PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی کنید در مورد دیتاشک

cloobhaa
June 20th, 2014, 19:40
با سلام دوستان دیتاشک نمایندگی داره؟
هزینه سرور اختصاصیش چقدره؟
به من این جوابو دادن
We provide free Linux OS on our dedicated servers at no charge. We would be glad to set you up a new server. If you'd like to place your order online, we can have your server deployed within 1-2 business days. Our full pricing and server configurations are on the website:

به نظرتون ازشون سرویس بگیرم؟

shayakx
June 20th, 2014, 19:43
بر خلاف نظر خیلی از دوستان ,بنده باهاشون کار کردم و کاملا هم راضی بودم .

tebyan
June 20th, 2014, 20:40
سلام و خسته نباشین
برای مصارف شخصی بسیار مناسب هست ترافیک زیادی هم بهتون بصورت دیفالت میدن با قیمت کم
برای کار حرفه ای هم قوانین خودشون داره وس خت گیره مواظب باشین(اسپم و سواستفاده از سرورها اخطار و کنسل کردن سرورها)
انشالله موفق باشین

majidisaloo1
June 20th, 2014, 23:52
بله نمایندگی دارند
شرکت ما قدیمی ترین نماینده و بیشترین سرور اختصاصی در ایران را ازشون داریم

مشکلی ندارند

cloobhaa
June 21st, 2014, 00:44
من بهشون ایمیل زدم گفتن نمایندگی ندارن

ULTRAWEB
June 21st, 2014, 01:16
ایشون اقای عیسی لو نمایندگی رسمی نیستن منظورشون این هست که تعداد زیادی سرور توی پنلشون دارن از این دیتاسنتر
که خیلی کمک میکنه به شما برای ارتباط بهتر با دیتاسنتر و رفع و رجوع مشکلات

majidisaloo1
June 21st, 2014, 09:48
ایشون اقای عیسی لو نمایندگی رسمی نیستن منظورشون این هست که تعداد زیادی سرور توی پنلشون دارن از این دیتاسنتر
که خیلی کمک میکنه به شما برای ارتباط بهتر با دیتاسنتر و رفع و رجوع مشکلات

قبلا در تاپیک های قبلی و پست های قبلی گفتم و این مورد را اثبات کردم
زمانی برای اثبات ندارم اما میتونید پست های من رو بگردید به نتیجه میرسید
ما نماینده رسمی هستیم و حتی امکان ایجاد دفتر در کشور لهستان را داریم
ما نمایندگی اصلی مون برای شرکت لهستانی مون هستش ولی در ایران هم سرویس ارائه میکنیم

دیتاسنتر الآن رو نمیدونم اما نماینده های زیادی دارد که البته شاید چون دفتر فیزیکی را تاسیس نکردند گفتند به شما که دفتر ندارند وگرنه نماینده دارند ممکنه دفتر نمایندگی نداشته باشند

قبلا این مورد را در یکی از تاپیک ها کامل روشن کردم میتونید سرچی بکنید متوجه خواهد شد

با سپاس
عیسی لو

besthosti.com
June 21st, 2014, 11:41
دیتاشک بگیر یا نگیری داره برای بعضی ها خیلی خوب بوده و برای بعضی ها بد بوده البته من خودم هیچوقت از این دیتاسنتر سرور نداشتم ولی دوستانی که داشتند برای من اینجوری نعریف کردند.

emperor3508
June 21st, 2014, 12:12
در کل دیتاسنتر خوبی هست
برای مصارف کم مصرف و مجازی سازی خوب هستش