PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهم!!مهم!! اس ام اس کاملا رایگان ! ارسال پیامک رایگان 100%

tizhost
June 11th, 2010, 18:19
سلام دوستان

شرکت تیزهاست خدمت جدیدی ارایه داده برای ارسال اس ام اس کاملا رایگان از طریق یاهو مسنجر !!

شما ابتدا نیاز به یک یاهو مسنجر دارید ! داخل آی دی خود لاگین کنید پس از آن آی دی زیر رو اد کنید :
ir_free_sms@yahoo.com

پس از اد کردن این آی دی شما میتوانید یک پی ام به این آی دی بدهید و نحوه کار را دریافت کنید یا به صورت زیر عمل کنید :

پس از اد کردن آی دی ربات برای ارسال اس ام اس پی ام خود را به صورت زیر بدهید :
Tell#statement

یا

0935xxxxxxx#salam

به صورت بالا عمل کنید و اس ام اس شما در ارز کمتر از 10 ثانیه ارسال خواهد شد !

هر آی دی فقط اجازه ارسال 10 اس ام اس دارد !

این ربات طوری طراجی شده که اگر شما این امکان ربات را برای دیگران در یاهوتون سند تو ال کنین به همراه نحوه استفاده اش بهتون 100 اس ام اس رایگان میدهد !

در ضمن لطفا جمبه استفاده داشته باشید

skrsoft
June 11th, 2010, 18:38
ترفند خوبي براي تبليغات انتخاب كردي دوست من

Veria
June 11th, 2010, 18:42
این ربات طوری طراجی شده که اگر شما این امکان ربات را برای دیگران در یاهوتون سند تو ال کنین به همراه نحوه استفاده اش بهتون 100 اس ام اس رایگان میدهد !

از کجا میفهمه اون وقت؟!

Rezash
June 11th, 2010, 18:57
ادش كردم،اد نكرد(خواب ـه احتمالا!)
فرستادم،نفرستاد!

از کجا میفهمه اون وقت؟!
زرنگه بابا!از اون موقع دارم ازش انتگرال سه گانه مي پرسم مثل بلبل جواب مي ده :-j

ShahroKH
June 11th, 2010, 18:59
تست كردم
كار كرد ولي پايينش مينويسه هاست باي تيز هاست

---------- Post added at 05:59 PM ---------- Previous post was at 05:58 PM ----------

ادش كردم،اد نكرد(خواب ـه احتمالا!)
فرستادم،نفرستاد!

زرنگه بابا!از اون موقع دارم ازش انتگرال سه گانه مي پرسم مثل بلبل جواب مي ده :-j

داداش اون كه نبايد ادد كنه تو ادش كردي پيام بفرست خودش بهت ميگه

Rezash
June 11th, 2010, 19:04
داداش اون كه نبايد ادد كنه تو ادش كردي پيام بفرست خودش بهت ميگه
خب من اد كردم ، اون بايد قبول رو بزنه ديگه كه نزنه!
طبق الگوي گفته شده پيام فرستادم ولي خبري نشد!

Arashdn
June 11th, 2010, 19:05
از کجا میفهمه اون وقت؟!
سوال واقعا جالبیه

ShahroKH
June 11th, 2010, 19:08
خب من اد كردم ، اون بايد قبول رو بزنه ديگه كه نزنه!
طبق الگوي گفته شده پيام فرستادم ولي خبري نشد!

وقتي ادش كردي آيديش رو سرچ كن بعد بازش كن بنويس

0935xxxxxxx#salam

بعد ارسال كن مياد بهت ميگه :

ir_free_sms: Sms Sent Remaining : 9
Contact Me : ymsgr:sendim?pirnce_0f_persia&m=salam

يعني 9 تا ديگه ميتونم بفرستم

Rezash
June 11th, 2010, 19:15
وقتي ادش كردي آيديش رو سرچ كن بعد بازش كن بنويس

0935xxxxxxx#salam

بعد ارسال كن مياد بهت ميگه :

ir_free_sms: Sms Sent Remaining : 9
Contact Me : ymsgr:sendim?pirnce_0f_persia&m=salam

