PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پلی استیشن 4 یا ایکس باکس 1 !!!!!!!

Mr.Pouria
June 20th, 2014, 23:06
سلام خدمت دوستان

من مخیواستم یه کنسول بازی خریداری کنم اما بین PS4 و Xbox One موندم چیکار کنم ... از نظر هزینه و کپی خور بودن یا نبودن برام اصلا مهم نیست

برام مهم اینه کدوم با دوام تر هست من تا کنن تجربه PS1 و PS2 رو داشتم و بسیار هم راضی یودم اما از سایر کنسول ها دیگر استفاده نکردم برای هیمن حال در این نسل کنسول ها گیج شده ام !

از طرفی بازی های فوق العاده و اختصاصی PS4 رو نیمخوام از دست بدم (مخصوصا دیوانه وار عاشق بازی God Of War هستم :D ) و از طرفی دیگر نمیخوام کیت کت 2 و فرمان صوتی Xbox one ...

من طبق چیزهایی که توی این چند سال از شرکت ماکروسافت در باره کنسول Xbox شنیدم و دیدم خرابی Xbox ها از PS بسیار بیشتر بوده حال نمیدونم در این سری از کنسول Xbox هنوز هم خرابی هایی سر موضوعات مختلف وجود دارد ؟

به نظر شما دوستان کدوم دستگاه و امکاناتش بهتره ؟

1 - Xbox One با دوربین و فرمان بردار صوتی عالیش

یا

2- PS4 با کیفیت ساخت عالی و هم چنین صفحه نمایش Full Hd همچنین بازی های اختصاصی بسیار زیبا و اعتیاد آور این کنسول

لطفا سمت کنسول خواصی جبهه نگیرید و بیطرفانه بین این دو کنسول نظر بدید هم چنین اگر توضیحات کاملی هم بدید ممنون میشم

Zahra-20
June 20th, 2014, 23:09
معلومه که ایکس باکس

Mr.Pouria
June 20th, 2014, 23:14
معلومه که ایکس باکس

اگه تجربه ای از کار با Xbox دارید ممنون میشم توضیحات خودتون رو ارائه بدید ...

------------------------

دوستان من به شخصه طرف دار سری کنسول های سونی یا همون پلی استیشن هستم اما میان این دو کنسول گیر کردم !

یه دل میگه اینو بگیر یه دل میگه اونو بگیر !

Zahra-20
June 20th, 2014, 23:15
هر دو که کاملا یکسان هستن از نظر کیفیت اما نظر شخصی من ایکس باکس بهتر و جالب تره

Mr.Pouria
June 20th, 2014, 23:24
هر دو که کاملا یکسان هستن از نظر کیفیت اما نظر شخصی من ایکس باکس بهتر و جالب تره

باتشکر از شما زهرا خانم ... اما خوب هر کدام ویژگی های خواص خودشون رو دارن که باید یکی از این ویژگی ها رو انتخواب کرد که واقعا نمیشه از امکانت یکیش گزشت !

و این یک چالش در خرید این دو کنسول هست !

اگر کسی از دوستان تجربه کار کردن با یکی از این کنسول رو داشته باشه ممنون میشم اعلام حظور کنه ....

hamedmj
June 20th, 2014, 23:33
Xbox فقط :)
چهار سال هست دارم و تاحالا خرابی نداشته..

Mehran18
June 20th, 2014, 23:43
معمولا ایرانی ها با Xbox خیلی حال میکنن .. نمیدونم رو چه حساب ..
ولی نظر بنده PS هست ، یکی از مزیت های خوبش بازی آنلاین هست به صورت دست جمعی در شبکه .. البته Xbox هم این قابلیت رو داره ولی معمولا اونایی که میخوان تحت شبکه بازی کنن میرن سراغ PS ..
آخرین بازی که تو PS3 آنلاین بازی میکردم و معتادش شده بودم uncharted 2 , 3 بود معرکه ..

hamedmj
June 21st, 2014, 00:12
معمولا ایرانی ها با Xbox خیلی حال میکنن .. نمیدونم رو چه حساب ..
ولی نظر بنده PS هست ، یکی از مزیت های خوبش بازی آنلاین هست به صورت دست جمعی در شبکه .. البته Xbox هم این قابلیت رو داره ولی معمولا اونایی که میخوان تحت شبکه بازی کنن میرن سراغ PS ..
آخرین بازی که تو PS3 آنلاین بازی میکردم و معتادش شده بودم uncharted 2 , 3 بود معرکه ..

چون ps بازی هاش توی ایران روی هارد نصب میکنن و دردسر داره ولی xbox خیر..

Mehran18
June 21st, 2014, 00:35
چون ps بازی هاش توی ایران روی هارد نصب میکنن و دردسر داره ولی xbox خیر..

