PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال در مورد مهر هاست و یکی در مورد پهنای باند نامحدود.

SabaData
June 11th, 2010, 00:21
سوال اول در مورد مهر هاست:
اونا هم هاست وارز میدن هم هاست لسنوکس معمولی (ویندوز به کنار) یعنی حداقل 2 تا سرور دارن (شایدم بیشتر).
الآن اون آپتایم که گذاشتن تو سایتشون مال کدوم سروره؟؟؟
وارز یا معمولی؟ :-?
-------------------------------
سوال دوم از اونایی هست که دارن هاست با پهنای بند نامحدود میدن:
شما هاست هایی رو که با پهنای باند نامحدود میدین روش میشه دانلود سنتر هم گذاشت؟
اگه اینجوری هست پس به کاربرایی که فقط سایت بالا میارن رو هاست ظلم نمیشه؟ :39:

AftabHosting
June 11th, 2010, 00:31
معمولان اون های که هاست دانلود می فروشن سرور جداگانه ای برای این کار قرار میدهند.

SabaData
June 11th, 2010, 00:36
درستش اینه!
ولی خوب وقتی پهنای باند نامحدود میدن چطوری کنترل میکنن؟

1eng.ir
June 11th, 2010, 00:36
1. خاله زنک بازیو بذارید کنار!
2. در مورد آپتایمشون از خودشون سوال بپرسید! تاپیک جای بحث نیست!
3. شما خودت داری هاست وارز میفروشی، ایشون هم دارن میفروشن! تاپیکت چندان جالب نیست!
4. اینکه ظلم میشه در حق بقیه یا نمیشه به خودشون ربط داره!
5. قبل از خرید قوانین اون هاستینگ رو بخون!
6. خوبه من گیر بدم کو آپتایمت ؟ / چرا تو سایتت نذاشتی ؟!
7. بی خیال تاپیکای هدف دار بشید !!!

سلام عیلکم و رحمت الله
June 11th, 2010, 00:48
3. شما خودت داری هاست وارز میفروشی، ایشون هم دارن میفروشن! تاپیکت چندان جالب نیست!

به این می گن رفیق شفیق d:

ولی جدا از شوخی سرویس های مهرهاست خوبه

SabaData
June 11th, 2010, 00:48

خوب طرف میاد به من میگه فلان جا این آپتایم رو داره با فلان جا با این قیمت داره پهنای باند نامحدود میده. اونوقت شما (منظورم خودم هستم) با قیمت بیشتر امکانات و کیفیت کمتری میدی باید یه چیزی داشته باشم تا بگم دیگه!
نه!؟
در مورد آپتایم هم مال ما 98.8 هست!

Desperados
June 11th, 2010, 00:50
اونا هم هاست وارز میدن هم هاست لسنوکس معمولی (ویندوز به کنار) یعنی حداقل 2 تا سرور دارن (شایدم بیشتر).

آپتایم برای سرور لینوکس هست که در کارو هم هست از IP مشخص هست
آپتایم هاست وارز و ویندوز هنوز در سایت قرار داده نشده ولی کاربران اکثراً خودشان آپتایم کذاشتند و می توانند چک کنند آپتایم وارز 99.6 هست و لینوکس هم 99.9
طی یکی 2 روز آینده آپتایم سرور های وارز و ویندوز هم به استناد PingDom در سایت و بخش آپتایم قرار داده میشه.

در مورد سوال دوم هم چون ما هم پهنای باند نامحدود ارائه می دهیم جواب میدم : اگر فراتر از حد مجار CPU و RAM نباشه می توانند از پهنای باند و فضا استفاده کنند.

SabaData
June 11th, 2010, 00:50
ولی جدا از شوخی سرویس های مهرهاست خوبه
من چنین جسارتی نمیکنم بگم که کیفیت کیوبه مال کی بده. (اتفاقا تعریف اونارو زیاد شنیدم!)
فقط یه سوال واسم پیش اومده میخوام جوابشو بدونم.