يعني 9 تا ديگه ميتونم بفرستم

دقيقا همين كار رو كردم!با دو آيدي مختلف ولي نشد!شايد چون اينويسيبلم ! شايدم آي پي مشهد تحريمه :-p

---------- Post added at 07:15 PM ---------- Previous post was at 07:13 PM ----------

گرفتم :d
بالاخره جواب داد

sorry only irancell

delta
June 11th, 2010, 19:16
عجب روباتي هست كه خود ياهو هم نتونسته همچين چيزي رو بسازه! مگر اينكه وقتي اين رو مينويسي طرف تو سيستمش دستي ارسال ميكنه :))

Rezash
June 11th, 2010, 19:29
عجب روباتي هست كه خود ياهو هم نتونسته همچين چيزي رو بسازه! مگر اينكه وقتي اين رو مينويسي طرف تو سيستمش دستي ارسال ميكنه :))
از نظر نوشتن قابل نوشتنه ;). اين رباتو نمي دونم ولي اگه يك كاربلد با هوش مصنوعي بنويسه خيلي چيز شاخي در مياد!نمونش يك ربات بود كه آي ديشو يادم نيست ، خيلي از سوال ها رو جواب مي داد.سلام و خدافظي مي كرد، مشخصات آدم مثل نام و ... رو مي پرسيد دخيره مي كرد و دفعه بد كه سوال مي كردي مثلات مي گفت سلام داش رضا! عمليات هاي جمع و تفريق و ... رو انجام مي داد و ...
خودم تا حدودي پيش رفتم و با زبون مورد علاقم (php) عملياتي مثل لوگين،ارسال خودكار پيام، و يك سري عمليات رياضي و ... رو نوشتم ولي ديگه وقت نكردم روش كار كنم!
--
پ.ن : تست كردم از سرعت پاسخ گويي معلومه دستي نيست!

Nikihost
June 11th, 2010, 20:29
فارسي هم ساپورت نميكنه:d

unkn0wn
June 11th, 2010, 20:39
اگه استفاده میکنید و تشکر هم نمیکنید دیگه لا اقل نزنید تو سر بنده خدا.
ولی خداییش این تیکش خیلی ستم بود :

saeidj
June 11th, 2010, 22:58
هدف تبلیغه یا جمع کردنه شماره وب مستر ها؟!!!!

iranihost
June 12th, 2010, 02:06
بابا با طرح های نو اینطوری برخورد نکنید !

این دوستنون اینجا را با انجمن عمو پورنگ اشتباه گرفتند !!!

delta
June 12th, 2010, 08:40
از نظر نوشتن قابل نوشتنه ;). اين رباتو نمي دونم ولي اگه يك كاربلد با هوش مصنوعي بنويسه خيلي چيز شاخي در مياد!نمونش يك ربات بود كه آي ديشو يادم نيست ، خيلي از سوال ها رو جواب مي داد.سلام و خدافظي مي كرد، مشخصات آدم مثل نام و ... رو مي پرسيد دخيره مي كرد و دفعه بد كه سوال مي كردي مثلات مي گفت سلام داش رضا! عمليات هاي جمع و تفريق و ... رو انجام مي داد و ...
خودم تا حدودي پيش رفتم و با زبون مورد علاقم (php) عملياتي مثل لوگين،ارسال خودكار پيام، و يك سري عمليات رياضي و ... رو نوشتم ولي ديگه وقت نكردم روش كار كنم!
--
پ.ن : تست كردم از سرعت پاسخ گويي معلومه دستي نيست!
منظورم از دستي جواب دادن نبود. بله جواب دادن و پاسخگويي روبات تا دلت بخواد زياد هست. اما براي اينكه بتونه سوال شما رو بخونه و در جا اس ام اس بده يك كمي زياده روي هست.اين اس ام اس كه مجاني ارسال نميشه. بايد به اپراتور و يا جايي وصل باشه كه روبات ياهو بايد متصل به دو تا باشه كه از اين ور بخونه و از اينور بفرسته!

afrateam
June 12th, 2010, 10:51
قضیه سند تو ال خیلی ساده ست !
وقتی شما سند تو ال میکنی قاعدتا برای ربات هم فرستاده میشه دیگه.. چون تو لیست شماست
اونوقت میفهمه شما سند تو ال کردی و بهت امتیاز میده...
اگه اینطوری باشه میشه سرشو گول مالید d:
یعنی تبلیغات رو فقط برای خودش ارسال کنی تا فکر کنه سند تو ال کردی و ... .

saeidj
June 12th, 2010, 10:55
بابا با طرح های نو اینطوری برخورد نکنید !

