PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تماس پلیس فتا برای پخش اطلاعات مشتری

eh3@n
June 21st, 2014, 10:22
سلام همکاران گرامی

از طرف پلیس فتا تماس گرفتن و گفتن که اطلاعات یکی از مشتریهامون رو می خوان !

خوب گفتم ایمیل کنید تا چک کنیم که الکی نباشه

حالا سوال اینجاست همینجوری اطلاعات رو بدیم بهشون ؟

نیاز به نامه ای چیزی نیست ؟

برای ما مشکل ساز نمیشه در اینده که اطلاعات مشتری رو پخش کردیم ؟ خودمم راضی نیستم

Yas-Host
June 21st, 2014, 10:29
سلام همکاران گرامی

برای ما مشکل ساز نمیشه در اینده که اطلاعات مشتری رو پخش کردیم ؟ خودمم راضی نیستم

تا جایی که با خود ما تماس گرفتند اصلا راضی به ارسال ایمیل نمی شدند.
همچنین با استفاده از فکس ارسال کرده اند نامه رو تا براشون ارسال کردیم.
باید ارسال کنید چون 100درصد در صورت اینکه همکاری نکنید میتونه براتون مشکل ساز باشه.
موفق باشید.

eh3@n
June 21st, 2014, 10:32
سلام

نامه ای دریافت نشده است فقط یک ایمیل ساده

گفتم نامه رو برامون ایمیل کنید تا اطلاعات رو در اختیارتون بزاریم

masoudgolchin
June 21st, 2014, 10:32
توصیه میکنم این مطالب رو بخونید:

لینک مطلب اصلی در وبلاگ بیان که به دلایلی بعد از مدتی رمزنگاری شد.
وبلاگ رسمی شرکت بیان :: دفاع واحد حقوقی شرکت بیان از حریم خصوصی کاربران (http://bayan.blog.ir/1393/02/17)

لینک مربوط به همین مطلب که در یکی از خبرگذاری‌ها بازنشر شده است:
دفاع واحد حقوقی شرکت بیان از حریم خصوصی کاربران (http://namehnews.ir/News/Item/133668/2/133668.html)

mehrshad13and11
June 21st, 2014, 10:34
سلام
بله حتما ارسال کنید تا برای خودتون مشکل ساز نشه قبلا فتا با بنده هم تماس گرفته بودند

masoudgolchin
June 21st, 2014, 10:36
پیرو پست قبلی در همین تاپیک:

کار پلیس فتا و شرکت بیان به دادگاه رسید و در آخر هم دادگاه حق رو به شرکت بیان داد!
البته شرکت بیان واحد حقوقی قوی‌ای داره :)

ارائه اطلاعات شخصی مشتریان به پلیس باید توسط تاییدیه و اجازه دادگاه و قاضی انجام بشه!

اگر فکر میکنید میتونید مثل شرکت بیان باهاشون رفتار کنید ، بهتره اطلاعات رو بهشون ندید.
در غیر اینصورت ...

chaleshtor
June 21st, 2014, 10:37
اگه اطمینان دارید از خود فتاست حتما ارسال کنید چون درصورت عدم همکاری باهاتون برخورد می کنن

taha_2011
June 21st, 2014, 10:38
بله باهشون همکاری داشته باشید تا مشکل ساز نشه براتون
درضمن
ایمیل پلیس فتا به این صورت میباشد:

@police.ir

Yas-Host
June 21st, 2014, 10:39
سلام

نامه ای دریافت نشده است فقط یک ایمیل ساده

گفتم نامه رو برامون ایمیل کنید تا اطلاعات رو در اختیارتون بزاریم

100درصد fake می باشد.

eh3@n
June 21st, 2014, 10:42
سلام

ایمیل از طرف mazandaran_fata@police.ir ارسال شده است که صحیح است و در سایت فتا نیز تایید شده است

