PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کولوکیشن و اقامت؟

itech
June 24th, 2014, 10:09
با درود فراوان خدمت اساتید فروم
میخوام بدونم با کلوکیشین در کشورهای اروپایی میشه اقامت گرفت؟ اینو از یکی از دوستان شنیدم ولی میخوام بدونم آیا واقعا صحت داره؟
اگر میشه شرایطش به چه صورته؟
تشکر از دوستانی که در بحث شرکت میکنن.

viva
June 24th, 2014, 14:44
اصلا این حرف ها درست نیست با خرید چندتا سرور به کسی اقامت نمیدن این کارها بیشتر حقه کلاهبردارها هست مثل خرید خانه ویلا و... اقامت بگیرید اینها داداش صحت نداره

ULTRAWEB
June 24th, 2014, 14:48
چندتاسرور کلو کنی که نه ولی اگر میلیاردی پول خرج کنی و شرکت بزنی و شریک شی(سرمایه گذاری کنی توی کسب وکار شرکت های هولدینگشون ممکنه بهتون بدن

itech
June 24th, 2014, 14:58
یکی از کاربران همین فروم میگفت با کلو کیشین اقامت میدن
منتظر نظرات بقیه دوستان هم هستیم.

mahdiazarnia
June 24th, 2014, 15:01
خوب اگر میدن بهشون بگید توضیحات تکمیلی بدن شاید به درد همه بخوره

elementary
June 24th, 2014, 15:11
فکر کنم اگه شما یه امتیاز برای اونا باشی بهت بدن !

ourweb
June 24th, 2014, 15:27
خب چرا این کار رو بکنی بیا 65 میلیون بده برو پاسپورت لیتوانی رو بگیر هروقت که خواستی میتونی داخل اروپا بدون هیچ محدودتی اقامت داشته باشی هر وقت هم که خواستی میتونی بدون محدودیت بیایی ایران و بری من الان دارم پاسپورتش رو خیلی خوبه نیاز هم نیست میلیاری بری خرج کنی با 65 میلیون میگیری اقامت رو

␑ Deev ␑
June 24th, 2014, 16:03
مثال داخل آلمان
اگر 12 هزار یورو سرمایه داشتید و بخواید این سرمایه را داخل آلمان بگذارید بهتون یک ویزا 1 ساله کاری میدند.
با 12 هزار یورو امکان ثبت شرکت بازرگانی دارید.
همینطور باید برنامه کاری 3 ساله خودتون ارائه کنید.
بعد از 1 سال هم با توجه به شرایط باید به میزان گردش حسابی که برای تمدید ویزا به 5 ساله لازم هست رو داشته باشید.

پیشنهاد میکنم به جای اینکه داخل این انجمن از این چنین کاربران سوال کنید ، در محیط های بهتری بدنبال پاسخ های خودتون باشید.