PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تماس از پلیس فتا ، واقعیت یا دروغ؟

tikweb.ir
July 2nd, 2014, 17:14
سلام خدمت همکاران محترم
امروز تماسی از پلیس فتای استان مرکزی داشتیم که اول با یه شماره ایرانسل تماس گرفتن بعدش که گفتیم با یه شماره دیگه تماس گرفتن که متاسفانه شماره روی گوشی ما نیفتاد(unknown افتاد) !

از ما شماره فکس خاستن تا نامه قضایی مربوطه رو بفرستن ، ولی بنده چون الان در سفر هستم و تا چند مدت دیگه هم دسترسی به فکس خودمون ندارم بهشون گفتم که برامون نامه رو ایمیل کنند که گفتن ما اجازه همچین کاری رو نداریم !!

فقط گفتن اگه فکس دارید که فکس کنیم براتون
و در اخر هم ادرس سایت مورد تخلف رو اس ام اس کردن و خاستن که اطلاعاتشون رو به ایمیل markazi_fata@police.ir و یا شماره فکس 08612184068 و یا 08612184071 ارسال کنیم ! (توی سایت فتا این ایمیل و فکس ها معتبر هستند !)

ظاهرا هم اطلاعات فردی یکی از مشتریان ما که از ما هاست داره رو میخان ، به دلیل سایت غیر مجاز...

میخاستم بدونم بنظر شما ساختگی هست یا واقعا از پلیس فتا هستند؟ و اصلا چطور باید در این مواقع تشخیص داد ؟

Javan Host
July 2nd, 2014, 17:21
امکان دارد ایمیل و .... فک باشند !
شما درخواست مدرک معتبر کنید و بگویید تا زمانی که مدرکی تحویل ندهند نمی توانید اطلاعات مشتری را برای ایشان بفرستید

rules
July 2nd, 2014, 17:22
شماره ایرانسل آخه برادر من ؟ :78: کار داشتن میان در خونه میبرنت...

lemo1996
July 2nd, 2014, 17:23
سلام
دلیلی نداره پلیس فتا بخواد با یک شماره ی ایرانسل تماس بگیری درصورتی که از نظر قانونی بخوان موضوعی رو پیگیری کنند
ولی در صورتی که این ایمل و شماره ها واقعی هستند ...
مهم اینه که تخلف اون کاربرتون چی بوده ؟ تا چه حد ؟

Ramin
July 2nd, 2014, 17:24
دوست عزیز در این خصوص تاپیک های بیشتری با حجم زیاد نظرات دوستان در انجمن وجود دارد. اگر قصد شما دریافت نظرات می باشد لطفا سرچ کنید و بعد ار مراجعه به تاپیک های فوق ، نظرات را مطالعه فرمائید