PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لایسنس اصلی whmcs

itech
June 20th, 2014, 12:45
با درود خدمت کاربران وب هاستینگ
همونطور که میدونید الان لایسنس whmcs رو شرکت فراسو ارائه میده ولی مشکل اینجاست که جدیدا لایسنس اصلی رو که به قیمت 48 تومن با کپی رایت بود ارائه نمیده و یه لایسنس ویژه داره که اونو ارائه میده خوب قیمتش پایین تره ولی یه سری امکانات ورژن اصلی رو نداره مثل:
ارائه پنل لایسنس در سایت WHMCS.com
امکان دریافت نسخه های جدید از سایت WHMCS.com
پشتیبانی مستقیم از WHMCS.com
فعال شدن آنی لایسنس بعد از پرداخت آنلاین
ولی لایسنس اصلی این امکانات رو داشت حالا سوال اصلی اینجاست که این لایسنس واقعی هست یعنی مورد تایید whmcs هست یا اینکه یه کد خودشون ساختن میان میدن به مشتری پول میگیرن اگر اینجوری باشه ممکنه بازم ابیوز کپی رایت بیاد
از پشتیبانیشونم که سوال کردم جواب درستی نداد و کلا پیچوند اینم متن صحبت ها:
فروش
تفاوت لایسنس ها
با درود خدمت شما
در قسمت لایسنس های whmcs یک لایسنس دارید با پشتیبانی شرکت whmcs و یک لایسنس دارید با پشتیبانی فراسو که امکان آپدیت از whmcs رو هم نداره
میخواستم بدونم تفاوت لایسنس های اصل شرکت با لایسنس شما در چیه؟
ممنون.

شاهین سالک توتونچی
پرسنل

ارسال شده در : 1393/03/18 19:04

سلام.
درحال حاظر تنها لایسنی ویژه ارائه می شود که در واقع همان لایسنس ماهانه به همراه کپی رایت whmcs می باشد ولی در کنار لایسنس whmcs به عنوان آفر لایسنس نمایندگی ثبت دامنه های ملی به عنوان ریز نماینده نیز به صورت رایگان ارسال می شود.

موفق باشید.
پشتیبانی شرکت فراسو سامانه پاسارگاد
--------------------------
خوشحال میشم دوستان نظر و تجربیاتشون رو در این باره ارائه بدن

mhiizadi
June 20th, 2014, 12:51
لایسنس فراسو کاملا معتبر بوده و نماینده whmcs در ایران هستند .
میتونید چک کنید سایتی رو که روش whmcs نصب هست
Verify a Domain is Licensed - WHMCS (http://www.whmcs.com/members/verifydomain.php)
از نظره whmcs.com هم کاملا معتبر می باشد

spadana1363
June 20th, 2014, 12:59
لایسنس های whmcs شرکت فراسو همه معتبر هستند.

itech
June 20th, 2014, 13:02
ممنون از نظرات دوستان
پس چرا این لایسنس ویژه توسط whmcs پشتیبانی نمیشه و نمیشه آپدیت کرد به نسخه های جدید؟

mhiizadi
June 20th, 2014, 14:14
ممنون از نظرات دوستان
پس چرا این لایسنس ویژه توسط whmcs پشتیبانی نمیشه و نمیشه آپدیت کرد به نسخه های جدید؟

توسط فراسو پشتیبانی میشه و این اجازه رو دارند .
به آخرین ورژن موجود آپدیت میشه .
این سوالات رو میتونید از پشیتبانی فراسو بپرسید و به خوبی پاسخ خواهند داد اگر کاملا درست و مفهوم بپرسید .

Ahmad110
June 20th, 2014, 14:19
اين لايسنسها از نوع لايف تايم هستن كه تو پنل شركت فراسو ثبت شده و به صورت ماهيانه اجاره ميدن

Sent from my iPhone using Tapatalk

eskelet-sokhte
June 20th, 2014, 14:27
سلام
ما استفاده می کنیم و کاملا معتبر هستن

nimafire
June 20th, 2014, 14:27
در زمینه دریافت اخرین بروز رسانی ها و ... ، شما میتوانید از سایت whmcs فایل های جدید را دریافت کنید حتی با داشتن این لایسنس ها و محدودیتی ندارید

mhiizadi
June 20th, 2014, 14:56
اين لايسنسها از نوع لايف تايم هستن كه تو پنل شركت فراسو ثبت شده و به صورت ماهيانه اجاره ميدن

Sent from my iPhone using Tapatalk
خیر این طور نیست به هیچ وجه ؛ کاملا ماهانه هستند و از reseller price استفاده میکنند برای فروش .

