PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت دامین توسط کسه دیگه × لطفا کمک کنید

SamaN DL
June 30th, 2014, 00:39
با درود بنده یک سال هست که ی دامنی داشتم اما متاسفانه 1 ماه بعد از گذشت اعتبار دامین بخاطر کارام نتونستم دامین رو به ثبت برسونم! و حالا یه فرد خارجی دامین رو به ثبت رسونده در سایت godaddy.com و از برخی دوستان پرسیدم گفتن که امکان خرید مجدد هست از این سایت ! اما دوستان با این سایت کار نمیکردن! عزیزانی که در این سایت فعالیت دارند خواهشمند هستم بنده رو یاری بکنند... لطفا با من در تماس باشید..... سپاس بی پایان

asdadsdxz
June 30th, 2014, 01:08
اصولا خارجی ها برای فروش دامین خدا دلار میخوان از آدم بگیرن

hotler
June 30th, 2014, 02:34
با درود بنده یک سال هست که ی دامنی داشتم اما متاسفانه 1 ماه بعد از گذشت اعتبار دامین بخاطر کارام نتونستم دامین رو به ثبت برسونم! و حالا یه فرد خارجی دامین رو به ثبت رسونده در سایت godaddy.com و از برخی دوستان پرسیدم گفتن که امکان خرید مجدد هست از این سایت ! اما دوستان با این سایت کار نمیکردن! عزیزانی که در این سایت فعالیت دارند خواهشمند هستم بنده رو یاری بکنند... لطفا با من در تماس باشید..... سپاس بی پایان

جای شما باشم قیدش رو میزنم !

حالا چرا ؟ بنده یک دامین مد نظر داشتم downloadiha.com تو یک همچین سایت مشابهی زده بود 14 هزار دلار نمیدونم یا 12 هزار دلار.

مارس مونده بودم.

شما هم بخوای دامینت رو پس بگیری باید طبق گفته دوست عزیزمون asdadsdxz (http://www.webhostingtalk.ir/member/34809/) خدا تومن پول دلار بدی.

جای شما باشم پی گیرش نمیشدم. برید روی یک دامین مشابه با یک پسوند دیگه کار کنید.

موفق باشید.....

SamaN DL
June 30th, 2014, 10:42
سپاس از پاسختون....

اما دوستان میگن که میشه سر قیمت چونه زد!

همچنان منتظر فردی هستم که بتونه بنده رو یاری بده 0....

asdadsdxz
June 30th, 2014, 10:44
از طریق
whoi
اطلاعات صاحبش رو دربیارد و بهش ایمیل بزنید
+ اصولا خارجی باشه دیگه زیر ۲ -۳ هزاز دلار من ندیدم بدترین دامین رو هم بدن

CityKala.net
June 30th, 2014, 11:07
ما ميخواستيم دامنه PIT.Com رو بخريم، طرف نه گذاشت نه برداشت گفت ۲۲۰۰۰۰ دلار :دي

يادم نيست كدوم سايت بود!‌:دي

AmirHosein
June 30th, 2014, 11:18
سلام
دامنه رو یه سایت حراجی احتمالا خریده بسته به میزان بازدید و آمارتون بهتون قیمت میدن مایل باشید بخرید ولی فکر نکنید با صد یا دویست هزار تومن میشه یه دامنه ازشون بخرید ، من دو تا دامین اینطوری از دست دادم روی هم قیمتشون 10 هزار دلار شد
منصرف شدم.

␑ Deev ␑
June 30th, 2014, 11:19
ما ميخواستيم دامنه PIT.Com رو بخريم، طرف نه گذاشت نه برداشت گفت ۲۲۰۰۰۰ دلار :دي

يادم نيست كدوم سايت بود!‌:دي

به هر حال دومین ۳ حرفی هست و همینطور .com

توقع داشتید دو دستی با مبلغ زیر ۲۰۰.۰۰۰ تومان دومین رو انتقال بدند به پنلتون؟!

CityKala.net
June 30th, 2014, 11:26
به هر حال دومین ۳ حرفی هست و همینطور .com

توقع داشتید دو دستی با مبلغ زیر ۲۰۰.۰۰۰ تومان دومین رو انتقال بدند به پنلتون؟!
نه با اين مبلغ، هم اينكه نه با اون مبلغ

ما صحبت كرديم يك خورده بياره پايين تر، چون اين دامنرو براي كاري لازم داشتيم و مي‌خواستيم بخريم

طرف گفت: مشتري من (صاحب امتياز) ميگه: ۲۱۹۹۹۹ دلار :دي

SamaN DL
June 30th, 2014, 13:17
دوستان عزیز باید بگم که هم اطلاعات شخص رو دارم و هم اینکه به اون شخص ایمیل هم زدم اما دو هفته هست که پاسخ نداده!... مشکل هزینه نیست ....

فقط به ی فردی احتیاج دارم بتونه از طرف بنده دامین رو خرید کنه .... پورسانتی هم در نظر خواهم گرفت برای عزیزی که این کار رو برام انجام بده.

CityKala.net
June 30th, 2014, 13:29
دوستان عزیز باید بگم که هم اطلاعات شخص رو دارم و هم اینکه به اون شخص ایمیل هم زدم اما دو هفته هست که پاسخ نداده!... مشکل هزینه نیست ....

فقط به ی فردی احتیاج دارم بتونه از طرف بنده دامین رو خرید کنه .... پورسانتی هم در نظر خواهم گرفت برای عزیزی که این کار رو برام انجام بده.
اسم دامنه و ايميل فرد و قيمتي كه بهت گفتن رو برام پ.خ كن
تا ببينيم ميشه چونه كاري كنيم :دي
اگر نشد براي پرداختش مشكلي نيست‌
در حال دوست دارم اگر بتونم كاري كنم براتون

emperor3508
June 30th, 2014, 15:03
بهتره که قید دامین رو بزنید
چون حتما این دامنه توسط یک سایت مزایده دامین خریداری شده و با قیمت های بالا راضی میشن

SamaN DL
June 30th, 2014, 22:29
اسم دامنه و ايميل فرد و قيمتي كه بهت گفتن رو برام پ.خ كن
تا ببينيم ميشه چونه كاري كنيم :دي
اگر نشد براي پرداختش مشكلي نيست‌
در حال دوست دارم اگر بتونم كاري كنم براتون
در.ود

سپاس از پاسختون...

دوست من شما آیدی در یاهو ندارید>؟؟؟

CityKala.net
July 8th, 2014, 11:03
در.ود