PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل جدی

454545
June 20th, 2014, 18:41
من یک سایت دارم که بازدید بالایی داشت ... و به لطف مدیر هاستینگ 1 روز کامل ساسپند بود و وقتی انتقال دادم ...الان وقتی حتی عنوان سایت رو بطور کامل تو گوگل سرچ میکنی اصلا نشون نمیده و همینطور در بعضی کلمات صفحه اول و سایت اول بودم که کلا اونم پرید...با بررسی هایی که انجام دادم دیدم که توو مطالبی که قبلا ایندکس شده بود تو گوگل هستم ولی مطالب جدید اصلا ایندکس نمیشن...سایت رو چک کردم توو بلک لیست گوگل هم نبود...چند باری هم قطع میشد سرور طرف و چندبار اخطار سرور اررور داد گوگل وبمستر...الان چیکار کنم که به حالت قبلی برگرده دوستان؟؟؟:(

dark_7qe
June 20th, 2014, 18:44
کارى نميتونيد انجام بديد بايد صبر کنيد تا اوضاع به حالت قبل برگرده

454545
June 20th, 2014, 18:54
کارى نميتونيد انجام بديد بايد صبر کنيد تا اوضاع به حالت قبل برگرده
پس یعنی مشکل جدی وجود نداره و با گذر زمان حل میشه؟

a.e
June 20th, 2014, 19:47
سایت را در گوگل وبمستر ثبت کرده اید ؟ در صورتیکه ثبت نکرده اید این کار را انجام دهید تا به روند برگشت به حالت قبلی از نظر زمانی به شما کمک کند و زمان را کمتر کند (جهت شناسایی dns و آی پی جدید سرور) و همچنین در صورتیکه این کار قبلاً انجام شده است در حدود 1 هفته مشکل شما برطرف خواهد شد و به روند قبلی بازخواهید گشت

dark_7qe
June 20th, 2014, 19:58
سایت را در گوگل وبمستر ثبت کرده اید ؟ در صورتیکه ثبت نکرده اید این کار را انجام دهید تا به روند برگشت به حالت قبلی از نظر زمانی به شما کمک کند و زمان را کمتر کند (جهت شناسایی dns و آی پی جدید سرور) و همچنین در صورتیکه این کار قبلاً انجام شده است در حدود 1 هفته مشکل شما برطرف خواهد شد و به روند قبلی بازخواهید گشت
سايت رو مطمئنا ثبت کردن که وب مستر تولز بهشون ارور ميده

NaqsheQw
June 20th, 2014, 20:13
سایت مپ ارور نداره؟

اگر مطالب جدید رو نمیگیره شاید از سایت مپ باشه
بهش سایت مپ رو مجدداً بدید
ری سابمیت بکنید.

یا حذف کنید و سایت مپ رو مجدداً بهش بدید.

هر چند روز خودتون دستی مجدداً ریسابمیت بزنید که مطالب جدید رو بگیره
ممکنه ارسال مطالب و غیره نامنظم باشه.

با این کار باید درست بشه.

a.e
June 20th, 2014, 20:42
در صورتی که سایت را ثبت کردند پس ممکن است مشکل از سایت مپ باشد که به درستی فراخوانی نمیشود؛ مجدداً سایت مپ را ثبت نمایید.

arashseo
June 20th, 2014, 22:25
با سلام

دوست عزیز شما میتوانید با مراجعه به وبمستر خود و چک کردن سایت مپ مشکل رو حل کنید در صورتی که سایت مپ شما درست کار میکنه

مطالب سایت خود را فیتچ کنید تا سرعت ایندکس مطالب بالاتر بره

موفق باشید

danymogh
June 20th, 2014, 23:27
وقتی سایت رو میخواید توی گوگل ثبت کنید چند روش وجود داره یکی آپلود یه فایل html هست و دیگری تگ
اونها رو هم انتقال دادید؟

M.D.A
June 21st, 2014, 01:45
وقتی سایت رو میخواید توی گوگل ثبت کنید چند روش وجود داره یکی آپلود یه فایل html هست و دیگری تگ
اونها رو هم انتقال دادید؟

با توجه به توضیحاتی که دادن مطمئنن یکی از این موارد ذکر شده انجام شدن :)

metal75
July 3rd, 2014, 13:54
در زمانی که سرور قطع و وصل بشه گوگل سایت رو از ایندکس حذف میکنه

سرور 48 ساعت یابد بدون مشکل و با پاسخگویی خوب بالا باشه تا اوضاع بر گرده

omid3963
July 3rd, 2014, 15:16
قعلا باید صبر کنید
به مرور دست میشه

efanet
July 7th, 2014, 16:47
درخواست بازیابی نتایج به گوگل دادی ؟

Mihan-VPS
July 7th, 2014, 20:43
بعد تغییر آی پی یا دی ان اس تا ی هفته معولا زمان میبره تا گوگل مجددا صفحات رو بتونه بخونه
بهتره تنظیماتی رو در این مورد دستکاری نکنید و صبور باشید