PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحت حمله قرار گرفتن سایت

mahdigh
June 23rd, 2014, 14:51
سلام
سایت من در ساعاتی از روز کند میشد و تایم اوت میداد بعضی وقتها. به پشتیبانی تیکت زدم و موضوع رو گفتم اون هم برداشتن دسترسی آی پی های خارجی رو به سایت بستن و میگن سایت شما تحت حمله هستش. چند تا آی پی نمونه داد و گفت اینا رو خودت از تو Latest Visitor ببین که دارن به سایت حمله میکنن ولی من چک کردم هیچ کدوم توی اون لیست ای پی ها نبود. اینا گفتن برای جلوگیری از این موضوع آی پی های خارجی رو محدود کردن الان 5 روزه باز میگن به سایت داره حمله میشه. امروز هم که میگن داره به فایل wp-login.php سایت حمله میشه و باز سایت رو برای آی پی های خارجی باز نمیکنن. حالا سوال من اینه که دفع حمله وظیفه منه ؟؟ اگه اره چطور باید این کار صورت بگیره ؟؟ یا کلا اینا من رو گذاشتن سر کار ؟؟
با تشکر

با عرض معذرت مثل اینکه تاپیک رو تو بخش اشتباه زدم باید تو قسمت هاست اشتراکی میزدم.

J4vad
June 23rd, 2014, 14:55
سلام
سایت من در ساعاتی از روز کند میشد و تایم اوت میداد بعضی وقتها. به پشتیبانی تیکت زدم و موضوع رو گفتم اون هم برداشتن دسترسی آی پی های خارجی رو به سایت بستن و میگن سایت شما تحت حمله هستش. چند تا آی پی نمونه داد و گفت اینا رو خودت از تو Latest Visitor ببین که دارن به سایت حمله میکنن ولی من چک کردم هیچ کدوم توی اون لیست ای پی ها نبود. اینا گفتن برای جلوگیری از این موضوع آی پی های خارجی رو محدود کردن الان 5 روزه باز میگن به سایت داره حمله میشه. امروز هم که میگن داره به فایل wp-login.php سایت حمله میشه و باز سایت رو برای آی پی های خارجی باز نمیکنن. حالا سوال من اینه که دفع حمله وظیفه منه ؟؟ اگه اره چطور باید این کار صورت بگیره ؟؟ یا کلا اینا من رو گذاشتن سر کار ؟؟
با تشکر

با سلام ،

دوست عزيز هر سرويس دهنده اي مقرارت و قوانين و تعهداتي دارد نسبت به آن ها عمل مي كند و اين در همه شركت ها يكي نيست .

شما فقط مي توانيد تا حد امكان افزونه نصب كنيد و جلو فشار ها را با Cache كردن و Anti Flood / DDOS ... توسط Plugin هايي كه در Wordpress هست بگيريد .

اما فقط مدير سرور شما مي تواند نوع فشار و طريقه جلوگيري آن را تشخيص دهد البته برخي فشارها قابل جلوگيري نيست و سايت مذكور مسدود خواهد شد كه باز اين بسته به قوانين شركت ارائه دهند و ميزان فشار است .

موفق باشيد .

mahdigh
June 23rd, 2014, 15:01
با سلام ،

دوست عزيز هر سرويس دهنده اي مقرارت و قوانين و تعهداتي دارد نسبت به آن ها عمل مي كند و اين در همه شركت ها يكي نيست .

شما فقط مي توانيد تا حد امكان افزونه نصب كنيد و جلو فشار ها را با Cache كردن و Anti Flood / DDOS ... توسط Plugin هايي كه در Wordpress هست بگيريد .

اما فقط مدير سرور شما مي تواند نوع فشار و طريقه جلوگيري آن را تشخيص دهد البته برخي فشارها قابل جلوگيري نيست و سايت مذكور مسدود خواهد شد كه باز اين بسته به قوانين شركت ارائه دهند و ميزان فشار است .

موفق باشيد .

من رو وردپرس پلاگین برای این کار نصب کردم ولی اونا قبول نکردن اون رو. مدیر سرور هم مثل اینکه علاقه ای برای ارئه راه حل نداره. یعنی تنها راه اینه که سایت رو منتقل کنم ؟؟

emperor3508
June 23rd, 2014, 15:10
اگه میخواین انتقال بدید به یک سرویس دهنده که آنتی دی داس سخت افزاری دارند منتقل کنید

mahdigh
June 23rd, 2014, 15:32
یه حرفی میزنی ها آخه تو چه ادمینی هستی که می خوای حملات دیداسو با پلاگین جلوشوبگیری سایبروم و فورتینت جلوی حملات دیداس نمی تونن کمر راست کنن بعد تو میگی با پلاگین جلوشو بگیر همون دیگه مشتریتون اومده بود آه و ناله میکرد avaserver فلانه حتما از این تزا برای اون بدبخت هم دادین

آقا سایتت موضوع چیه
به نظر من
کلود فلیر تنها راه حل برای شماس اگه نمیخوای سرورتو عوض کنی

دامین سایتم رو دارم منتقل میکنم هنوز انتقال کامل نشده که بتونم اون کلود فلیر رو تست کنم. اون تو برنامه هستش که انجام بدم.

a.e
June 23rd, 2014, 16:15
بهترین پیشنهاد به شما استفاده از افزونه W3 total cache است که میتوانید وردپرس را به memcache وصل نمایید

ULTRAWEB
June 23rd, 2014, 16:31
سایتتون رو ببرین یا روی سرورمجازی که فایروال سخت افزاری داشته باشه و از کلاد فلر هم استفاده کنین همین.
مدیر سرور خیلی خوبی هم دارین که اینجوری بوده باهاتون

Cpt.Liux
June 23rd, 2014, 16:47
دارند مودبانه میگند سایتتون زیاد مصرف میکنه. با محدود کردن ای پی ها مصرف رو کم کردند.
جابه جا کنید. پی ام بدید به من ببینم چطوریه داستان سایتتون.

