PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جلوگیری از اجرای پرل در سرور- سی پنل-کلود لینوکس

mizbanu
June 23rd, 2014, 09:09
سلام دوستان

میخوام در سرور پرل رو ببندم تا درصد نفوذپذیری کمتر بشه ....
سیستم عامل کلود لینوکس هست ( از Cage-Fs نمیتونم استفاده کنم چون دردسر زیاد داره و با بیشتر اسکریپت ها مشکل داره.) - کنترل پنل هم سی پنل

ممنون میشم کمکم کنید :X

Yas-Host
June 23rd, 2014, 09:23
سلام دوستان

میخوام در سرور پرل رو ببندم تا درصد نفوذپذیری کمتر بشه ....
سیستم عامل کلود لینوکس هست ( از Cage-Fs نمیتونم استفاده کنم چون دردسر زیاد داره و با بیشتر اسکریپت ها مشکل داره.) - کنترل پنل هم سی پنل

ممنون میشم کمکم کنید :X

دوست عزیز شما میتونید با فعال کردن کج اف اس براحتی امنیت رو کاملتر کنید.
برای بستن پرل و سی جی ای راه های زیادی هست ولی همه بای پس خواهند شد.
میتونید با محدودیت پریمشن در /usr/bin/perl یا هم با بستن pl و add type cgi - perl در httpd.conf از اجرای این اسکریپت ها جلوگیری کنید.
ولی بعضی شل ها هستند که با فرمت gif اقدام به زدن کامند می کنند که همانند یک کنسول پرل عمل خواهند کرد.

امنیت فقط به بستن این موارد نیست.
هاستینگ های بزرگی مثل blue host پرل باز هست disable_functions هیچی نیست و وب سرورشون هم آپاچی هست! در ضمن از کلاد لینوکس هم استفاده نمی کنند!

موفق باشید.

mizbanu
June 23rd, 2014, 09:45
بله درسته ، هاستینگ های بزرگ مثل بلو هاست کل اینارو از کرنل کنترل میکنن و پتچ میکنن.

پرل چون کارایی نداره و فقط در نفوذ استفاده میشه میخوام ببندمش.

اگه پرمیژن ست کنم چند تا از ابزار های سی پنل به مشکل بر میخورن.

توی چند تا هاستینگ ایرانی دیدم وقتی پرل اجرا میشه سورسش به نمایش در میاد ، با هر پسوندی !!
این چجوری میشه ؟

Yas-Host
June 23rd, 2014, 09:48
بله درسته ، هاستینگ های بزرگ مثل بلو هاست کل اینارو از کرنل کنترل میکنن و پتچ میکنن.

پرل چون کارایی نداره و فقط در نفوذ استفاده میشه میخوام ببندمش.

اگه پرمیژن ست کنم چند تا از ابزار های سی پنل به مشکل بر میخورن.

توی چند تا هاستینگ ایرانی دیدم وقتی پرل اجرا میشه سورسش به نمایش در میاد ، با هر پسوندی !!
این چجوری میشه ؟

فکر نکنم کسی به صورت عمومی تجربیات خودش رو برای شما به اشتراک بگذارد.
تماس بگیرید با دریافت هزینه انجام خواهد شد.
موفق باشید.