همچنین با شماره 00151218 تماس گرفتند

هنوز جوابی به ایمیل ندادند نظرتون چیه ؟

chaleshtor
June 21st, 2014, 10:44
منتظر باشید تا مجدد باهاتون تماس بگیرن اگر گرفتن که هیچ اگر خیر هم که راخت باشید
اگر هم شرکت بودید و ... می تونید ازشون درخواست مجوز کنید تا فتا سعی کنه باهاتون برخورد کنه

masoudgolchin
June 21st, 2014, 10:47
اگر اطلاعات رو به پلیس فتا ندید یخورده کارتون به مشکل میخوره و از قدرتشون برای ضربه زدن بهتون استفاده میکنند.
و از طرفی اگر بدون اجازه مراجع قضایی اطلاعات رو در اختیار پلیس فتا قرار بدید ، اون مشتری اگر بفهمه شما اون اطلاعات رو به پلیس فتا دادید ، میتونه ازتون به دلیل نقض حریم خصوصی شکایت کنه :) که جرم کوچیکی نیست :d

taha_2011
June 21st, 2014, 10:48
سلام

ایمیل از طرف mazandaran_fata@police.ir ارسال شده است که صحیح است و در سایت فتا نیز تایید شده است

فکر کنم جناب سیدی ایمیل دادند بهتون!
شما حتما زنگ بزنید یه چنتا سوال میپرسن و تمام.
زیاد گیر نیستن!

mehrshad13and11
June 21st, 2014, 11:03
آدرس دفتر پلیس فتا در استان مازندران | پلیس فتا - پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (http://www.cyberpolice.ir/page/24251)

جهت اطلاع از نحوه تشخیص صحّت ایمیل ارسالی از طرف پلیس فتا از ایمیل‌های جعلی، اینجا (http://www.cyberpolice.ir/learning/20321) کلیک کنید.

آدرس
تلفن
رایانامه رسمی

ساری – بلوار ارتش – جنب بیمارستان فاطمه الزهرا – ستاد ف.ا. استان پلیس فتا
01512182604
2182599
mazandaran_fata@police.ir

بابل - خیابان شریعتی- نرسیده به جهاد سازندگی - اداره آگاهی - پلیس فتا
01112184924-4929

آمل - خیابان دکتر بهشتی(چاکسر)- اندیشه 16- اداره آگاهی - پلیس فتا

usahost2
June 21st, 2014, 11:30
اگر پلیس فتای شهرستان یا استان دیگری باشند باید نامه درخواستی رو به استان شما بدهند و پس از تاییدیه به شما داده می شود
اگر استان شما باشد بدون دستور قضایی هیچگونه اطلاعاتی قرار ندهید و شخصا مراجعه نمایید
ایمیل فاکس تلفنی غیر قانونی است

- - - Updated - - -

در مورد فک ایمیل هم که یک ترفند است بدون نیاز به سرور اولیه با استفاده از ایمیل جعلی اقدام به ارسال ایمیل می شود کرد تحت هر عنوان ایمیلی
بیشتر در ایمیل های انبوه استفاده می گردد

M.D.A
June 21st, 2014, 11:49
با توجه به شرایط ایجاد شده فکر میکنم بهترین گزینه مراجعه حضوری باشه.
ضمنن این مشترک شما چه سرویسی از شما داشتن؟

5h46h64rd
June 21st, 2014, 11:50
بهشون بگید که تا حکم قضایی رو برای من ارسال نکنید اطلاعاتی نمیدم و بگید که من درقبال حریم شخصی مشتری ها مسئولیت دارم

و دیگر هیچ

اینکه نشد کار هر ننه قمری ایمیلی چیزی بفرسته بگه من فلانم بیسارم

nimafire
June 21st, 2014, 12:04
دوست گرامی در زمینه ایمیل ارسالی به شما:
بنده همینک قادر هستم از طرف هر ریاست جمهوری امریکا، نماینده کنگره، مدیریت گوگل و ... با نام و ایمیل رسمی ان ها برای شما ایمیل ارسال کنم.
بدین معنی که صرفا بررسی ارسال کننده دلیل بر تایید ایمیل نیست
ایمیل دریافتی شما شامل هدر و محتوایی است که اگر سیستمی بررسی کنید میتوانید ای پی ارسال کننده و جزیات ارسال کننده را مشاهده کنید.
اگر تمام این موارد صحیح باشد، ایمیل ارسالی از سرور و شخصی در پلیس فتا برای شما ارسال شده است در غیر این صورت ایمیل از طریق سیستم هایی که در خط دوم عرض شد برای شما ارسال شده است.