1eng.ir
June 11th, 2010, 00:59
خوب طرف میاد به من میگه فلان جا این آپتایم رو داره با فلان جا با این قیمت داره پهنای باند نامحدود میده. اونوقت شما (منظورم خودم هستم) با قیمت بیشتر امکانات و کیفیت کمتری میدی باید یه چیزی داشته باشم تا بگم دیگه!
نه!؟

همه چی آپتیایم و قیمت نیست!
ساپورت و کیفیت کجای کار قرار میگیره ؟!
هر کی دوست داره یه قیمتی بده! وظیفه من و شمای هاستینگ هم نیست در مورد قیمتای همدیگه به هم گیر بدیم!
طرف براش به صرفست 100 مگ رو میده 10 تومن. ولی یکی مثه پارس دیتا روزی 100 مشتری براش میره به صرفه نیست 100 مگ رو بده 10 تومن، میده 50 تومن!

منه مشتری میرم به پارس دیتا میگم امکانات، ساپورت، قیمت، آپتایم، امنیت و ... صبادیتا از شما بهتره! چرا شما گرونتر میدی ؟! / پارس دیتا باید بیاد به شما گیر بده چرا ارزون میدی ؟ چرا اپتایمت تو سایت نذاشتی ؟! و و و ...

SabaData
June 11th, 2010, 01:16
شما چرا منظور منو متوجه نمیشید!؟
من به کسی گیر دادم!؟
من فقط ه سوال داشتم که پرسیدم!
ایشونم جواب دادن.
حالا شما چرا این وسط جلز ولز میکنی؟ :d

HematYar
June 11th, 2010, 01:23
من به کسی گیر دادم!؟
ایشونم جواب دادن.

این سوالو با یه ایمیل که میزدی به مهر هاست میتونستی بپرسی , نه اینکه بیاین اینجا تاپیک بزنین !!!

Desperados
June 11th, 2010, 01:24
حالا شما چرا این وسط جلز ولز میکنی؟

بعضی از تاپیک ها مشخص هست معمولاً بحث های جهت دار و برای تخریب هست که امیدواریم تاپیک شما این چنین نباشه محمد هم کلانتر دوم انجمن هست هوای همه رو داره :X

تاپیک هم بابت خیر شد و آپتایم وارز و ویندوز هم قرار دادم : لینک آپتایم وارز : Overview: WzHosting.com (http://www.pingdom.com/reports/bhcjv6e0wpxa/check_overview/?name=WzHosting.com)
که در اینجا هم آرشیو میشه : خدمات میزبانی وب مهر | هاست لینوکس | هاست ویندوز | نمایندگی فروش | هاست وارز | ثبت دامنه | سرور مجازی (http://mehrhost.com/uptime.html)

1eng.ir
June 11th, 2010, 01:24
من به کسی گیر دادم!؟
ایشونم جواب دادن.

جلز ولز نمیکنم!

کلی گفتم که نکنید همدیگه رو خراب!

بحث اینه که آیا پارس دیتا هم میاد از این سوالا بپرسه ؟
آیا پارس دیتا میاد قالب نیوک رو واسه یوزرش عوض کنه ؟ :71:
آیا ...

حرفه ای تر رفتار کنید ;)

SabaData
June 11th, 2010, 01:38
باور کنید قصد خراب کردن نداشتم!
اگه ادمین مهر هاست همچین فکری میکنن باید بگم فکرتون اشتباه هست و من معذرت میخوام اگه ناخواسته تاپیکی زدم که برای شما بد بشه!
در ضمن از مدیرای سایت خواهش میکنم این تاپیک رو حذف کنن چون فک کنم برداشت بد داره ازش میشه!
ممنون.
بازم معذرت میخوام اگه ناخواسته کار اشتباهی انجام دادم (آدمی جایز الخطاست :d )

