PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : HostBill VS WHMCS

Kambiz
June 11th, 2010, 12:41
با سلام
من مدتی هست که به cms hostbill که چیزی شبیه whmcs هست علاقه مند شدم و کمی جستجو کردم تو wht.com خیلی تعریف می کردن و آینده روشنی رو براش می دیدن و خیلی جهات می گفتن برنامه نویسی بهتری داره هسته این سی ام اس البته در ظاهر فوق العاده شبیه whmcs هستش
حالا می خواستم دوستان نظرشون رو رد رابطه با استفاده از این سی ام اس بدین تا یک تاپیک خوبی رو داشته باشیم در مورد این cms
با تشکر
این لینک هم ببینید : HostBill | Order Now | Complete Client Management, Support and Billing Software for WebHosts (http://hostbillapp.com/order/)
دمو : HostBill | Online Demo | Complete Client Management, Support and Billing Software for WebHosts (http://hostbillapp.com/demo/)

vPsPersia.COM
June 11th, 2010, 12:47
به نظر من که خوشگل تره ، و با کلاس تر . شاید خریدمش

Kambiz
June 11th, 2010, 12:52
به نظر من که خوشگل تره ، و با کلاس تر . شاید خریدمش
آره دقیقا من از همینش خوشم اومده
یک جوری کاربر پسند تره whmcs خیلی خشک هست
در ضمن این فرسی رو خیلی بهتر ساپورت می کنه به نظر من :دی

پ.ن : باقی بچه ها نمی خوان نظر بد ن ؟

vPsPersia.COM
June 11th, 2010, 12:52
Null شده این اسکریپت رو نداری ؟ فاز خرید نیست فعلا :d

Kambiz
June 11th, 2010, 13:03

3 ماه لایسنس رایگان میده
نیازی به نال کردن نداری
یکی از برتری هاش اینه
اما whmcs اول پول میدی بد استفاده می کنی :دی

---------- Post added at 01:03 PM ---------- Previous post was at 01:01 PM ----------

کاربرانی که از این تاپیک دیدن کرده اند

قابلیت :(نمایش خواننده ها)

1. afrateam
2. ™StarHost
3. CMSTalk
4. iranhyperhost
6. shervin114
7. takweb.ir

هیج نظری ندارین ؟ { شکلک : ناراحت }

vPsPersia.COM
June 11th, 2010, 13:22
آره ، اما 5 تا کلاینت میشه ادد کرد . یعنی فکر کنم 5 تا مشتری

تبدیل از WHMCS به HostBill رو داریم؟

iranwebwork
June 11th, 2010, 13:56
خوشمان . آمد D: خیلی باحالاتره البته با whmcs زیاد کار نکردم اما تو یه نگاه دیدم چیزی کم نداره. بعد برای ثبت فیش و پرداخت آنلاین باید ماژولش و بنویسیم دیگه؟ کسی هست؟

mohsen1
June 11th, 2010, 13:59
سه ماه لایسنس رایگان نمیده.
تا 5 تا مشتری سیستم اجازه ثبت میده.(در نسخه رایگان)
تا سه ماه پشتیبانی و آپدیت رایگان انجام میشه.
غیر از هسته قوی مزیت دیگه ای داره یا نه؟
چون به لحاط قیمت تفاوت خاصی با whmcs نداره!

itjavani
June 11th, 2010, 14:40
چیز خوبیه! باید گرفت روش کار کرد ببینیم چه میشه کرد!

IFACO.Net
June 11th, 2010, 14:43
اینطور که دمو شو دیدم، یه سری امکانات جدیدتر نسبت به whmcs داره و از آجاکس استفاده زیادی کرده ولی خیلی از امکانات اصلی ادمین Whmcs رو نداره و در کل اگر بیشتر روش کار کنند، جای پیشرفت زیادی داره، و نکته جالبی هم که در این سیستم دیدم ، اینکه بخش کاربریش زبان فارسی همراه با منو های فارسی و کاملا راست چین شده رو بصورت پیشفرض داره ، که خودش امتیاز خوبی برای این سیستم هست.