اما تجریه شخصی:
پلیس فتا یا سازمان های حقوقی دیگر از طریق احظاریه، ارسال درخواست به مدیریت یا از طریق فکس با شما در ارتباط خواهند بود.
صرفا ارسال ایمیل در هیچ سیستم حقوقی و نظارتی ، پذیرفته شده نیست و انجام نیز نمیشود.

شما باید درخواست کتبی رسمی دریافت کنید شامل شماره پیگیری، سربرگ پلیس امضا و مهر رسمی ، و در غیر این صورت به هیچ عنوان به اینگونه درخواست ها پاسخ ندهید و نیازی نیست که نگران باشید.
اما اگر درخواست رسمی برای شما ارسال شد، بدون فوت وقت رسیدگی کنید.

chaleshtor
June 21st, 2014, 12:15
پلیس فتا یا سازمان های حقوقی دیگر از طریق احظاریه، ارسال درخواست به مدیریت یا از طریق فکس با شما در ارتباط خواهند بود.
صرفا ارسال ایمیل در هیچ سیستم حقوقی و نظارتی ، پذیرفته شده نیست و انجام نیز نمیشود.
در این مورد حق با ایشونه با ما هم تماس گرفتن نه اینکه ایمیل بزنن
-

بهشون بگید که تا حکم قضایی رو برای من ارسال نکنید اطلاعاتی نمیدم و بگید که من درقبال حریم شخصی مشتری ها مسئولیت دارم
اگه ایشون که اینو بگن که فکر کنم دردسر برای ایشون بشه چون بیان که یک شرکته اینکار رو کرد و مسدودش کردن ایشون که شخص حقیقی هستن دردسرشون بیشتره
پیشنهاد من اینه مراجعه حضوری کنید فتای استانتون اگر واقعا اینا رو خواستن با درخواست یک حکم رسمی اطلاعات بهشون بدید

n4ser
June 21st, 2014, 12:45
عزیزان چرا شلوغش میکنید اولا که هدر ایمیل چک میبینید که قلابی هست دومن ایمیل نمیزنن تماس میگیرن یا نامه میفرستن در نتیجه ایمیل قلابی بوده :105:

eh3@n
June 21st, 2014, 12:59
من که گفتم هم ایمیل فرستادن هم تماس گرفتن هم گفتن فکس بفرستیم !

Iran Tech
June 21st, 2014, 13:04
سلام

ببینید شماره تماس های فتا کلا روی caller id باید به صورت private number باشه که در غیر اینصورت کاملا fake میباشد.

chaleshtor
June 21st, 2014, 13:22
ببینید شماره تماس های فتا کلا روی caller id باید به صورت private number باشه که در غیر اینصورت کاملا fake میباشد.

به ما که با شماره مخابرات تماس گرفتن رفتیم اونجا دیدیم حقیقتم داره

5h46h64rd
June 21st, 2014, 13:22
در این مورد حق با ایشونه با ما هم تماس گرفتن نه اینکه ایمیل بزنن
-

اگه ایشون که اینو بگن که فکر کنم دردسر برای ایشون بشه چون بیان که یک شرکته اینکار رو کرد و مسدودش کردن ایشون که شخص حقیقی هستن دردسرشون بیشتره
پیشنهاد من اینه مراجعه حضوری کنید فتای استانتون اگر واقعا اینا رو خواستن با درخواست یک حکم رسمی اطلاعات بهشون بدید

خوب منم منظورم همینه دیگه بدون دریافت حکم قضایی دست به سیاه و سفید نزنید چون طرف میتونه ازتون شکایت کنه برای خودم اتفاق افتاده که میگم
که خدارو شکر با شرط های قرداد خوانده نشده و امضا شده تونستیم از زیر شکایتش در بریم

