PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازگرداندن وردپرس 3.9 به 3.8.2

pasargad3
June 21st, 2014, 09:52
دوستان عزیز ، بعد از آپدیت وردپرس از 3.8.2 به 3.9 مشکلی در قالب و ادیتور پیدا شده که یک افزونه اصلی قالب حذف شده و دکمه آن در ادیتور ناپدید شده است . فروشنده نیز متاسفانه پاسخ نمیدهد و آپدیت سازگار با نسخه جدید وردپرس نمیگذارد . حالا برای بازگرداندن وردپرس به نسخه قبل دچار مشکل شده ام و نمی دانم به چه صورت وردپرس را با تمام تنظیمات و افزونه ها به نسخه قبل برگردانم . متاسفانه بک آپ از نسخه قبل ندارم . لطفا راهنمای کنید . متشکر

5h46h64rd
June 21st, 2014, 12:43
می خواستم خودم برات انجام بدم که گفتم ولش کن

از همین نسخه ات بک آپ بگیر بعد به حرف های من عمل کن که اگر جایی رو اشتباه رفتی ناله نفرینت به ما نرسه

اول برو همه پلاگین هارو دی اکتیو کن
از فولدر تم و پلاگینت کپی بگیر از تو سی پنل
از wp-config.php هم همینطور
این دو فولدرو wp-admin and wp-includes دیلیت می کنی از تو سی پنل

بعد کل وردپرس 3.8.2 رو با کیوت اف تی پی آپلود می کنی به جز فولدر wp-content اگه این فولدرو آپلود کنی بیچاره میشی
خوب حالا اگه درست رفته باشی مراحلو
موقعی که می خوای بری تو داشبوردت بهت میگه دیتابیسو آپدیت کن که شما قبول می کنی

بعدشم میری پلاگین هاتو اکتیو می کنی

بکوب اون تشکر لاکردارو

Abolijoon
June 21st, 2014, 12:47
درود

میتونید آپگرید رو انجام دهید البته اگه بلد باشید .
اول یه بک اپ بگیرید بعدا شرو کنید .
آموزش هم تو نت هست و دوستمون گفتن

نتونستید با ما در تماس باشید تا براتون آپگرید کنیم.

pasargad3
June 21st, 2014, 14:06
ممنون از راهنمایی شما
این کارها را انجام دادم ، درست هم عمل کرد و سایت اومد و ادمین هم باز شد وقتی پلاگین ها را هم تعدادی را فعال کردم و وقتی از ادمین خارج شدم دیگه وارد نمیشه و حتی آدرس سایت را هم که میزنی فقط روی صفحه مینویسه error ، هم ادمین و هم سایت ؟
به نظر شما مشکل کجاست؟

Abolijoon
June 21st, 2014, 15:47
اگه تونستید ادرس سایتتونو بفرمایید تا بررسی شود.