Masoud.B
June 11th, 2010, 15:16
محیط کاربریش بهتر از whmc هست ولی بخش مدیریت whmc امکاناتش بیشتر به نظر میرسه

iranwebwork
June 11th, 2010, 15:55
اینطور که دمو شو دیدم، یه سری امکانات جدیدتر نسبت به whmcs داره و از آجاکس استفاده زیادی کرده ولی خیلی از امکانات اصلی ادمین whmcs رو نداره و در کل اگر بیشتر روش کار کنند، جای پیشرفت زیادی داره، و نکته جالبی هم که در این سیستم دیدم ، اینکه بخش کاربریش زبان فارسی همراه با منو های فارسی و کاملا راست چین شده رو بصورت پیشفرض داره ، که خودش امتیاز خوبی برای این سیستم هست.
به این میگن دقت، که ما نکردیم d:

TukaNet
June 11th, 2010, 16:24

:-w

فارسی سازی که شده ، به زودی با پشتیبانی ایرانی و ماژول های پرداخت در خدمتتون خواهیم بود ;)

پ.ن. : کامبیز عجب گیری دادیاااا :d

NovinServer
June 11th, 2010, 17:41
من فکر میکنم خیلی زوده که بخواهیم با whmcs مقایسه کنید ...
Whmcs امکاناتش دو برابر این هست این فقط فرقش داحل قالبش هست !
اگر پول بدهید whmcs برای شما همین قالب را در میاره !

Woshka
June 11th, 2010, 17:49
در سمت راست صفحه بودن که کاری نداره
در قسمت مدیریتش چیز قشنگی ندیدم
ولی من در کل whmc و clientexeq رو ترجیح می دهم

Ali-718
June 11th, 2010, 17:53
whmcs محیط ساده تری داره برای پشتیبانی به نظرم whmcs بهتره ...

Kambiz
June 11th, 2010, 21:52
اینطور که دمو شو دیدم، یه سری امکانات جدیدتر نسبت به whmcs داره و از آجاکس استفاده زیادی کرده ولی خیلی از امکانات اصلی ادمین Whmcs رو نداره و در کل اگر بیشتر روش کار کنند، جای پیشرفت زیادی داره، و نکته جالبی هم که در این سیستم دیدم ، اینکه بخش کاربریش زبان فارسی همراه با منو های فارسی و کاملا راست چین شده رو بصورت پیشفرض داره ، که خودش امتیاز خوبی برای این سیستم هست.
این اولین چیزی بود که منو جذب این سیستم کرد
چون به عنوان یک ارانی ما رو مورد لطف و عنایت قرار دادن :دی
اما whmcs خودش از این کارا نمی کنه :دی

آره ، اما 5 تا کلاینت میشه ادد کرد . یعنی فکر کنم 5 تا مشتری

تبدیل از WHMCS به HostBill رو داریم؟
100 % تو فرومش هست

:-w

فارسی سازی که شده ، به زودی با پشتیبانی ایرانی و ماژول های پرداخت در خدمتتون خواهیم بود ;)

پ.ن. : کامبیز عجب گیری دادیاااا :d
کاریه که تو باید انجام بدی من دارم جورتو می کشم :102: :دی

من فکر میکنم خیلی زوده که بخواهیم با whmcs مقایسه کنید ...
Whmcs امکاناتش دو برابر این هست این فقط فرقش داحل قالبش هست !
اگر پول بدهید whmcs برای شما همین قالب را در میاره !
به نظر من خیلی دارن سریع پیشرفت می کنن
و زمانی که مشتری هاشون خیلی زیاد بشه 100 % جلو می زنه از whmcs
به هر حال خوبه آدم به گروه های توسعه جدید فرصت بده تا رقابت رو سخت تر کنن و امکانات بیشتری نصیب ماها بشه

در سمت راست صفحه بودن که کاری نداره
در قسمت مدیریتش چیز قشنگی ندیدم
ولی من در کل whmc و clientexeq رو ترجیح می دهم
تو برو ریپورتتو بده :دی

whmcs محیط ساده تری داره برای پشتیبانی به نظرم whmcs بهتره ...