Abolijoon
June 20th, 2014, 15:51
درود

لایسنس های فراسو معتبر بوده و نماینده اصلی whmcs در ایران می باشند.
میتونید با مدیرشون تلفنی حرف بزنید و سوالاتونو بپرسید اگه کارشناسان جواب قانع کننده ای نمیتونن بدن.
میتونین از خود WHMCS هم خرید کنید و به دلار پرداخت کنید .

tadbir
June 20th, 2014, 16:12
همونطور که میدونید الان لایسنس whmcs رو شرکت فراسو ارائه میده ولی مشکل اینجاست که جدیدا لایسنس اصلی رو که به قیمت 48 تومن با کپی رایت بود ارائه نمیده و یه لایسنس ویژه داره که اونو ارائه میده خوب قیمتش پایین تره ولی یه سری امکانات ورژن اصلی رو نداره مثل:
ولی لایسنس اصلی این امکانات رو داشت حالا سوال اصلی اینجاست که این لایسنس واقعی هست یعنی مورد تایید whmcs هست یا اینکه یه کد خودشون ساختن میان میدن به مشتری پول میگیرن اگر اینجوری باشه ممکنه بازم ابیوز کپی رایت بیاد
فروش
تفاوت لایسنس ها
با درود خدمت شما
در قسمت لایسنس های whmcs یک لایسنس دارید با پشتیبانی شرکت whmcs و یک لایسنس دارید با پشتیبانی فراسو که امکان آپدیت از whmcs رو هم نداره
ممنون.

شاهین سالک توتونچی
پرسنل

سلام.
درحال حاظر تنها لایسنی ویژه ارائه می شود که در واقع همان لایسنس ماهانه به همراه کپی رایت whmcs می باشد ولی در کنار لایسنس whmcs به عنوان آفر لایسنس نمایندگی ثبت دامنه های ملی به عنوان ریز نماینده نیز به صورت رایگان ارسال می شود.

موفق باشید.

با سلام
لایسنس ها معتبر هست. البته خودتان هم دامنه را می توانید چک کنید
الته توصیه می کنم هیچ ماژولی را از فراسو نخرید و از ونون تهیه کنید

موفق و پیروز باشید

itech
June 20th, 2014, 18:12
درود

لایسنس های فراسو معتبر بوده و نماینده اصلی whmcs در ایران می باشند.
میتونید با مدیرشون تلفنی حرف بزنید و سوالاتونو بپرسید اگه کارشناسان جواب قانع کننده ای نمیتونن بدن.
میتونین از خود WHMCS هم خرید کنید و به دلار پرداخت کنید .

اتفاقا به فکر بودم از خود whmcs خرید کنم ولی حساب کردم دیدم 5-6 هزار تومن گرون تر میشه اگر بشه از whmcs هم با قیمت فراسو خرید از whmcs میخرم
حالا فردا با فراسو صحبت میکنم ببینم در این باره چی میگن اگر لایسنسشون معتبر باشه از فراسو میگیرم.
ممنون از نظرتون.

mhiizadi
June 20th, 2014, 18:24
از whmcs.com دو برابر هم بیشتر خواهد شد .
لایسنس فراسو برای شما بهتر می باشد

itech
June 20th, 2014, 20:56
از whmcs.com دو برابر هم بیشتر خواهد شد .
لایسنس فراسو برای شما بهتر می باشد

کی گفته 2 برابر هم بیشتر میشه؟
قیمت برندینگ تو خود سایت whmcs.com زده 15.95 شما بگو 16 حالا با دلار 3300 هم که حساب کنیم ( الان دلار 3200) میشه 52800 حالا شما بگو 53000
whmcs.ir که فراسو باشه لایسنس برندینگ خود whmcs رو میده 48000
حالا 2 برابر بیشتر یعنی بالای 100 تومن
پس لطفا وقتی اطلاعی ندارید راهنمایی غلط نکنید

storage
June 20th, 2014, 20:57
فروش
تفاوت لایسنس ها
با درود خدمت شما
ممنون.

شاهین سالک توتونچی
پرسنل

سلام.

موفق باشید.

شما میتوانید مستقیم با whmcs.com لایسنس تهیه کنید، اگر هزینه مد نظرتون نیست البته

Abolijoon
June 20th, 2014, 21:01
بله !

The Complete Client Management, Recurring Billing & Support Solution (http://whmcs.com/)

http://whmcs.ir/

قیمت ها رو مقایسه کنید ضرب و تقسیم هم که بلد هستید ان شاءالله

اگه لایف تایم بخرید مهم نیست اما ماهانه بخرید به گفته ی خودتون 3 4 تومن بیشتر خواهد شد اونم بخاطر پرداخت ارزی میباشد.

itech
June 20th, 2014, 21:07
بله !

The Complete Client Management, Recurring Billing & Support Solution (http://whmcs.com/)

WHMCS[CompleteSolution] - نسخه فارسی (http://whmcs.ir/)

قیمت ها رو مقایسه کنید ضرب و تقسیم هم که بلد هستید ان شاءالله

اگه لایف تایم بخرید مهم نیست اما ماهانه بخرید به گفته ی خودتون 3 4 تومن بیشتر خواهد شد اونم بخاطر پرداخت ارزی میباشد.

شما پست بالا رو خوندی اینجوری نظر میدی؟

Abolijoon
June 20th, 2014, 21:09
شما پست بالا رو خوندی اینجوری نظر میدی؟

منظورتون؟؟!

itech
June 20th, 2014, 21:17
منظورتون؟؟!

شما دارید به جای راهنمایی توهین میکنید
من در بالا ، هم ضرب و تقسیم براتون کردم هم اینکه گفتم فرقش 5-6 تومنه
سوال اصلیمم این بود که با توجه به اینکه whmcs این لایسنس رو ساپورت نمیکنه این لایسنس بعدا مشکل ساز نمیشه؟ و از نظر whmcs.com معتبره
الان من هدف این پست شما رو متوجه نشدم
بهتره از بحث تاپیک خارج نشیم و تاپیک رو به حاشبه نکشید
-------------------------------------------------------
ممنون از نظرات همه دوستان
دارم با خود whmcs.com صحبت میکنم با اینکه خارجی هستن بیشتر راهنمایی میکنن
ختم تاپیک.

Abolijoon
June 20th, 2014, 21:27
دوست عزیز قصد توهین به شما رو نداشتم
و اون پست رو هم به خاطر اون عزیزی زدم که گفت 2 3 برابر نه شما .
بازم اشتباهی به خودتون گرفتید عذر میخوام .

AbtinServer
June 20th, 2014, 21:35
کلا خیلی چیزا خریدش از سمت ایرانی ارزان تر در میاد.
مثلا دیتا سنتر ...... در آمریکا
ولی لایسنس ها کاملا اصلی بوده و اگر شک و شبه ای دارید با خود آقای زین العابدینی صحبت کنید که کاملا مطمئن خواهید شد...

mhiizadi
June 21st, 2014, 02:58
کی گفته 2 برابر هم بیشتر میشه؟
قیمت برندینگ تو خود سایت whmcs.com زده 15.95 شما بگو 16 حالا با دلار 3300 هم که حساب کنیم ( الان دلار 3200) میشه 52800 حالا شما بگو 53000
whmcs.ir که فراسو باشه لایسنس برندینگ خود whmcs رو میده 48000
حالا 2 برابر بیشتر یعنی بالای 100 تومن
پس لطفا وقتی اطلاعی ندارید راهنمایی غلط نکنید
اولا اونی که شما میگید 48 تومن؛ قیمت خیلی وقت پیش هست و فراسو اصلا ارائه نمیده با این قیمت به نظرم
شما داشتید در رابطه با لایسنس ویژه فراسو صحبت میکردید که هر کدام 35 هزار تومان هست و یک نمایندگی آی آر رایگان هم روش میده ؛
شما مستقیم بخرید ؛ اگر در فاکتور برایتان 15-16 دلار حساب کرد به بنده هم بگید !
لایسنس لایف تایم به اون لایف تایم بودنش توی سایتش زده 324$ درسته ؟؟؟!
حالا پیشنهاد میکنم به متن زیر نگاهی بیندازید :

Sub Total:
$324.95 USD

20.00% VAT:
$64.99 USD

Credit:
$0.00 USD

Total:
$389.94 USD

بدون تجربه از چیزی صحبت نکنید ازش :)

حالا اگر لایسنس 35 تومنی فراسو رو بخواید نگیرید و از سایت اصلی بگیرید دو برابر خواهد بود .
الان لایسنس با برند ماهانه از خوده whmcs.com ؛ 20 دلار ( یا بیشتر در خواهد آمد ) با دلار 3400-3300 تومان حساب کنید چقدر در میاد :)

OmidX
June 21st, 2014, 02:59
شما بخرید ؛ اگر در فاکتور برایتان 15-16 دلار حساب کرد به بنده هم بگید !

