PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به مشاوره در مورد سرور مجازی

newspub
June 21st, 2014, 23:24
باسلام خدمت شما دوستان عزیز
یه سری سوال درباره سرور مجازی داشتم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
من یه سایت وردپرسی دارم با روزی 11000 آیپی که هرروزم داره تعدا بازدید بیشتر میشه
الان رو یه هاست اشتراکی بسیار باکیفیت هستم که وب سرورشم لایت اسپید هست، اما یکم تو رابطه بین لایت اسپید و پلاگین هام دچار مشکل شدم بعلاوه سرعت هم بنظرم میتونه بالاتر باشه
الان سایتم نسبتا سرعت خوبی داره و با سایت WebPagetest - Website Performance and Optimization Test (http://www.webpagetest.org/) که سایتم رو از دالاس تست کردم(سرورم تو آلمانه) سایت 550 کیلوبایتیم تو 2.6 ثانیه بالا اومد حالا چندتا سوال داشتم

1) یه سرور مجازی با 2 گیگ رم، دوتا سی پی یو و 25 گیگ هارد رید 10 میخوام بخرم با سی پنل و یکی از دوتا کانفیگ زیر
1) varnish<nginx>apache
2) varnish<apache
\الا هرکدوم دوستان صلاح بدونند
حالا سوال من اینه
آیا این مقدار سرور کافی هست؟ حدودا تا 15000 هزار آیپی رو میکشه؟
آیا بعد از استفاده از این کانفیگ سرعت لودم از لایت اسپید هم بیشتر میشه؟
از همه مهم تر بحث امنیت وی پی اس هست
آیا نیاز به مدیریت ماهانه دارم؟ چقدر خطر آلوده شدن وی پی اس به malware و یا sqlinjection و سایر انواع هک هست؟ آیا این خطرات بیشتر از سرویس اشتراکی ای هست که الان دارم(البته تو این یکساله عالی بودم)
آیا ارزش انتقال به سرور مجازی رو داره و یا همینجا بمونم
پیشاپیش تشکر از پاسخگویی دوستان

ULTRAWEB
June 21st, 2014, 23:32
1-رم 2 و 3 براش با کانفیگ خوب بسه براش
2-بستگی داره کی کانفیگ میکنه براتون
3-بگیری بهتره اگر خودتون اشنایی ندارین. الوده شدن هم و هک هم بستگی به خیلی چیزا داره که نمیشه همش روتشریح کرد ولی اسکریپ خوب و سالم و نرم افزهاری خوب و سالم
استفاده کنین خیلی مشکلی ندارین.
4-دردسر جدید به نظر من به خودتون ندین

توصیه من اپاچی +وارنیشه بدون نصب کنترل پنل عزیزم

mahdiazarnia
June 21st, 2014, 23:41
apache+apc و nginx
پیشنهادم اینه که اگر مشکلی ندارید همونجا بمونید

Mehran18
June 21st, 2014, 23:46
سری که درد نمیکنه رو دستمال نبند عزیز دل .
سرور مجازی ماهیانه باید هزینه لایسنس بدید کانفیگاش رو بررسی کنی مدیریت کنی مشکلی پیش نیاد و داستانای دیگه ..
البته نظر شخصی بنده این هست .. اگه راضی نیستی از هاست ، انتقال بدید و این کارو انجام بدید ولی شما اونجا یک پشتیبان دارید که به کارای هاست و امنیت سرور رسیدگی میکنه ولی اینجا سخت میشه براتون تا جا بیوفتید و پایدار بشید ..

موفق باشید.

a.e
June 22nd, 2014, 00:12
در صورتی که هاست اشتراکی که در حال میزبانی شما است بدون مشکل در حال ساپورت کردن شما است؛ به هیچ عنوان سرور مجازی را برای شما پیشنهاد نمیکنیم، زمانی که شما سرور مجازی تهیه می فرمایید مدیریت به صورت تماماً در اختیار شما است که در صورت ایجاد مشکل و در صورت نداشتن تخصص کافی قادر به حل این مشکلات نخواهید بود و موجب هزینه هایی میشود و همچنین دردسرهای دیگری که دارد

Mr.Te0
June 22nd, 2014, 00:50
اگر تجربه ای در مدیریت سرویس مجازی ندارید ، پیشنهاد میکنم بر رویس سرویسی که در ان اشتراک دارید باقی بمانید چون در صورت تهیه سرویس مجازی ، پیدا کردن سرویس دهنده معتبر ، مدیریت سرویس ، رفع مشکلات احتمالی ، ... از مشکلاتی است که باید با انها روبه رو شوید.

newspub
June 22nd, 2014, 12:56
سپاس از همه دوستانیکه جواب دادند
واقعا جوابهای همه دلسوزانه و دوستانه بود
باتوجه به نصیحت دوستان عزیز رو همین سرور میمونم
یجوری مشکلم رو با لایت اسپید باید حل کنم فکر کنم دوباره باید برم تو فروم لایت اسپید پیگیری کنم