به نظرم هاست بیل کاربر توش راحت تره و سر در گم نیست

TukaNet
June 11th, 2010, 22:18
کاریه که تو باید انجام بدی من دارم جورتو می کشم :102: :d

مرسی دیگه ! دستت درد نکنه :-p

Kambiz
June 11th, 2010, 22:52
مرسی دیگه ! دستت درد نکنه :-p

پس دکمه تشکر رو فشار بده :دی

mamali5
June 13th, 2010, 02:53
سلام دوستان
چیز باحالی بود.ممنون از اینکه معرفی کردین.
فقط اگه ماژوال پرداخت با زرپال رو یکی درست کنه واقعآ عالی میشه.
منتظر میمونیم تا ببینیم کی دست به کار میشه
موفق باشید

TukaNet
June 13th, 2010, 04:26
اگر تا 15 تیر بتونید صبر کنید در خدمتتون خواهیم بود ;)

Kambiz
June 13th, 2010, 19:18

از الان بگم من شریکتم :دی
تبلیغات گسترده رو که دیدی :دی

TukaNet
June 13th, 2010, 19:44
از الان بگم من شریکتم :دی
تبلیغات گسترده رو که دیدی :دی

اختیار داری ، شریک چیه ، اصلا قابله شما رو نداره :-p

irlogo
June 13th, 2010, 20:21
خیلی شبیه cs خودمون بود
مخصوصا محیط کاربریش

کامل بود، ولی با توجه به قیمتی که داره و رند بودن cs این برتریی داره؟

---------- Post added at 08:21 PM ---------- Previous post was at 08:21 PM ----------

قسمت خرید vps خیلی جالب بود

Rapid
June 14th, 2010, 01:31
چت آنلاين ;)

NovinServer
June 14th, 2010, 01:37
یعن به نظر شما دوستان نمی شه برای whmcs یک همچین قالبی طرح کرد ؟

Kambiz
June 14th, 2010, 13:04
یعن به نظر شما دوستان نمی شه برای whmcs یک همچین قالبی طرح کرد ؟

سلام ، رضا جان
وقتی یک سیستمی دیفالتش همه امکانات لازم رو داره و قیمتشم تا حدودی کمتره و هرچی که لازم باشه رو در خودش داره و تقریبا برابره با whmcs چرا آدم بیاد واسه یک سیستم دیگه قالب بزنه ؟
خوب وقتی آدم می بینه یک cms داره به مرحله برتری میرسه خیلی خوبه که بریم سمتش نه اینکه whmcs که نه دیفالت قالب فارسی نداره و زیبایی کامل نداره لایو چت نداره یا اینکه کاربر پسند نیست .
من بعد از مدت ها کاملا نظرم عوض شده و بعد 2 ماه تحقیق به هاست بیل ایمان آوردم ( عجب شعاری دادم ) :دی

shafiei7
June 14th, 2010, 13:31
بخش مدیریتش ضعیف تر از whmcs هست و طراحی زیبایی نداره ولی بخش کاربریش جذاب تر هست. البته امکانات whmcs بیشتره ولی چت آنلاین به این سیستم اضافه شده که whmcs نداره

Sajad
June 14th, 2010, 13:44
به نظر میاد همون whmcs رو ورداشتن نسخه جدیدشو اسمشو عوض کردن :d

TukaNet
June 14th, 2010, 15:32
به نظر میاد همون whmcs رو ورداشتن نسخه جدیدشو اسمشو عوض کردن :d