مطمئنید باید vat رو پرداخت کنیم ؟ ، معمولا یک فرم میدن پر میکنی ، دیگه لازم نیست vat رو پرداخت کنی ...

البته whmcs رو نمیدونم ، اما دیتاسنتر ها ک اینطورین ...

mhiizadi
June 21st, 2014, 03:08
whmcs در هر صورتی میگیره؛ لایسنس های لایف تایم برای پشتیبانی و دریافت بروز رسانی ها هم سالی 50 دلار (که با vat بیشتر هم میشه ) دریافت میکنه..
خیلی کم رنگ توی فرم سفارش نوشته :D
* Owned Licenses include 1 Year Support & Updates access with the initial purchase. After the first year, support & updates access can be optionally renewed to maintain access at a cost of $44.95 per year.

itech
June 21st, 2014, 11:22
اولا اونی که شما میگید 48 تومن؛ قیمت خیلی وقت پیش هست و فراسو اصلا ارائه نمیده با این قیمت به نظرم
شما داشتید در رابطه با لایسنس ویژه فراسو صحبت میکردید که هر کدام 35 هزار تومان هست و یک نمایندگی آی آر رایگان هم روش میده ؛
شما مستقیم بخرید ؛ اگر در فاکتور برایتان 15-16 دلار حساب کرد به بنده هم بگید !

حالا اگر لایسنس 35 تومنی فراسو رو بخواید نگیرید و از سایت اصلی بگیرید دو برابر خواهد بود .
الان لایسنس با برند ماهانه از خوده whmcs.com ؛ 20 دلار ( یا بیشتر در خواهد آمد ) با دلار 3400-3300 تومان حساب کنید چقدر در میاد :)

21080
اینم عکس فاکتور فقط چون ثبت نام نبودم دیگه مرحله پرداخت نرفت ، میخوای با همین قیمت براتون خرید کنم؟ بعد شما اگر دوست داری 20 دلار به من بده
در ضمن ما در مورد لایف تایم صحبت نمیکنیم در مورد ماهانه هست این لایف تایمی هم که شما گذاشتی بدون برنده با برند در میاد 245$
نمیدونم چه اصراری دارید بگید خیلی گرون تر در میاد و فراسو بهتره در ضمن الان دلار پیپال 3350 هست دلار کریت کارت 3200 هست با دلار 3200 حساب کنید
در مورد قیمت 35 تومنی فراسو هم باید بگم فراسو هر لایسنس رو داره با قیمت 7.20$ از whmcs میخره تازه بازم داره گرون میده چون براش در میاد 23 تومن + 8 تومن 31 تومن 3 تومنم دوباره سود میکشه روش 35 تومن

mhiizadi
June 21st, 2014, 11:24
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f177/21080-%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%86%D8%B3-%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C-whmcs-snapshot_2014-06-21_111128-jpg
اینم عکس فاکتور فقط چون ثبت نام نبودم دیگه مرحله پرداخت نرفت ، میخوای با همین قیمت براتون خرید کنم؟ بعد شما اگر دوست داری 20 دلار به من بده
در ضمن ما در مورد لایف تایم صحبت نمیکنیم در مورد ماهانه هست این لایف تایمی هم که شما گذاشتی بدون برنده با برند در میاد 245$
نمیدونم چه اصراری دارید بگید خیلی گرون تر در میاد و فراسو بهتره در ضمن الان دلار پیپال 3350 هست دلار کریت کارت 3200 هست با دلار 3200 حساب کنید
در مورد قیمت 35 تومنی فراسو هم باید بگم فراسو هر لایسنس رو داره با قیمت 7.20$ از whmcs میخره تازه بازم داره گرون میده چون براش در میاد 23 تومن + 8 تومن 31 تومن 3 تومنم دوباره سود میکشه روش 35 تومن
:))
فاکتور INVoce رو بزارید اینجا تا مشخص بشه چقدر در میاد :D
آقا اصلا فراسو گرون جوونه ؛ میخواد لایسنس 5 دلاری بده 10 دلار
میتونه ؛ بله میتونه ؛ ده ها هزار دلار خرج کرده برای اینکه به این جا برسه میتونه .
الکی بحث رو ادامه نمیخواد بدید