PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زرین پال چرا مدتیه نیست ؟

AINALE
June 30th, 2014, 14:58
با سلام
دوستان چرتا زرین پال مدتیه نیست؟
کسی خبری داره؟

mostafaamirani
June 30th, 2014, 15:00
یعنی چی نیست؟ سایتشون بالا نمیاد یا اینکه مشکل دیگری هست؟

AINALE
June 30th, 2014, 15:07
zarinpal.com
یه نگاه بندازین

mostafaamirani
June 30th, 2014, 15:09
اصلا مشکلی نداره بالا میاد بدون مشکل !!!

w.h.t
June 30th, 2014, 15:09
داداش طوری نیست که سایتش بالا میاد و چیزی هم توش نیست ک گفته باشه جمع کردیمو اینا...!!!!

AINALE
June 30th, 2014, 15:30
درسته
با موزیلا بالا نمیاد ولی با اکسپلور بالا اومد

Javan Host
June 30th, 2014, 15:38
دوست عزیز یک بار کش موزیلا را پاک کنید
بالا خواهد آمد

email1414
June 30th, 2014, 15:41
دوستان اگرجورابتون روگم کردیداینجاتاپیک بزنیدشایدپیداشد.

دوستان خواهش میکنم برای این که بگین یه سایت کلاهبرداره|یااصلابگین یه سایت فقط واسه امروزبستس لطفااول تمام روش هاروامتحان کنید.

AINALE
June 30th, 2014, 15:48
دوستان اگرجورابتون روگم کردیداینجاتاپیک بزنیدشایدپیداشد.

دوستان خواهش میکنم برای این که بگین یه سایت کلاهبرداره|یااصلابگین یه سایت فقط واسه امروزبستس لطفااول تمام روش هاروامتحان کنید.

دوست عزیز اول اینکه انجمن جای پرسش و پاسخ هستش
دوم اینکه من نه گفتم کلاهبرداره و نه حتی اشاره بهش کردم
سوم اینکه بنا به گفته مشتری که یک هفتس نمیتونه پرداخت کنه و هی تیکت میزنه که منم میگم شاید در حال بروز رسانیه و امروز گفتم سوال کنم و جایی بهتر از اینجا هم پیدا نکردم
چهارم اینکه بهتره قبل از اینکه متهمم کنیو یا خودی نشون بدی یکم روش فکر کنی که چی باید جواب بدی
در ضمن زرین پال رو خیلی وقته میشناسم و کلا هیچیک از درگاهها رو استفاده نمیکنم جز زرین پال

email1414
June 30th, 2014, 15:53
دوست عزیز اول اینکه انجمن جای پرسش و پاسخ هستش
دوم اینکه من نه گفتم کلاهبرداره و نه حتی اشاره بهش کردم
سوم اینکه بنا به گفته مشتری که یک هفتس نمیتونه پرداخت کنه و هی تیکت میزنه که منم میگم شاید در حال بروز رسانیه و امروز گفتم سوال کنم و جایی بهتر از اینجا هم پیدا نکردم
چهارم اینکه بهتره قبل از اینکه متهمم کنیو یا خودی نشون بدی یکم روش فکر کنی که چی باید جواب بدی
در ضمن زرین پال رو خیلی وقته میشناسم و کلا هیچیک از درگاهها رو استفاده نمیکنم جز زرین پال

من نگفتم شماگفتی که ایشون کلاهبردارن.

امااگه درگوگل یه سرچی بشه مثلاهمون اول کارتاپیک شمامیادبالابعدکاربرهم که ماشاالله فقط پست اول رومیخونه.ومیره ودیگه به زرین پال یه سرهم نمیزنه.

شمابایدابتداکارخودتون رومحکم کاری کنی بعدش تاپیک بازکنی.

سوال شمااین بودکه چراازشون خبری نیس وسایتشون بازنمیشه.درصورتی که شمااصلابامرورگردیگری امتحان نکردید

samansystems
June 30th, 2014, 18:09
با سلام
دوستان چرتا زرین پال مدتیه نیست؟
کسی خبری داره؟

سلام
کی گفته زرين پال نيست ؟ :)
ما هستيم.
تيکت بزنيد پاسخ داده ميشه.
و تلفن شرکت هم 88012882 و 88015858 هست.
اتفاقا در طرح تابستانی زرين پال هستيم و کارمزدهامون در اين طرح برای تراکنش های انتقالی به زرين کارت صفر درصد هست.

