PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در آی پی سرور، ایمیل ارسال نمیشه

database
June 13th, 2010, 01:22
سلام دوستان

ما یک سرور داریم که روش xen و hypervm داریم و وی پی اس لینوکس روش ایجاد کردیم یه تعدادی. مشکلی در این وی پی اس ها داریم که ایمیل ارسال نمیشه کرد ازشون. سرور اصلی ایمیل میفرسته مثلا برای welcome. ما فکر می کردیم مشکل از os tamplate هامونه که یک جدید استفاه کردیم و بازم حل نشد. تا اینکه دیروز یک سری آی پی جدید خریداری کردم، بعد از اینکه آی پی ها رو برامون ست کردن روی سرور، دیدیم که با آی پی های جدید این مشکل وجود نداره و ایمیل بخوبی ارسال میشه. اما این مشکل در آی پی ها قبلی یعنی آی پی های اصلی سرور هنوز پابرجاست

میخواستم از دوستان عزیز خواهش کنم که اگر امکانش رو دارن یک راهنمایی بکنن تا مشکل ما حل بشه چون واقعا به مشکل خوردیم با این موضوع

Arashdn
June 13th, 2010, 07:36
آیپی ها تو بلک لیست اسپم هست ....

database
June 13th, 2010, 08:54
آیپی ها تو بلک لیست اسپم هست ....

فکر نکنم مشکل این باشه. چون اصلا ارسال نمیشه و توی اسپم هم نمیره. یک مشکل فنی داره توی سرور احتمالا

Vahid
June 13th, 2010, 09:39
لاگ ها رو قرار بدید تا بشه نظری داد

/var/log/maillog

Arashdn
June 13th, 2010, 09:51
فکر نکنم مشکل این باشه. چون اصلا ارسال نمیشه و توی اسپم هم نمیره. یک مشکل فنی داره توی سرور احتمالا
ایمیل ها فقط به یاهو نمیره یا هیچ کجا نمیره؟

database
June 13th, 2010, 15:22
لاگ ها رو قرار بدید تا بشه نظری داد

سلام

این مسیری که فرمودید موجود نبود . یعنی توی پوشه log، پوشه maillog موجود نبود.تصویری از موجودی پوشه var رو ضمیمه کردم. سیستم عامل ما centos هست. ممکنه توی مسیر دیگه ای باشه ؟

ضمنا مشکلات ما فراتر از این هست. ما وقتی به ssh این vps ها وصل میشیم، نمیتونیم update انجام بدیم. wget کار نمیکنه و حتی ping هم نمیکنه. جالب اینجاست که روی رنج ip های جدید این مشکل بهیچ وجه دیده نمیشه و vps های روی این ip ها بدرستی کار می کنند

ضمنا ایمیل به هیچ سروری ارسال نمیشه

منون از مشارکت شما

database
June 14th, 2010, 16:06
کسی نیست جواب بده ؟ جالبه که همه یه دور میان تو نگاه می کنن و میرن بیرون

1eng.ir
June 14th, 2010, 16:48
ضمنا مشکلات ما فراتر از این هست. ما وقتی به ssh این vps ها وصل میشیم، نمیتونیم update انجام بدیم. wget کار نمیکنه و حتی ping هم نمیکنه. جالب اینجاست که روی رنج ip های جدید این مشکل بهیچ وجه دیده نمیشه و vps های روی این ip ها بدرستی کار می کنند
مشکلات اصلیو ول کردی چسبیدی به ارسال نشدن ایمیل ؟! :|
OS Template سالمه ؟

update انجام بدیم. wget کار نمیکنه و حتی ping هم نمیکنه.
آی پی ست شده رو وی پی اس ؟!

کسی نیست جواب بده ؟ جالبه که همه یه دور میان تو نگاه می کنن و میرن بیرون
کسی بلد باشه جواب میده!

database
June 14th, 2010, 19:02
مشکلات اصلیو ول کردی چسبیدی به ارسال نشدن ایمیل ؟! :|
OS Template سالمه ؟

آی پی ست شده رو وی پی اس ؟!

کسی بلد باشه جواب میده!

همه مشکلات رو با هم مطرح کردم دیگه !

ما شا الله اینجا همه استادن

بله os-template درسته. چ.ن همونو روی vps جدید با ip هایی که تازه تحویل گرفتیم نصب می کنیم خیلی خوب جواب میده

بله ip ست شده. حتی kloxo هم روشون نصبه و چند تا سایت روی vps ها بالاست

مشکلاتی که هست اینه که wget , update کار نمیکنه، ایمیل ارسال نمیشه، از توی kloxo هم نمیشه از طریق لینک http دانلود کرد. حتی از توی cms ای که نصب کردم روی یکی از vps ها هم نمیتونم از http دانلود کنم روی سرور

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

stpedia
June 15th, 2010, 17:26
دوستان کسی نتونست مشکل این دوستمون را حل کنه ؟
چون من هم این مشکل را دارم

database
June 15th, 2010, 19:13
دوستان کسی نتونست مشکل این دوستمون را حل کنه ؟
چون من هم این مشکل را دارم

فکر کنم باید با کمک هم این مشکل رو حل کنیم. کسی این طرف ها نمیاد :d