البته برای کسی که بخواد آنلاین بازی کنه اینطور نیست .. چون مجبوره اورجینال بخره ..

Mr.Pouria
June 21st, 2014, 00:36
دوستان مشکلی با خرید بازی وجود نداره فقط میخوام بدونم کدوم کنسول مناسب تر هست و از امکانات کدوم کنسول چشم پوشی کنم ؟

از Full Hd بودن و بازی های اختصاصی و هم چنین بدنه محکم تر و کوچک تر , طراحی زیبا تر , rقابلیت بازی آنلاین با قابلیت مناسب : کنسول بازی PS4

یا

از کیت کت ورژن 2 و فرمان صوتی و هم چنین دسته های بسیار خوب مخصوص گیمینگ Xbox one

5h46h64rd
June 21st, 2014, 00:40
ببین به قول خودت اگه ایکس باکس رو انتخاب کنی باید بیخیال یا تو خماری بازی های انحصاری بشی آیا تحمل چنین چیزی رو داری

تازه اگر هم بازی انحصاری پورت بشه دیگه کیفیت اصلی رو نداره

پیشنهاد ریجن 1 با گارانتی جامبو +دوربین

اینم یه دلیل می تونه باشه
GDDR5 RAM instead of the DDR3 RAM

اما آخرش بستگی به تو داره که عشق کدوم بازی ها هستی

بودن یا نبودن مسئله این است
شدو فال یا تایتان فال:)

هردوتاشون فال دارنو تماشا:)

Mehran18
June 21st, 2014, 00:45
PS بگیر به نظرم رو به رشده .. :d

OmidX
June 21st, 2014, 00:47
بودجه شو داری ، هر دو ! ؛)

Mr.Pouria
June 21st, 2014, 07:53
از طرفی عاشق بازی های اختصاصی Ps هستم اما از طرفی مجزوب کیت کت Xbox One شدم ! میگن حتی میتونه باز شدن دو انگشت از هم رو هم تشخیص بده !!!!!!!!!! اما دوربین PS در مقابل خیلی معمولی هست و به عبارتی میتونه مثل کیت کت قدیمی باشه ! همچنین Xbox one از فرمان صوتی بهره میبره و میتونی با حرف زدن باهاش کار کنی و بهش دستور بدی دستوراتی مانند :

Xbox On

Xbox Stop Game

Xbox Playe Music

Xbox Off

و ....

که به یه جذابیت تبدیل شده !

اما در مقابل هم PS خیلی خوب کار کرده و همیشه از Xbox از نظر بازی های اختصاصی بالاتر بوده و هست ! درمقابل Xbox از نظر بازی هیا اختصاصی هیچ حرفی برای گفتن نداره !

کلا بین این دو موضوع گیر کردم ! :105:

taha_2011
June 21st, 2014, 09:54
xbox

hassanshaikhi
June 21st, 2014, 12:00
اگه من بودم به علت قویتر بودن PS4 از لحاظ سخت افزاری و بازی های انحصاریش اونو میخریدم. فروش جهانی ps4 هم از xbox one بیشتر بوده.
اون قابلیت های Xbox درسته جذاب هستند ولی خوب کسی که کنسول میگیره بیشتر هدفش بازی هست تا برنامه های جانبی.

Mr.Pouria
June 21st, 2014, 12:03
دوستنا امروز با یکی از دوستان صحت کردم گفت لبتاپ بگیر !

به نظر دوستان یک لبتاپ تا قیمت 4 ملیون بگیرم بهتره و کار آمد تر در صنعت گیم یا یک کنسول بازی ps4 ممنون از همگی ...

hassanshaikhi
June 21st, 2014, 12:19
اگه هدفت فقط بازی هست 100% کنسول بهتره با توجه به اینکه مشکل بازی اورجینال هم نداری.
لپتاپ با 4 تمن مثل asus n550jk گرافیک nvidia 850m داره که درسته گرافیک قوی هست ولی توی full hd زیاد جالب نیست

NVIDIA GeForce GTX 850M - NotebookCheck.net Tech (http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-850M.107795.0.html)

حتی اگه گرافیک لپتاپ قوی تر هم باشه ولی بازی ها برای کنسول ها بهینه هستند. مثل بازی watchdog که جدیدن اومد که توی قوی ترین کارت گرافیک ها هم لگ داشت.

