PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه می توان شرکتهایی که از یک دیتاسنتر خدمات می دهند رو پیدا کرد

alizali
June 27th, 2014, 14:59
سلام دوستان
شرح سوال مشخصه
شما فرض کنید الان از یک شرکتی نمایندگی هاستینگ ، vps و یا سرور اختصاصی خرید کرده اید
از وضعیت سرویس هم راضی هستید که نتیجه راضی بودن از دیتاسنتر هست
حالا چطور می شود فهمید چه شرکتهای دیگری روی همین دیتاسنتر خدمات میدهند تا مثلا قیمت آنها رو با قیمت شرکتی که در حال حاظر ازش خدمات می گیریم رو مقایسه کنیم

- - - Updated - - -

فکر میکنم باید در بخش دیگری این رو می زدم
از مدیران با عرض معذرت تقاضای انتقال به بخش صحیحش رو دارم

dark_7qe
June 27th, 2014, 15:10
راهی وجود نداره متاسفانه

InterServer.ir
June 27th, 2014, 15:24
سلام

این موضوع اصلا معیار مناسبی برای اینکار نیست زیرا

1- بعضی هاستینگ ها در اورسل استاد هستند ( حتی بعضی از شرکت های معتبر ) سروری که قدرت تحمل 200 سایت رو داره به 500 نفر میفروشند و... در این هنگام مقایسه این شرکت ها با شرکت هایی که با انصاف هستند و اورسل نمی کنند تنها از روی دیتاسنتر مشترک کار درستی نیست!

2- بعضی دیتاسنتر ها مثل ovh چند سری سرور دارند و هر کدام امکانات متفاوت مثال کیم سوفی و سو یو استارت هم جزو سرور های ovh هستند ولی هیچ زمانی امکانات و کیفیت سرور های اصلی ovh رو نخواهند داشت چون قیمت این سرور ها تقریبا نصف سرور های اصلی هست شما زمانی که آیپی این سرور ها رو بررسی کنید متوجه این موضوع نمیشید که سرور میزبان از کدام نوع هست و چه هزینه ای بابت سرور صرف شده!

3- تفاوت حرفه ای بودن شرکت ها در خدماتشون هم دلیل دیگری هست که این مقایسه درست نیست زمانی که فردی بدون اطلاعات و گاهی حتی بدون رسیدن به سن قانونی اقدام به راهندازی شرکت هاستینگ و فروش وی پی اس میکنه شما نمی تونی سرویس های این فرد رو تنها بر اساس دیتاسنتر با هاستینگ های حرفه ای مقایسه کنی زمانی که مشکلی پیش بیاد چنین افرادی سخت قادر به رفع مشکل خواهند بود

معیار مناسبی برای مقایسه انتخاب نکردید

موفق باشید

Cpt.Liux
June 27th, 2014, 15:40
سلام

این موضوع اصلا معیار مناسبی برای اینکار نیست زیرا

1- بعضی هاستینگ ها در اورسل استاد هستند ( حتی بعضی از شرکت های معتبر ) سروری که قدرت تحمل 200 سایت رو داره به 500 نفر میفروشند و... در این هنگام مقایسه این شرکت ها با شرکت هایی که با انصاف هستند و اورسل نمی کنند تنها از روی دیتاسنتر مشترک کار درستی نیست!

2- بعضی دیتاسنتر ها مثل ovh چند سری سرور دارند و هر کدام امکانات متفاوت مثال کیم سوفی و سو یو استارت هم جزو سرور های ovh هستند ولی هیچ زمانی امکانات و کیفیت سرور های اصلی ovh رو نخواهند داشت چون قیمت این سرور ها تقریبا نصف سرور های اصلی هست شما زمانی که آیپی این سرور ها رو بررسی کنید متوجه این موضوع نمیشید که سرور میزبان از کدام نوع هست و چه هزینه ای بابت سرور صرف شده!

3- تفاوت حرفه ای بودن شرکت ها در خدماتشون هم دلیل دیگری هست که این مقایسه درست نیست زمانی که فردی بدون اطلاعات و گاهی حتی بدون رسیدن به سن قانونی اقدام به راهندازی شرکت هاستینگ و فروش وی پی اس میکنه شما نمی تونی سرویس های این فرد رو تنها بر اساس دیتاسنتر با هاستینگ های حرفه ای مقایسه کنی زمانی که مشکلی پیش بیاد چنین افرادی سخت قادر به رفع مشکل خواهند بود

معیار مناسبی برای مقایسه انتخاب نکردید

موفق باشید

حرف این دوستمون کاملا تایید میشه.

