PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دادن مشاوره در ارتباط با افتتاح سفره خانه سنتی

sinask
June 22nd, 2014, 01:08
با عرض سلام
بنده از 6 سال پیش کارم هاستینگ و سرور است و در این کار تخصص دارم اما میخواهم یک کار دیگر را هم علاوه بر هاستینگ داشته باشم
شاید دوستان بگن اینجا انجمن وب هاستینگه چرا اینجا اما من بهش اعتقاد ندارم چون بیشتر همین وب هاستینگ تاکی ها ازشون استفاده میکنند و اطلاعات بیشتری در این رابطه میتونند در اختیارم قرار بدهند

بنده در تهران نمیشه گفت جای شیک اما جای بدی هم نیست شهری است که کلاس کاری بدی ندارد هستم قصد دارم رستوران سنتی بزنم که توش هم چای و قلیون باشه هم بستنی و آبمیوه و چلوکباب و جوجه کباب!

نمیخواهم پاتوق لات ها باشه اینجا بحث خانواده و معمولا لژ هست
هر پایه قلیون یا مخلفاتش 18000 تومن است اینجا لطفا راهنماییم بکنید که چه چیز هایی نیازه تهیه بشه به جز محلش و چه قدر هزینه دارد

لطفا دوستان تیکه نندازند و مزه نپرونند بحث جدیه و دلیلی نمیبینم افراد بخواهند خود شیرین بازی در بیاورند

این چند مورد ذهنم رو مشغول کرده ؟
1- جواز کسب از کجا باید گرفته بشه و چه صنفی است؟ همچنین چه شرایطی برای دریافت جواز کست هست؟
2- آیا این کار به صرفه است و حدودا چقدر میتونه ماهیانه بدهد؟
3- اگر ما اجاره و هزینه محل را کنار بگذاریم چقدر هزینه بر میداره که بخواهیم یک استارت متوسطی را داشته باشیم

یک لیستی از مواردی که نیازه تهیه کردم اگر نیازه میتونم قرار بدهم

ممنون میشم اگر راهنمایی بکنید

با تشکر

usahost2
June 22nd, 2014, 01:18
سفره خانه سنتی مانند رستوران اجازه اماکن می خواهد و صنف دارند نرخ نامه دارد
سنتی هم میز صندلی دارد هم تخت
قلیون بهتر باغ ماننذ باشد تا فضای بسته
و ....

isn
June 22nd, 2014, 01:20
سلام خوب چرا از كساني كه تو خوده اين كارند نمي پرسين ؟!
اگر مركز تهران هستيد
يك سر به خيابان خردمند جنوبي نزديك هفت تير بزنيد
جديدا ٣-٤ تا مغازه سفره خانه جديدالتاسيس مورد نظر شما راه انداخته شده :دي

elementary
June 22nd, 2014, 01:26
بهتره یک سفره خانه سنتی بزنید و تخصصی پیش برید و مثلا مغازه رو شیک کنید به سبک سنتی و ازین حرف ها خانواده ها بیشتر به این مکان ها میرن
البته من خودم دوست دارم برم یه جایی که درخت و ابشار اینا داشته باشه و قلیان اینا باشه ! ولی شما تو همون مغازه هم میتونید یک دکوراسیون شیک بزنید

کجا هست حالا؟!

persianmagic
June 22nd, 2014, 01:38
فعلا به سفره خانه ها دیگر مجوز نمیدند

درامد سفره خانه های متوسط میلیونی هست

sinask
June 22nd, 2014, 01:43
سفره خانه سنتی مانند رستوران اجازه اماکن می خواهد و صنف دارند نرخ نامه دارد
سنتی هم میز صندلی دارد هم تخت
قلیون بهتر باغ ماننذ باشد تا فضای بسته
و ....

سلام
همون میخواهم بدونم صنفشون چیه؟
اسم صنفشون را میخواهم بدونم

سلام خوب چرا از كساني كه تو خوده اين كارند نمي پرسين ؟!
اگر مركز تهران هستيد
يك سر به خيابان خردمند جنوبي نزديك هفت تير بزنيد
جديدا ٣-٤ تا مغازه سفره خانه جديدالتاسيس مورد نظر شما راه انداخته شده :دي

کسانی که تو این کارند خیلی ها درستش را نمگند و این باعث آزار من میشه

بهتره یک سفره خانه سنتی بزنید و تخصصی پیش برید و مثلا مغازه رو شیک کنید به سبک سنتی و ازین حرف ها خانواده ها بیشتر به این مکان ها میرن
البته من خودم دوست دارم برم یه جایی که درخت و ابشار اینا داشته باشه و قلیان اینا باشه ! ولی شما تو همون مغازه هم میتونید یک دکوراسیون شیک بزنید

کجا هست حالا؟!

در سمت ما باغ و باغچه زیاده اما من میخواهم به صورت مصنوعی اما خیلی شیک درش بیارم
سمت شهریار است
کمی سنتی بشه فکر کنم جالب بشه مثلا گارسون ها و کسانی که قلیون و اینا میارن لباس محلی بپوشن یک نمونست که تز حالبی در میاد
باز اگر نظری دارید برای سنتی شدنش خوشحال میشم بدونم
البته بیشتر چای و قلیون است ها اما خوب طوریه که معمولا نامزد ها یا مثلا با دوست دختری یا کلا اکیپ دخترانه یا اکیپ دانشجویی پسرانه این شکلیه نوع کاربریش و اینا میان

- - - Updated - - -

فعلا به سفره خانه ها دیگر مجوز نمیدند

درامد سفره خانه های متوسط میلیونی هست

به چه دلیل نمیدهند و آیا صد در صد مطمئنید؟
چون دلیلی وجود ندارد که نخواهند بدهند میدهند طبق چیزی که من پرسیدم اما سخت گیری میشه
یک مدت ندادند تا قوانینی اعم از متراژ و.... تصویب شد بعدش آزاد شد و مشکلی برای ارائه وجود ندارد

zakerweb
June 22nd, 2014, 02:00
تا اونجا که من اطلاع دارم
دیگه اصلا مجوز قهوه خونه نمیدن ...
میخوان یه طرحی انگاری راه بندازن تا فقط به قهوه خونه های پربازدید و با دکور خاص بدن !
منم اینو از کسی شنیدم ولی دادنش نمیدن ...
قبلا هم که میدادن فقط به خانواده جانبازان یا شهدا ...