در عوض کنسول دیگه دردسر اینکه روون اجرا بشه یا نه رو نداری یا کرک کردن همچنین بازی ها اغلب اول برای کنسول ها میان بعد برای pc.
در کل بازی کردن با کنسول یه چیز دیگه هست.

j4b3r
June 21st, 2014, 12:22
سلام
لب تاپ نگیرید
من قصد خرید کنسول دارم
حدودا یک ماهی تحقیق کردم و به ps4 رسیدم و تا یک ماه دیگه هم خرید رو انجام میدم
از لخاظ سخت افزاری قوی تر هست و کیفیت بهتری رو عرضه میکنه

Mr.Pouria
June 21st, 2014, 12:55
سلام
لب تاپ نگیرید
من قصد خرید کنسول دارم
حدودا یک ماهی تحقیق کردم و به ps4 رسیدم و تا یک ماه دیگه هم خرید رو انجام میدم
از لخاظ سخت افزاری قوی تر هست و کیفیت بهتری رو عرضه میکنه

عزیز ممکنه اطلاعاتتون در در باره مقایسه این دو کنسول با هم بزارید ؟ ممنون میشم چون بین خرید این 2 کنسول گیر کردم !

meysam021
June 21st, 2014, 13:52
فقط سونی 1 ژاپن 3 :d
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
خدایش xbox بهتره

Mr.Pouria
June 21st, 2014, 16:04
دوستان چند سوال خیلی مهم الان پیش اومد بازی های کدوم یکی از این کنسول ها در بازار موجوده ؟ هم چنین کدوم یکی کرک شده ؟؟

و اینکه دوربین PS هم قابلیت فرمان صوتی داره ؟ یه جایی خوندم که انگاری داره ! اما یکم از Xbox one عملکرد دوربینش ضعیف تره و هم چنین در مقابل دوربین Xbox one ضعف های زیادی داره و حدودا 30 درصد مواق فرامین صوتی رو تشخیص نمیده ! حتی بعضی وقت ها حرکات دست شما رو زمان میبره شناسایی کنه !

و اینکه در کنسول PS4 بازی های کنسول های نسل قبل شرکت سونی هم اجرا میشه ؟ مثلا در Ps2 بازی های Ps1 قابلیت اجرا داشت و حال میشه بازی های Ps3 رو در PS4 بازی کرد ؟ ...

hassanshaikhi
June 21st, 2014, 19:49
بازی های هر دو توی تهران واسه فروش هست. به جای خرید میتونید اجاره هم کنید. فقط قیمتشون زیاده هر بازی نزدیک به 200 تمن هست. هیچ کدوم کرک نشده تا الان.
به علت تغییر معماری توی ps4 و one بازی های نسل قبل امکان اجرا شدن رو ندارند

Mr.Pouria
June 21st, 2014, 22:37
بازی های هر دو توی تهران واسه فروش هست. به جای خرید میتونید اجاره هم کنید. فقط قیمتشون زیاده هر بازی نزدیک به 200 تمن هست. هیچ کدوم کرک نشده تا الان.
به علت تغییر معماری توی ps4 و one بازی های نسل قبل امکان اجرا شدن رو ندارند

ما که طرف دار بازی GOD Of War و چند بازی فوق الاعده که در کنسول قبل بود چیکار کنیم ؟! هیچ روشی برای اجراش نیست ؟

- - - Updated - - -

انتگاری این مشکل هم حل شده و این خبر در 18 دی سال 92 انتشار پیدا کرده :

-------------------------------------------------------------------------------

کسانی که از بازی های پلی استیشن ۱ و ۲ و ۳ استفاده می کردند حالا دارای پلی استیشن ۴ هستند دیگر نگران نباشیند چون از تابستان امسال می توانند بازی های مورد علاقه قدیمی خودشان را بر روی پلی استیشن ۴ نیز اجرا کنند.
http://www.zoomtech.ir/wp-content/uploads/2014/01/Playstation_4_Stock-3.jpg (http://www.zoomtech.ir/wp-content/uploads/2014/01/Playstation_4_Stock-3.jpg) مدیر عامل بخش سرگرمی سونی اعلام کرده است که در نمایشگاه CES 2014 این موضوع را خبری می کند و به کاربران قدیمی سونی نوید داده است که می توانند بازی های ورژن قدیمی PS را روی دستگاه پیشرفته PS4 نیز اجرا کنند و از آن لذت ببرند. هم اکنون کاربران پلی استیشن می توانند با کرایه کردن یا پرداخت مبلغی از بازی های دوشخصیت مختلفی استفاده کنند ولی سونی در موقع قیمت این بازی ها هیچ گونه اظهار نظری نکرده است ولی آنگونه که معلوم است شرکت سونی می خواهد با این کار کاربران زیادی را به خودش جذب کند تا این خود رقابت بین سونی و مایکروسافت به اوج خودش برسد. کاربران شرکت سونی و پلی استیشن ۴ از عقب ماندن پیشرفت در PS4 ناراضی هستند و انتظارات زیادی از شرکت سونی دارند چون که رقیب سرسخت سونی یعنی مایکروسافت همزمان Xbox One را همراه با کینکت معرفی کرد که کاربران زیادی را از PS4 به خود جلب کرد.