asrhosting
June 11th, 2010, 09:49

سلام . اولا تاپیک شما کاملا تخریب کننده هست .
اینکه مهر هاست چند تا سرور داره به خودش مربوطه ! مستقیم خرید می کنه تا ... فقط و فقط به خودشون مربوط می شه .
بعدشم فکر کنم هر طوری حساب کنی این سوالات شما بر می گرده به مهر هاست و باید از خودشون سوال کنید !
پهنای باند نامحدود وجود نداره ! نامحدود در پهنای باند یعنی حداکثر !
در مورد سرور هم 100% ایشون سرور جداگانه بر داشتن برا هاست و یا میزبانی فایل - دانلود ...

قصدم توهین نبودم ولی این تاپیک ها جاش اینجا نیست .

با تشکر

SabaData
June 11th, 2010, 11:56
سلام . اولا تاپیک شما کاملا تخریب کننده هست .
اینکه مهر هاست چند تا سرور داره به خودش مربوطه ! مستقیم خرید می کنه تا ... فقط و فقط به خودشون مربوط می شه .
بعدشم فکر کنم هر طوری حساب کنی این سوالات شما بر می گرده به مهر هاست و باید از خودشون سوال کنید !
پهنای باند نامحدود وجود نداره ! نامحدود در پهنای باند یعنی حداکثر !
در مورد سرور هم 100% ایشون سرور جداگانه بر داشتن برا هاست و یا میزبانی فایل - دانلود ...

قصدم توهین نبودم ولی این تاپیک ها جاش اینجا نیست .

با تشکر
سوال دوم من اصلا مربوط به مهر هاست نبود!!!

Sajad
June 11th, 2010, 12:19
شماها تکلیفتون با خودتون معلومه ؟
یبار یه تاپیک خودتون میزنید میایید میگید چرا فلان قیمتش اینطوره آپتایمش اونطوره سرور نداره
یبار هم که یکی دیگه تاپیک میزنه اونوقت تاپیک میشه هدفدار !

اول تکلیف رو معلوم کنید مدیرا باید به چه سازی برقصن ؟

aliamini
December 6th, 2010, 23:45
خوبه،همه این صبا دیتا عزیز میگه نوشته شده داخل سایت هست وگرنه می گفت من؟کی؟کجا؟

داداش خوب تابلو دیگه.سعی کنید همکار همدیگه باشید،نه رغیب هم.حالا من بیام بگم چرا تلفن ثابت نداری؟ایرانسل کلاه برداریه؟
من تا حالا هاستینگ های زیادی عوض کردم مناسب تر ،با کیفیت تر از مهر هاست پیدا نکردم.

amiri113
December 7th, 2010, 00:02
خوبه،همه این صبا دیتا عزیز میگه نوشته شده داخل سایت هست وگرنه می گفت من؟کی؟کجا؟

داداش خوب تابلو دیگه.سعی کنید همکار همدیگه باشید،نه رغیب هم.حالا من بیام بگم چرا تلفن ثابت نداری؟ایرانسل کلاه برداریه؟
من تا حالا هاستینگ های زیادی عوض کردم مناسب تر ،با کیفیت تر از مهر هاست پیدا نکردم.

شما هنوز صلاحيتت تاييد نشده :
عضو جدید

تشکر شده 0 بار در 0 پست

اينو به جای محمد گفتم که ديگه محمد خون خودشو کثيف نکنه :دی

bachehaye_paein
December 22nd, 2010, 03:02
به هر حال ممنون از استارتر این تاپیک واسه من اینو داشت که این مهر هاست یه جای معقول هست
و مدیرش هم یه آدم با شخصیت
چند نفر هم اومدن تعریف کردن معلوم شد که راضین
بر خلاف 100 پست های تکست طلا بنده از استارتر تشکر میکنم به هر دلیلی که زده شده باعث و بانیه خیر شد

