PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسپانسر برای سیستم وبلاگدهی منحصر به فرد

hasanazizi
July 1st, 2014, 03:13
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
من میخوام یه سایت وبلاگدهی راه اندازی کنم و به یک نفر اسپانسر نیاز دارم
این سیستم وبلاگدهی محدود بر یه عده از جوانان ایرانی میباشد و تا حالا همچین نوع وبلاگ دهی نه در ایران و نه در جهان انجام نشده با اطمینان کامل میگم 1 ماه برترین میشیم چون ایده هایی دارم بسیار جالب و منحصر به فرد
اهل دروغ اینا نیستم میتونید به سایتم برید و همه چیمو ببینید www.hasanazizi.ir (http://hasanazizi.ir)
اینو هم بگم بالغ بر 4 تا 14 ملیون از این نوع جوانان که ما سیستم رو برای اونها راه اندازی میکنیم وجود داره و امروزه یه بحث بسیار داغ داغ در این موضوع و این قشر هستش
دیگه بیشتر نمیگم چون ایده ام لو میره

- - - Updated - - -

در ضمن دوستان هزینه ها نصف و درامد نصف با اسپانسر هستش هر چی داشتیم یعنی اگه 1000 تومان درامد داشتیم بازم نصف میشه
و البته 6 دامنه برای وبلاگدهی در نظر گرفتم که کاربر پسند تر میشه
و سیستم بر پایه وردپرس مولتی یوزر هستش

email1414
July 1st, 2014, 03:14
هزىنه لازم؟

hasanazizi
July 1st, 2014, 03:18
بین 60 تا 100 تومان کافیه و سیستم راه اندازی میشه و کامل میشه
اینو بگم هنوز انچنان خرج سیستم نمیکنیم ایشالا بعد از مشهور شدن و درامد انچنانی سیستم رو قویتر خواهیم کرد

Zahra-20
July 1st, 2014, 03:21
درخواست اسپانسری ممنوعه مدیران رسیدگی کنین

paradiseserver
July 1st, 2014, 03:27
29-2: هر گونه تقاضای اسپانسر ، سرویس های رایگان ، مبادلات کالا به کالا و نیز اعلام آمادگی جهت ارائه سرویس ها و خدمات فوق ، پیشنهاد فروش سرویس ها و خدمات و کالا های رایگان به هر نحو در انجمن اکیدا ممنوع می باشد .

email1414
July 1st, 2014, 03:34
شمادرست مىگى.مثلاازمن صدتومن مىگىرى بعدسىستم مشهورمىشه.بعدش دىکه مارونمىخواىن و....

درسته؟

Zahra-20
July 1st, 2014, 03:38
اینو هم بگم بالغ بر 4 تا 14 ملیون از این نوع جوانان که ما سیستم رو برای اونها راه اندازی میکنیم وجود داره و امروزه یه بحث بسیار داغ داغ در این موضوع و این قشر هستش

فکر کنم میخواد برای قشر معتادین سیستم وبلاگدهی بزنه

hasanazizi
July 1st, 2014, 03:44
جناب افکارتون بهتره برای خودتون باشه Zahra-20 (http://www.webhostingtalk.ir/member/101794/)
شیر فهم شدی
نه عزیز همه چیمو که دیدی مثلا سایت هامو ..نظرت خودته داداش

- - - Updated - - -

من کسیو به زور وادار به کاری نمیکنم اگر مایل به همکاری هستی یا علی اگرم نه .. مارو به خیرو شمارو به سلامت دوست عزیز

djmohammad
July 1st, 2014, 03:49
شمادرست مىگى.مثلاازمن صدتومن مىگىرى بعدسىستم مشهورمىشه.بعدش دىکه مارونمىخواىن و....

درسته؟

همانطور که دوستان گفتند ادامه چنین بحثی خلاف قوانین هست . لطفا ادامه ندهید

با احترام

vvkk68
July 1st, 2014, 03:50
جناب شما 60 تا 100 تومان منظورتون هست یعنی در واقع نهایتا یک میلیون ریال !!!

با این مقدار هزینه میخواین چه سیستمی بزنید که یک ماهه مشهور شه و این همه از قشر جامعه رو جذب کنه .

واقعا ... ;)

hasanazizi
July 1st, 2014, 03:54
داداش بهتره ادامه رو پ خ کنی بهتره

email1414
July 1st, 2014, 03:54
من هم منظرم همىنه.اىن همکارى تاکى خوهادبود؟؟؟به ماچى مى رسه؟؟؟اىاسىستم هاىى مانندبلاگفاولوکس بلاگ باصدهزارتومان الان بهترىن هستن؟؟شمافکرمىکنى بااىن قىمت وهزىنه اندک موفق بشى؟؟اگه مىشه توضىحات کامل بدىن.

hasanazizi
July 1st, 2014, 04:06
گفتم که این سیستم یه سیستم کاملا نو و منحصر به فرد هستش و با همکاری بهزاد کمالیان مدیر انجمن اشیانه که منو در این خصوص راهنمایی و همکاری میکنه انجام میشه
اگه بیشتر بخوام بگم نوع سیستم لو میره
هزینه راه اندازی سیستم اینقدر هتش و توضیح دادم که بعدا بیشتر روی سیستم کار خواهیم کرد و هزینه های بیشتری انجام خواهیم داد
و اسپانسر هزینه نصف و همچنین درامد نصف هستش

- - - Updated - - -

و این همکاری تا همیشه هستش تا وقتی شما هستین و من هستم همکاری ما ادامه داره و اینو بگم مگه من بمیرم این سیستمو ول کنم در اون صورت همکاریمون تموم میشه

email1414
July 1st, 2014, 04:06
داداش پس همون اول مىنوشتى شرىک مىخوام ديگه

hasanazizi
July 1st, 2014, 04:09
دقیقا داداش همچین چیزی میخوام ..شرمنده من بد نوشتم ببخشید

email1414
July 1st, 2014, 04:19
دقیقا داداش همچین چیزی میخوام ..شرمنده من بد نوشتم ببخشید

دشمنت هزاران بارشرمنده.بهتره یه تاپیک دیگه بازکنی وبگی شریک میخوام.بهدجزئیات کاررو+درآمد+هزینه لازم روتوهمون تاپیک ذکرکنی.

چون این آخرتاچنددقیقه دیگه حذف میشه

hasanazizi
July 1st, 2014, 04:38
چشم داداش ممنون از راهنماییت تشکر :)

- - - Updated - - -

http://www.webhostingtalk.ir/f246/117453/
لینک موضوع در اینجا
لطفا مدیران این تاپیکو ببندید و حذف کنید
ببخشید که موضوع رو اشتباهی زدم مدیران ..ناظمین و کاربران عزیز ببخشید