hassanshaikhi
June 21st, 2014, 22:38
بستگی به اون شرکت بازی سازی داره که بازی رو واسه ps4 هم پورت کنه یا نه. مثل gta v که قراره واسه ps4 هم بیاد

Mr.Pouria
June 21st, 2014, 22:42
بستگی به اون شرکت بازی سازی داره که بازی رو واسه ps4 هم پورت کنه یا نه. مثل gta v که قراره واسه ps4 هم بیاد

ببینید تمامی بازی ها که برای کنسول جدید تبدیل شده اما مشکل اصلی این بود که بازی های اختصاصی خود سونی که واقعا عالی بود اجرا نیمشه !

خبری که امسال انتشار پیدا کرده در باره خبر بالایی که گذاشتم !

-----------------------------------

اجرای بازی های PS3 و PS2 بر روی PS4 امکان پذیر شد ولی 8 ژانویه , 2014

امروز به طور رسمی شرکت سونی اعلام کرد که امکان اجرای بازی های PS2 و PS3 بر روی کنسول PS4 فراهم شده است.
البته این کار از طریق رایانش ابری امکان پذیر است .
سونی چند سال پیش شرکت gaikai را خریداری نمود. این شرکت در زمین عرضه بازی از طریق رایانش ابری فعالیت دارد. یعنی اینکه برای اجرای بازی ها از سخت افزار دستگاه استفاده چندانی نمیشود . و بازی ها توسط کاربر استریم می شوند!
این قابلیت در ابتدا برای کاربران آمریکای شمالی فرآهم است.
البته فکر نمی کنم با این سرعت اینترنت در ایران به این زودی ها برای ما چنین امکانی فرآهم شود.

mahdiazarnia
June 21st, 2014, 22:50
از نظر کیفیت گرافیکی شاید روی کاغذ سونی قوی تر باشه ولی زیاد جدی نگیرید چون با tv های که توی بازار هست جفتشون بهترین کیفیت رو بهتون خواهند داد
بنده 360 دارم کاملاً راضی بودم البته مشکل dvdrom دارند ، یعنی پر سرو صدا هستند تو ایکسباکس 1 شاید رفع شده باشه ، تحقیق کنید درموردش
درضمن دسته ایکس باکس رو من بیشتر می پسندم

mobomas
June 22nd, 2014, 00:16
هردورو تست کردم
قطعا پردازنده قوی تر ps4 و گول کینکت ایکسباکس رو نخورید
درسته نسخه جدیدش قابلیتهای بسیار بیشتری داره ولی بازم ps4 یک چیز دیگست

- - - Updated - - -

هردورو تست کردم
قطعا پردازنده قوی تر PS4 و گول کینکت ایکسباکس رو نخورید
درسته نسخه جدیدش قابلیتهای بسیار بیشتری داره ولی بازم PS4 یک چیز دیگست

psfa
June 22nd, 2014, 00:44
هردورو تست کردم
قطعا پردازنده قوی تر ps4 و گول کینکت ایکسباکس رو نخورید
درسته نسخه جدیدش قابلیتهای بسیار بیشتری داره ولی بازم ps4 یک چیز دیگست

- - - Updated - - -

هردورو تست کردم
قطعا پردازنده قوی تر PS4 و گول کینکت ایکسباکس رو نخورید
درسته نسخه جدیدش قابلیتهای بسیار بیشتری داره ولی بازم PS4 یک چیز دیگست

دسته چی؟
دسته ها رو مقایسه کردین؟ درسته ps4 خیلی قوی تره و این نسل از مایکروسافت خیلی پیشی گرفته اما دستش... LT RT دسته ایکس باکس مخصوصا

Mr.Pouria
June 23rd, 2014, 00:12
دوستان امروز هر دو دستگاه رو تست کردم و باهاشون بازی کردم برای چند دقیقه ای ! حدودا 30 دقیقه هرکدومو بازی کردم !

چیزایی که مشاهده کردم در فرق این دو کنسول با یک دیگر :

1 - کمتر مواقع کیت کت 2 صدا رو تشخصی نمیده من توی اون زمانی که تست میکردم بعضی وقت ها اصلا به خوبی به دستورات عمل نمیرکد ... هم چنین زمانی که به تلویزوین و ماهواره وصل میشه باید نام دقیق کانال رو بگید مثلا اگه بگید NBC به شبکه نمیره وباید نام کامل شبکه رو همراه با یه جمله تحویلش بدید تا شاید کانال رو پیدا کنه !

