PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جریمه استفاده از ترافیک

#elahe#
June 24th, 2014, 21:03
سلام
من یه وی پی اس دارم که روش واسه مصرف شخصی p m 9 نصب کرده ام و واسه چن تا از دوستان اکانت داده ام . حداکثر روزانه 15 تا یوزر فعال فرض میکنیم
و همچنین گاها ازش واسه واسه دانلود استفاده میکنم که اینو هم میانگین روزانه 100 مگ در نظر بگیریم واسه مصرف ترافیک

حالا سرور من بسته شده با این اتهام که در یک ماه 23 ترابایت ترافیک مصرف کرده ام !!!!!!!
البته ادمین اسکرین شات هم میده از مصرف ترافیک توسط سرور من
ولی این رقم بسیار بسیار دور از انتظاره
عاقبت اینطور نتیجه گیری کردیم که ممکنه سرور هک شده باشه !
حالا ادمین میگه دیتاسنتر 40 دلار فاکتور صادر کرده و 20 دلارش رو ما پرداخت کرده ایم و 20 دلارش رو هم شما باید پرداخت کنید

سوال من اینه که وظیفه مانیتور کردن سرور و مصرف ترافیک بر عهده منه یا ادمین سرور ؟
و اینکه الان حق دارم از ادمین بکاپ بخوام ؟

␑ Deev ␑
June 24th, 2014, 21:18
سلام
آی پی سرورتون را پ.خ کنید.
چه دیتاسنتری هستی برای Overage پهنای باند اینقدر کم هزینه دریافت میکنه!
یعنی هر ترابایت 2 دلار؟! بسیار عالی هست.

alizali
June 24th, 2014, 21:24
شما مگه سرویس ات پهنای باند مشخص نداشته

reza115
June 24th, 2014, 21:59
بعضی از سرویس دهنده ها اینطوری هستند

طرف تو آفر زده نامحدود بعد سر 300 گیگ میبنده میگه با 13 ت که نامحدود نمیدن !

سرور هم هک بشه این همه مصرف نخواهد داشت مگر اینکه ویروسی چیزی باشه که باز بعیده و سر 2 3 ترابایت ادمین سرور متوجه میشه

ULTRAWEB
June 24th, 2014, 22:13
اگر سرور مجازی داری خودت باید مدیریتش کنی مگر اینکه هزینه کرده باشی براش اضافه تر
مدیر سروری که 23 ترابایت شما مصرف کنی اخرش بیاد بگه شما اینقدر مصرف کردی و دیتاسنترجریمه کرده معلومه یک جای کارش حتما وحتما می لنگه!
و در این اصلا شک ندارم.شماهم اگر روز اول ترافیک نامحدود داشتی ولش کن برو جای دیگه سرویس بگیر جرا که تقصیرخودشونه که ترافیک سروراشونو مانیتور نمیکنن و نه اخطار میدن نه چیزی حتی اگرم هک شده بودی میشد زودتر جلوی مصرف این همه ترافیک رو گرفت خداحافظ

elementary
June 24th, 2014, 22:35
یک برنامه مدیریت پهنای باند نصب کن برای ماه های اینده ببینی چقدر مصرف شده !

pixell2012
June 24th, 2014, 23:09
23 ت خیلی هست
هر چقدر یوزر هم داشته باشی اینقدر مصرف نمیکنه
ببین مشکل کار از کجا هست

sharbazi
June 24th, 2014, 23:14
بخواين كه مستندات ارائه كنن (ايميل ديتاسنتر) در غير اينصورت ميتونه روش جديد كسب درآمد باشه!

#elahe#
June 24th, 2014, 23:51
سلام
آی پی سرورتون را پ.خ کنید.
چه دیتاسنتری هستی برای Overage پهنای باند اینقدر کم هزینه دریافت میکنه!
یعنی هر ترابایت 2 دلار؟! بسیار عالی هست.
جسارتا نمیتونم آی پی رو بدم
ادمین میگه 23 ترا من مصرف داشتم
10 ترا هم بقیه سرور
یعنی سرجمع 33 ترابایت واسه یه ماه !

شما مگه سرویس ات پهنای باند مشخص نداشته
مثل اکثر سرویس دهنده ها
نامحدود !