diges
December 22nd, 2010, 18:30
ما هم از این مهر هاست داشتیم خوب هست

ولی سرور هاش اصلا امینت ندارند

هر کی از راه می رسید یا سایت هک می شد یا سرور اصلی

Desperados
December 22nd, 2010, 18:44

شما سعی کن قبل از نظر دادن بیشتر تحقیق کنی تا به شعور خودت توهین نکنی :d

مشکلی که برای یکی از سرور ها پیش اومده بود تابستان به دلیل باگ امنیتی آخرین نسخه کرنل یعنی آخرین نسخه لینوکس بود و هیچ ربطی این جریان به مهر هاست و امنیتش نداشت بدشانس بود که کمتر از چند ساعت پس از منتشر شدن این باگ توسط یک هکر به سرور حمله شد حتی تا 2 روز بعد این باگ به روز رسانی براش وجود نداشت.

در مورد اکانت شما هم اسم دامنه خود را اعلام کنید تا به شما بگیم دلیل هک شدن سایت شما چی بوده , بیش از 1600 وب سایت روی سرور های مهر هاست میزبانی میشه و به دلیل عدم اطلاعات فنی کافی مدیران وب سایت ها عدم به روز رسانی cms ها استفاده از اسکریپت های نال شده و تایید نشده هک شدن اکانت هایی از این دست چیز عجیبی نیست.

خدا رو شکر طی این 2 سال از نظر امنیت نمره قبولی خوبی داشتیم از اکانت های مهم که روی سرور بوده.

کلاً شما ابتدا فرق امنیت سایت را با امنیت سرور متوجه بشید بعد نظر بدین :دی

HyperServer
December 22nd, 2010, 22:20
با این که از مهرهاست سرویس نداشتم ولی چیزی که تاحالا دیدم کارشون خوب بوده
توی این بازار دوم اوردن یه مهر تایید به فروشنده هست

intell_iut
January 23rd, 2011, 19:50
منو کشتین شما ها ، همتون
از بس به به چه چه از مهرهاست شنیدم امروز یه هاست ازش خریدم ، می خوام یه سایت پر بازدید ببرم روش تا ببینم چند مرده حلاجه
فقط دلم می خواد خراب کنه همتون تو صف میشین واسه ....
:d

Desperados
January 23rd, 2011, 20:29
از الان سایتت رو هک شده حساب کن.
امنیتش 0% اه، راحت سیم می شه زد رو سرور هاش.

عجب ! خدمت شما عرض شود که الان 9 ماه هست که کلاً سیملینک در سرور های مهر هاست غیر فعال هست به بهترین شکل در هاست های اشتراکی به هر حال اگر خواستید بیشتر آشنا بشید در بخش پشتیبانی درخواست بدید تا بیشتر توضیح داده همراه بشه هماه تست که متوجه بشید ;)

منو کشتین شما ها ، همتون
از بس به به چه چه از مهرهاست شنیدم امروز یه هاست ازش خریدم ، می خوام یه سایت پر بازدید ببرم روش تا ببینم چند مرده حلاجه
فقط دلم می خواد خراب کنه همتون تو صف میشین واسه ....

نظر لطف دوستان هست.
من سعی میکنم در بخش پشتیانی شما را راهنمایی کنم.

Desperados
January 23rd, 2011, 21:05
بنده اصولا اهل کل کل نیستم، اما این سایت e107 که روی مهر هاست هم هست، تاریخ زدنشم، حدود 5 ماه پیش.

