PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست انتقال سایت، راه‌اندازی و کانفیگ وی‌پی‌اس

medil0ne
June 30th, 2014, 12:11
وقت بخیر

بنده یک هاست لینوکس اشتراکی دارم در هاست‌دی‌ال برای سه تا سایت، و یک هاست دانلود در میهن‌وب‌هاست برای فایل‌ها.
حالا می‌خوام از پارس‌پک یک وی‌پی‌اس بگیرم و همه‌ی این‌ها رو منتقل کنم روی اون وی‌پی‌اس.

درخواست بنده اینه که از دوستانی که به شکل حرفه‌ای، بلدِ کار هستند و قیمتشون هم منصفانه باشه کسی باشه که زحمت بکشه و این کار‌ها رو علاوه بر راه‌اندازی و کانفیگ اولیه‌ی سرور با نصب تمام نرم‌افزار‌های ضروری که نیاز هست، برای بنده انجام بده.

ممنون می‌شم اگر دوستان در همین تاپیک یا به شکل پیام خصوصی پاسخ بدن.

sitetheme
June 30th, 2014, 13:38
وقت بخیر

بنده یک هاست لینوکس اشتراکی دارم در هاست‌دی‌ال برای خود سایت، و یک هاست دانلود در میهن‌وب‌هاست برای فایل‌ها.
حالا می‌خوام از پارس‌پک یک وی‌پی‌اس بگیرم و همه‌ی این‌ها رو منتقل کنم روی اون وی‌پی‌اس.

درخواست بنده اینه که از دوستانی که به شکل حرفه‌ای، بلدِ کار هستند و قیمتشون هم منصفانه باشه کسی باشه که زحمت بکشه و این کار‌ها رو علاوه بر راه‌اندازی و کانفیگ اولیه‌ی سرور با نصب تمام نرم‌افزار‌های ضروری که نیاز هست، برای بنده انجام بده.

ممنون می‌شم اگر دوستان در همین تاپیک یا به شکل پیام خصوصی پاسخ بدن.
سلام عزیز یعنی قصد دارید سایتتون رو هم رو وی پی اس بالا بیارید یا فقط فایل هاتون رو منتقل کنید و وی پی اس رو برای تبدیل شدن به هاست دانلود آماده کنید؟

Javan Host
June 30th, 2014, 13:57
خوب دوست عزیز
از عوامل پارس پک نخواستید این کار را برای شما انجام دهند ؟!

mahdiazarnia
June 30th, 2014, 15:06
با سلام
در تماس باشید

ULTRAWEB
June 30th, 2014, 15:07
ما میتونیم براتون انجامش بدیم

medil0ne
June 30th, 2014, 16:43
سلام عزیز یعنی قصد دارید سایتتون رو هم رو وی پی اس بالا بیارید یا فقط فایل هاتون رو منتقل کنید و وی پی اس رو برای تبدیل شدن به هاست دانلود آماده کنید؟
خیر.
عرض کرده بودم که: همه‌ی سایت‌ها و همین‌طور هاست دانلود می‌خواد منتقل بشه.
مرسی

خوب دوست عزیز
از عوامل پارس پک نخواستید این کار را برای شما انجام دهند ؟!
اون‌ها انجام نمی‌دن.
گرچه تا جایی که فهمیدم، یک قسمتی از کار رو انجام می‌دن.
مرسی

با سلام
در تماس باشید
تو سایت جایی برای تماس پیدا نکردم.
پیام خصوصی دادم.

ما میتونیم براتون انجامش بدیم
پیام خصوصی دادم.