اگر سرور مجازی داری خودت باید مدیریتش کنی مگر اینکه هزینه کرده باشی براش اضافه تر
مدیر سروری که 23 ترابایت شما مصرف کنی اخرش بیاد بگه شما اینقدر مصرف کردی و دیتاسنترجریمه کرده معلومه یک جای کارش حتما وحتما می لنگه!
و در این اصلا شک ندارم.شماهم اگر روز اول ترافیک نامحدود داشتی ولش کن برو جای دیگه سرویس بگیر جرا که تقصیرخودشونه که ترافیک سروراشونو مانیتور نمیکنن و نه اخطار میدن نه چیزی حتی اگرم هک شده بودی میشد زودتر جلوی مصرف این همه ترافیک رو گرفت خداحافظ
خودم چی رو مدیریت کنم ؟ ترافیک مصرفی رو ؟
اگر به من یوزر نوعی باشه که مهم نیست چقدر ترافیک مصرف میکنم
این ادمین سرور هست که باید سرویسهایی که ارائه میده رو مانیتور کنه

بخواين كه مستندات ارائه كنن (ايميل ديتاسنتر) در غير اينصورت ميتونه روش جديد كسب درآمد باشه!
دو تا اسکرین شات داده
یکی از روتر
یکی هم مصرف ترافیک از پورت
9 هزار مگابیت در ثانیه مصرف میانگین رو نشون میده !!!
بیش از یه میلیارد هم پکت رد و بدل شده نشون میده !

یعنی میتونه اسکرین شاتها رو جعل کنه؟
البته همچین آدمی به نظر نمیرسه و نزدیک دو ساله که ازش سرویس دارم مشکلی باهم نداشته ایم
اگه قرار به جعل باشه ایمیل رو هم میشه جعل کرد دیگه
درسته ؟

mhiizadi
June 24th, 2014, 23:52
شما بری زیره دی داس ؛ ولی سرور هم داوون نشه پهنای باند استفاده میشه ...
سبک جدید ضربه زدن مالی هست به سرور های ایرانی :)

NarvanData
June 24th, 2014, 23:53
بنده هم با دوستان موافقم و به نظر من باید مستندات ارائه کنن تا واقعی بودن این موضوع مشخص بشه
مدیریت پهنای باند در صورت محدود بودن با شرکت هست که سر مقدار تعیین شده ببنده سرور رو یا اگه نامحدود میگه دلیلی برای گرفتن هزینه نیست

#elahe#
June 24th, 2014, 23:54
البته دو هفته پیش هم تیکت زدم و اطلاع دادم که سرعت سرورم پائینه
نگاه کرد جواب داد که لود سرور بالاست و پردازنده دائما فول هست
گفت سیستم عامل ویروسی شده و باید بکاپ بگیرید تا سیستم عامل رو تعویض کنم
تا اومدم بکاپ بگیرم دوباره جواب داد که مشکل از پروکـــسی روی administrator بود که با یتنش مشکل حل شد
و تو یه تیکت دیگه جواب داد که الان لود سرور عالیه و مشکلی نیست !

elementary
June 24th, 2014, 23:54
10 ترا هم بقیه سرور

مثل اکثر سرویس دهنده ها
نامحدود !

دو تا اسکرین شات داده
یکی از روتر

البته همچین آدمی به نظر نمیرسه و نزدیک دو ساله که ازش سرویس دارم مشکلی باهم نداشته ایم
درسته ؟

ببخشید 9 هزار مگابایت !!!! در ثانیه !!!! حداقل میگفت 900 بازم جای فکر کردن داشت !! ولی این الکیه ! همچین چیزی امکان نداره ! شما حداکثر درثانیه میتونید 100 مگ دانلود کنید با این سرور !! پورتتون چنده ؟!

لطفا اسکرین شات قرار بدید

#elahe#
June 25th, 2014, 00:02
شما بری زیره دی داس ؛ ولی سرور هم داوون نشه پهنای باند استفاده میشه ...
سبک جدید ضربه زدن مالی هست به سرور های ایرانی :)

سرور ایرانی نیست
رو سرور ایرانی سرویس پروکـــسی میخوام چیکار ؟ :39:

- - - Updated - - -

ببخشید 9 هزار مگابایت !!!! در ثانیه !!!! حداقل میگفت 900 بازم جای فکر کردن داشت !! ولی این الکیه ! همچین چیزی امکان نداره ! شما حداکثر درثانیه میتونید 100 مگ دانلود کنید با این سرور !! پورتتون چنده ؟!