من یک مطالبی رو در چند پست قبل نوشتم که بهتره شما مطالعه کنید
امنیت یک سایت با امنیت سرور فرق داره دوست عزیز. امنیت یک سایت مربوط به امنیت 2 جانبه سیستم یا اسکریپت سایت و همچنین امنیت سرور هست. هر چقدر که امنیت یک سرور بالا باشه ولی امنیت اسکریپت سرور دچار مشکل باشه باز هم مشکل ایجاد میشه و بالاعکس.
وقتی شما در مورد E107 دارید صحبت می کنید مربوط به امنیت این سیستم یا CMS هست که اگر وارد هستید و آشنایی دارید سایت های Exploit را چک کنید مشاهده می کنید طی 6 ماه اخیر متاسفانه چندید باگ خطرناک به صورت REMOTE FILE INCLUDE به صورتی که میشه توسط باگ موجود داخل اکانت فایل شل آپلود کرد به صورت عمومی منتشر شد و باعث مشکل خیلی از سایت ها شد. در مورد دی فیس هم همین طور روی سرور های ما ممکنه بیش از 2000 اکانت فعال باشه که خود شما هم می دونید 30-40٪ مدیران وب سایت ها سیستم های مدیریت محتوا یا CMS ها را به روز و آپدیت نمی کنند و با منتشر شدن باگ ها به راحتی قابل هک هستند ربطی به امنیت سرور ندارد این موارد دیفیس. من به شخصه به شما اطمینان میدم 25٪ تمام اکانت های هر هاستینگ اشتراکی بزرگی به دلیل همین به روز نکردن سیستم ها توسط کاربران و استفاده از اسکریپت های غیر استاندارد قابل هک هست.

اگر شما از مدیران مهر هاست هستید، و فکر می کنید پست من، لطمه ای به شرکت شما می زنه، با کمایل میل راضی هستم که هر دو تا پستم پاک شه.

طبیعتاً لطمه میزنه این شایعه سازی ها ولی خوب مطمئن هستیم شما قصد بدی ندارید سعی میکنیم توضیح بدیم که هم شما متوجه موضوع بشید هم دوستان دیگر ولی به هر حال توصیه من این هست که تا زمانی که راجب موضوع که مربوط به تجارت یا موارد حیاتی یک سری شخص هست که دارن برای اون کار زحمت میکشن نظر ناصحیح ندید و عمداً یا سهواً باعث ایجا مشکل و خراب کردن این زحمات یا اعتبار به اشتباه نشید که کار اخلاقی نیست یک جورایی.

Desperados
January 23rd, 2011, 21:25
من یک نکته ای رو بگم، و به این بحث خاتمه بدیم.
اون همه سایت روی این آی پی، که با آسیب پذیر بودن اسکریپت زده شنده؟؟ 100% سیم هست.
تیم GHoST641، این همه سایت رو، نیومده دونه دونه اسکریپت ها رو بررسی کنه، سرور مس شده هست.
از این بگذریم، شخصی که e107 رو زد، از دوستان بنده هست، با استفاده از سیم لینک روی هاست Netoffline.com زد، چون خود ایشون در حوضه آفلاین فعال هستند، از Netoffline دسترسی گرفتند، با استفاده از سیم لینک کانفیگ e107.ir رو خوندند، دیتابیس رو آپدیت کردند.
اینطوری که ایشون به من گفتن، با اضافه کردن Handler در .htaccess شما، به راحتی پرل رو اجرا کردن.

مورد دیگه ای برای گفتن ندارم.

برای مهر هاست آرزوی موافقیت می کنم.

در مورد GHoST641 قبلاً توضیح داده شده اگر شما در جریان نیستید که باگ مربوط به آخرین نسخه کرنل لینوکس 64 بیتی بود تاپیک در همین انجمن موجود هست واین باگ که تاکید می کنم مربوط به آخرین نسخه کرنل لینوکس 64 بیت بود باعث می شد به هکر دسترسی ROOT بده به سرور که بعد از این اتفاق تا 2 روز بعد هم به روز رسانی برای این باگ منتشر نشد و لینوکس 32 بیت استفاده شد این ماجرا را می توانید در انجمن امنیت همین سایت مشاهده کنید.