در اکثر موارد هم دیتا سنتر ها بی تقصیر هستند. این مدیریت هاستینگ هست که مشکلات برای کلاینتش ایجاد میکنه. خیلی ها از جا های خوبی سرور دارند ولی این دلیل نمیشه که سرویس خوبی را هم ارائه بدند.

a.e
June 27th, 2014, 18:26
در تکمیل فرموده های دوستان بزرگوار؛ تنها معیار شما نباید دیتاسنتر و یا کیفیت آن دیتاسنتر باشد بلکه کیفیت خدمات و داشتن تخصص و علم کافی برای مدیریت و رفع مشکل آن شرکت نیز باید مد نظر گرفت.

storage
June 27th, 2014, 19:01
سلام دوستان
شرح سوال مشخصه
شما فرض کنید الان از یک شرکتی نمایندگی هاستینگ ، vps و یا سرور اختصاصی خرید کرده اید
از وضعیت سرویس هم راضی هستید که نتیجه راضی بودن از دیتاسنتر هست
حالا چطور می شود فهمید چه شرکتهای دیگری روی همین دیتاسنتر خدمات میدهند تا مثلا قیمت آنها رو با قیمت شرکتی که در حال حاظر ازش خدمات می گیریم رو مقایسه کنیم

- - - Updated - - -

فکر میکنم باید در بخش دیگری این رو می زدم
از مدیران با عرض معذرت تقاضای انتقال به بخش صحیحش رو دارم

قرار است خدمات و کیفیت پشتیبانی تمام شرکت ها یکی باشد و فقط قیمت این وسط ملاک باشد؟!؟!

irantophost
June 27th, 2014, 19:15
فقط دیتاسنتر تضمین سرویس خوب نیست شرکت میزبانی وب مهمتر هست . در حال حاضر اکثر دیتاسنتر های بزرگ دنیا آپ تایم 100% دارند . ولی هاستینگ چطور؟

alizali
June 27th, 2014, 19:37
متاسفانه پاسخ سوال به اون چیزی که مدنظر من هست منجر نشده
سوال دوستمون storage رو مدنظر قرار می دیدم
بله فرض می کنیم شرکت الف و ب هر دو از دیتا سنتر X خدمات می دهند . فرض رو بر این می گذاریم که الف و ب هر دو حرفه ای و ممتاز هستند
اطلاعات الف و دیتا سنتر رو داریم می خواهیم شرکت ب رو پیدا کنیم
آیا راهی هست یا نه؟

r00t
June 27th, 2014, 19:40
بله فرض می کنیم شرکت الف و ب هر دو از دیتا سنتر X خدمات می دهند . فرض رو بر این می گذاریم که الف و ب هر دو حرفه ای و ممتاز هستند
آیا راهی هست یا نه؟

راه مستقیمی وجود نداره
مگه اینکه شما بیای دونه دونه ای پی شرکت ها رو چک کنی ببینی مربوط به کدوم ای اس پی هست و دیتا سنتر رو پیدا کنید.

storage
June 27th, 2014, 19:54
آیا راهی هست یا نه؟

شما میتوانید شرکت ها هم سطح همان سرویس دهنده بررسی کنید، معمولا سرویس ها شرکتی هزینه ها یکسانی دارند! و مانند هاستینگ ها که مجموعه ای بیش از 2-4 نفر نیست هزینه پایین ندارند.

mr.mojtaba
June 30th, 2014, 13:18
امیدوام جای خوبی برای پرسیدن سوالام مطرح کرده باشم.کسی اطلاعی دارد ؟
"سلام دوستان
می خواستم آدرس یه سایت رو از روی ip 158.58.185.215 پیدا کنم،کسی اطلاعی نداره چجوری میتونم این سایت رو پیدا کنم ؟
همچنین این ip رو داخل تعداد زیادی سایت مشترک دیدم می خوام آدرس سایت اصلی رو پیدا کنم .

modiranhosting
June 30th, 2014, 13:44
امیدوام جای خوبی برای پرسیدن سوالام مطرح کرده باشم.کسی اطلاعی دارد ؟
"سلام دوستان
می خواستم آدرس یه سایت رو از روی ip 158.58.185.215 پیدا کنم،کسی اطلاعی نداره چجوری میتونم این سایت رو پیدا کنم ؟
همچنین این ip رو داخل تعداد زیادی سایت مشترک دیدم می خوام آدرس سایت اصلی رو پیدا کنم .

ضمن عرض احترام

اینجا رو مشاهده کنید

http://myip.ms/view/ip_addresses/2654648617/158.58.185.41_158.58.185.255

به احتمال زیاد سایت اصلی http://www.sazinco.com/ باشه