سجاد ، دستت درد نکنه :دی

NovinServer
June 14th, 2010, 15:36
بخش مدیریتش ضعیف تر از whmcs هست و طراحی زیبایی نداره ولی بخش کاربریش جذاب تر هست. البته امکانات whmcs بیشتره ولی چت آنلاین به این سیستم اضافه شده که whmcs نداره

WHMCS ماژول چت انلاین حرفه ای تر از HostBill داره ولی باید بخری ...

sharax
June 17th, 2010, 00:34
منم میرم تو کار نال ولی بگم من مثل بابک و بقیه بچه خوبی نیستم مجانی بدم:ی
یا مجانی میدم بدون پشتیبانی یا پولی با پشتیبانی!
قالب هم میسازم براش کلی ماژول ها هم با من چک میکنم و ماژول تا دلتون بخواد میسازم
ایران و بی قانونی حال می ده ها:ی

IFACO.Net
June 17th, 2010, 00:46

آدرس؟

sebastian
June 17th, 2010, 04:23
حالا انقدر چت انلاین هم مهم نیست میشه از اسکریپت های چت آنلاین دیگه استفاده کرد
ولی به نظر من انعطاف Hostbill و همین تکراری نبودنش بین هاستینگ ها میتونه انتخاب خوبی باشه
ولی پنل مدیریت این سیستم فارسی نیست و فقط زبان های انگلیسی و اسپانیایی و آلمانی و ژاپنی رو پشتیبانی میکنه

Kambiz
June 17th, 2010, 13:08
حالا انقدر چت انلاین هم مهم نیست میشه از اسکریپت های چت آنلاین دیگه استفاده کرد
ولی به نظر من انعطاف Hostbill و همین تکراری نبودنش بین هاستینگ ها میتونه انتخاب خوبی باشه
ولی پنل مدیریت این سیستم فارسی نیست و فقط زبان های انگلیسی و اسپانیایی و آلمانی و ژاپنی رو پشتیبانی میکنه
whmcs مگه فارسیه ؟

sebastian
June 17th, 2010, 18:24
whmcs مگه فارسیه ؟
من WHMCS رو نگفتم
hostbill فقط پنل کاربریش از فارسی پشتیبانی میکنه و پنل مدیریتش از انگلیسی ،آلمانی،ژاپنی و اسپانیایی رو پشتیبانی میکنه

Kambiz
June 17th, 2010, 21:26
من WHMCS رو نگفتم
hostbill فقط پنل کاربریش از فارسی پشتیبانی میکنه و پنل مدیریتش از انگلیسی ،آلمانی،ژاپنی و اسپانیایی رو پشتیبانی میکنه

خلاصه بگو اسپم دادم :دی
کدوم cms انگلیسی معروف پنل مدیریت فارسی داره که این دومیش باشه ؟
مهم مشتریه که محیطش فارسی باشه
مدیر سرور اگه نتونه از پس یک سیستم انگلیسی بر بیاد که بدرد نمی خوره
پ.ن : بی خیال تاپیک منحرف میشه :دی

sebastian
June 17th, 2010, 23:14
خلاصه بگو اسپم دادم :دی
کدوم cms انگلیسی معروف پنل مدیریت فارسی داره که این دومیش باشه ؟
مهم مشتریه که محیطش فارسی باشه
مدیر سرور اگه نتونه از پس یک سیستم انگلیسی بر بیاد که بدرد نمی خوره
پ.ن : بی خیال تاپیک منحرف میشه :دی
به هر حال این تفاوتشون بود واسه بعضی ها این زبان پنل مدیریت شاید مهم باشه اگه سیستمی میخواد جای یک سیستم خوب رو بگیره باید ازش سرتر باشه

VatanVPS
July 31st, 2010, 01:58

تیر تمام شد و خبری نشد
منتظریم
اسکریپت زیبایی هست
حتما لایسنس اینو دیگه میخرم:d

Rapid
July 31st, 2010, 02:10
تیر تمام شد و خبری نشد
منتظریم
اسکریپت زیبایی هست
حتما لایسنس اینو دیگه میخرم:d