برای اینکه اطلاعات شما در این زمینه بیشتر بشه این صفحه که باگ در سایت خود centos ثبت شده مشاهده کنید ( تاریخ ها رو هم نگاه کنید ) :

0004518: CVE-2010-3081 - CentOS Bug Tracker (http://bugs.centos.org/view.php?id=4518)

همچنین این مقاله :

Nasty Kernel Exploit in the Wild :: The cPanel Admin (http://www.thecpaneladmin.com/nasty-kernel-exploit-in-the-wild/)

تاپیک مرتبط در همین انجمن :

http://www.webhostingtalk.ir/f101/15350/

در مورد سایت E107 هم به دلیل اینکه سایت توسط ما اجرا می شد کمی برای انجام موارد خاص امنیت را از جمله فعال کردن سیملینک روی این اکانت غیر فعال کرده بودیم و بعد از اون مورد هم غیر فعال شد و مشکل حل شد در پست قبل هم اشاره کردم.

Desperados
July 13th, 2011, 16:54
سرویس هاست مهر هاست حدود 1 هفته است افتضاح شده اصلا هیچ هاستی بالا نمیاد پینگ هم ندارم

حواب تلفن هم نمیدن

توی بخش تیکتها هم چند روزه مینویسه :

با عرض پوزش بخش پشتیبانی در حال به روزرسانی است
لطفاً ساعاتی دیگر مراجعه نمایید.
با تشکر - تیم پشتیبانی مهر هاست

هیچ مشکلی در هیچ کدام از سرور ها وجود ندارد و نداشته
نام دامنه شما ؟
احتمالاً ip شما در سرور مسدود شده
بخش پشتیبانی هم تا پایان امروز به روز خواهد شد.
تلفن ها هم طبق اطلاعیه به دلیل انتقال شرکت تا شنبه امکان پاسخگویی نیست.

al_bozorgi
July 14th, 2011, 00:56
هیچ مشکلی در هیچ کدام از سرور ها وجود ندارد و نداشته
نام دامنه شما ؟
احتمالاً ip شما در سرور مسدود شده
بخش پشتیبانی هم تا پایان امروز به روز خواهد شد.
تلفن ها هم طبق اطلاعیه به دلیل انتقال شرکت تا شنبه امکان پاسخگویی نیست.

الان خدا رو شکر مشکل حل شده

راستش من با آی پی های دیگه هم چک کردم نتیجه همون بود

بخش پشتیبانی هم تا الان حل نشده

مشکل بخش کنترل پنل دامنه هم حل شد چون چند روز بود امکان لاگین کردم نداشتم

من پست قبلی رو ویرایش کردم

با تشکر

nasa_de
July 14th, 2011, 01:45
من از مهر هاست چندین سرویس داشتم
این رو میتونم بگم که آپتایمشون واقعا بالا بود
تیکت های بنده زیر 6 ساعت جواب داده میشد

در کل میتونم بگم هیچ ایرادی نداشتند تقریبا فکر کنم یک سال با این دوستان همکاری داشتم

---------- Post added at 01:45 AM ---------- Previous post was at 01:39 AM ----------

آقا بنده یک سال همکاری داشتم همه سرویس هام هم روی سرور مهر هاست بود , به جز یک بار ( اوایل ) به هیچ وجه مشکل امنیتی نداشتند

amir_tara67
July 23rd, 2011, 17:19
سلام
سایت من روی یه هاست دیگه، اصلا بالا نمیومد.
ولی وقتی روی مهرهاست امتحان کردم، به راحتی بالا اومد. بدون هیچ مشکلی.
من از مهرهاست راضی ام.

behrooz
February 17th, 2012, 18:30
بنظر من مهر هاست خدماتش خوبه من هروقت زنگ زدم جناب اقارضایی جواب دادن حالا نمیدونم اینی که میگن جواب نمیدن از روی چه حسابی هست من دوساله مشتریشون هستم یک بار هم سایتم مشکل بالا اومدن نداشته حتی یکبار

Sajad
February 17th, 2012, 18:34
تاپیک قدیمی هست . بسته شد