PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرویس مانیتورینگ لایو سرور-دیگر نگران از دسترس خارج شدن سایت خود نباشید

djmohammad
June 29th, 2014, 14:32
آپتــــایم مانیتـــورینگ

مرکز ثبت و آنالیز آپتایم سرور

با لایـــو ســرور ، وقتی سایت شما از دسترس خارج شد . اولین نفری باشید که باخبر می شوید . در لحظه شما را از وضعیت سایت از طریق ایمیل و پیـــامک آگاه می کنیم و شما در صورتی که سایتتان از دسترس خارج شد به سرعت به مشکل پیش آمده رسیدگی خواهید کرد

http://www.live-server.ir/img/pic4.jpg

1 : مانیتور سایت ها در هر 1 دقیقه :قیمت فقط 8500 تومان

پکیج شماره 2 : مانیتور سایت ها در هر 5 دقیقه :قیمت فقط 6500 تومان

پکیج شماره 3 : مانیتور سایت ها در هر 15 دقیقه :قیمت فقط 4500 تومان

پکیج شماره 4 : مانیتور سایت ها در هر 30 دقیقه :کاملا رایگان

متصل به درگاه پرداخت بانک سامان

http://www.live-server.ir/img/pic1.jpg

قوانین استفاده از سرویس :

1 - هر کاربر فقط مجاز به ثبت نام با یک نام کاربری می باشد

2 - هر کاربر متناسب با سطح انتخابی تعدادی پیامک رایگان در اختیار خواهد داشت . در صورت تمام شدن تعداد پیامک باید دوباره خریداری شود
3 - در صورتی که یک سایت بیش از 30 بار در روز از دسترس خارج باشد به حالت معلق درخواهد آمد و تنها راه اطلاع رسانی از طریق ایمیل خواهد بود و پیامکی ارسال نخواهد شد

این سرویس به شما کمک خواهد کرد تـا آسوده خــاطر بخوابید

http://www.live-server.ir/img/pic2.jpg

لایــــو ســـرور | آپتایم مانیتورینگ (http://www.live-server.ir)

هر شب ساعت 12 درصد آپتایم روزانه هر دامین در ایمیلی جداگانه برای کاربران ارسال می شود

djmohammad
June 29th, 2014, 22:52
ثبت نام کردم نشد! چک کنید دوست عزیز

درود ثبت نام شما تکمیل شده است

فقط بعد از اینکه ثبت نام کردید از طریق لینک زیر باید به سامانه وارد شوید

http://live-server.ir/login.php

با احترام

- - - Updated - - -

دوستان برای هر چه بهتر شدن سرویس لطفا ثبت نام کنید و چک کنید و اگر مشکلی با سامانه داشتید در همین جا مطرح کنید تا بررسی بشه

با تشکر از همه دوستان

viasky
June 29th, 2014, 23:06
ثبت نام شد

SamaN DL
June 29th, 2014, 23:41
با درود

واقعا جا داره تشکر کنم و آرزوی موفقیت ....

آیا امکانش هست قیمت پگیج ها کمی کاهش پیدا کنه؟

سپاس فراوان

mahdiazarnia
June 29th, 2014, 23:41
این قالب مال pingdom هست !
و نحوه برنامه نویسی طی مکاتباتی که با این شرکت بزرگ انجام دادیم بعضی از فانکشن ها مشابه این سایت طراحی شده اند ...
همانطور هم که در سایت اعلام شده سرویس مشابه ذکر شده است و نه کلمه دیگری ....

برای شما هم متاسفم که به جای حمایت از سرویس های تازه تاسیس و بزرگ کردن آنها سعی در تمسخر و نابودی آن می کنید ....( این رو در چند تاپیک دیگر نیز از شما دیدم...)

من تماس گرفتم با pingdom گفتند که هیچ نماینده ای ندارند
+1-212-796-6890

amirdj
June 29th, 2014, 23:57
چرا باید برای سرویسی تقریبا بصورت فری موجود هست نزدیک به امکانات شما باید هزینه کرد ؟! ( گوگل کنید )

djmohammad
June 30th, 2014, 00:00
با درود

واقعا جا داره تشکر کنم و آرزوی موفقیت ....

