PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طرح تابستانه! خط اختصاصی هدیه بگیرید!+پنل رایگان

hrv
June 28th, 2014, 17:55
با سلام دوستان عزیز
افتخار دارم به عرض برسانم از این پس به کاربران ثبت نامی در سامانه علاوه بر پنل رایگان یک خط اختصاصی نیز هدیه داده خواهد شد!
تعرفه ارسال از این خطوط( 50001) به خطوط همراه اول 80 ریال می باشد!
دموی سامانه: سایت (http://cms-sms.ir) یوزر: pfc پسورد: demo
این طرح تا اطلاع ثانوی فعال بوده و این امکان برای نمایندگان نیز وجود دارد تا کاربران ثبت نام آنلاین آنها نیز ازخط هدیه بهرمند شوند
در تعرفه ارسال 8% مالیات بر ارزش افزوده محاسبه نشده است
و نکته آخر دوستان ماژولهای پرستا شاپ ، اپن کارت ، فریر WHMCS نیز برای پنلهای رایگان به رایگان موجود هست درصورت نیاز تیکت ارسال نمایید!

chaleshtor
June 28th, 2014, 18:04
کسانی که از شما پنل رو دریافت کردن قبلا چی میتونن از این طرح استفاده کنن

reza115
June 28th, 2014, 18:15
سلام

نحوه سفارش لطفا ؟

hrv
June 28th, 2014, 18:25
سلام

نحوه سفارش لطفا ؟
سلام سایت (http://cms-sms.ir) (همون دمو) دکمه ثبت نام در کنار ورود

متاسفانه خیر طرح مربوط به کاربران جدید می باشد و اون دسته که ثبت نام آنلاین میکنند!

- - - Updated - - -

سلام

نحوه سفارش لطفا ؟
سلام سایت (http://cms-sms.ir) (همون دمو) دکمه ثبت نام در کنار ورود

متاسفانه خیر طرح مربوط به کاربران جدید می باشد و اون دسته که ثبت نام آنلاین میکنند!

reza115
June 28th, 2014, 22:23
یعنی هنگام شارژ اوون 8 درصد هم کسر میشه ؟

hrv
July 3rd, 2014, 10:42
بله 8% مالیات کسر خواهد شد

- - - Updated - - -

چون تعدادی از دوستان پرسیده اند:
1- پنل و خط اختصاصی 14 رقمی اختصاصی می باشد و در مرحله ثبت نام خط رو خودتون استعلام میگیرید و بعد ثبت نام میکنید (اول استعلام بعد ثبت نام به پیشنهاد دوستان می باشد)
2- هزینه تمدید نداریم یعنی اگر کاربر با اکانت خود کارکند بابت پنل پولی دریافت نمی شود و درمورد خطوط هم اگر اپراتور پولی نگیرد ماهم نمیگیریم (این در تمام سامانه ها یکی می باشد)
3-مراحل ثبت نام: الف) ورود به سایت (http://cms-sms.ir) ب) دکمه ثبت نام کلیک نمایید ج)خط رو استعلام نمایید د) سپس ثبت نام خود را تکمیل فرمایید(پنل رایگان رو انتخاب نمایید) ه) رمز ارسال میشود وارد پنل شوید و) مدارک رو ارسال میکنید ز) شارژ نمایید و ارسال کنید
سوالی بود درخدمتم

parsdg
July 6th, 2014, 23:18
Delivery 100% میخوام دارین؟ هم همراه اول هم ایرانسل

hrv
July 8th, 2014, 12:10
Delivery 100% میخوام دارین؟ هم همراه اول هم ایرانسل

خطوط 50001 بازگشت بلک لیست دارند و دلیوری نیز دارند

98M!zban
July 8th, 2014, 13:40
من ثبت نام کردم بعد از ورود به سامانه به قسمت ارسال پیامک رفتم شمارم بود یعنی می تونم ارسال کنم و شماره هم به همین زودی ثبت شد ؟

hrv
July 10th, 2014, 22:33
من ثبت نام کردم بعد از ورود به سامانه به قسمت ارسال پیامک رفتم شمارم بود یعنی می تونم ارسال کنم و شماره هم به همین زودی ثبت شد ؟

سلام
ابتدا خیر مقدم عرض میکنم
بله ثبت نام آنلاین و راهاندازی هم آنلاین هست! فقط برای استفاده از تمام امکانات می بایست مدارکتون رو آپلود کنید تا تمام باز بشه براتون! موفق باشید

- - - Updated - - -

با توجه به درخواستهای دوستان تعرفه به 80 ریال کاهش یافت! این کاهش برای تمامی کاربران اعمال شده است! قدیمی و جدید

SamaN DL
July 11th, 2014, 11:45
درود... بنده هم ثبت نام کردم، دوست عزیز انتقادی داشتم× سرعت لود سایت خیلی پایین هست!

hrv
July 12th, 2014, 00:35
درود... بنده هم ثبت نام کردم، دوست عزیز انتقادی داشتم× سرعت لود سایت خیلی پایین هست!

