PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال فایل به هاست دانلود

سیدرضا بازیار
June 21st, 2014, 17:23
من توی سایتم یه سابدامنه به نام dl دارم که میخوام اون رو به هاست دانلود انتقال بدم
هاست دانلود رو خریدم
حالا باید چیکار کنم؟
پس از تنظیم ساب دامنه روی هاست دانلود, ساب دامنه + پوشه در هاست سایتم باقی میمونه

mahdi512
June 21st, 2014, 17:29
شما برای این که ساب دامنه را به هاست دانلود متصل کنید باید در زمان خرید هاست دانلود , در کارد نام دامنه , در کادر بزرگ نام ساب دامنه و در کادر کوچک نام دامنه اصلی را وارد کنید تا دامنه اصلی هاست دانلودتون روی ساب دامنه قرار بگیره.بعد از اون باید آی پی هاست دانلود را روی ساب دامنه در هاست مبدا ( هاست اصلیتون) ست کنید.
توجه کنید که نباید در هاست اصلیتون ساب دامنه را ایجاد کنید.

موفق باشید

سیدرضا بازیار
June 21st, 2014, 17:47
شما برای این که ساب دامنه را به هاست دانلود متصل کنید

متصل کردم

اید در زمان خرید هاست دانلود , در کارد نام دامنه , در کادر بزرگ نام ساب دامنه و در کادر کوچک نام دامنه اصلی را وارد کنید تا دامنه اصلی هاست دانلودتون روی ساب دامنه قرار بگیره.
در زمان خرید این چیزا رو نداشت و من در هاست دانلود اون رو ساختم

بعد از اون باید آی پی هاست دانلود را روی ساب دامنه در هاست مبدا ( هاست اصلیتون) ست کنید.
چطوری این کار رو کنم؟

توجه کنید که نباید در هاست اصلیتون ساب دامنه را ایجاد کنید.
ساب دامنه از قبل وجود داشته
باهاش چیکار کنم؟

mahdi512
June 21st, 2014, 18:30
روشی که گفتم مربوط به خرید در سیستم whmcs هست.مهم اینه که هاست دانلود شما روی ساب دامنه تنظیم شده باشه.
آموزش ست کردن آی پی بر روی ساب دامنه :

سی پنل :
میهن وب هاست (http://my.mihanwebhost.com/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=6)

دایرکت ادمین :
میهن وب هاست (http://my.mihanwebhost.com/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=90)

sitetheme
June 21st, 2014, 18:49
سلام عزیز شما از جایی که هاست دانلود رو خریدید تیکت کنید بگید که سابدامنه شما رو بعنوان دامنه اصلی هاست قرار بدن بعد هم فایل هاتون رو منتقل کنید مایل بودید برای انتقال فایل هاتون در خدمتم

سیدرضا بازیار
June 21st, 2014, 19:13
فایل ها واسه انتقال کم هستن و خودم میتونم انتقال یدم
من همه کار ها رو انجام دادم و هاست دانلود روی سایتم ست شده
حالا یه پوشه و ساب دامنه توی سایتم مونده
پوشه و ساب دامنه dl رو از سایتم حذف کنم؟ مشکلی ایجاد نمیشه؟

sitetheme
June 21st, 2014, 19:21
اگه درست انجام شده باشه خیر! البته برای اینکه مطمئن بشید دسترسی پوشه هاتونو به 0000 تغییر بدید امتحان کنید!

سیدرضا بازیار
June 21st, 2014, 19:28
بالاخره درست شد
من روی اون یه لیچر هم نصب کردم. اگه ممکنه بگید چطوری از لیچر استفاده کنم
آموزشش کجا هست؟
Rapidleech v2 rev. 43

sitetheme
June 21st, 2014, 19:57
والا از لیچر تابحال استفده نکردم ولی معمولا باید اسکریپت نصب شه تنظیمات php انجام بشه و بعد با وارد کردن آدرس محل نصب لیچر آدرس فایل مورد نظر رو مثل آپلودسنتر میدید و شروع به لیچ میکنه!(در همین حد میدونم:d)