PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبریک برد ایران در برابر آرژانتین

newspub
June 21st, 2014, 22:50
باسلام خدمت دوستان عزیز
خودم بخوبی خبر دارم که ایران تو دقیقه نود و یک گل خورد
خودم بخوبی خبر دارم که 0 - 1 یعنی یه تیم برده و یه تیم باخته ولی واقعا کی برد و کی باخت؟؟؟
یه طرف یه تیم با صدتا طرفدار یه طرف یه تیم با یه استادیوم طرفدار
یه طرف یه تیم که هر بازیکنش میلیون ها دلار قیمتشه یه طرف یه تیم که کل بازیکناش رو هم اندازه مسی یا هیگوئین دستمزد ندارند
یه طرف یه تیم با شرایط رفاهی، آموزشی و ورزشی میلیاردی یه طرف یه تیم که همه جوانای با استعداد و امکانات محدود
یه طرف یه تیم که همه سوپراستارای جهان توشن یه طرف یه تیم که بعضی از بازیکناش بااستعداد ولی ناشناخته تو بیشتر جهان
حالا این تیم که نسبت به تیم مقابل، بودجه، سوپراستار، امکانات، طرفدار و ... کم تری داره 90 دقیقه مثل پلنگ بازی کرده و همون اندازه ای که بهش حمله شده حمله هم کرده
بنظر شما با این تفاوتا کی برد و کی باخت؟
پس تبریک به غیورمردان ایرانی

hotler
June 21st, 2014, 22:57
عالی بود.

Abolijoon
June 21st, 2014, 23:00
همیشه بردن به معنای زدن گل بیشتر نیست گاهی غیرت گاهی جوان مردی گاهی هماهنگی خودش معنای برد را دارد زنده باد ایران و ایرانی

fanix
June 21st, 2014, 23:01
*نبی به شدت در کنار نیمکت استرس داشت. او برای لحظاتی چشم‌هایش را بست تا خطرات آرژانتینی‌ها را نبیند.

*اشکان بعد از گل آرژانتین عصبانی شد و به سمت کمک داور رفت.

*کی‌روش بعد گل مسی به بازیکنان روحیه داد.

*خشم و ناراحتی نیمکت‌نشینان ایران پس از گل مسی قابل توجه بود.

*کی‌روش پس از گل حریف، دست‌هایش را مشت کرد و به سمت دوار و کمک داور رفت. او حتی از جایگاه خودش هم خارج شد.

*اعتراض نکونام به دوار مسابقه نیز از نکات قابل توجه بود.

*آرژانتینی‌ها پس از برد، خوشحالی بی حد و حصری را انجام دادند.

*کی‌روش در پایان بازی به زمین آمد و با همه بازیکنان دست داد.

*پیراهن مسی پس از بازی به هیچ بازیکنی نرسید.

*قوچان‌نژاد حاضر به ترک زمین نبود اما رحمان به او دلداری داد و او را از زمین بیرون برد. داوری و احمدی نیز به حقیقی دلداری دادند.

*کی‌روش پس از بازی به شدت عصبانی بود و با دوربین تلویزیون کوتاه حرف زد و به رختکن رفت.

*آرژانتینی‌ها این برد را جشن گرفته و حاضر نیستند ورزشگاه را ترک کنند.

سیدرضا بازیار
June 21st, 2014, 23:04
یه پنالتی رو هم واسه ایران نگرفتن

cloobhaa
June 21st, 2014, 23:06
اشکم در اومد

shahab-f
June 21st, 2014, 23:06
خیلی زور داشت :(((

hrv
June 21st, 2014, 23:19
این مشخصه ما بردیم اما افسوس اگر این بازی رو جلو نیجریه کرده بودن!
اما خدارو شکر خودشون رو باور کردن! از اول بازی داد میزدم این آندو بزنه پای مسی رو داغون کنه یه ملت راحت بشینن فوتبال ببینن:))
تبریک میگم غیرتی بازی کردن اما گلو ندیدم! همون لحظه نمدونم چطوری پارازیت انداختن (با دیش میگیریم)

taha_2011
June 21st, 2014, 23:27
داور.......:((

Cpt.Liux
June 21st, 2014, 23:32
دمشون گرم. مرسی ایران.

Ramin
June 21st, 2014, 23:33
دوست عزیز لطفا موارد نامرتبط را به انجمن ربط ندهید !
بنده نیز یک ایرانی هستم مانند شما و واقعا بابت این موضوع ناراحت شدم ولی به امید پیروزی در بازی های بعدی !

2-2: ایجاد هر گونه بحث مغایر با موضوع اصلی سایت همانند دين، مذهب ، سياست ، مقدسات ، موضوعات تفریحی و سرگرمی و نیز مسایل مربوطه به هر شکل و روش اکیدا ممنوع می باشد و در صورت مشاهده دسترسی کاربر خاطی مسدود خواهد شد.

این قبیل تاپیک ها معمولا تنها زمینه ساز ارسال های بی حد و مرز اسپم می شود