بعدشم
انقدر شلوغش نکنید احتمالا یکی خواسته با مهندسی اجتماعی اطلاعات از ایشون بگیره
هدر ایمیل هارو همانطور که دوستان گفتن چک کنید
پلیس فتا نامه با مهر معتبر و تاریخ پرونده و نامه میفرسته

chatsaz
June 21st, 2014, 13:27
خب برید یه سر ببنید چی به چی هست چرا میترسید انقد اگه کاری انجام نداده باشید کاری بهتون ندارند

Mehran18
June 21st, 2014, 13:55
header ایمیلی که براتون فرستاند چک کنید .. SMTP سرورش رو با فتا مطابقت بدید همچنین از آی پی whois بگیرید .

با بنده یک بار با خط ایرانسل تماس گرفتند ! گفتند باید بیاید.. گفتم فتا با ایرانسل تماس میگیره مگه !!! 5 دقیقه بعدش با شماره دولتی تماس گرفتند .. که دیگه شک و شبهه بر طرف شد.

اگه fake نباشه و واقعا خود فتا باشه ، به نفعتون هست که باهاشون همکاری کنید .. در غیر این حالا اگه مشتریتون مرتکب جرمی تا خلافی شده باشه ، به پای شما ثبت میشه و برای شما دردسر ساز خواهد شد ..

اگه حضوری هم تشریف ببرید ، خیلی براتون احترام قائل میشن. جای نگرانی نداره اصلا.

پایدار باشید.

ULTRAWEB
June 21st, 2014, 13:57
حتماوحتما ازشون یک نامه دادگاه و رسمی بخواین تاارسال کنن فکس بزنن که بعدش
نه مشتری شما اگر کاری نکرده بود بره از شما شکایت کنه و هم کلاس کاری شماهم و دک وپزتونم حفظ شه . با ارسال نامه رسمی از طرف اداره پلیس

meysam021
June 21st, 2014, 14:08
اطلاعاتی به هیچکس ندید و اسم خودتون رو خراب نکنید.
در 1 صورت شما وظیفه دارید مشخصات رو ارسال کنید.
از طرف فتا یه نامه با مهر قضایی و شماره پیگیری براتون ارسال بشه.
شد اطلاعات رو بدون کم و کاستی براشون ارسال میکنید.
اگر شما از خود سازمان امنیت اطلاعات ایران هم بهتون زنگ زدند گفتند مدارک میخوایم بدید براتون دردسر میشه.
مثل اینه شما صاحب خونه باشید ، از کلانتری زنگ بزنه بگه بپر تو خونه اجاره نشینت ، میپری؟؟؟
باید حکم قضایی باشه برای ورود به حریم خصوصی هرکسی ، حالا فرد قاتل باشه یا سیاسی.
بگید بهشون همین الان که نامه قضایی ارسال کنید.
تمامی مدارک هم اینترنتی هم بصورت پست ارسال میشه براتون.

ali0000
June 21st, 2014, 14:12
جای تحسین داره مکاتبات و مقابله ایی که شرکت بیان انجام داده حقیقت لینکهایی که قراردادید دنبال کردم و حس بسیار خوبی به این شرکت پیدا کردم یعنی یه روز میشه تو ایران هم قانونی به نام حقوق شهروندی و حفظ حریم خصوصی شهروندان اجرا بشه و مهمتر از اون کلیه سازمانها و دستگاههای اجرایی ازون حمایت کنن !!!!
یکی از دوستان بنده ساکن ژاپن ( توکیو ) هست و تماس تلفنی زیادی داریم مدتی بود شمارش رو موبایلم نمی افتاد یا گاهی همون prvite number یا تعدادی 000000 نمایش داده میشد ، کنجکاو شدم و پرسیدم چرا قبلاً شمارت کامل نمایش داده میشد و جدیداً نه!؟ که گفت اینجا وقتی مخصوص تلفن از شرکتی شارژ میگیری ( همون اعتبار مکالمه ) اون شرکتی که به شما خدمات میده یه سری افزونه یا بقول خودمون منوی رایگان هم در اختیارت قرار میده که بیشتر مربوط به حفظ حریم خصوصی میشه یکیش همینه که دوست داشته باشی شمارت روی ID Caller طرف مقابلت نمایش داده بشه یا نه و جالب تر از اون حرفی بود در مورد عدم افشای اطلاعات تماس گیرنده زد که تحت هیچ شرایطی به اشخاص حقیقی و حقوقی اطلاعات رو نمیدن مگه با حکم رسمی و معتبر بالاترین مقام قضایی مربوطه ...