- - - Updated - - -

درسته
با موزیلا بالا نمیاد ولی با اکسپلور بالا اومد

اگر از *** يا **** استفاده ميکنيد قطع کنيد.
مزيت اصلی زرين پال اين هست که از SSL استفاده ميکنه. (کاری که اکثر سايت های مشابه انجام نميدن.) و باعث ميشه مثل وبسايت بانک ها و PSP ها زمانی که در مسير کسی قصد شنود اطلاعات رو داره خطا بده و سايت بالا نياد.

- - - Updated - - -

از مدير سايت تقاضا داريم با توجه به حل سوء تفاهم موجود نسبت به حذف تاپيک اقدام کنن.

CityKala.net
June 30th, 2014, 18:28
سلام
کی گفته زرين پال نيست ؟ :)
ما هستيم.
تيکت بزنيد پاسخ داده ميشه.
و تلفن شرکت هم 88012882 و 88015858 هست.
اتفاقا در طرح تابستانی زرين پال هستيم و کارمزدهامون در اين طرح برای تراکنش های انتقالی به زرين کارت صفر درصد هست.

- - - updated - - -

اگر از *** يا **** استفاده ميکنيد قطع کنيد.
مزيت اصلی زرين پال اين هست که از ssl استفاده ميکنه. (کاری که اکثر سايت های مشابه انجام نميدن.) و باعث ميشه مثل وبسايت بانک ها و psp ها زمانی که در مسير کسی قصد شنود اطلاعات رو داره خطا بده و سايت بالا نياد.

- - - updated - - -

از مدير سايت تقاضا داريم با توجه به حل سوء تفاهم موجود نسبت به حذف تاپيک اقدام کنن.
مُهري ديگر :دي

مزّيت استفاده از ssl

هرچند دو ساليه كار نمي‌كنيم با زرين پال ولي همون موقع كه بوديم عالي بود :دي

samansystems
June 30th, 2014, 18:35
مُهري ديگر :دي

مزّيت استفاده از ssl

هرچند دو ساليه كار نمي‌كنيم با زرين پال ولي همون موقع كه بوديم عالي بود :دي

چرا استفاده نميکنيد ؟
در مورد زرين کارت اطلاع داريد ؟
تسويه حساب های سريع (بين 1 دقيقه تا 12 ساعت) و بدون کارمزد (در طول تابستان) از مزيت هایی هست که تنها و تنها زرين پال به کاربران خودش ارائه ميده.

sarwhost
June 30th, 2014, 18:47
چرا استفاده نميکنيد ؟
تسويه حساب های سريع (بين 1 دقيقه تا 12 ساعت) و بدون کارمزد (در طول تابستان) از مزيت هایی هست که تنها و تنها زرين پال به کاربران خودش ارائه ميده.
سلام
ميشه در اين باره توضيح بديد

nimafire
June 30th, 2014, 18:49
چرا استفاده نميکنيد ؟
یکی از مزایای زرین پال به خصوصی برای وب سایت هایی که درگاه مستقیم از بانک دارند، ماژول های متنوعی هست که دارد. منتها مدتی است نسبت به افزایش ماژول ها کم کاری میکند.
به طور مثال برای ریسلو بنده چندین بار درخواست دادم .که اینک مجبور به خرید ماژول بانک سامان ان شدیم. البته ترجیه بنده یا زرین پال بود.

با تشکر

samansystems
June 30th, 2014, 19:10
یکی از مزایای زرین پال به خصوصی برای وب سایت هایی که درگاه مستقیم از بانک دارند، ماژول های متنوعی هست که دارد. منتها مدتی است نسبت به افزایش ماژول ها کم کاری میکند.
به طور مثال برای ریسلو بنده چندین بار درخواست دادم .که اینک مجبور به خرید ماژول بانک سامان ان شدیم. البته ترجیه بنده یا زرین پال بود.

با تشکر

در صورت تمايل ماژول بانک سامان رو داخل تيکت ارسال کنيد تا به زرين پال تبديل بشه. (و البته هزينه ای که بابت خريد ماژول انجام داديد هم پرداخت ميشه.)

- - - Updated - - -

سلام
ميشه در اين باره توضيح بديد

سلام
در طول تابستان کليه تراکنش های انتقالی به زرين کارت بدون کارمزد به کارت انقتال داده ميشه.
موجودی زرين کارت هم در کليه خود پرداز های متصل به شتاب، POS های متصل به شاپرک و درگاه های بانکی متصل به شاپرک قابل استفاده هست.

زمان تاييد انتقال از زرين پال به زرين کارت هم 1 دقيقه تا 12 ساعت بعد از ثبت هست که معمولا در 10 20 دقيقه ابتدائی تراکنش به زرين کارت منتقل و تاييد ميشه.