Creation Date 23-may-2009
دامين حدودا فقط يكساله ثبت شده! فارسي هم ساپورت ميكنه! دامين whois مخفي داره ! تو ارتباط با ما هيچ ادرس و تلفني نيست = نتيجه = احتمالا سيستم ايرانيه

rn4j1m1
July 31st, 2010, 02:18
دامين حدودا فقط يكساله ثبت شده! فارسي هم ساپورت ميكنه! دامين whois مخفي داره ! تو ارتباط با ما هيچ ادرس و تلفني نيست = نتيجه = احتمالا سيستم ايرانيه

بعید نیست اما مگه مشکلی داره ؟

Rapid
July 31st, 2010, 02:25
بعید نیست اما مگه مشکلی داره ؟

نه اين يه تاكتيك هست چون اعتماد به شركت هاي خارجي بيشتره خصوصا براي بخش حساسي مثل سيستم بيلينگ كه شركت هاي معتبر به خاطر كلاس كاريشون حساس هستند و نميخوان كسي به اطلاعات ماليشون دسترسي داشته يا اختصاصي مينويسن يا از خارجي استفاده ميكنند

VatanVPS
July 31st, 2010, 02:57
:) به هر حال سیستم خوبیه!
و نوع خریدی که مخصوصا مال vps داره خیلی خوبه:)

Kambiz
July 31st, 2010, 03:30

باز ایرانی بازی در آوردیا
من موندم با این استعداد و سرعت نتیجه گیری اینجا چی کار می کنی ؟ تو FBI به نیروهایی مثل شما خیلی نیاز دارن {lol}
این سیستم ایرانی نیست اما جدیده و همه می گن در آینده از رقبای whmcs می شه ( بکس wht.com ) .
وقت بزاری ادمینش تو wht.com فعال هست می تونی مکاتبه داشته باشی شاید برای راحت کردن خیال شما شماره شناسنامه خودشو بهتون داد :دی
بابک خیلی در مورد اینا می دونه یک بارم برام گفت چطوری شروع به کار کرده این تیم ولی الان یادم نیست که توضیح بدم خودش میاد میگه

پ.ن : یک نکته آموزش هم پست شما داشت ( هرکی تو هویز آدرس و تلفن نذاره ایرانی هست :دی )

---------- Post added at 03:30 AM ---------- Previous post was at 03:26 AM ----------

نه اين يه تاكتيك هست چون اعتماد به شركت هاي خارجي بيشتره خصوصا براي بخش حساسي مثل سيستم بيلينگ كه شركت هاي معتبر به خاطر كلاس كاريشون حساس هستند و نميخوان كسي به اطلاعات ماليشون دسترسي داشته يا اختصاصي مينويسن يا از خارجي استفاده ميكنند
یعنی الان هر کی از سیستم سما یا آدونیس یا سیگما استفاده می کنه تمامی اطلاعات مالیشون در دسترسه ؟

Rapid
July 31st, 2010, 04:14
باز ایرانی بازی در آوردیا
من موندم با این استعداد و سرعت نتیجه گیری اینجا چی کار می کنی ؟ تو FBI به نیروهایی مثل شما خیلی نیاز دارن {lol}
این سیستم ایرانی نیست اما جدیده و همه می گن در آینده از رقبای whmcs می شه ( بکس wht.com ) .
وقت بزاری ادمینش تو wht.com فعال هست می تونی مکاتبه داشته باشی شاید برای راحت کردن خیال شما شماره شناسنامه خودشو بهتون داد :دی
بابک خیلی در مورد اینا می دونه یک بارم برام گفت چطوری شروع به کار کرده این تیم ولی الان یادم نیست که توضیح بدم خودش میاد میگه

پ.ن : یک نکته آموزش هم پست شما داشت ( هرکی تو هویز آدرس و تلفن نذاره ایرانی هست :دی )