سلام خوش امد عرض میکنم خدمتتون
ممنون که میفرمایید
با کدومآدرس وارد شدید؟ cms-sms.ir? یا panel.pfc.ir?
بازهم ممنونم از اطلاع رسانیتون

SamaN DL
July 12th, 2014, 09:46
با درود

cms-sms.ir با این آدرس وارد شدم...

بنظر میرسه امروز سرعت لود سایت خیلی بهتره شده...

آرزوی موفقیت...

hrv
July 12th, 2014, 19:25
با درود

cms-sms.ir با این آدرس وارد شدم...

بنظر میرسه امروز سرعت لود سایت خیلی بهتره شده...

آرزوی موفقیت...

متشکرم سامانه دارای سرورهای مختلف هست که درحال هماهنگ سازی هست که ان شالله به زودی بهتر هم خواهد شد
ان شالله که از خدمات ماراضی باشید

hrv
July 22nd, 2014, 17:16
واگذاری پنل با خط 14 رقمی اختصاصی انتخابی و تعرفه ارسال 80 ریال از خطوط شما به همراه اول ادامه دارد(این تعرفه بدون درنظر گرفتن مالیات برارزش افزوده می باشد)

Mahdijafarzadeh
July 22nd, 2014, 17:51
این پنل کلا رایگان است ؟

hrv
July 22nd, 2014, 19:22
این پنل کلا رایگان است ؟

کاملا! شما فقط می بایست هزینه پیامکهای ارسالی خود را بدهید

SamaN DL
July 22nd, 2014, 21:26
کاملا! شما فقط می بایست هزینه پیامکهای ارسالی خود را بدهید

درود

اگر در یاهو هم پشتیبانی کنید خیلی خوب میشه!

hrv
July 23rd, 2014, 00:05
درود

اگر در یاهو هم پشتیبانی کنید خیلی خوب میشه!

تیکتینگ سامانه رو امتحان فرموده اید؟ کامل تر از یاهو در خدمتتون هست!
اما در کل یاهو داریم اما نمیتونیم اکثر اوقات آن باشیم حتی روزهایی که هیچ کس در پشیبانی نیست با بسته های پرسرعت! اینترنت گوشی تیکتینگ سامانه رو پاسخ میدهیم

darvish1900
July 27th, 2014, 10:09
دوست عزیز شما زدید هر پیامک 8 تومان+8 درصد مالیات=8.64 نه اصلا 9

ولی پنل امتحانی شارژ کردم 2000 تومان=186 پیامک داد=10.75

پس 8 کجاست.
باتشکر

Gadora
July 27th, 2014, 11:09

پس 8 کجاست.
باتشکر

دقیقاً منم هم تست کردم این طوری بود، فکر کنم کاسه زیر تشت هست

hrv
July 27th, 2014, 11:26

پس 8 کجاست.
باتشکر

سلام این موضوع رو میتونستید در تیکتینگ مطرح فرمایید تا دوستان لینک رو بدهند خدمتتون
(مکانش توی سامانه سمت چپ بالا یک پاکت که دالر داره روش) لینکشمبه سامانه پی اف سی خوش آمدید (http://cms-sms.ir/Pages/?module=UserTariff)
کلیلک کنید متوجه خواهید شد
هر یک پیامک برای 1000 هست ولی برای خطوط 50001 یک ضریب 0.82 هست که یعنی هر پیامی که به خطوط همراه اول ارسال کنید از اعتبارتون 1 کسر نمیشه .82 کسر میشه! مثلا 186-.82=185.12 خواهد شد امیدوارم توضیح داده باشم
2000/0.92=1840 1840/187.76=97.99=98 هست 98*.82=80.36 البته محاسبات یکم سخته وقبول دارم برای کسی که تازه در سامانه فعال شده این سخت باشه! متاسفانه اما یک ضریب ومقیاسی باید باشه که در سامانه ما برای 1000 ، 1 درنظر گرفته شده و مابقی براساس این یک تعریف شده اند!