elementary
June 21st, 2014, 14:33
شما نباید چیزی به پلیس فتا بدید حتی مثلا بخواد بره بازدید خونه کسی یا خط کسی رو شنود کنه باید مجوز از دادگاه بگیره !!!
شما اول ازشون مجوز بگیرید اگه مجوز نداشتند به هیچ عنوان اطلاعاتی بهشون ندید

البته ارسال ایمیل از یک ادرس کار ساده است !
تماس عدم نمایشگر هم با یک کار ساده قابل انجام است !
حتما مطمعن شوید بعد دست بکار شوید !

البته به نظر من جوابشون رو نده ! اگه واقعا خیلی مهم باشه یا مثلا مشتری شما فروشنده چیز خواستی باشه حتما باید نامه کتبی از دادگاه و مراجع بیارن

eh3@n
June 21st, 2014, 16:00
دوستان 100% مطمئن هستم که از خود پلیس فتا تماس گرفتن در این مورد شکی نیست تمامی موارد چک شده و درست است

سوال اینجاست باهاشون همکاری کنیم یا خیر

chaleshtor
June 21st, 2014, 16:03
دوستان 100% مطمئن هستم که از خود پلیس فتا تماس گرفتن در این مورد شکی نیست تمامی موارد چک شده و درست است

خب دوستان که گفتن اگه حاضرید دردسر رو قبول کنید مجوز بخواید اگر هم نه که هیچ
قانونا باید مجوز رسمی از دادگاه داشته باشن

elementary
June 21st, 2014, 16:58

شما اگه باهاتون تماس گرفتن بگین مجوز های لازم رو براتون فکس یا ایمیل کنند بدون مجوز هیچ اطلاعتی به کسی داده نمیشود !!!!!!!!!!

یاشار زوم
June 21st, 2014, 17:06
راست میگین دیگه همکارانتون ببخشید ولی انگار تا بحال نرفتین مکان های دولتی چطوری مجوز کار گرفتین شما ؟ چرا میترسین بگو تا مجوز از دادگاه نیار من نمیدم

تابحال پلیسی رو دیدن که بدون مجوز دادگاه وارد یه خونه بشه؟ تازه مجوز هم داشته باشن کلی یاالله میگن و میان تو...

chatsaz
June 21st, 2014, 17:12
بهترین راه اینه که هزینه اون مشتری تون رو پس بدید حذفش کنید بره رد کارش

chaleshtor
June 21st, 2014, 17:13
بهترین راه اینه که هزینه اون مشتری تون رو پس بدید حذفش کنید بره رد کارش

اینطوری که برادر من بیشتر به ایشون شک می کنن

chatsaz
June 21st, 2014, 17:18
خیر اصلا شک نمیکنن
میگید هزینه ماهانه رسیده ایشون پرداخت نکردن رفتن رو سرور دیگه ما هم حذف کردیم

مطمعن باشید انقد از این مشکلات تو نت ایران هست که اصلا وقت نمیکنن 2 بار پیگیر یک موضوع بشند

پارسال به ما زنگ زدند گفتن تشریف بیارید فتا ما هم اعتنا نکردیم از اون موقع دیگه زنگ نزدند

majidisaloo1
June 21st, 2014, 17:25
باید از دادگستری نامه رسمی و مهر و امضا شده باید بدهید
حد اقل هم باید فکس بشود

AbtinServer
June 21st, 2014, 17:47
در صورت عدم ارسال فکس یا نامه معتبر هیچ اطلاعاتی رو ارائه ندید.
بعضا دیده شده در اکثر این موارد همه چیز Fake بوده و دست آخر کاربر شما رو متهم می نماید...