MajorHost
June 24th, 2014, 01:29
میتونم چند تا سوال بپرسم
سایتتون تو کدوم کشور میزبانی میشه؟
اینکه میفرمایید تایم ات میده چند تا ، شبکه و پینگ تایم آت میده یا وب سرور
توی زمان تایم آت ، کنترل پنل بالا میاد؟

mahdigh
June 24th, 2014, 08:46
سایتتون رو ببرین یا روی سرورمجازی که فایروال سخت افزاری داشته باشه و از کلاد فلر هم استفاده کنین همین.
مدیر سرور خیلی خوبی هم دارین که اینجوری بوده باهاتون
دوست عزیز سایت من که یک سایت معروف نیست که تعدا بازدید بالا یا یوزر آنلاین زیادی داشته باشه. نهایت یوزر انلاین من 10 نفر هستش و تعداد بازدید یونیک سایت من میانگین 600 نفره.

دارند مودبانه میگند سایتتون زیاد مصرف میکنه. با محدود کردن ای پی ها مصرف رو کم کردند.
جابه جا کنید. پی ام بدید به من ببینم چطوریه داستان سایتتون.
مصرف منابع بالایی نداره سایت ما. پهنای باند هم همیشه اضافی میاد.

میتونم چند تا سوال بپرسم
سایتتون تو کدوم کشور میزبانی میشه؟
اینکه میفرمایید تایم ات میده چند تا ، شبکه و پینگ تایم آت میده یا وب سرور
توی زمان تایم آت ، کنترل پنل بالا میاد؟
المان هستش.
معمولا وقتی گیر میزد دیگه هر بار صفحه رو لود میکردی تایم اوت میداد. مثلا وقتی یه پست منتشر میکردم تایم اوت میداد ولی پست هم منتشر میشد.
تست نکردم ببینم کنترل پنل بالا میومد یا نه.

InterServer.ir
June 24th, 2014, 10:05
دوست عزیز سایت من که یک سایت معروف نیست که تعدا بازدید بالا یا یوزر آنلاین زیادی داشته باشه. نهایت یوزر انلاین من 10 نفر هستش و تعداد بازدید یونیک سایت من میانگین 600 نفره.

مصرف منابع بالایی نداره سایت ما. پهنای باند هم همیشه اضافی میاد.

المان هستش.
معمولا وقتی گیر میزد دیگه هر بار صفحه رو لود میکردی تایم اوت میداد. مثلا وقتی یه پست منتشر میکردم تایم اوت میداد ولی پست هم منتشر میشد.
تست نکردم ببینم کنترل پنل بالا میومد یا نه.

سلام
تایم اوت دادن یعنی کل سرور در اون لحظات دچار اختلال شده و این معمولا به خاطر یک سایت پیش نمیاد
با این توصیفات شما 3 حالت پیش امده

1- دیداس شدن خود سرور حالا ممکنه هدف شما باشید یا سایت های دیگر که روی سرور هستند که باید صبر گنید تا حمله دفع شه در هر دو صورت
(البته دیداس شدن سایت شما دور از ذهن هست به 2 دلیل اول اینکه با این بازدید سایت خیلی خیلی مهمی نیست که دشمن داشته باشه و دوم اینکه کسی برای دیداس اون فایل و صفحه بسیار سبک رو مورد حمله قرار نمیده معمولا صفحات سنگین و ایندکس سایت مورد این حملات قرار میگیره تنها حملات هک و کرک کردن متوجه اون صفحه میشه که این حملات به هیچ عنوان باعث تایم اوت یا اختلال در باز شدن سایت نمیشند )

2- اورسل شدن سرور هاستینگ یعنی بیشتر از قدرت پردازش سرور هاست فروخته شده و سرور در زمان هایی که بازدید بالا میره کم میاره و دچار اختلال میشه بعضی از ارائه دهنده های ایرانی هاست میزبانی برای کاهش فشار و میزبانی کردن سایت های بیشتر اقدام به بستن آیپی های خارج به بهونه های نظیر حفاظت از سایت ها در مقابل هکر ها و ... می کنند !

3- کانفیگ نادرست سرور هاستینگ

پیشنهاد بنده اینه هاستتون رو انتقال بدید چون در هر سه صورت سایت شما آسیب خواهد دید

موفق باشید

mahdigh
June 25th, 2014, 19:40
این موضوع دیگه داره خیلی اعصاب خرد کن میشه. من دامینم رو قبلا جایی که ثبت کرده بودم خودم نمیتونستم دی ان اس ها رو عوض کنم و باید درخواست میدادم برام عوض کنن بعد یک دامین دیگه هم تو میهن وب هاست داشتم که اون رو راحت میشد عوض کنی. حالا دامین رو منتقل کردم به میهن ولی باز نمیشه دی ان اس رو عوض کرد و ارور میده حالا بهشون تیکت زدم میگه شما چندین دامین متصل به هاست دارید. من یه دامین دارم با یه ساب دامین که فرقشون فقط عدد یک تو آدرس هستش چندین دامین متصل به هاست دیگه چه سیقه ای هستش ؟؟ هاست هم از خود میهن گرفتم.