PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سایت بزرگ موزیک با 4 سال سابقه

songkadehnew
June 22nd, 2014, 20:31
سلام .
من مدیر کل رسانه سانگ کده هستم
من سایتمو در بهمن 89 راه اندازی کردم سایت تا خرداد پارسال بازدید بالای 60 هزار در روز +3 م در آمد داشت اما به دلایل مشکلاتی که برای خانواده ام پیش اومد مجبور شدم سایت رو ببندم ( کسی رو هم نداشتم بهش بدم ) حدود 2مغاه بسته بود بعدش دوباره اومدم بازش کردم و تا الان روش کار کردم خدا رو شکر خیلی بازدیدشو بردم بالا ولی الان نمیتونم از پس هزینه هاش بر بیام هزینه های سرور ، هاست ، دامین واقعا خیلی زیاده
اطلاعات کلی :
31000 کاربر
7000 مطلب در سایت
6000 مطلب در انجمن
دارای 4 قالب طراحی اختصاصی + 1 عدد ریسپانسیو
انجمن ست شده با ویبی
سیستم نیوک
بازدید روزانه بین 5 الی 7 هزار در روز
سایت ***** میشه و تغییر دامین میده هر 2 الی 3 روز یک بار ***** میشه مگرنه رتبه الکسا راحت به زیر 6 هزار ایران میاد
در آمد فعلی حدود 90 تومن در ماه
حدود 1ترابایت موزیک ، فیلم ، سریال و ...
دارای سرور مجازی با رم 16 و هارد 2 ترابایت
دارای هاست ویژه پر بازدید از آی وب هاست ( ماهانه 50 تومن )
تا پارسال حدود 120 تا دامین .tk ***** کردیم اما بعدش که دوباره شروع کردم با .ir شروع کردم و الان 25 هستم
یک پنل شنساه نیک هم به شما تحویل داده میشه

سایت واقعا خیلی خیلی خوب هستش و اگر کمی روی سئو هزینه کنید 100 درصد در آمد خوبی ازش خواهید داشت خداییش اگه پول داشتم به هیچ وجه نمی فروختم ولی خب مجبورم چون از پسش بر نمیام
قیمت پایه در نظر گرفته 500 هزار تومان می باشد که واقعا عدد مناسبی هست حالا اگر دوستان پیشنهاد های بهتری دارن ممنون میشم اعلام کنن
بخواید هم تا 1 ماه نویسندگی رایگان براتون میکنم
موفق باشید

سیدرضا بازیار
June 22nd, 2014, 21:10
اگه ممکنه لینک هم بزارید
دلیل شیلتر شدن سایت چیه؟

storage
June 22nd, 2014, 21:14
هزینه سرور هم بنویسید

songkadehnew
June 22nd, 2014, 21:19
فعلی
دانلود آهنگ | دانلود موزیک | موزیک ویدئو | دانلود آلبوم | دانلود موزیک جدید |دانلود فیلم | بالینک مستقیم رایگان | .:: سانگ کده ::. (http://songkadeh25.ir/)
ماهی 160

- - - Updated - - -

دلل ***** شدن موزیک ویدئوی خارجی + ایرانی + فیلم و سریال خارجی

company_hosting
June 22nd, 2014, 21:21
سلام .
من مدیر کل رسانه سانگ کده هستم
من سایتمو در بهمن 89 راه اندازی کردم سایت تا خرداد پارسال بازدید بالای 60 هزار در روز +3 م در آمد داشت اما به دلایل مشکلاتی که برای خانواده ام پیش اومد مجبور شدم سایت رو ببندم ( کسی رو هم نداشتم بهش بدم ) حدود 2مغاه بسته بود بعدش دوباره اومدم بازش کردم و تا الان روش کار کردم خدا رو شکر خیلی بازدیدشو بردم بالا ولی الان نمیتونم از پس هزینه هاش بر بیام هزینه های سرور ، هاست ، دامین واقعا خیلی زیاده
اطلاعات کلی :
31000 کاربر
7000 مطلب در سایت
6000 مطلب در انجمن
دارای 4 قالب طراحی اختصاصی + 1 عدد ریسپانسیو
انجمن ست شده با ویبی
سیستم نیوک
بازدید روزانه بین 5 الی 7 هزار در روز
سایت ***** میشه و تغییر دامین میده هر 2 الی 3 روز یک بار ***** میشه مگرنه رتبه الکسا راحت به زیر 6 هزار ایران میاد
در آمد فعلی حدود 90 تومن در ماه
حدود 1ترابایت موزیک ، فیلم ، سریال و ...
دارای سرور مجازی با رم 16 و هارد 2 ترابایت
دارای هاست ویژه پر بازدید از آی وب هاست ( ماهانه 50 تومن )
تا پارسال حدود 120 تا دامین .tk ***** کردیم اما بعدش که دوباره شروع کردم با .ir شروع کردم و الان 25 هستم
یک پنل شنساه نیک هم به شما تحویل داده میشه

سایت واقعا خیلی خیلی خوب هستش و اگر کمی روی سئو هزینه کنید 100 درصد در آمد خوبی ازش خواهید داشت خداییش اگه پول داشتم به هیچ وجه نمی فروختم ولی خب مجبورم چون از پسش بر نمیام
قیمت پایه در نظر گرفته 500 هزار تومان می باشد که واقعا عدد مناسبی هست حالا اگر دوستان پیشنهاد های بهتری دارن ممنون میشم اعلام کنن
بخواید هم تا 1 ماه نویسندگی رایگان براتون میکنم
موفق باشید

با سلام

لطفا اطلاعات تکمیلی سایت را برای ما ارسال کنید

قیمت فروش
دامنه
لینک وب گذر و ....

در پ خ ارسا کنید
با تشکر

songkadehnew
June 22nd, 2014, 21:36
دوست عزیز تمامی توضیحات همین می باشد
وب گذر در 3الی 4 روز اخیر مشکل پیدا کرده و از 24 ساعت 10 ساعت آیکونش نشون داده نمیشه

- - - Updated - - -

عکس مدیریت اضافه شد
پرشین استت اضافه کردم تا فردا رمز رو میزارم