اوايلش كه ارزش بحث نداره از ابراز لطف شما تشكر كنم
اين ايراني بازي نيست تاريخ ايجاد يك سايت يكي از مولفه هاي اعتبارش هست
هر ايراني هم متوني تو wht .com فعاليت كنه...
در مورد خط آخر منظور تماس با contoct us وب سايت هست كه اصولا هركسي فعاليت حرفه اي ميكنه آدرس و حداقل تلفن قرار ميده و اينو اشتباه متوجه شديد با هوايز پروتكت

یعنی الان هر کی از سیستم سما یا آدونیس یا سیگما استفاده می کنه تمامی اطلاعات مالیشون در دسترسه ؟

آدونيس كه خودتون 200% و 500 % و ... ميداديد اينجا (http://www.webhostingtalk.ir/f42/%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-hostdl-%D8%B1%D9%88-%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D8%9F-13246/index3.html#post132277) من در جريان نيستم و نميتونم تهمت بزنم سيگما هم اسكرين شات بلينگش تو همين انجمن در دسترس عموم قرار گرفت سما هم سيستم خوبيه چون كدباز ميدن از اين وصله ها بهش نميچسبه

Kambiz
July 31st, 2010, 12:36
اوايلش كه ارزش بحث نداره از ابراز لطف شما تشكر كنم
اين ايراني بازي نيست تاريخ ايجاد يك سايت يكي از مولفه هاي اعتبارش هست
هر ايراني هم متوني تو wht .com فعاليت كنه...
در مورد خط آخر منظور تماس با contoct us وب سايت هست كه اصولا هركسي فعاليت حرفه اي ميكنه آدرس و حداقل تلفن قرار ميده و اينو اشتباه متوجه شديد با هوايز پروتكت

آدونيس كه خودتون 200% و 500 % و ... ميداديد اينجا (http://www.webhostingtalk.ir/f42/%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-hostdl-%D8%B1%D9%88-%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D8%9F-13246/index3.html#post132277) من در جريان نيستم و نميتونم تهمت بزنم سيگما هم اسكرين شات بلينگش تو همين انجمن در دسترس عموم قرار گرفت سما هم سيستم خوبيه چون كدباز ميدن از اين وصله ها بهش نميچسبه

باز با تمام حرف هایی که زدین هیچ دلیلی نمی بینم که این سیستم ایرانی باشه
لطفا برای ادعای خودتون دلیل بیارین
من این سیستم رو اولین بار تو wht.com دیدم
فکر نمی کنم ادمینش اگه ایرانی بود بازار ایران رو بی خیال می شد و حتما میومد تو اینجا تبلیغ می کرد اما این کارو نکرده

---------- Post added at 12:36 PM ---------- Previous post was at 12:29 PM ----------

این اخرین اطلاعاتیه که از بابک گرفتم :
سازندش چک اوسلواکی هست اما الان ساکن آمریکا هستش
در ضمن اونجور که بابک به من گفته 50 % فارسی سازیش رو خودش انجام داده

Rapid
July 31st, 2010, 14:26
باز با تمام حرف هایی که زدین هیچ دلیلی نمی بینم که این سیستم ایرانی باشه
لطفا برای ادعای خودتون دلیل بیارین
من این سیستم رو اولین بار تو wht.com دیدم
فکر نمی کنم ادمینش اگه ایرانی بود بازار ایران رو بی خیال می شد و حتما میومد تو اینجا تبلیغ می کرد اما این کارو نکرده

---------- Post added at 12:36 PM ---------- Previous post was at 12:29 PM ----------

این اخرین اطلاعاتیه که از بابک گرفتم :
سازندش چک اوسلواکی هست اما الان ساکن آمریکا هستش
در ضمن اونجور که بابک به من گفته 50 % فارسی سازیش رو خودش انجام داده