آیا امکانش هست قیمت پگیج ها کمی کاهش پیدا کنه؟

سپاس فراوان

خواهش می کنم امیدواریم با شما کاربران گرامی سرویس های جدیدتری را اضافه کنیم به سامانه
قیمت ها به نظرم مناسب باشند . چون حجم پیامک هایی که در آینده برای شما ارسال خواهد شد و... بر این اساس این قیمت ها روی پکیج ها گذاشته شده است
با تشکر از نظرتون

- - - Updated - - -

چرا باید برای سرویسی تقریبا بصورت فری موجود هست نزدیک به امکانات شما باید هزینه کرد ؟! ( گوگل کنید )

نظر شما هم قابل احترام هست دوست عزیز
شما هیچ اجباری در استفاده از سرویس که ندارید . و می تونید از سرویس های مشابه رایگان استفاده کنید ( امکانات و دوره چک کردن آنها را نیز چک کنید)

hostfire
June 30th, 2014, 00:02
اگر واقعا به درستی عمل کنید عین پینگدوم خیلی عالیه تبریک میگم بهتون حتما استفاده خواهم کرد
من چیزی تحت عنوان عوام فریبی تو سایتتون ندیدم اتفاقا خوشم اومد از صداقتتون

mahdiazarnia
June 30th, 2014, 00:02
این قالب مال pingdom هست !
و نحوه برنامه نویسی طی مکاتباتی که با این شرکت بزرگ انجام دادیم بعضی از فانکشن ها مشابه این سایت طراحی شده اند ...
همانطور هم که در سایت اعلام شده سرویس مشابه ذکر شده است و نه کلمه دیگری ....

برای شما هم متاسفم که به جای حمایت از سرویس های تازه تاسیس و بزرگ کردن آنها سعی در تمسخر و نابودی آن می کنید ....( این رو در چند تاپیک دیگر نیز از شما دیدم...)

من بنا به این حرفتون عرض کردم
دقیقاً چه صحبتی کردید ، می تونم بپرسم ؟
حقیقت چند سایت بین المللی داریم و اگر بتونیم از سرویس دهنده داخلی سرویس مانیتورنگمون رو تهیه کنیم ، خیلی برامون به صرفه تر خواهد بود

djmohammad
June 30th, 2014, 00:10
من بنا به این حرفتون عرض کردم
دقیقاً چه صحبتی کردید ، می تونم بپرسم ؟
حقیقت چند سایت بین المللی داریم و اگر بتونیم از سرویس دهنده داخلی سرویس مانیتورنگمون رو تهیه کنیم ، خیلی برامون به صرفه تر خواهد بود

بله مرسی ... شرمنده که نتونستم منظورم رو برسونم دوست گرامی
منظور ایمیل هایی بود که به این شرکت میزدیم و واقعا بدون هیچ حس بزرگ بینی جواب میدادند .
خوب این سایت ها بسیار بزرک هستن و ما فعلا نمی تونیم با آن ها مقایسه شویم ولی سعی خود را می کنیم ...
در هر صورت خیلی ممنون هستم از شما دوست گرامی

- - - Updated - - -

اگر واقعا به درستی عمل کنید عین پینگدوم خیلی عالیه تبریک میگم بهتون حتما استفاده خواهم کرد
من چیزی تحت عنوان عوام فریبی تو سایتتون ندیدم اتفاقا خوشم اومد از صداقتتون

با تشکر از شما
خیلی ممنون از نظر سازنده شما
این سایت فعلا در حالت تست خواهد بود که ببینیم مشکلی پیش خواهد آمد یا نه ...
ما در حال توسعه این سرویس هستیم و مطمئن باشید همیشه سعی خود را می کنیم تا سرویس را به حد مطلوب برسانیم
فعلا از دوستان خواهش می کنم تست کنید و نتیجه را اعلام کنید تا مشکلات احتمالی برطرف شوند

در مورد قالب هم باید بگم که بنده برنامه نویس هستم و نه طراح ( ایشالله در آینده قالب اختصاصی طراحی خواهد شد )

با تشکر

amirdj
June 30th, 2014, 00:13
نظر شما هم قابل احترام هست دوست عزیز
شما هیچ اجباری در استفاده از سرویس که ندارید . و می تونید از سرویس های مشابه رایگان استفاده کنید ( امکانات و دوره چک کردن آنها را نیز چک کنید)

بله دقیقا چون این چک کردم خواستم این موضوع رو مطرح کنم. چون شما حتی api ارایه ندادین اگر کسی خواست سفارشی کار کنه
البته الان بنده متوجه بازار هدف گرفته توسط شما شدم در هر صورت فروش خوب و سرویس پایداری داشته باشین
;)

djmohammad
July 4th, 2014, 17:19
بله دقیقا چون این چک کردم خواستم این موضوع رو مطرح کنم. چون شما حتی api ارایه ندادین اگر کسی خواست سفارشی کار کنه
البته الان بنده متوجه بازار هدف گرفته توسط شما شدم در هر صورت فروش خوب و سرویس پایداری داشته باشین
;)

با تشکر از نظرتون
بله همانطور که گفتم این سیستم در حال تست هست و در صورت جواب مثبت ادامه قوی تری خواهیم داشت
api هم گزینه خیلی مناسبی هست که حتما برای طراحی آن فکر خواهیم کرد و بررسی خواهد شد
با احترام

- - - Updated - - -

نمونه ایمیل ارسالی به کاربر در ساعت 12 شب :

http://up98.ir/uploads/140416900680961.png (http://live-server.ir/)

- - - Updated - - -

امکان حذف سایت نیز به سامانه اضافه شد...

