فقط بچسبید به مک بوک پرو
Model : Apple MacBook Pro 13-inch with Retina display 2013 ME864
3.860.000

همچنین :
Model : Apple MacBook Air MD711
2.840.000

مدل دوم قد یک سونی 5 میلیون تومنی به شما کار و کیفیت میده

par30shop
July 3rd, 2014, 00:06
با 4 ممیلیون تومن میتونید سری های خیلی معروف HP و دل بگیرید و از برند های کوچکتر صرف نظر کنید
http://www.digikala.com/Search/Category-Notebook-Netbook-Ultrabook/#/Category-Laptop/Category-Notebook-Netbook-Ultrabook/Brand-2/
http://www.digikala.com/Search/Category-Notebook-Netbook-Ultrabook/#/Category-Laptop/Category-Notebook-Netbook-Ultrabook/Brand-6/MaxPrice-4199000/SortBy-10/

ProBookHP , XPS Dell .
ایسر و لنوو هم خوب هستند ولی کیفیت ساخت HP و Dell رو هیچ برندی نداره - اگه واقعا گیک اپل هستید هم اپل بگیرید در غیر اینصورت فقط خرج بیهوده کردید !‌قدرت سخت افزاری HP Dell رو هیجکدوم دارا نیستند و تعصبی هم نمیگم - واقغا تست شده هست و مشاهدات میدانی دوستان در دانشگاه و کارهایی که با لپ تاپ انجام میدند یکی از دلایل هست

- - - Updated - - -

با 4 ممیلیون تومن میتونید سری های خیلی معروف HP و دل بگیرید و از برند های کوچکتر صرف نظر کنید
http://www.digikala.com/Search/Category-Notebook-Netbook-Ultrabook/#/Category-Laptop/Category-Notebook-Netbook-Ultrabook/Brand-2/
http://www.digikala.com/Search/Category-Notebook-Netbook-Ultrabook/#/Category-Laptop/Category-Notebook-Netbook-Ultrabook/Brand-6/MaxPrice-4199000/SortBy-10/

ProBookHP , XPS Dell .
ایسر و لنوو هم خوب هستند ولی کیفیت ساخت HP و Dell رو هیچ برندی نداره - اگه واقعا گیک اپل هستید هم اپل بگیرید در غیر اینصورت فقط خرج بیهوده کردید !‌قدرت سخت افزاری HP Dell رو هیجکدوم دارا نیستند و تعصبی هم نمیگم - واقغا تست شده هست و مشاهدات میدانی دوستان در دانشگاه و کارهایی که با لپ تاپ انجام میدند یکی از دلایل هست

host-net
July 3rd, 2014, 01:07
درود

همونطور که نیاز خانگی دارید و قصد چندان مصرفی ندارید سعی کنید بیشتر در خرید خود دقت کنید

این مدل رو پیشنهاد میکنمN245 HP چون حتی برای گیم و کارهای دیگر مناسب هست با قیمت مناسب
نیازی که شما دارید رو برطرف میکنه هم مناسب شما خواهد بود و شک ندارم راضی هم خواهید بود

مشخصات

http://www.digikala.com/Product/DKP-33392/HP-Pavilion-15-n245ee/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D8%A7%DA%86-%D9%BE%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D9%88%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-15

اگر از نظر ظاهر حساس هستید بهترین گزینه ها اپل و سونی هست ، که پیشنهاد میکنم هزینه اضافی نکنید
یک سیستم خوب سیستمی هست که نیاز شما را رفع کنه نه اینکه پرقدرت باشه ولی مصرفی نشه

مدل های زیادی در بازار وجود داره که بر اساس سلیقه خودتون میتونید انتخاب کنید و مدلی که پیشنهاد دادم قیمت مناسب و امکانات خوبی داره

پیروز باشید

5h46h64rd
July 3rd, 2014, 02:48
اینایی که اپل اپل می کنن اینو در نظر بگیرن که ایشون کاربر خونگی هستن و برای کار کردن با ویندوز با مشکل بر می خورن و هزینه ی اضافی برای بوت کمپ یا پرلل باید بدن که کسی براشون نصب کنه

چون حرفه ای هاشم آخرسر با سلام و صلوات ویندوز رو کنار مک میارن الکی اپل رو پیشنهاد ندین
برای اینکه اسپم هم نشه
کانفیگ خاصی مد نظرم نیست ولی اگه چیزی میگیری این اولویت بندی مد نظرت باشه

dell xps -1
hp envy-2
3- samsung ativ book series 6
4 sony vaio series 5

سونی فقط داره پول مارکشو میگیره همینو بس

به هیچ عنوان از مرکز پایتخت نخر :)

Aguila*Roja
July 3rd, 2014, 03:06
دوست عزیز از خرید مک بوک صرف نظر کنید چون در صورت هر گونه بوجود امدن مشکل به سختی می تونید مشکل رو رفع کنید مثلا اگر کیبوردش خراب بشه یا بسوزه دیگه هیچی

hostfire
July 5th, 2014, 00:43
دوست عزیز از خرید مک بوک صرف نظر کنید چون در صورت هر گونه بوجود امدن مشکل به سختی می تونید مشکل رو رفع کنید مثلا اگر کیبوردش خراب بشه یا بسوزه دیگه هیچی

اینایی که اپل اپل می کنن اینو در نظر بگیرن که ایشون کاربر خونگی هستن و برای کار کردن با ویندوز با مشکل بر می خورن و هزینه ی اضافی برای بوت کمپ یا پرلل باید بدن که کسی براشون نصب کنه

چون حرفه ای هاشم آخرسر با سلام و صلوات ویندوز رو کنار مک میارن الکی اپل رو پیشنهاد ندین
برای اینکه اسپم هم نشه
کانفیگ خاصی مد نظرم نیست ولی اگه چیزی میگیری این اولویت بندی مد نظرت باشه

dell xps -1
hp envy-2
3- samsung ativ book series 6
4 sony vaio series 5

سونی فقط داره پول مارکشو میگیره همینو بس

به هیچ عنوان از مرکز پایتخت نخر :)

بله حرف این دوستان تایید میشه کاملا چون مک بوک و ایر بوک برای حرفه ای هاست :)

Aguila*Roja
July 5th, 2014, 00:53
بله حرف این دوستان تایید میشه کاملا چون مک بوک و ایر بوک برای حرفه ای هاست :)
منظور دوستمون مک بوک پرو و ایر بوک بود

ممنون از تائیدت