PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرعت بالا برای آپلود ، مخابرات

rules
June 28th, 2014, 13:34
سلام دوستان میخواستم ببینم میشه از مخابرات سرعت بالا برای آپلود گرفت ؟ الان همه طرح هاش ماکسیموم 60 80kb آپلود میکنه ، باید چی کار به مخابرات زنگ بزنم ازشون بخوام ؟

meysam021
June 28th, 2014, 13:44
سمت مخابرات نرید چون کلاه بردارند.شرکتای خصوصی هیچوقت سر مردم کلاه نمیذارن ولی این دولتیا قشنگ راحت کلاه میذارن بعد میگن دستور از بالا صادر شده.
بعد از اینکه اینترنت خوزستان رو محدود کردن. و دیگه نامحدود ارائه ندادن و بعد از 1 ماه که همون پلن های نامحدود رو با قیمت 3 برابر به مردم دادن با افت سرعت شدید تر نسبت به گذشته.
اعلام کردند که سرویس های حجمی از ساعت 2 تا 6 رایگان هستند دانلودشون.
همین دیشب زنگ زدم ساعت 2 به 2020 گفتم من دیشب دانلود کردم ازم اشتراک رفته گفت بله برداشتن ، دستور از بالا صادر شده دیگه ارائه ندیم.
این یعنی کلاهبرداری در روزو روشن هیچکس هم نیست جوابگو باشه.
الان اگر شما سرعت بالا بگیرید که ندارن ، بدن هم بعد 1 هفته یا قیمتو 5 برابر میکنن یا از یه جا ضرر میزنن بهتون.

mostafaamirani
June 28th, 2014, 13:55
دوست عزیز توصیه میکنم اصلا سمت مخابرات نرید ما که متاسفانه چون منطقه محروم هستیم باید یا اینترنت نداشته باشیم یا مخابرات بگیریم شرکت ها به منطقه ما نت نمیدن ولی باور کنید اگه یه شرکت بخواد نت بده اطراف ما خدایی سریع میرم میگیرم واقعا از نت مخابرات خسته شدیم

iran-developers
June 28th, 2014, 14:00
درود
هی می خوایم این تجربه ها رو رو نکنیم
با مخابرات یه راهی نشون می دم با 100 مگابایت بر ثانیه آپلود کنید ( تازه ترافیک هم براتون حساب نشه
و مهم تر از همه ترافیک دانلود هم حساب نشه )
اگر خواستید اینکار رو انجام می دم براتون البته با هزینه

rules
June 28th, 2014, 14:05
درود
هی می خوایم این تجربه ها رو رو نکنیم
با مخابرات یه راهی نشون می دم با 100 مگابایت بر ثانیه آپلود کنید ( تازه ترافیک هم براتون حساب نشه
و مهم تر از همه ترافیک دانلود هم حساب نشه )
اگر خواستید اینکار رو انجام می دم براتون البته با هزینه

اطلاعات تماس رو پ خ کنید.

دوستان متاسفانه منطقه ما فقط مخابرات سرویس میده.

mostafaamirani
June 28th, 2014, 14:10
اطلاعات تماس رو پ خ کنید.

دوستان متاسفانه منطقه ما فقط مخابرات سرویس میده.

پس مثل بنده هستی ومجبوری یکم تحقیق کن درمورد سرویس هاش وسرعت هاش بعد یکی که هم قیمتش مناسب جیبت باشه هم از همه لحاظ مناسب باشه رو خرید کنید
موفق باشید

rules
June 28th, 2014, 14:13
پس مثل بنده هستی ومجبوری یکم تحقیق کن درمورد سرویس هاش وسرعت هاش بعد یکی که هم قیمتش مناسب جیبت باشه هم از همه لحاظ مناسب باشه رو خرید کنید
موفق باشید

حالا مشکل ما سرعت دانلودش نیست اینجا 600kb دانلود میده همین الان ، مشکل سرعت آپلود هست ، من تقریبا همه طرح های مخابرات رو داشتم آپلود همشون یکسانه!

mohsen_sh
June 28th, 2014, 14:23
سمت مخابرات نرید چون کلاه بردارند.شرکتای خصوصی هیچوقت سر مردم کلاه نمیذارن ولی این دولتیا قشنگ راحت کلاه میذارن بعد میگن دستور از بالا صادر شده.
بعد از اینکه اینترنت خوزستان رو محدود کردن. و دیگه نامحدود ارائه ندادن و بعد از 1 ماه که همون پلن های نامحدود رو با قیمت 3 برابر به مردم دادن با افت سرعت شدید تر نسبت به گذشته.
اعلام کردند که سرویس های حجمی از ساعت 2 تا 6 رایگان هستند دانلودشون.
همین دیشب زنگ زدم ساعت 2 به 2020 گفتم من دیشب دانلود کردم ازم اشتراک رفته گفت بله برداشتن ، دستور از بالا صادر شده دیگه ارائه ندیم.
این یعنی کلاهبرداری در روزو روشن هیچکس هم نیست جوابگو باشه.
الان اگر شما سرعت بالا بگیرید که ندارن ، بدن هم بعد 1 هفته یا قیمتو 5 برابر میکنن یا از یه جا ضرر میزنن بهتون.

سلام
شما برید بازرسی مخابرات شکایت کنید قطعا رسیدگی می کنن
بنده پدرم بازرس مخابرت استان تهرانه!
بارها و باهار شکایت شده و ایشون رسیدگی کردن و اکثر اوقات هم مشکل حل شده
کافیه برید مرکز اداری مخابرات شهرتون و شکایت کنید
بقیش دیگه دست شما نیست
اونا پیگیری می کنن

aligoli
June 28th, 2014, 14:24
سلام دوستان میخواستم ببینم میشه از مخابرات سرعت بالا برای آپلود گرفت ؟ الان همه طرح هاش ماکسیموم 60 80kb آپلود میکنه ، باید چی کار به مخابرات زنگ بزنم ازشون بخوام ؟

چرا از سرور مجازی ایران استفاده نمی کنید ؟

rules
June 28th, 2014, 14:27

چقدر تاثیر داره ؟ الان به سرور خودم 60kb آپلود میکنه به سرور ایرانی چقدر آپلود میکنه ؟

mohsen_sh
June 28th, 2014, 14:30

سرور های ایران گرونه !
ارزون هم که خیلی کم پیدا می شه ، پیدا هم می شه بعدش به هزار دلیل می کشن روش!