PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسپانسری و مفتاد تومنی تعطیل!

1eng.ir
June 10th, 2010, 10:38
آخرین ارسال ها رو میزنی 99%ـش شده اسپانسری و هاست مجانی!

اسپانسر سایتهای بزرگ فقط تا 22 خرداد
100 مگ هاست اسپانسری نیازمندیم
10 سال هاست رایگان
9 ماه وی پی اس رایگان
و و و ...

به نظرتون موارد اسپانسری و رایگان تو فروم ممنوع بشه بهتر نیست ؟!

الان wht.com یه سایت جدا داره برای معرفی سرویسای رایگان به نام freewebhostingtalk.com
هر کی میخواد سرویس رایگان بده، بهتره تو همچین جاهایی مطرح کنه ...

لطفاً تو نظرسنجی شرکت کنید تا بتونیم یه سر و سامونی به wht بدیم. چند وقتیه اوضاش خیلی داغون شده :|

Woshka
June 10th, 2010, 10:45
هاستینگ های بزرگ هم در آمریکا یا اون شخص رو هاست می کنند و پول هاست رو می گیرند و به ارجاعات پول می دهند
یا اصلا هاستش نمی کنند و به ارجاعات پول می دهند

TukaNet
June 10th, 2010, 10:53
طرح های خیلی بیشتر و بهتری میشه اجرا کرد تا سطح کیفی بازار بیاد بالا و
خیلی از این موجوداتی که به تنه هاستینگ ایران چسبیدند رو جدا کرد ...

ولی هم حمایت می خواد ، هم آدمش باید باشه که .... نیست

1eng.ir
June 10th, 2010, 10:58
طرح های خیلی بیشتر و بهتری میشه اجرا کرد تا سطح کیفی بازار بیاد بالا و
خیلی از این موجوداتی که به تنه هاستینگ ایران چسبیدند رو جدا کرد ...

ولی هم حمایت می خواد ، هم آدمش باید باشه که .... نیست

کل بازار سخته ت***ش داد. ولی این فروم که مرجع هاستینگ ایرانه به راحتی میشه یه حرکتایی کرد.

حالا بذار کم کم پیش میریم ;) / فعلاً این اسپانسرینگ و هاست مفتی تو wht ریشه کن بشه خیلی بهتر میشه ...

delta
June 10th, 2010, 11:10
ممد جان اگر دقت كني بارها و بارها اينجور تاپيكها ايجاد شده. خود من دو بار تاپيكش رو زدم. حتي يكبار درگير شدم با يكي من رو بن كردند و پيغام خوردم شما كاري به كار ديگران نداشته باش!! خوب وقتي كسي حمايت نميكنه مشخصه.. منم نظر تو رو دارم. بهتره يك دومين ديگر براي اين رايگان ها ساخته بشه و كلا ريشه رايگان و اسپانسر رو بكنيم از سايت.. هر كسي اين روزا ميخواد سايت بزنه ديگه پول نميده. مياد اسپانسري ميگيره! يادش بخير زماني كه داشتم سايت ميزدم اولين بار چندين سال پيش براي 50 مگابايت 80 هزار تومان پياده شدم!

1eng.ir
June 10th, 2010, 11:35
1eng.ir: 1 adad pishnahad
1eng.ir: Ye nimche ghanoon bezar
1eng.ir: Sponsering to wht tatil
vahid s: Ye topic bezan
vahid s: Nazar sanji kon

شما كاري به كار ديگران نداشته باش
فروم جای بحث کردن و گیر دادنه. هر کی دوست نداره آفر رو هوا نده! آخه سرور مجازی ماهی 4 تومن یعنی چی ؟!!!!

کمک کنید wht رو دوباره زنده کنیم ;) فعلاً مرده ی متحرکی بیش نیست!

AmirHosein
June 10th, 2010, 12:16
الان wht.com یه سایت جدا داره برای معرفی سرویسای رایگان به نام freewebhostingtalk.com
freewebhostingtalk.ir Whois - free web hosting talk - Who.is (http://who.is/whois/freewebhostingtalk.ir/)
:d به وحید گفتم گفت نــــــــــــــــــــــــ ـــــه!

delta
June 10th, 2010, 12:19
ايول وحيد. چه عجب قبول كرد اسپانسري رو تعطيل كنيم به شرط چاقو!!!

برای ارتقاء کیفیت هاستینگ ایران مفید است! :) =d>

1eng.ir
June 10th, 2010, 12:27
ايول وحيد. چه عجب قبول كرد اسپانسري رو تعطيل كنيم به شرط چاقو!!!

وحید،
1) چیزه
2) وقت خالی کم داره
3) بازم چیزه :دی

تا زور رو سرش نباشه مثه آدمیزاد کار نمیکنه!

طرح بدین با زور بش میکنیم اعمال :دی

AmirHosein
June 10th, 2010, 12:30
وحید،
1) چیزه
2) وقت خالی کم داره
3) بازم چیزه :دی

تا زور رو سرش نباشه مثه آدمیزاد کار نمیکنه!

طرح بدین با زور بش میکنیم اعمال :دی
بگو بیاد همین فیری وب هاستینگ تالک دات آی آر رو راه بندازیم :d

saeidj
June 10th, 2010, 13:53
بگو بیاد همین فیری وب هاستینگ تالک دات آی آر رو راه بندازیم :d

خوب الان رو سرور ما چیکار می کنه این دامنه?:d

tar.gz
June 10th, 2010, 14:14
freewebhostingtalk.ir Whois - free web hosting talk - Who.is (http://who.is/whois/freewebhostingtalk.ir/)
:d به وحید گفتم گفت نــــــــــــــــــــــــ ـــــه!

