PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب سرور خارجی و عدم مشکل با آی پی ایران

mhm007
June 27th, 2014, 09:26
سلام دوستان
من یه سایت فروشگاه مانند دارم یعنی فروشگاه نیستش کارش شبیه اون هست الان میخوام یه هاست dedicate بگیرم
میخوام از بهترین شرکت سرویس بگیرم نمیدونم کدوم خوب هست
مشکلی که هست اینه که من با چند تا شرکت معتبر خارجی تماس گرفتم و گفتن با آی پی ایران نمیتونید وصل شید
الان نمیدونم کدوم شرکت با ایران مشکل نداره و آیا اونی که مشکل نداره با ایران معتبر هست یا نه؟
چون مخاطبان سایت امریکایی و اروپایی هستند ترجیح من این هست که هاست از خارج بگیرم اما اگه هست خارجی خوب پیدا نشد پیشنهاد میکنید از ایران بگیرم؟از کدوم شرکت؟
بیشتر از این میترسم که اگه تو ایران بزارم برنامه رو وردارن ببرن خودشون بیارن بالا، میتونم انکدش کنم ولی نمیدونم این راه حل جواب مبده یا نه
یه مشکل دیگه ای که هست اینه که من چون ویزاکارت ندارم نمیدونم هزینه ها زو چطوری پرداخت کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

ULTRAWEB
June 27th, 2014, 16:52
سایتت رو روی سرورهای خارجی بدلیل مسایل تحریمی درست نیست حتی یک درصدم .
بعدشم یک سرور مجازی بگیر بهتر و کم خرج تر است دستشونم کمتر به اطلاعاتت میرسه
شرکت خوبم بگیردی زیاد هست قبلش اسم هرشرکتو گوگل کن تا به خاطره ی بد مردم نخوری همین

mhm007
June 27th, 2014, 17:16
سایتت رو روی سرورهای خارجی بدلیل مسایل تحریمی درست نیست حتی یک درصدم .
بعدشم یک سرور مجازی بگیر بهتر و کم خرج تر است دستشونم کمتر به اطلاعاتت میرسه
شرکت خوبم بگیردی زیاد هست قبلش اسم هرشرکتو گوگل کن تا به خاطره ی بد مردم نخوری همین

ممنونم از پاسختون.یعنی واقعا هیچ راه حلی نداره.اگه هاست ایران باشه هم پینگ برای اونا میره بالا هم مناسب ما نیست
یه راهی باید باشه.***** شکنی چیزی یا یه کلک دیگه

company_hosting
June 27th, 2014, 17:34
سلام دوستان
من یه سایت فروشگاه مانند دارم یعنی فروشگاه نیستش کارش شبیه اون هست الان میخوام یه هاست dedicate بگیرم
میخوام از بهترین شرکت سرویس بگیرم نمیدونم کدوم خوب هست
مشکلی که هست اینه که من با چند تا شرکت معتبر خارجی تماس گرفتم و گفتن با آی پی ایران نمیتونید وصل شید
الان نمیدونم کدوم شرکت با ایران مشکل نداره و آیا اونی که مشکل نداره با ایران معتبر هست یا نه؟
چون مخاطبان سایت امریکایی و اروپایی هستند ترجیح من این هست که هاست از خارج بگیرم اما اگه هست خارجی خوب پیدا نشد پیشنهاد میکنید از ایران بگیرم؟از کدوم شرکت؟
بیشتر از این میترسم که اگه تو ایران بزارم برنامه رو وردارن ببرن خودشون بیارن بالا، میتونم انکدش کنم ولی نمیدونم این راه حل جواب مبده یا نه
یه مشکل دیگه ای که هست اینه که من چون ویزاکارت ندارم نمیدونم هزینه ها زو چطوری پرداخت کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
بهتر هست سرور مجازی از شرکت معتبر خرید کنید
و اگر اطمینان ندارید سایت های زیادی هستند که میتوانید خرید کنید
و با ایران مشکل ندارند

mhm007
June 27th, 2014, 17:51
سلام
بهتر هست سرور مجازی از شرکت معتبر خرید کنید
و اگر اطمینان ندارید سایت های زیادی هستند که میتوانید خرید کنید
و با ایران مشکل ندارند

یعنی برای این تعداد بازدید مجازی مناسب هستش؟
میشه آدس شرکتهایی که با ایران مشکل ندارند رو بدید. اونموقع معتبر هستند دیگه؟

ULTRAWEB
June 27th, 2014, 17:56
دوستان ایرانی اینجا سرورهاشون همه خارج هست و هاست خارجی بهتون میدن از سرورهای خارجی میدن نه ایرونی پس برای همین موردی پیش نمیاد

98M!zban
June 27th, 2014, 17:57
شما الان هدفتون این هست از شرکت های خارجی خرید کنید ؟

در غیر این صورت یک وی پی اس همراه با هارد ssd و کانفیگ کامل و صحیح سی پنل از دیتاسنتر هتزنر آلمان برای شما کاملا جوابگو خواهد بود

اگر نیاز به مشاوره و آگاهی قبل از خرید دارید پیام شخصی بدید پل ارتباطی رو اعلام کنم

Cpt.Liux
June 27th, 2014, 18:00
پیغام خصوصیتون رو چک کنید.

Sent from my XT1033 using Tapatalk

novin-web
June 27th, 2014, 18:34
سلام
هتزنر مشکل شما رو حل خواهد کرد
چون هم پنگ به ایران کمی دارد و روت های این دیتاسنتر به ایران اوکی هستند.