nightman
June 22nd, 2014, 15:25
سلام همکاران گرامی

پلیس فتا یک بار تلفنی اطلاعات یکی از کاربر هام رو خواست ندادم
گفت این کارتون پیگرد قانونی داره منم گفتم اگه داره که پیگردم کن دیگه هم زنگ نزد
از بلوف زدن های اینا نترسین

mrasol
June 22nd, 2014, 15:42
تجربه شخصی دوبار:
سری اول،نامه با مهر و امضا دادگستری : پاسخ نامه را به صورت کامل دادیم (از کارت ***ی خرید کرده بودن انگار)
سری دوم فتا،با تماس private number و میگفتن نامه خود پلیس فتا : پاسخی ندادیم و گفتیم فقط نامه از دادگاه (اطلاعات یکی از مشتریامونو میخاستن)

storage
June 22nd, 2014, 15:52
توصیه میکنم این مطالب رو بخونید:

لینک مطلب اصلی در وبلاگ بیان که به دلایلی بعد از مدتی رمزنگاری شد.
وبلاگ رسمی شرکت بیان :: دفاع واحد حقوقی شرکت بیان از حریم خصوصی کاربران (http://bayan.blog.ir/1393/02/17)

لینک مربوط به همین مطلب که در یکی از خبرگذاری‌ها بازنشر شده است:
دفاع واحد حقوقی شرکت بیان از حریم خصوصی کاربران (http://namehnews.ir/News/Item/133668/2/133668.html)

بسیار عالی و پاسخ به جایی دادند! متاسافنه اکثرا از قانون اطلاعانی ندارند و نیرو انتظامی در حال سو استفاده از نا آگاهی مردم است!

mhiizadi
June 22nd, 2014, 16:01
هیچ همکاریی نیاز نیست از نظره من :d
مگر اینکه اطلاعات یک مشتری رو بخوان
نه همه

hossein535
June 22nd, 2014, 16:33
با سلام
شما اگر تعهدی بابت دادن اطلاعات دادید و عمل نکنید پیگرد دارد اگر تعهدی صورت نگرفته دادن اطلاعات لازم نیست . کافی است از خودشان بپرسید من چه تعهدی به شما دادم که اطلاعات را بشما بدهم .

برای بنده نیز اطلاعات را خواستند من هیچ گونه اطلاعاتی به اونا ندادم چون بهشون تعهدی ندادم . حتی تهدید هم کردند و می بینید اینجا نشستم و دارم پست میدم بدون کوچکترین مورد و مشکلی !

alizali
June 22nd, 2014, 22:51
نگاه کنید ببینید مشتریتون محتواش مشکل داره یا نه کلاه برداری مالی شده
اگه مورد اول هست اول به مشتری ات هشدار بده
اگر موردی ندیدی و سایت مالی داره احتمالا مورد دوم هست
برای اینکه شر نشه باید اطلاعات رو بدی
ولی حضوری برو بده که مطئنم باشی به کی داری اطلاعات میدی

fanix
June 22nd, 2014, 23:06
با سلام
شما اگر تعهدی بابت دادن اطلاعات دادید و عمل نکنید پیگرد دارد اگر تعهدی صورت نگرفته دادن اطلاعات لازم نیست . کافی است از خودشان بپرسید من چه تعهدی به شما دادم که اطلاعات را بشما بدهم .

برای بنده نیز اطلاعات را خواستند من هیچ گونه اطلاعاتی به اونا ندادم چون بهشون تعهدی ندادم . حتی تهدید هم کردند و می بینید اینجا نشستم و دارم پست میدم بدون کوچکترین مورد و مشکلی !

دوست عزیز فراموش نکنید تو کشوری داریم زندگی میکنیم که قوانینی داره و باید طبق اون قانون ها فعالیت کنیم

hossein535
June 22nd, 2014, 23:28
دوست عزیز فراموش نکنید تو کشوری داریم زندگی میکنیم که قوانینی داره و باید طبق اون قانون ها فعالیت کنیم

من از شما درخواست میکنم تمامی اطلاعات مشتریتان را بدید شما میگی چرا ! برای چه و ... بمن میگی دلیلی نداره من اطلاعات را بدم ما قراری نداشتیم که بدم و...

