PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال دامنه در آنلاین نیک !!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

paypal
June 13th, 2010, 07:51
سلام بچه ها .

ببینید فرض کنید من پسورد دامنه یک نفر رو دارم در onlinenic حالا می تونم اون رو آزاد کنم و همون لحظه از یک جایی مثل godaddy ثبت کنم ؟ آیا امکانش هست ؟ اگه این کار رو کنم باز هم میتونه دامنه رو پس بگیره ؟

اگه این راه نمیشه میشه به پنل خودم توی آنلاین نیک منتقل کنم به طوری که نتونه پس بگیره ؟

در ضمن من ***ی نمیخوام بکنم . دامنه خودم رو میخوام که یکی برام ثبت کرده اما الان تو پنل اون هستش و نمیتونم ازش بگیرم . کلامون رفته تو هم .

اگه دامنه رو REGISTRAR-LOCK کرده باشه که نشه انتقال داد چی کنم ؟

یک سوال دیگه هم داشتم . من می خوام یک دامنه در godaddy ثبت کنم . اما طبق قوانین باید مشخصاتی که میدم حقیقی باشه درسته ؟ خوب من ایران هستم مشخصات ایران هم نمیتونم بابت مسائل امنیتی بدم . باید چی کار کنم ؟ و دیگر قوانین چی هستش ؟ لطفاً به من بگین

ممنون از همتون

Sajad
June 13th, 2010, 12:52
در مورد دامنه آنلاین نیکتون تقریبا راهی نیست که دامنه را پس بگیرید مگه اینکه خودشون auth-code رو بدن و دامنه رو براتون آنلاک کنن.

در مورد godaddy هم مگه مجبورید از جایی که تحریم هستیم سرویس بگیرید که اذیت بشید ! هزار جای معتبر دیگه هم هست !

paypal
June 13th, 2010, 17:12
ممنون . ببینین auth code مگه به billing داده نمیشه ؟ اگه من billing رو ایمیلش رو تو دستم بگیرم چی ؟ اونوقت میشه authcode را گرفت و دامنه را انتقال داد ؟

یکی از دوستان گفتند :

" Bara transfer kardan domain avalin kari ke mikonid age tu dast resi be panel darid koliye emai hayi ke tu panel hast ro be esme khodetun tagir midid bad tu bakhshe poshtibani online nic ye tickt baz mikonid va migid man dast resi be kasi ke domain ro baram register karde nadaram lotfan Secret code domain ro bedid bara entegal"

این رو قبول دارید ؟ چقدر طول میکشه

ممنون

abbas_majan
June 13th, 2010, 17:29
من قبلا این کار رو کردم ، secret code رو نمیدند

Sajad
June 13th, 2010, 17:31
معمولا اینکه بخواهید از خود آنلاین نیک بگیرید منتفی هست. شما باید به خود آنلاین نیک حتی دلیل بیارید که چرا این دامنه رو ریسلر بهتون نمیده و تا زمانیکه مشخص نشه معمولا اینکار رو براتون انجام نمیدن. با این حال میتونید تست کنید ! ولی اولین جوابی که میگیرید اینه که با فلان ریسلر تماس بگیرید.
موفق باشید.

paypal
June 13th, 2010, 18:44
ممنون از جوابتون . من یک پنل ساختم تو آنلاین نیک دیدم اینو داره .

Get Auth-Code (https://www.onlinenic.com/cp_english/manage_domains/get_acode.php)

با این گزینه تو منوی مدیریت نمیشه auth رو گرفت ؟ ممنون

paypal
June 14th, 2010, 03:25
دوستان کمک کنند . یک سری میگن خود ادمین میتونه auth code رو بگیره یکسری میگن billing میتونه . یک سری میگن اصلاً نمیخواد . یکی میگه ...........

کمک کنین لطفاً

paypal
June 14th, 2010, 06:36
دوستان عزیز من الان با آنلاین نیک صحبت کردم این رو به من گفت

man
i see in panel, get authentication code , what is that ?

man
no no i wanna transfer my domain in name.com

Frank
yes, it is to get the domain authcode

man
ok so i can get authencode with click on get authencode , yea ?

Frank
right

man
so dont need i send to u a email for get authentication code yea ?

Frank
yes,no need

من که انگلیسیم بده . اون هم بدتر از من :d . دوستان اون secret code که گفتین چه فرقی با authencode داره الان ؟ الان دیگه مشکل کجاست ؟

abbas_majan
June 14th, 2010, 07:18
Secret Code همون authencode هستش اما بازم می گم توی تیکت به خود کاستمر authencode رو نمی دند ، این کد فقط از پنل شخصی

که از آنلاین نیک پنل گرفته و دامنه را ثبت کرده براتون قابل مشاهده است و بس ، خودتون رو خسته نکنید :D

paypal
June 14th, 2010, 17:10
سلام من بحث من سر این هستش که من ایمیل آدمین رو دارم هک میکنم که به پنل دسترسی پیدا کنم . از اونجا هم نمیشهههههه ؟