از آنجا که دوستان درخواست های زیادی مبنی بر امکان حذف سایت اضافه شده داشتند این امکان هم اکنون برای کاربران قابل رویت می باشد

21265

ULTRAWEB
July 4th, 2014, 17:57
سرویس بسیار خوبی راه اندازی شده سفارش میکنم به استفاده ی همه ی دوستان

djmohammad
July 5th, 2014, 03:19
تمهیداتی برای ارسال ایمیلها تا حد امکان به اینباکس :

هم از طریق خود سرور ارسال انجام خواهد شد
و هم از طریق smtp تعداد 3 اکانت جیمیل ( اضافه شد) : که به صورت اتوماتیک در شرایط خاص بین این 3 اکانت سوییچ خواهد شد

از این پس می تونیم اعلام کنیم که همه ایمیل های ارسالی به اینباکس خواهد رفت ....

در صورتی که مشاهده کردید ایمیلی از طرف ما اسپم شده و به بالک رفته است سریعا از طریق ایمیل زیر با بنده تماس بگیرید

silverlearn@live.com

با احترام

lemo1996
July 5th, 2014, 03:56
سلام
خیلی جالب بود دست مریضا واقعا خوشم اومد
من فعلا از سرویس رایگانتون استفاده کردم اگه خوب جواب بده یکی از سرویس هاتونو سفارش میدم
موفق باشید

djmohammad
July 5th, 2014, 12:31
سلام
خیلی جالب بود دست مریضا واقعا خوشم اومد
من فعلا از سرویس رایگانتون استفاده کردم اگه خوب جواب بده یکی از سرویس هاتونو سفارش میدم
موفق باشید

درود
خوشحالیم که این سامانه مورد استقبال شما دوستان قرار گرفته است
به امید اضافه شدن سرویس های جدیدتر به این سامانه
هر گونه تضاد در سرویس دهی را به ما گزارش دهید

با احترام

hanzaleh
July 8th, 2014, 00:41
ابتکار جالبیه خیلی خوبه
هاستینگا یاد بگیرن تمومه :d

viasky
July 8th, 2014, 01:51
دیشب داشتیم سرور هاستینگ و انتقال می دادیم و مشغول کانفیگ بودیم
سرویس ایشون لحظه به لحظه کنار ما بود
هر چند پلن رایگان بودیم ولی هر نیم ساعت پیام کوتاه دریافت می شد و وضعیت سرور را گزارش می داد
در مجموع وظیفه خودم بود که تشکر کنم ازشون
موفق باشید

djmohammad
July 8th, 2014, 23:45
دیشب داشتیم سرور هاستینگ و انتقال می دادیم و مشغول کانفیگ بودیم
سرویس ایشون لحظه به لحظه کنار ما بود
هر چند پلن رایگان بودیم ولی هر نیم ساعت پیام کوتاه دریافت می شد و وضعیت سرور را گزارش می داد
در مجموع وظیفه خودم بود که تشکر کنم ازشون
موفق باشید

درود
خواهش می کنم . خرسندیم که کاربران فهیمی مثل شما داریم...
در مورد پیامک این نکته را متذکر می شوم که فقط در زمان تست برای پلن رایگان این ماژول فعال هست و پیامک ارسال می شود
حدود 4 روز دیگر که زمان تست سامانه به اتمام برسد پیامکی در پلن های رایگان برای کاربران ارسال نخواهد شد

با احترام

djmohammad
August 10th, 2014, 13:49
----------------------------------------------------------------
با سلام
در این ساعت به شما اعلام می کنیم که حتی یک نفر هم از این سرویس حمایت نکرد ...
با اینکه زحمت زیادی برای این اپلیکشن کشیده شد و این سرویس روی چند سرور (کشورهای مختلف ) بارگذاری شد و به تبع خرج آن بالا رفت

اما با این وجود کسی از این سرویس حمایت نکرد و در صورتی که اینچنین پیش برود مجبور به حذف سرویس هستیم ....

email1414
August 10th, 2014, 13:52
----------------------------------------------------------------
با سلام
در این ساعت به شما اعلام می کنیم که حتی یک نفر هم از این سرویس حمایت نکرد ...
با اینکه زحمت زیادی برای این اپلیکشن کشیده شد و این سرویس روی چند سرور (کشورهای مختلف ) بارگذاری شد و به تبع خرج آن بالا رفت

اما با این وجود کسی از این سرویس حمایت نکرد و در صورتی که اینچنین پیش برود مجبور به حذف سرویس هستیم ....

سلام.بنده نزدیک به سه هفتس دارم استفاده میکنم(دقیقایادم نیست)|کمی مشکلات داره امادرکل میشه گفت عالیه