MajorHost
June 27th, 2014, 18:51
servermania.com تایید میشه
از ایران اگر مخاطب ایرانی زیاد دارید بگیرید بهتر هست.

mhm007
June 28th, 2014, 23:57
ممنون از تمام دوستان
راستش من اسکریپت کاملا اختصاصی دارم یه زره نگرانم به جز خودم و هاستینگ، واسط یا کسه دیگه ای به هاستم اجازه دسترسی داشته باشه
دوستان هم همه پیشنهاد خرید به عنوان واسط رو دادن
حالا من نمیدونم چیکار کنم
میگم این xlhost و OVH چطوره؟

- - - Updated - - -

کسی نظری نداره؟

softlayer
June 29th, 2014, 00:10
ممنون از تمام دوستان
راستش من اسکریپت کاملا اختصاصی دارم یه زره نگرانم به جز خودم و هاستینگ، واسط یا کسه دیگه ای به هاستم اجازه دسترسی داشته باشه
دوستان هم همه پیشنهاد خرید به عنوان واسط رو دادن
حالا من نمیدونم چیکار کنم
میگم این xlhost و OVH چطوره؟

- - - Updated - - -

کسی نظری نداره؟

درود
از نظر اینکه مشکلات پرداخت و آی پی ایران نداشته باشید Xlhost مناسب ترین هست که کمی قیمت سرورهای اون بالاهست اما خب کیفیت قابل قبولی داره ضمن اینکه با هماهنگی با آقای خرازی به راحتی میتونید هزینه سرور رو به ریال و با درصدی نخفیف هم بپردازید.
از نظر بقیه دیتاسنتر ها هم کافیه که انتخاب کنید و به یک وبسایت معتبر پرداخت ارزی برید و یه هزینه ای بابت ایجاد پنل بپردازید هم برای شما پنل رو ایجاد می کنند و هم سرور رو سفارش میدند و شما فقط هزیه ریالی میپردازید
اما از همه مهمتر مشکل copyright و Abuse های احتمالی هست که درصورت عدم اطلاعات کافی ممکن هست سرور شما ترمینتیت بشه درکل مدیریت سرور اختصاصی مباحث ویژه خودش رو داره و نیازمند دانش فنی بالایی هست
موفق و پیروز باشید

mhm007
June 29th, 2014, 00:55
درود
از نظر اینکه مشکلات پرداخت و آی پی ایران نداشته باشید Xlhost مناسب ترین هست که کمی قیمت سرورهای اون بالاهست اما خب کیفیت قابل قبولی داره ضمن اینکه با هماهنگی با آقای خرازی به راحتی میتونید هزینه سرور رو به ریال و با درصدی نخفیف هم بپردازید.
از نظر بقیه دیتاسنتر ها هم کافیه که انتخاب کنید و به یک وبسایت معتبر پرداخت ارزی برید و یه هزینه ای بابت ایجاد پنل بپردازید هم برای شما پنل رو ایجاد می کنند و هم سرور رو سفارش میدند و شما فقط هزیه ریالی میپردازید
اما از همه مهمتر مشکل copyright و Abuse های احتمالی هست که درصورت عدم اطلاعات کافی ممکن هست سرور شما ترمینتیت بشه درکل مدیریت سرور اختصاصی مباحث ویژه خودش رو داره و نیازمند دانش فنی بالایی هست
موفق و پیروز باشید

ممنون از جوابتون
مشکل کپی رایت ندارم فقط میترسم سایت که بازدیدش رفت بالا یعنی خیلی بالا بیان فایلهای هاست رو بردارن یا لیست کاربرا و..

mohsen_sh
June 29th, 2014, 01:59
ممنون از جوابتون
مشکل کپی رایت ندارم فقط میترسم سایت که بازدیدش رفت بالا یعنی خیلی بالا بیان فایلهای هاست رو بردارن یا لیست کاربرا و..

نیگا کنید من اصلا کاری به هیچکس ندارم!
ولی این همه ترسی که دارید فرقی نداره!
حتی اگه سرور اختصاصی هم بخرید باز دیتاسنتر دسترسی داره!
سرور مجازی بگیرید هم به صرفه است و هم کنترلش بهتره!
هرموقع هم لازم شد ارتقا می دید!
در ضمن یه شرکت معتبر ایرانی نمی یاد آبروی چند ساله ی خودشو خراب کنه و اسکریپت ***ی کنه!
از یه شرکت معتبر خرید کنید مشکلی پیش نمی یاد!

softlayer
June 29th, 2014, 13:23
ممنون از جوابتون

در خارج از کشور شما حتم داشته باشید که دیتاسنتر درحدی بیکار نیست که بیاد اطلاعات رو بررسی کنه
ارتباط دیتاسنتر با هارد سرور شما در حد یک low level format درپایان قرارداد هست.
سرویس دهندگان داخلی هم مسلما اگر از یک سرویسس دهنده معتبر تهیه بفرمایید و موارد امنیتی رو کامل انجام بدید هیچ مشکلی نخواهید داشت
درصورتی که بازهم به سرویس دهندگان داخلی شک داشتید میتونید سرور اختصاصی با واسطه تهیه بفرمایید که مشکل مدیریت مشکلات به وجود امده مثل ایوز رو نداشته باشید
موفق و پیروز باشید