- - - Updated - - -

دقیقاً منم هم تست کردم این طوری بود، فکر کنم کاسه زیر تشت هست

شرمنده تشت نداریم وگرنه در خدمتتون بودیم!
راستی دوستان که از طریق فروم عضو شده اند در توضیحات بنویسند از کدام فروم هستند! چون هر دوره یک هدیه ناقابلی برای دوستان درنظر گرفته میشه!
در پست محاسبات داده شده ولینک که دادم خدمتتون رو هم هنگامی که توی سامانه هستید بزنید تا اطلاعات کلیه اپراتور ها قابل مشاهده باشد!
البته هرچند وقت یکبار سر بزنید! چون احتمال کمتر شدن تعرفه هر اپراتور هست (قبلا دوستان دیده اند تعرفه 50001 بیشتر بوده است

هر نوع سوال دیگری را هم میتوانید در تیکتینگ مطرح فرمایید

p30speed
July 27th, 2014, 11:30
سلام این موضوع رو میتونستید در تیکتینگ مطرح فرمایید تا دوستان لینک رو بدهند خدمتتون
(مکانش توی سامانه سمت چپ بالا یک پاکت که دالر داره روش) لینکشمبه سامانه پی اف سی خوش آمدید (http://cms-sms.ir/Pages/?module=UserTariff)
کلیلک کنید متوجه خواهید شد
هر یک پیامک برای 1000 هست ولی برای خطوط 50001 یک ضریب 0.82 هست که یعنی هر پیامی که به خطوط همراه اول ارسال کنید از اعتبارتون 1 کسر نمیشه .82 کسر میشه! مثلا 186-.82=185.12 خواهد شد امیدوارم توضیح داده باشم
2000/0.92=1840 1840/187.76=97.99=98 هست 98*.82=80.36 البته محاسبات یکم سخته وقبول دارم برای کسی که تازه در سامانه فعال شده این سخت باشه! متاسفانه اما یک ضریب ومقیاسی باید باشه که در سامانه ما برای 1000 ، 1 درنظر گرفته شده و مابقی براساس این یک تعریف شده اند!

- - - Updated - - -

شرمنده تشت نداریم وگرنه در خدمتتون بودیم!
راستی دوستان که از طریق فروم عضو شده اند در توضیحات بنویسند از کدام فروم هستند! چون هر دوره یک هدیه ناقابلی برای دوستان درنظر گرفته میشه!
در پست محاسبات داده شده ولینک که دادم خدمتتون رو هم هنگامی که توی سامانه هستید بزنید تا اطلاعات کلیه اپراتور ها قابل مشاهده هست!
البته هرچند وقت یکبار سر بزنید! چون احتمال کمتر شدن تعرفه هر اپراتور هست (قبلا دوستان دیده اند تعرفه 50001 بیشتر بوده است

هر نوع سوال دیگری را هم میتوانید در تیکتینگ مطرح فرمایید

تست کردم حرفشون تایید میشه

hrv
July 27th, 2014, 23:43
تست کردم حرفشون تایید میشه

ممنون از بابت فید بکتون امیدوارم از خدمات ما راضی باشید

hrv
August 6th, 2014, 19:57
واگذاری ادامه دارد! فقط از دوستان خواهش میشود پس از دریافت پنل وارد پنل شده و مدارک خود را آپلود نمایند و سپس به میزان دلخواه شارژ نمایند باتشکر

hrv
September 23rd, 2014, 13:10
تا معرفی طرح بعد این طرح فعال میباشد!

p30speed
September 23rd, 2014, 17:24
میشه دو تا خط ازتون گرفت. ما یکش برای کار دیگمون میخواهیم

hrv
September 23rd, 2014, 17:33
میشه دو تا خط ازتون گرفت. ما یکش برای کار دیگمون میخواهیم

میشه هر چند خط که بخاید بخرید خط اول هدیه سامانه به هر کاربر هست
اگر خط رایگان باز هم بخاید باید ثبت نام مجدد برای شخص دیگری کنید!
البته خطوط دیگر هم هست مثلا 1000-3000-50002 توی هرکدوم یه تعداد پیشنهاد ویژه هست که برای اطلاع از اونها باید تیکت بزنید تا سری خطوط آزاد رو براتون ارائه کنن
دوستان توجه کنن باید در سامانه هردو مدرک آپلود شود و درضمن سن قانونی نیز از الزامات فروش هست

+irtci+
September 23rd, 2014, 22:48
دوستان عزیز
لطفا بفرمایید شما نماینده relax.ir هستید !!!!
دوستان محترم ، سایت relax.ir خودش ثبت نام می کنه . هزینه هر پیامک هم 70 ریال !!!!
البته شما چندمین نفری هستی که اینجا میبینم داره این پنل رو میفروشه......