2 - در گرافیک XBox و PS4 تغیراتی بسیار زیاد وجود دارد با توجه که از یک چیپست استفاده میکنن فرقای بالایی دارن ! توی Ps4 گرافیک واقعا عالی هست و تمامی رنگ ها به صورت تبیعی هستش اما در مثابل بیشتر رنگ ها در Xbox one غیر طبیعی هست و مخصوصا بازی هایی که در تاریکی انجام میشه (بازی تاریک هست ی به نوعی بازی در محیط شب هست ) مکان های تیره با نور سبز رگ و یا سفید رنگی روشن شده که از طبیعی بودن بازی بسیار کاهش داده ...

در این ویدیو میتونید خودتون ببینید : مقایسه Xbox One با PS۴ در بازی Call Of Duty : Ghosts (http://www.aparat.com/v/bJk02)

3- دسته ها : دسته PS4 بسیار خوش دست هست و کار بااون بسیار راحت هست اما در مقابل دسته Xbox One کمی کار با اون سخت تر هست البته ممکن باشه چون ما بر روی دسته های PS آدت داشتیم این حس رو داشته باشیم !

4 - محیط کاربری : محیط PS4 یکم بد از نصب بازی هیا زیاد شلوق میشه اما در مقابل Xbox one بسیار مرطب هست ! در اینجا باز هم PS4 به نظر من خیلی بهتر کار کرده چون دست رسی به تنظیمات و غیره بسیار راحت هست اما در مقابل رابط کاربری Xbox one بسیار گیج کننده بود ! و بعضی وقت ها توش گم میشدی !

5 - دوربین PS4 به نظر من خیلی بهتر از کیت کت 2 بود چون در کیت کت 2 شاهد این بودم که بعضی وقت ها حرکات دست رو گم میکرد و چند دقیقه زمان میبرد تا مجدد دست و یا بخشی از بدن رو شناسایی کنه اما این ایراد در PS4 دیده نشدش و واقعا عالی بود ...

6 - اینبار PS4 آداپتور آجر مانند خودشو که البته کوچک بود داخل دستگاه جا ساز کرده بود اما در مقابل Xbox one هماننگ یک تکه آجر واقعی ! حتی یکم گنده تر بودش آدابتورش و بسیار جلوه بدی به جاهایی که توی دید بود میداد و به نحوی باید اونو مخفی کنین ! البته کجا مخفی کنیمش معلوم نیست !

7 - زاهر دو کنسول : Ps4 ساخت واقعا علی داره البته مقدرای هم خشن هست ! و هر کجا قرار بگیره جلوه واقعا زیبایی داره اما در مقابل Xbox one شبیه یک تکه بلوک سیمانی گنده بود که با یک تکه آجور گنده همراه شده بود (آجر = آداپتور) !!!!!!!

8 - تنها ایراد PS4 که به چشم خورد این بود که دیسک رو زمانی که در داخل قرار میدید کمی صدای لود دیسکش بالاس البته این مشکل در تمامی کنسول های سونی بوده و به نهوی عادت شده ! البته توجه کنید که بد چند سانیه صداش کم میشه تا جایی که اصلا شنیده نمیشه ! اما در مقابل Xbox این چند ثانیه صدا رو نمیداد فک کنم تنها خوبیش همینه !!!!!!!!

9 - در کل تجربه خیلی خوبی بر روی PS4 داشتم که واقعا یه حس گیمینگ عالی و خواص بود اما واقعا Xbox دلمو زد ! کنسولی که 400 هزار تومن قیمت بالاتری داره کیفیت ساختش کم تره !

10 - فک میکنم بازی ها اول برای PS4 تولید میشه بد برای Xbox One تبدیل میشه ! چون واقعا گرافیکاشون با توجه به یکی بودن چیپ گرافیک فرق های بسیار زیادی داره اون کلیپو ببینید متوجه همه چیز میشید ....

psfa
June 23rd, 2014, 01:02
دوستان امروز هر دو دستگاه رو تست کردم و باهاشون بازی کردم برای چند دقیقه ای ! حدودا 30 دقیقه هرکدومو بازی کردم !

چیزایی که مشاهده کردم در فرق این دو کنسول با یک دیگر :

1 - کمتر مواقع کیت کت 2 صدا رو تشخصی نمیده من توی اون زمانی که تست میکردم بعضی وقت ها اصلا به خوبی به دستورات عمل نمیرکد ... هم چنین زمانی که به تلویزوین و ماهواره وصل میشه باید نام دقیق کانال رو بگید مثلا اگه بگید NBC به شبکه نمیره وباید نام کامل شبکه رو همراه با یه جمله تحویلش بدید تا شاید کانال رو پیدا کنه !