پورت 1 گیگ
پیوست کردم

- - - Updated - - -

شما حداکثر درثانیه میتونید 100 مگ دانلود کنید با این سرور
نه والا
قبلا ها چند باری 10-12 مگ سرعت دانلود دیدم
ولی بعدش همون 2-3 مگ
اون هم از رو سرورهای قوی

- - - Updated - - -

PORT 1Gb DEDICATE

SaMaN0861
June 25th, 2014, 00:03
خوب اینطوری که شما گفتید اسکرین شات روتر رو داده یعنی احتمال 99% سرور شما از هتزنر هست :D
داخل پنل مدیریت هتزنر ترافیک هر آی پی رو در حال دقیق میده اگر سرورتون آلمان هست بهشون بگید که وارد پنل بشن و به شما team viewer بده و به صورت لایو نشون بدن :D
لازم به ذکر هست این کار رو 100% میتونن انجام بدن و اگر بهانه بیارن دیگه یه جای کار لنگ میزنه :D
بعد هتزنر وقتی پهنای باند تموم بشه پورت رو روی 10 مگ محدود میکنه و به ازای هر ترابایت هزینه میگیرن !

#elahe#
June 25th, 2014, 00:09
خوب اینطوری که شما گفتید اسکرین شات روتر رو داده یعنی احتمال 99% سرور شما از هتزنر هست :D
داخل پنل مدیریت هتزنر ترافیک هر آی پی رو در حال دقیق میده اگر سرورتون آلمان هست بهشون بگید که وارد پنل بشن و به شما team viewer بده و به صورت لایو نشون بدن :D
لازم به ذکر هست این کار رو 100% میتونن انجام بدن و اگر بهانه بیارن دیگه یه جای کار لنگ میزنه :D
بعد هتزنر وقتی پهنای باند تموم بشه پورت رو روی 10 مگ محدود میکنه و به ازای هر ترابایت هزینه میگیرن !

نه
امریکاس
بوفالو نیویورکه لوکیشن
دیتاسنتر کولوکراسینگ

elementary
June 25th, 2014, 00:10
سرور ایرانی نیست
رو سرور ایرانی سرویس پروکـــسی میخوام چیکار ؟ :39:

- - - Updated - - -

پورت 1 گیگ
پیوست کردم

- - - Updated - - -

نه والا
قبلا ها چند باری 10-12 مگ سرعت دانلود دیدم
ولی بعدش همون 2-3 مگ
اون هم از رو سرورهای قوی

- - - Updated - - -

PORT 1Gb DEDICATE

لطفا اون ترابایت رو هم بزارید

#elahe#
June 25th, 2014, 00:17
لطفا اون ترابایت رو هم بزارید
بفرمائید

SaMaN0861
June 25th, 2014, 00:20
والا من سایت دیتاسنتر کولوکراسینگ گشتم برای 10 ترابایت 40 دلار میگیرن ! بقیه چیزاشو نمیدونم !

elementary
June 25th, 2014, 00:20
بفرمائید

دانلود اپلود خودتون بوده ! حملات به این شکل نیست ! خیلی بیشتر از اینها پکت ارسال میشه !

#elahe#
June 25th, 2014, 00:27
دانلود اپلود خودتون بوده ! حملات به این شکل نیست ! خیلی بیشتر از اینها پکت ارسال میشه !

خب بابا اصلا فرض کنید روزانه 100 تا مصرف کننده باشه
هر کدوم هم روزانه 1 گیگ مصرف داشته باشه
روزانه میشه 100 گیگ
سر ماه میشه 3 ترا
حالا شما بگیرید 5 ترا

- - - Updated - - -

والا من سایت دیتاسنتر کولوکراسینگ گشتم برای 10 ترابایت 40 دلار میگیرن ! بقیه چیزاشو نمیدونم !