این دوستنون اینجا را با انجمن عمو پورنگ اشتباه گرفتند !!!

کی منو میگی؟
احترام خودتو نگه دار و اندازه دهنت حرف بزن

Rezash
June 12th, 2010, 11:39
منظورم از دستي جواب دادن نبود. بله جواب دادن و پاسخگويي روبات تا دلت بخواد زياد هست. اما براي اينكه بتونه سوال شما رو بخونه و در جا اس ام اس بده يك كمي زياده روي هست.اين اس ام اس كه مجاني ارسال نميشه. بايد به اپراتور و يا جايي وصل باشه كه روبات ياهو بايد متصل به دو تا باشه كه از اين ور بخونه و از اينور بفرسته!

عجب روباتي هست كه خود ياهو هم نتونسته همچين چيزي رو بسازه! مگر اينكه وقتي اين رو مينويسي طرف تو سيستمش دستي ارسال ميكنه
اين ربات فقط از يك الگوي خاص پيروي مي كنه Tell#pm
يعني به نوعي از عبارات با قاعده استفاده مي كنه.
از نظر اتصال به اپراتور هم هيچ مشكلي نداره!مثلا شما پيغام رو مي فرستي به آي دي كاربر،رباتشون پيغام رو تجزيه و تحليل مي كنه و درخواست رو به اپراتور مي فرسته...
===
به اين دوستمون هم تبريك مي گم‌،ايده جالبي هست...
ربات رو تست كردم در درك سند تو آل ناتوان بود!ابلته شايد الگوي ديگه رو در نظرگرفته باشند!
براي مثال رباتي رو كه ازش ياد كردم وقتي از كلمات s2all يا مشابه در پيام استفاده مي كردي مي گفت:"فكر كنم سند تو آل فرستاديد..."
البته در مورد اين ربات صدق نكرد :d

saeidj
June 12th, 2010, 13:39
این رباط sourceش تو نت هست اما فکر می کنم ایشون روش کار کردن. منتها این رباط ها تا دیتابیسشون بیاد کامل بشه ادم پیر میشه

SNM
June 12th, 2010, 15:09
من خودم مشهدي هستم و هيچ مشكلي هم برا مشهديا نيس
اون ماجراي 100 تا اس ام اس و اينا رو نميدونم كي شايعه كرده اما واقعيت نداره و اصلا ما يه همچين حرفي نزديم
فقط گفتيم در آينده كاري ميكنيم كه در صورت invite كسي بهتون اس ام اس بده!
اون مشكل ادد كردن هم درست شد!
هميشه هم به لطف تيزهاست ، آنلاينه!
كه در اينجا تشكر ميكنم از شركت تيزهاست!
ولي جدا يه كم فكر كنين قبل حرف زدن!
دارم به نتيجه ميرسم كه ايران حقش نيس پيشرفت كنه با كسايي مثل ....:-&
شما كه ميگي سورسش هست! آقاي محترم! الله اكبر! خيلي دارم خودمو كنترل ميكنم! وگرنه مثل اون دوستم فحش زيرو بالاي همرو ميدادم!
خيلي ستمه كه اينهمه وقت بزاري بعد بياي مفته مفت بزاري دست مردم بعد اينطوري بهت بگن!
اين سورس كه ميگين تو نت هست!
بيارينش اگه از تعداد خطهاي مفيد برنامه ي ما بيشتر بود ازتون 100 تومان ميخرم!
كه برا شما همش بايد بشه سود
ميدونين سورس ما چند line مفيد داره؟
تا آخرين چكي كه كرديم شده بود 7400 خط حدودا:))
اگه بي احتراميي شد ببخشيد!:63::">ما چاكر همه هستيم!:53: