PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش کامل مدیریت سرور اختصاصی با پرداخت دستمزد

Today_2014
June 26th, 2014, 01:35
سلام دوستان عزیز خسته نباشید
از اساتید عزیز حاضر در پی تی خواهش میکنم اگه مارو قابل بدونن تمامی اموزش های مدیریت و کانفیگ و...... ( از ابتدای مسیر تا اخر) رو به بنده اموزش بنده در صورت تمایل لطفا پ خ بدن تا در مورد هزینه اموزش نیز باهم به توافق برسیم
منتظر اساتید عزیز هستیم تشکر فراوان

mahdiazarnia
June 26th, 2014, 02:00
با سلام
در تهران بصورت خصوصی امکان پذیر است
بصورت ریموت هم انجام خواهد شد
برای اطلاعات بیشتر در تماس باشید

novin-web
June 26th, 2014, 10:21
سلام
اگر در تهران هستید حضوری تشریف بیارید شرکت
در مورد هزینه هم کاملا توافقی هست
در تماس باشید.

hanzaleh
July 8th, 2014, 01:02
با جازه استارتر من هم می خوام یاد بگیرم
هزینه هاش به چه ترتیبه
ممنون

kamyaralpha
July 8th, 2014, 01:08
در خدمتتون هستم با ID :kamyalpha@yahoo.com در تماس باشید لطفا هزینه توافقی هست

BlueStation
July 8th, 2014, 01:15
باسلام

با بنده در ارتباط باشید.

amirhossein_zibaei@yahoo.com

Abolijoon
July 8th, 2014, 01:23
با سلام بنده آقای یاسین رو بهتون پیشنهاد میکنم کارش حرف نداره فیلم های آموزشی که خودشون گرفتن رو میفروشن

ای دی یاهو : yassanjari

Nicdata
July 8th, 2014, 01:24
درود
با جناب سنجری تماس بگیرید، آموزش کامل مدیریت سرور رو ایشون دارن.
یاهو ایشون : yassanjari

موفق باشید../.

ULTRAWEB
July 8th, 2014, 01:24
یک کتاب لینوکس و یک کتاب ویندوز سرور و یک کتاب شبکه بخون
از خیلی ه ا جلو می افتی اگر اینجا میخوای کار و فعالیت کنی پول بیخودی هم به کسی نده
بقیه مشکلاتتم گوگل حل میکنه فقط زبانت رو بهتر کن همین موفق بشی انشالله
کمکی هم خواستی بیا اینجا بپرس بهت راهنمایی کنیم صفر تا صد نه ولی سرنخ رو میدیم بقیشو خودت باید بخونی
توصیه بعدیم اینه خودتون رو درگیرتوصیه های کارشناسان مهندسین و متخصصین اینجا نکنین وراه خودتونو برین چون براتون هیچ فایده ای نداره و بعدش خودت رو فحش و لعنت می فرستین
که جرا پول بی زبون رو بیخودی خرج کردین

ServerDL.com
July 8th, 2014, 02:26
سلام
هزینه توافقی
تهران و مشهد در خدمتیم .
آنلاین هم اگر خواستید در خدمتیم

armin.m
July 8th, 2014, 03:08
با آی دی زیر در تماس باشد.
Mahboobifar.armin
هزینه توافقی, در تهران باشد به صورت حضوری.

wanener
August 14th, 2014, 01:06
از اساتید عزیز حاضر در پی تی خواهش میکنم اگه مارو قابل بدونن تمامی اموزش های مدیریت و کانفیگ و...... ( از ابتدای مسیر تا اخر) رو به بنده اموزش بنده در صورت تمایل لطفا پ خ بدن تا در مورد هزینه اموزش نیز باهم به توافق برسیم

سلام
دوست عزیز چنین آموزشی عملا غیر قابل ارائه است ! و اعلام هزینه برای آن هم غیر ممکن تر !
کاملا بستکی به سطح دانش فعلی شما از مباحث مختلف شبکه و سیستم عامل دارد
اگر منظور شما است یک سری کد و دستور العمل تکراری به شما برای کپی پیست یاد بدهند اسم آن آموزش نیست و بهترین و سریعترین و در دسترس ترین منبع آن جستجوی موضوعی به زبان انگلیسی است
اما اگر منظور مفاهیم است قطا پارامترهای زیادی در آن نقش دارند و هزینه چنین آموزش گسترده اید از 1 تا 5 میلیون تومان بصورت خصوصی میتواند متغیر باشد .

sahar_tym
October 18th, 2016, 12:06

متاسفانه هیچ کلاسی در تهران وجود نداره . یاد گرفتن هاستینگ تجربی هست . ولی می تونین خصوصی با کسی که اعطماد داررین کار کنین .