نمیگه که سرور 23 ترابایت مصرف اضافی داشته
میگه وی پی اس من 23 ترا و بقیه 10 ترا که سرجمع میشه 33 ترابایت ، مصرف داشته ایم
حالا نمیدونم چن ترابایتش اضافیه که فاکتورش شده 40 دلار :|

elementary
June 25th, 2014, 00:28
روزانه میشه 100 گیگ
سر ماه میشه 3 ترا
حالا شما بگیرید 5 ترا

روزی یک گیگ ؟؟؟ :| هر نفر روزی 10 گیگ مصرف داره ! شما فکر کن 10 نفر رو داری !! نفری 300 گیگ ! در ماه و کل حجم مصرفی حدود 3 ترابایت ! حالا فکر کن اینا دانلود بیشتر بکنن واسه فیلم و اینکارا !

اگه بتونید لاگ هارو خودتون بخونید خوبه ! فکر کنم حجمش زیاد باشه و نشه اینجا قرار داد

#elahe#
June 25th, 2014, 00:34
روزی یک گیگ ؟؟؟ :| هر نفر روزی 10 گیگ مصرف داره ! شما فکر کن 10 نفر رو داری !! نفری 300 گیگ ! در ماه و کل حجم مصرفی حدود 3 ترابایت ! حالا فکر کن اینا دانلود بیشتر بکنن واسه فیلم و اینکارا !

اگه بتونید لاگ هارو خودتون بخونید خوبه ! فکر کنم حجمش زیاد باشه و نشه اینجا قرار داد

با کدوم اینترنت ؟ :دی

100 رو فرض گفتم
وگرنه من حتی 15 نفر هم ندیدم یه جا و باهم فعال باشن !
حالا بماند که اصلا 100 تا یوزر ندارم

سرور بسته س
هیچ کاری نمیتونم بکنم

حالا من میتونم درخواست بکاپ کنم ؟

elementary
June 25th, 2014, 00:35
با کدوم اینترنت ؟ :دی

100 رو فرض گفتم
وگرنه من حتی 15 نفر هم ندیدم یه جا و باهم فعال باشن !
حالا بماند که اصلا 100 تا یوزر ندارم

سرور بسته س
هیچ کاری نمیتونم بکنم

حالا من میتونم درخواست بکاپ کنم ؟

سیستم عامل چیه؟

#elahe#
June 25th, 2014, 00:36
ویندوز سرور 2003

elementary
June 25th, 2014, 00:39
ویندوز سرور 2003

متاسفانه تخصص بنده لینوکس هست ولی میتونید از توی اینترنت درباره لاگ های ویندوز جستجو کنید

#elahe#
June 25th, 2014, 00:43
متاسفانه تخصص بنده لینوکس هست ولی میتونید از توی اینترنت درباره لاگ های ویندوز جستجو کنید

مشکل جستجو و خوندن فایل لاگ نیست
کم و بیش میتونم متوجه شم
مشکل اینه که کلا دسترسی به سرور ندارم

- - - Updated - - -

باید میگفتید خوشبختانه !!

- - - Updated - - -

کسی نمیدونه من یوزر این حق رو دارم یا نه؟
که بکاپ درخواست کنم

elementary
June 25th, 2014, 00:45
کم و بیش میتونم متوجه شم

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

که بکاپ درخواست کنم

اگه بکاپ کامل بدن فایل های درایو مجازی رو میدن بهتون ! باید روی وی ام ویر خودتون ران کنید

#elahe#
June 25th, 2014, 00:46
همون بکاپ پروکســیمو بده کفایت میکنه :)

در هر حال ممنون از وقتی که گذاشتید

elementary
June 25th, 2014, 00:53

خواهش میکنم دوست عزیز

تیکت کنید حتما انجام میدن

Cpt.Liux
June 25th, 2014, 09:18
ایشون اگر ددانرد سرویس ارائه میدهند با پهنای باند محدود خودشون باید یک راه چاره برای محدود سازیش پیدا کنند. نه اینکه شما خودت حواست به مصرفت باشه. پس اصلا گشتن دنبال دلیل برای اینکه چطور این اتفاق افتاده لازم نیست. ایشون یا سرویس ارائه ندند یا خودشون مسئولیتش رو بر عهده بگیرند.

