PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک و راهنمایی (همه مراجعه کنید)

StyleFa.iR
June 22nd, 2014, 18:15
با سلام خدمت دوستان !
چند وقت پیش کسی از سایت ما انتقال از رزبلاگ به وردپرس سایت خواست !
بنده هم اومدم و با مبلغ 15 هزار تومان گفتم که قبول میکنم. ایشون دامین سایتشون دست دوستشون بود و گفتند فردا پس فردا دامینو انتقال میدن برای شروع کار ! بنده هم 2 هفته زمان دادم که در غیر این صورت انتقال میدن براشون
3 هفته شد و خبری نشد بنده از طریق سامانه بهشون پیامک زدم و گفتم اگه تا 2 روز دیگه اومدن اومدن اگه نیومدن شرمندشون نشیم . 1 هفته بعد از اون پیامک گذاشت با یک دامین جدید خودشون اومدن و گفتم قالب میخوان نیمه اختصاصی بنده هم گفتم 25 تومن میشه و گفتن اشکال نداره !
بنده هم شروع به یک قالب کامل اختصاصی(برای رضایت )طراحی کردم براشون و ایشون قبل از کار 15 تومن دادن . من سایتو تحویل دادم و به ایشون گفتم 15 تومن دیگه بدهکار هستن چون از قبل این ماجرا ها بهشون گفته بودم که عکس با لینک خود سایت 7 تومن و مطالب اگه دارین و نیاز به عضویت داره 8 تومن میشه .
ایشون هم از توی سامانه برای ما فحش می فرستادن و در یاهو جواب پیام بنده را نمیدن !
خواستم ببینم بهترین راه چیه ؟ درسته به خدا قسم 15 تومن ارزش نداره اما چون نرم افزار خریداری شده باید پول نرم افزار بدست بیاد !(3 میلیون پول نرم افزار)
به جز شکایت به دادگستری راه میخوام !
آدرس سایت : Gonbad-counter.ir
مدیر : حجت نجاری

این هم بگم اطلاعات کامل از ایشون موجوده یعنی ادرس دقیق شماره شناسنامه تلفن ثابت همه چی موجوده

hamedmj
June 22nd, 2014, 18:20
قالب که روی وبسایت اوشون :d هست کجاش صد درصد،اختصاضی هست؟!؟

StyleFa.iR
June 22nd, 2014, 18:21
قالبو خودشون دادن برای اختصاصی کردن :)

Witch King
June 22nd, 2014, 18:37
این قالب که نه اختصاصی هست و نه نیمه اختصاصی.#-o یک عکس هیدر عوض کردن + border-left و right عوض کردم 25 تومان میشه ؟ :-? در ظمن عکس شطرنج اون بالا چی کار می کنه ؟ در کل اگر به من باشه این کار رو رایگان انجام میدم برای مشتریم.

مشکل از طرف شماست. شما باید کار رو بهشون نشون میدادید و می گفتید پس از واریز کامل پول قالب تحویل داده میشه. شما که میدونستید نصفه پول مونده چرا کار رو تحویل دادید ؟

موفق باشید.

StyleFa.iR
June 22nd, 2014, 18:57
این قالب که نه اختصاصی هست و نه نیمه اختصاصی.#-o یک عکس هیدر عوض کردن + border-left و right عوض کردم 25 تومان میشه ؟ :-? در ظمن عکس شطرنج اون بالا چی کار می کنه ؟ در کل اگر به من باشه این کار رو رایگان انجام میدم برای مشتریم.

مشکل از طرف شماست. شما باید کار رو بهشون نشون میدادید و می گفتید پس از واریز کامل پول قالب تحویل داده میشه. شما که میدونستید نصفه پول مونده چرا کار رو تحویل دادید ؟

موفق باشید.

عکس شطرنج خودشون عوض کردن قالب اصلی عکس شطرنج نداره :) در ضمن گفتم قالبو خودشون با این سبک دادن