2 - در گرافیک XBox و PS4 تغیراتی بسیار زیاد وجود دارد با توجه که از یک چیپست استفاده میکنن فرقای بالایی دارن ! توی Ps4 گرافیک واقعا عالی هست و تمامی رنگ ها به صورت تبیعی هستش اما در مثابل بیشتر رنگ ها در Xbox one غیر طبیعی هست و مخصوصا بازی هایی که در تاریکی انجام میشه (بازی تاریک هست ی به نوعی بازی در محیط شب هست ) مکان های تیره با نور سبز رگ و یا سفید رنگی روشن شده که از طبیعی بودن بازی بسیار کاهش داده ...

در این ویدیو میتونید خودتون ببینید : مقایسه Xbox One با PS۴ در بازی Call Of Duty : Ghosts (http://www.aparat.com/v/bJk02)

3- دسته ها : دسته PS4 بسیار خوش دست هست و کار بااون بسیار راحت هست اما در مقابل دسته Xbox One کمی کار با اون سخت تر هست البته ممکن باشه چون ما بر روی دسته های PS آدت داشتیم این حس رو داشته باشیم !

4 - محیط کاربری : محیط PS4 یکم بد از نصب بازی هیا زیاد شلوق میشه اما در مقابل Xbox one بسیار مرطب هست ! در اینجا باز هم PS4 به نظر من خیلی بهتر کار کرده چون دست رسی به تنظیمات و غیره بسیار راحت هست اما در مقابل رابط کاربری Xbox one بسیار گیج کننده بود ! و بعضی وقت ها توش گم میشدی !

5 - دوربین PS4 به نظر من خیلی بهتر از کیت کت 2 بود چون در کیت کت 2 شاهد این بودم که بعضی وقت ها حرکات دست رو گم میکرد و چند دقیقه زمان میبرد تا مجدد دست و یا بخشی از بدن رو شناسایی کنه اما این ایراد در PS4 دیده نشدش و واقعا عالی بود ...

6 - اینبار PS4 آداپتور آجر مانند خودشو که البته کوچک بود داخل دستگاه جا ساز کرده بود اما در مقابل Xbox one هماننگ یک تکه آجر واقعی ! حتی یکم گنده تر بودش آدابتورش و بسیار جلوه بدی به جاهایی که توی دید بود میداد و به نحوی باید اونو مخفی کنین ! البته کجا مخفی کنیمش معلوم نیست !

7 - زاهر دو کنسول : Ps4 ساخت واقعا علی داره البته مقدرای هم خشن هست ! و هر کجا قرار بگیره جلوه واقعا زیبایی داره اما در مقابل Xbox one شبیه یک تکه بلوک سیمانی گنده بود که با یک تکه آجور گنده همراه شده بود (آجر = آداپتور) !!!!!!!

8 - تنها ایراد PS4 که به چشم خورد این بود که دیسک رو زمانی که در داخل قرار میدید کمی صدای لود دیسکش بالاس البته این مشکل در تمامی کنسول های سونی بوده و به نهوی عادت شده ! البته توجه کنید که بد چند سانیه صداش کم میشه تا جایی که اصلا شنیده نمیشه ! اما در مقابل Xbox این چند ثانیه صدا رو نمیداد فک کنم تنها خوبیش همینه !!!!!!!!

9 - در کل تجربه خیلی خوبی بر روی PS4 داشتم که واقعا یه حس گیمینگ عالی و خواص بود اما واقعا Xbox دلمو زد ! کنسولی که 400 هزار تومن قیمت بالاتری داره کیفیت ساختش کم تره !

10 - فک میکنم بازی ها اول برای PS4 تولید میشه بد برای Xbox One تبدیل میشه ! چون واقعا گرافیکاشون با توجه به یکی بودن چیپ گرافیک فرق های بسیار زیادی داره اون کلیپو ببینید متوجه همه چیز میشید ....
یکم متعصبانه نظر ندادین؟

Mr.Pouria
June 23rd, 2014, 01:15
یکم متعصبانه نظر ندادین؟

نه والا :D من هر دو کنسول رو خیلی دوست دارم و طرف دار هر دوشون هستم اما واقعا زمانی که باهاشون کار کردم واقعا Xbox One در مقابل PS4 هیچ حرفی برای گفتن نداشت ! موقع کار کردن با Xbox One اصلا یه حس بدی داشتم اصلا خوم نیومد ازش ! قیافه خیلی گنده شبیه بلوک ! آداپتور آجوری زشت !

اما خداییش یه خوبی داشت اونم اینه که تعداد کامل هایی که پشتیبانی میکنه بیشتر از PS هست که اونم زیاد فایده ای نداره !