#elahe#
June 25th, 2014, 23:14
اون 40 دلار اشتباه لپی بوده
مبلغ واقعی 400 دلار هست
برای هر گیگ اضافی 10 سنت که با چونه زنی شده 300 دلار واسه ترافیک مازاد بر مصرف
یعنی حدود یه میلیون تومن
ادمین میگه میدونم که مصرف واسه شما (یعنی من) نبوده و شواهدی دارم که سرور هک شده
در نتیجه یه سرور دیگه ران میکنم و دیتای قبلی رو هم انتقال بدید رو اون و کارتونو ادامه بدین

من که میگم ادمین همچین آدمی نیست :|

da6276
October 27th, 2014, 04:40
درود به همه دوستان
حیف این تاپیک رو دیر دیدم ، ادمینی که دارن ازش صحبت میکنن بنده بودم.
بنده در اون مقطع درگیر یک سری مسائل شدم و حسابی بهم ریخته بودم و مدیریت درست حسابی نتونستم روی سرورها داشته باشم.
همونطور که عزیزان میدونن سرورهای ما در کولوکراسینگ کولو هست و ترافیک مصرفی ایشون هم در مجازی ساز و هم در روتر سرور مشخص هست ، 9 مگابایت در ثانیه متوسط مصرف وی پی اس ایشون در یک ماه بود که با یک حساب کتاب ساده متوجه میشید 23 ترابایت از کجا اومد!
و اما در رابطه با نظرات دوستانی که در این تاپیک شرکت کردن لازم دونستم توضیحاتی رو قرار بدم تا شفاف سازی بشه.

بعضی از سرویس دهنده ها اینطوری هستند

طرف تو آفر زده نامحدود بعد سر 300 گیگ میبنده میگه با 13 ت که نامحدود نمیدن !

سرور هم هک بشه این همه مصرف نخواهد داشت مگر اینکه ویروسی چیزی باشه که باز بعیده و سر 2 3 ترابایت ادمین سرور متوجه میشه
خیلی زود قضاوت میکنید دوست عزیز ، اینطوری که شما فکر میکنید نبوده ! کاربر نمایش مشخصات: #elahe# - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/43823/) در اون زمان مشتری 15 ماهه ما بودن و اگه مشکلی داشتیم 15 ماه متوالی و بدون وقفه تمدید نمیکردن !

در بالا اشاره کردم که درگیر مسائلی بودم و روحیه داغونی داشتم و اصلا دست ودلم بکار نمیرفت و متاسفانه این اتفاق ساده در همون مقطع افتاد.

23 ت خیلی هست
هر چقدر یوزر هم داشته باشی اینقدر مصرف نمیکنه
ببین مشکل کار از کجا هست
بله 23 ترابایت خیلی سنگینه و وی پی اس ایشون هک شده بود و به تنهایی بیشتر از 2 برابر کل سرور پهنای باند مصرف کرده بود.
تازه خدا رحم کرد که ما سی پی یو رو لیمیت کردیم و بیشتر از 2 گیگاهرتز نمیتونستن پردازش داشته باشن وگرنه با پورت 1 گیگابیت اختصاصی این سرور سر به فلک میزد ! سرعت دانلود و آپلود پورت کولوکراسینگ زبانزد هست.

مستندات به خودشون در همون زمان ارائه شد که بعضی رو در همین جا قرار دادن !

10 ترا هم بقیه سرور

مثل اکثر سرویس دهنده ها
نامحدود !

دو تا اسکرین شات داده
یکی از روتر

درسته ؟
اطلاعات غلط میدید همین میشه ، کل سرور 1 گیگابیت پورت داشته چطور 9000 مگابیت مصرف کردید؟
بنده هم که همچین چیزی رو نگفتم ، بنده عرض کردم 9 مگابایت در ثانیه (در تیکت ها موجود هست)
وقتی اطلاعات اشتباه رو از زبون ادمین میدید همه باید هم شک کنن! در عکسهایی که ضمیمه کردید همه چیز معلوم هست و تعجبم از این همه استادی که در این تاپیک شرکت کردند هیچ کدوم نگفته که 9 مگابایت بوده و 9 هزار مگابیت نبوده ! جالبه

البته دو هفته پیش هم تیکت زدم و اطلاع دادم که سرعت سرورم پائینه
نگاه کرد جواب داد که لود سرور بالاست و پردازنده دائما فول هست
گفت سیستم عامل ویروسی شده و باید بکاپ بگیرید تا سیستم عامل رو تعویض کنم
تا اومدم بکاپ بگیرم دوباره جواب داد که مشکل از پروکـــسی روی administrator بود که با یتنش مشکل حل شد
و تو یه تیکت دیگه جواب داد که الان لود سرور عالیه و مشکلی نیست !
دقیقا مشکل از همینجا شروع شده بود و سرورتون هک شده بود که متوجه نشدیم.