شما نفمیدی موضوع را . من عرض کردم اگر تعهد نداید . "وقتی تعهد بدید پای قانون و مقررات میاد وسط، جناب!"

fanix
June 22nd, 2014, 23:32
من از شما درخواست میکنم تمامی اطلاعات مشتریتان را بدید شما میگی چرا ! برای چه و ... بمن میگی دلیلی نداره من اطلاعات را بدم ما قراری نداشتیم که بدم و...

شما نفمیدی موضوع را . من عرض کردم اگر تعهد نداید . "وقتی تعهد بدید پای قانون و مقررات میاد وسط، جناب!"

بستگی داره کی از من بخواد؟وقتی یک ارگان رسمی که مسئول امنیت جامعه هست برای همکاری با اون دیگه بحث تعهد نیست،اجباره

elementary
June 22nd, 2014, 23:34
بستگی داره کی از من بخواد؟وقتی یک ارگان رسمی که مسئول امنیت جامعه هست برای همکاری با اون دیگه بحث تعهد نیست،اجباره

شما یکبار کافیه به یکی از مراکز فتا برید ! طرف نمیدونه ایپی چیه !!! چه برسه به اینکه sqli رو بگه ! یا مثلا همین نامه ای که به بیان زدن رو ببین یک کلمه تخصصی بکار برده نشده

فتا مشهد الان فقط فعال هست با تهران که دست بچه های سیمرغ هست

fanix
June 22nd, 2014, 23:36
شما یکبار کافیه به یکی از مراکز فتا برید ! طرف نمیدونه ایپی چیه !!! چه برسه به اینکه sqli رو بگه ! یا مثلا همین نامه ای که به بیان زدن رو ببین یک کلمه تخصصی بکار برده نشده

فتا مشهد الان فقط فعال هست با تهران که دست بچه های سیمرغ هست

در این مورد اطلاعی ندارم

ممنون بابت راهنمایی

hossein535
June 22nd, 2014, 23:40

نظر شما محترم و از نظر شما شاید درست باشه .

کار من ،شغل من و زندگی من حریم داره و تعهدی هم اگر در این موارد بدم باید اجرا بشه و در صورت عدم اجرا پیگرد دارد وقتی تعهد ندادم دلیلی برای ورود کسی به این حریم ندارم .

itech
June 22nd, 2014, 23:55
تابحال پلیسی رو دیدن که بدون مجوز دادگاه وارد یه خونه بشه؟ تازه مجوز هم داشته باشن کلی یاالله میگن و میان تو...

تو ایران این چیزا زیاده ، جلوش وایسا بگو مجوز همونجا شق میزنه تو گوشت میگه اینم مجزو ، صادر شد ، البته ببخشید مثال زدم

hossein535
June 23rd, 2014, 00:01
تو ایران این چیزا زیاده ، جلوش وایسا بگو مجوز همونجا شق میزنه تو گوشت میگه اینم مجزو ، صادر شد ، البته ببخشید مثال زدم

بنظر این دوستمون یکم با این مسائل شاید هنوز روبه رو نشده و در جریانش نیست . البته من بنظر ایشون احترام میگذارم .

itech
June 23rd, 2014, 00:39
دوست عزیز تو ایران آدم پلیس رو میبینه بیشتر میترسه تا وقتی که پلیسی نیست متاسفانه تو ایران پلیس باعث نا امنی شده تا امنیت
چند مورد تا حالا برام اتفاق افتاده
از مبحث اصلی تاپیک خارج نشیم
---------------------
پیشنهادم به ارستارتر هم اینه که یکم مشتری رو بررسی کنه تا موردی نباشه و بیخیال موضوع بشه تا اگر دوباره پیگیری کردن رجوع کنه به مرکز
موفق باشید.

