PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور های گیمینگ Soyoustart

newsinanas
June 30th, 2014, 19:12
با سلام
http://www.soyoustart.com/ie/game-servers.xml
پورت گارانتی شده این سرورها مثل سرورهای دیگه soyoustart هست یا ضعیف تره؟ کلا چه طوره(سرعت دانلود و آپلود)؟
به درد هاستینگ میخورن این سرور ها؟
میخوام برای هاستینگ سرور بگیرم به نظرتون OVH مناسب این کار هست؟ دیتاسنتر مناسبتری میشناسین؟
با تشکر

mahdiazarnia
June 30th, 2014, 19:16
hetzner , ovh , leasweb , EvoSwitch , iliad مناسب هستند برای هاستینگ در ایران

OmidX
June 30th, 2014, 19:17
با سلام
http://www.soyoustart.com/ie/game-servers.xml
پورت گارانتی شده این سرورها مثل سرورهای دیگه soyoustart هست یا ضعیف تره؟ کلا چه طوره(سرعت دانلود و آپلود)؟
به درد هاستینگ میخورن این سرور ها؟
میخوام برای هاستینگ سرور بگیرم به نظرتون OVH مناسب این کار هست؟ دیتاسنتر مناسبتری میشناسین؟
با تشکر

چرا سری Gaming ؟؟

اگر برای هاستینگ میخواید از سرور اختصاصی استفاده کنید ، پیشنهاد میکنم از سرور های ovh.com سری hosting استفاده کنید ک لایسنس رایگان سی پنل ، دایرکت ادمین و پلسک رو خود دیتاسنتررایگان بهتون میده .

اگر هم اصرار ب سویو استارت دارید ، سری essential پیشنهاد میشه ؛)

newsinanas
June 30th, 2014, 19:25
چرا سری gaming ؟؟

اگر برای هاستینگ میخواید از سرور اختصاصی استفاده کنید ، پیشنهاد میکنم از سرور های ovh.com سری hosting استفاده کنید ک لایسنس رایگان سی پنل ، دایرکت ادمین ، پلسک رو خود دیتاسنتررایگان بهتون میده .

اگر هم اصرار ب سویو استارت دارید ، سری essential پیشنهاد میشه ؛)

سری گیمینگ میخوام چون هارد ssd دارن و قیمت نسبتا مناسب. سری هاستینگ ovh از 82 یورو در ماه شروع میشه که یه خورده هزینش برام بالاست!
با تشکر

mahdiazarnia
June 30th, 2014, 19:26
سری گیمینگ میخوام چون هارد ssd دارن و قیمت نسبتا مناسب. سری هاستینگ ovh از 82 یورو در ماه شروع میشه که یه خورده هزینش برام بالاست!
با تشکر
hetzner تهیه کنید

a.e
June 30th, 2014, 19:41
برای هاستینگ پیشنهاد میکنم از دیتاسنتر اصلی ovh یا دیتاسنتر کیمسوفی تهیه فرمایید. در دیتاسنتر سو یو استارت به جزء سرورهای گیمینگ سرورهای سری دیگری دارد که از هارد SSD استفاده میکنند و میتوان به راحتی برای هاستینگ استفاده کرد.