استارتر اطلاعات غلط اینجا ارائه کردن ، ما گفتیم 9 مگابایت در ثانیه ایشون از پیش خود 9 هزار مگابیت رو اینجا عنوان کردن ! ما همچین حرفی به ایشون نزدیم (تیکت ها موجود هست).

خیر از کولوکراسینگ هست و سرورها در کولو ما هست و مدیریت کاملی روی سرورها داریم. هر سروری که روتر داشته باشه که هتزنر نیست.:53:
ضمن اینکه تمام مستندات خدمت ایشون ارائه شد.

ممنون از شما که درست راهنماییشون کردید!

روزانه میشه 100 گیگ
سر ماه میشه 3 ترا
حالا شما بگیرید 5 ترا

- - - Updated - - -

نمیگه که سرور 23 ترابایت مصرف اضافی داشته
میگه وی پی اس من 23 ترا و بقیه 10 ترا که سرجمع میشه 33 ترابایت ، مصرف داشته ایم
حالا نمیدونم چن ترابایتش اضافیه که فاکتورش شده 40 دلار :|
اشتباه لپی از طرف من بود ، در اون زمان به قدری فکر و خیال پریشونی داشتم که سر سری از این موضوع گذشتم و اشتباها فکر کردم 40 دلار هست! در واقع 400 دلار بود.
قرارداد ما با دیتاسنتر برای 20 ترابایت هست و برای ترافیک بیشتر باید هر ترابایت بصورت پیشخرید بخریم و برای بیشتر از 20 ترابایت طبق قرارداد هر در مجموع 13 ترابایت اضافه 400 دلار محاسبه شد که با چک و چونه زیاد کردنش 300 دلار و برای اینکه سرور نخوابه مجبور شدم 300 دلار رو پرداخت کردم:102:

کم و بیش میتونم متوجه شم

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

که بکاپ درخواست کنم

اگه بکاپ کامل بدن فایل های درایو مجازی رو میدن بهتون ! باید روی وی ام ویر خودتون ران کنید

وی پی اس دیگه ای برای ایشون آماده شد و بکاپ سرور قبلی هم بدون چشم داشتی خدمتشون ارائه شد و 300 دلار هم بنده از جیب دادم.

ایشون اگر ددانرد سرویس ارائه میدهند با پهنای باند محدود خودشون باید یک راه چاره برای محدود سازیش پیدا کنند. نه اینکه شما خودت حواست به مصرفت باشه. پس اصلا گشتن دنبال دلیل برای اینکه چطور این اتفاق افتاده لازم نیست. ایشون یا سرویس ارائه ندند یا خودشون مسئولیتش رو بر عهده بگیرند.
که مسئولیت کاملش رو به عهده گرفتم و ایشون هم ماه بعد تمدید نکردند.:105:
ادمین به این خوبی کجا گیرتون میاد :دی

- - - Updated - - -

فقط یک گلایه از استارتر محترم دارم ، 300 دلار فدای سرتون ولی این درست نیست که بدون اینکه من در جریان باشم بیاین اینجا و مطرح کنید و هرکسی هم بخودش اجازه بده از آب گل آلود ماهی بگیره و کلا یطرفه بقاضی رفتن درست نیست!

korosh-eghbali
October 27th, 2014, 13:37
احتمالا اتک داشتین به سرور !
مانیتورینگ باید انجام میشده
والا دیتاسنتر های جریمه نمیکنن هزینه پهنای باند اضافه رو دریافت میکنن که خیلی بیش تر از این مبلغ باید باشه !

da6276
October 27th, 2014, 16:13
احتمالا اتک داشتین به سرور !
مانیتورینگ باید انجام میشده
والا دیتاسنتر های جریمه نمیکنن هزینه پهنای باند اضافه رو دریافت میکنن که خیلی بیش تر از این مبلغ باید باشه !
دوست عزیز بنده که بهتر میدونم قرارداد سرورهای کولو شدمون به چه صورت هست ! سرور اجاره ای با سرور کولو شده هزینه هاش فرق داره.
اتکی هم در کار نبود ، وی پی اس ایشون آپلود سنگینی داشت !
اگه پست قبلی بنده رو میخوندید متوجه مسائل میشدید.