گرافیک بازی هاشم که اگه اون کلیپو نگاه کنید متوجه میشید 100 درصد اون کلیپ شبیه خود بازی هست و من به شخصه تست کردم و میدونم حرفی برای گفتن وجود نداره !

- - - Updated - - -

باید اینم بگم که سنسور حرکتی Ps4 واقعا عالی کار کرده و عکسالعمل شما رو توی بازی ها بسیار افزایش میده و یه حس خوبی داره .... صفحه تاچ اونم خیلی کم به کار به نظرم میاد بیشتر بدرد وب گردی میخوره فک نکنم تیو بازی کار بردی داشته باشه ...

اسپیکر دسته هم کمی زعیف بود ...

pspasp
June 23rd, 2014, 01:36
من دوتاشون دارم ولی باps3بیشتر حال میکنم

psfa
June 23rd, 2014, 11:39
نه والا :D من هر دو کنسول رو خیلی دوست دارم و طرف دار هر دوشون هستم اما واقعا زمانی که باهاشون کار کردم واقعا Xbox One در مقابل PS4 هیچ حرفی برای گفتن نداشت ! موقع کار کردن با Xbox One اصلا یه حس بدی داشتم اصلا خوم نیومد ازش ! قیافه خیلی گنده شبیه بلوک ! آداپتور آجوری زشت !

اما خداییش یه خوبی داشت اونم اینه که تعداد کامل هایی که پشتیبانی میکنه بیشتر از PS هست که اونم زیاد فایده ای نداره !

گرافیک بازی هاشم که اگه اون کلیپو نگاه کنید متوجه میشید 100 درصد اون کلیپ شبیه خود بازی هست و من به شخصه تست کردم و میدونم حرفی برای گفتن وجود نداره !

- - - Updated - - -

باید اینم بگم که سنسور حرکتی Ps4 واقعا عالی کار کرده و عکسالعمل شما رو توی بازی ها بسیار افزایش میده و یه حس خوبی داره .... صفحه تاچ اونم خیلی کم به کار به نظرم میاد بیشتر بدرد وب گردی میخوره فک نکنم تیو بازی کار بردی داشته باشه ...

اسپیکر دسته هم کمی زعیف بود ...

والا مشکل من با دسته ی ps4 هست خودم سه جهار سال پیش ps2 داشتم قبلشم ps1 و دسته های pc هم مثل دسته های ps بوده اما دسته ی ایکس باکس یه چیز دیگست
من که به اونا عادت داشتم بعد یه مدت بازی با دسته ی ایکس باکس واقعا دیدم خیلی راحت تر و کاربردی تره
سر همین دسته موندم بعد کرک شدن این دستگاه ها کدومو بگیرم. الان که وسعمون نمیرسه واسه هر بازی 200 تومن پول بدیم :d

E_R_B
June 23rd, 2014, 13:12
من خیلی تحقیق کردم
الان براتون دقیق میگم موضوع از چه قراره!
خرید این دو کنسول کاملا سلیقه ای هست و هرکس به سلیقه خودش کنسول رو میخره
اگر فکر می کنید که گرافیک ps4 خیلی بهتر از xbox one هست کاملا در اشتباهید و امکاناتی رو که xbox در اختیارتون قرار میده خیلی بهتر از ps هست
خودم طی تحقیقاتی که در 2 هفته انجام دادم و غیر متعصبانه xbox رو انتخاب کردم
واقعا محیط کاربری عالی داره
دسته عالی داره
بازیهای انحصاری واقعا عالی داره
شفاف بودن تصاویر در xbox واقعا جالبه ولی ps4 تار هست
سرورهای فوق العاده قدرتمند xbox رو نمیشه ازش گذشت
و ...

شک نکنید ایکسباکس یه چیز دیگست.

این ویدئوهایی که می بینید اکثراً تعصبی نظر دادن که اصلا قبولشون نکنید

psfa
June 23rd, 2014, 13:21
من خیلی تحقیق کردم
اگر فکر می کنید که گرافیک ps4 خیلی بهتر از xbox one هست کاملا در اشتباهید و امکاناتی رو که xbox در اختیارتون قرار میده خیلی بهتر از ps هست
دسته عالی داره
و ...