shirazshop
June 23rd, 2014, 03:22
قبلا با من هم سر یک مساله تماس گرفتن شمارشون 3 رقمی بود البته واسه شیراز 718 بود اگه اشتبا نکنم

pspasp
June 23rd, 2014, 03:32
نده داداش نده
من الان از هر شماره خواستی باهات تماس میگریم
نده عزیزم
علکیه مگه
تا نامه اداری نیاد نده

shirazshop
June 23rd, 2014, 03:49

دوست عزیز
بنده 1سال قبل توسط فتا شناسایی شدم ( فروش سایت با کن :دی )
مثل شما به منم زنگ زدن گفتن پاشو بیا کارت داریم با شماره 718 اهمیت ندادم تا اینکه فرداش دوباره زنگ زدن رفتم به ادرسی که دادن
اقا اینا کین دیگه !!!!!!!!!
طرف میگفت وی پی .... از کجا میاری !!!:59:
میگم رو سرور کانفیگ میکنم:59:
میگن از کجا ! چه جوری:59:
اقا 4ساعت داشتم براشون توضیح دادم ...
بعدش ای پی های سرورو گرفتن گفتن اگه که کسی با ای پی سرور شما کلابرداری کنه هویتش مشخص نیست و ما ایپی اصلیش رو از خودت میخواهیم
منم از اون به بد دیگه سمت فروش نرفتم
خبری از حبس و جریمه هم نبود بار اولم بود با یک تعهد تموم شد
برو دوست عزیز خبری نیست کاریت ندارن
منم مثل شما وقتی که باهام تماس گرفتن زودی اومدم اینجا تاپیک دادم :71:

pspasp
June 23rd, 2014, 03:58
دوست عزیز
بنده 1سال قبل توسط فتا شناسایی شدم ( فروش سایت با کن :دی )
مثل شما به منم زنگ زدن گفتن پاشو بیا کارت داریم با شماره 718 اهمیت ندادم تا اینکه فرداش دوباره زنگ زدن رفتم به ادرسی که دادن
اقا اینا کین دیگه !!!!!!!!!
طرف میگفت وی پی .... از کجا میاری !!!:59:

میگم رو سرور کانفیگ میکنم:59:

میگن از کجا ! چه جوری:59:

اقا 4ساعت داشتم براشون توضیح دادم ...
بعدش ای پی های سرورو گرفتن گفتن اگه که کسی با ای پی سرور شما کلابرداری کنه هویتش مشخص نیست و ما ایپی اصلیش رو از خودت میخواهیم
منم از اون به بد دیگه سمت فروش نرفتم
خبری از حبس و جریمه هم نبود بار اولم بود با یک تعهد تموم شد
برو دوست عزیز خبری نیست کاریت ندارن
منم مثل شما وقتی که باهام تماس گرفتن زودی اومدم اینجا تاپیک دادم
این اقا کلان موضوعش با شما فرق داره

shirazshop
June 23rd, 2014, 04:08
خواستم به دوستمون بگم که باشون همکاری کنه بار دوم تلفنی بار سوم مامور! بره بهتره شاید اون فردی که اطلاعاتشو میخوان کلاه بردار بوده :-ss

n4ser
June 23rd, 2014, 09:31
بنده از هر شماره که بخوای تماس میگیرم با هر ایمیلی میل میزنم که حتی هدر امیل رو هم ببینی شک نمیکنه!!!! بینید دوستان فتا هیچ وقت ایمیل یا تماس نمیگیره فقط نامه میده نامه ممهور شده با پارافین مخصوصه مهر دولتی است حتی نامه طوری ممهور میکنن پیک وقتی تحویل میده اگر تو راه خراب شده براش مسولیت داره اینم بگم چند وقت پیش یک ایمیل ازinfo@cyberpolice.ir دریافت کردیم که شما سرور میفروشی پرونده شما به شماره فلان تشکیل شده هدر ایمیل نگاه کردیم معلوم بود جعلیه بعدش طرفو شناسای کردیم به طرف گفتیم چرا انکارو کردی گفت ما نبودیم اینا خیلی جالب بود که طرف برا اینکه بازار خودش خوب بشه جلو مارو با اینکار میخواست بگیره=))