كسي نگفت 100 درصد ايرانيه كه دنبال مدرك هستيد سوال هايي هم كرديد كه تو پست هاي قبلي پاسخ دادم ميتونيد مرور كنيد:)

Kambiz
July 31st, 2010, 15:28
كسي نگفت 100 درصد ايرانيه كه دنبال مدرك هستيد سوال هايي هم كرديد كه تو پست هاي قبلي پاسخ دادم ميتونيد مرور كنيد:)

منم جوابتون رو دادم می تونید مرور کنید :دی
پ.ن : حالا چرا هی زده این سیستم رو میزنی ؟
رقابت ایجاد بشه به نفع من و شما هستش ، سودشم که تو جیب من نمی ره
تو این فروم فقط تخریب کردن رو بلدن بجای اینکه هرچیزی میاد همایتش کنن
من چنتا سایت ایرانی می شناسم رو سایتشون ریختن این سیستم رو واقعا کاربریه خوبی داره

alirezakhani
October 13th, 2010, 04:21
سلام به همه دوستان عربي هم كداره البته من تو ي سايتش پرچم ايران ديديم ولي اگ رنداشته باشه چون عربي داره فارسي كردم ادمينش براي دوستاني كه عشق هك . نال كردنهستن خوراكشونه و ....به اميداينكه اين سيستم رو فارسي 100 % كنند.
خوش باشيد كسي نال شده برياتست رو داشت لينك شو بزاره ممنون ميشوم

NovinServer
November 3rd, 2010, 00:13
دنبال این سیستم را گرفتم و لیسانس تریال را نصب کردم !
دو مشکل داشت که بد جور داخلش گیر کردم و با تیکت بازی یک راهنمایی کردن اما هنوز مشکل حل نشده است !
مشکل او واحد پولی است ! واحد پولی را که تغییر می دهید فورت ندارد و به شکل 1000.00 تومان نمایش میدهد ! یعنی .00 دلار باهاش هست !
پشتیبانی خوبی ندارند تیکت ها را هر 30 ساعت یکبار جواب می دهند و با کلی صحبت که چگونه می توانم این 00. حذف کنم گفتند باید 45 دلار بدهید تا درست کنیم !

Conrad K Staff 2010-11-02 02:29:25 Hello Reza
Bear in mind that we do not provide support for trial accounts.
As for your request, this would need the custom development charged $45 / hour or you will need to find the solution by modifying the templates.
All the client templates are in the "templates/default" directory and you can also edit the modifier: "includes/libs/smarty/plugins/modifier.price.php" for price.

This is all the information that I can provide.

Regards
Conrad.K - HostBill development team

مشکل بعدی سر قالب هست !
قالب بد فارسی شده و بعضی چیزهاش تو هم تو هم میرود ! که خوب میشه درستش کرد !
مشکل اخر هم که نمیشه گفت مشکل هیچ درگاه پرداخت انلاینی در حال حاضر ندارد اما مراحل ساختش را گذاشته است !
در کل سیستم خیلی جالب و قوی هست فکر کنم از WHMCS یک سر و گردن بهتر باشه ! من این دو روز که برسی کردم خیلی چیزهای درونش دیدم که WHMCS ندارد !
جالب تر همه این هست ماژول SMS و Live Chat و خیلی از ماژول را در قسمت پلاگین رایگان گذاشته است و با یک دکمه فعال میشود !
ولی خوب ما فعلا در واحد پولی مانده ایم و اگر واحد پولی درست نشود خیلی بد میشه چون باید ازش دست بکشم !

ToooPDL
September 13th, 2011, 00:45
آخرین اخبار از این اسکریپت چیه ؟
کسی پشتیبانیش میکنه ؟

چیز باحالیه. اگه پشتیبانی فارسی نداره ، چند نفر بشیم راه بندازیم.. :d

PerDon
November 23rd, 2012, 22:43
اینم نال شده برای دانلود : http://www.nuller.ir/929-hostbill-v4-0-4-nulled-flipmode.html