کاملا درسته
اما تو نسل جدید بازیایی هم که قبلا برای ایکس باکس میزدن بعد برای ps پورت میکردن الان برای ps میزنن بعد پورت میکننش برای ایکس باکس
و این که اکثر بازیا 1080 اجرا میشه رو ps4 اما one خیلی از بازی 720 اجرا میشه
اینا هم هست تو این نسل اما بازم ایکس باکس یه چیز دیگست

E_R_B
June 23rd, 2014, 13:42
کاملا درسته
اما تو نسل جدید بازیایی هم که قبلا برای ایکس باکس میزدن بعد برای ps پورت میکردن الان برای ps میزنن بعد پورت میکننش برای ایکس باکس
و این که اکثر بازیا 1080 اجرا میشه رو ps4 اما one خیلی از بازی 720 اجرا میشه
اینا هم هست تو این نسل اما بازم ایکس باکس یه چیز دیگست

Xbox One Vs. PS4: Why Resolution Doesn't Matter - Forbes (http://www.forbes.com/sites/erikkain/2014/02/27/xbox-one-vs-ps4-why-resolution-doesnt-matter/)
این مطلب رو بخونید همچی میاد دستتون

Mr.Pouria
June 23rd, 2014, 14:51
من خیلی تحقیق کردم
دسته عالی داره
و ...

منم توی نحقیقاتی که کردم به نتیجه رسیدم که Xvox one بهتر هست اما وقتی با این 2 کنسول هم زمان کار کردم فرق های زیادی متوجه شدم ! مخصوصا توی تلویزیون 42 اینچ ...

همانطور که در کلیپی که قرار دادم شما اصلا نیازی نیست به نظر کسی که داره حرف میزنه گوش کنید فقط کافیهستش که به تصاویر دقت کنید ...

تصاویر واقعا در PS4 رنگ طبیعی تری داره اما در مقابل Xbox one رنگ های بسیار خرابی داره و یه جورایی برای کسی که گرافیک بازی ها مهم هست Xbox One دل آدمو میزنه ...

اگر شما هم با هر دوی این دو کنسول یک بازی رو انجام بدید به صورت هم زمان متوجه فرق فاحش آن خواهید شد ...

elipihost
June 23rd, 2014, 15:07
شرکت پلی استیشن همیشه خوب بوده و هست
من خودم ps3 دارم و واقعا راضی هستم

StyleFa.iR
June 23rd, 2014, 15:31
به نظرمن ایک س باکس خیلی بهتره !

Mr.Pouria
June 23rd, 2014, 17:14
دوستان من از صبح بالای 200 کلیپ از مقایه انواع بازی ها دیدم توی این دو کنسول رنگ های PS4 خیلی طبیعی تر و بهتر هست نمیدونم چرا با توجه به اینکه چیپست ها بکب هست و هر دو از Radeon 7000 استفاده میکنن اما رنگ ها در Xbox one مسنوعی شده !

توی تستی هم که خودم داشتم این مشکل وجود داشت ...

دوستان انتخوابمو کردم PS4 میخرم

بازی هاشم از Xbox One ارزون تره !

بازی های Xbox one 120 هزار تومن به بالاس

بازی های PS4 از 40 تومن به بالا + امکان دانلود رایگان بازی ها با خرید اشتراک طلایی PS4 .....

E_R_B
June 23rd, 2014, 22:50
دوستان من از صبح بالای 200 کلیپ از مقایه انواع بازی ها دیدم توی این دو کنسول رنگ های PS4 خیلی طبیعی تر و بهتر هست نمیدونم چرا با توجه به اینکه چیپست ها بکب هست و هر دو از Radeon 7000 استفاده میکنن اما رنگ ها در Xbox one مسنوعی شده !

بازی های PS4 از 40 تومن به بالا + امکان دانلود رایگان بازی ها با خرید اشتراک طلایی PS4 .....

میگم عزیز
حرف متم همینه
کلاً سلیقه ای هست
اما شک نکنید xbox بهتره

hamedmj
June 23rd, 2014, 23:04

Xbox بهتر هست...

[ لطفا املاتون رو تقویت کنید :| برای یک ایرانی خوب نیست این املا ]

Mr.Pouria
June 24th, 2014, 12:45
Xbox بهتر هست...

[ لطفا املاتون رو تقویت کنید :| برای یک ایرانی خوب نیست این املا ]

ممنون از نظرتون

[من درذ هنگام تایپ کیبرد رو نگاه نمیکنم و فقط صفحه نمایش رو نگاه میکنم پس طبیعی هست مشکلاتی وحود داشته باشه در هنگام تایپ ]

pspasp
June 24th, 2014, 12:49
دوستان عزیز یکps4 برا فروش دارم
اینجا میتونید ببینید
فروش ps4 اک بند با دوربین چشم(از چین برام رسید) | انجمنهای پرشین تولز (http://forum.persiantools.com/threads/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-ps4-%D8%A7%DA%A9-%D8%A8%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D9%86-%DA%86%D8%B4%D9%85-%D8%A7%D8%B2-%DA%86%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF.580491/#post-9847335)