سلامٌ علیکم برادر اروجلو :d
به نظرم بهتره هزینه زیادی به wht وارد نکنیم .به صورت subdomain باشه بهتره :-> (تا باشد که برادران فلفور یک دامنه رو تسخیر نکنن ;) )

محمد باز پول کم آورد لایحه داد

saman6709
June 10th, 2010, 16:43
قانون هم بزاريد كمتر از 1 گيگ كسي اسپانسري نده و نخواهد . چون خيلي ضايع هست افرادي ميايند براي 100 مگ كه 5 هزار تومان هم هست

PersianDOT
June 10th, 2010, 17:41
کسی که حاظر نباشه برا هاستینگ پول بده ... نه خودش پیشرفت میکنه نه سایتش و نه صنعت هاستینگ و نه اسپانسرش!

HematYar
June 10th, 2010, 18:28
اگه قرار باشه از این انجمن جدا بشه خوبه , اما اگر قراره کلا" حذف بشه , طرح خوبی نیست . به قول خودت : برای ارتقاء کیفیت هاستینگ ایران مفید است ! . بالاخره باید چیز خوب و بد باشه تا خوبی و بدی هم مشخص بشه .

AmirHosein
June 10th, 2010, 19:18
سلامٌ علیکم برادر اروجلو :d
به نظرم بهتره هزینه زیادی به wht وارد نکنیم .به صورت subdomain باشه بهتره :-> (تا باشد که برادران فلفور یک دامنه رو تسخیر نکنن ;) )

محمد باز پول کم آورد لایحه داد
من 2 هفتش ای دامین دستمه به وحید گفتم گفت نمیخواد!
میخوام خودم راش بندازم،:d
در ضمن دامین اصلا قابل وحید رو نداره

---------- Post added at 07:18 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

خوب الان رو سرور ما چیکار می کنه این دامنه?:d
دارم وحید رو مجبور میکنم هاست بده این رو گزاشتم به خودش بیاد :d

---------- Post added at 07:18 PM ---------- Previous post was at 07:18 PM ----------

اگه قرار باشه از این انجمن جدا بشه خوبه , اما اگر قراره کلا" حذف بشه , طرح خوبی نیست . به قول خودت : برای ارتقاء کیفیت هاستینگ ایران مفید است ! . بالاخره باید چیز خوب و بد باشه تا خوبی و بدی هم مشخص بشه .
آفرین:d

1eng.ir
June 10th, 2010, 23:52

اینو که به طعنه گفتم :)

وقتی من میدونم اسپانسری واسه طرفین چیزی جز ضرر نداره بازم بیام این کارو تبلیغ کنم ؟! / نه! باید جلوشو گرفت تا 4 نفر دیگه بدبخت نشن! (حداقلش تو این فروم)

mohsen1
June 11th, 2010, 08:26
بعضی وقتا شما واسه یه سایت پر بازدید سفارش تبلیغ می دی به شما می گن برای یه ماه 100000 تومان ازتون می گیریم.
حالا شما میای همون سایت رو میزبانی می کنی و مدیریت وی پی اس که در اختیارشون هست رو انجام می دی ولی به مراتب هزینه ای که پرداخت می کنی کمتر از هزینه ی تبلیغات تو اون سایت هست در عین حال تبلیغ خودت رو در بهترین قسمت سایت قرار می دی.این به نفع شماست.چون هم به هدفت که تبلیغ مستمر هست می رسی و اینکه اون سایت تبدیل به یه نمونه کار می شه که از کیفیت سرویس شما مطلع بشن.
برای هاست رایگان با بچه ها موافقم که واسه این کارها یه دامین دیگه در نظر گرفته بشه.

1eng.ir
June 11th, 2010, 08:43
بعضی وقتا شما واسه یه سایت پر بازدید سفارش تبلیغ می دی به شما می گن برای یه ماه 100000 تومان ازتون می گیریم.
حالا شما میای همون سایت رو میزبانی می کنی و مدیریت وی پی اس که در اختیارشون هست رو انجام می دی ولی به مراتب هزینه ای که پرداخت می کنی کمتر از هزینه ی تبلیغات تو اون سایت هست در عین حال تبلیغ خودت رو در بهترین قسمت سایت قرار می دی.این به نفع شماست.چون هم به هدفت که تبلیغ مستمر هست می رسی و اینکه اون سایت تبدیل به یه نمونه کار می شه که از کیفیت سرویس شما مطلع بشن.
برای هاست رایگان با بچه ها موافقم که واسه این کارها یه دامین دیگه در نظر گرفته بشه.

چیزی که شما میگید با چیزی که ما تو فروم دیدیم زمین تا آسمون فرق میکنه!
طرف هنوز سایتشو راه ننداخته 10 تا تاپیک میزنه که اسپانسر میخوام! آخه اسپانسر چی بشیم ؟!
طرف به smtp واسه ایمیل اسپم نیاز داره تاپیک میزنه که آهای ملت 2 گیگ هاست میخوام ولی باید 1 روز تستش کنم! تستشو که کرد (اسپم فرستاد) میگه نمیخوام!
و و و ...

فعلاً اپسانسری و هاست رایگان از فروم ورداشته بشه خیلی بهتره. هم به نفع وب هاستینگاست هم به نفع وب مسترا ...

saman6709
June 11th, 2010, 09:34
به نظر من بايد يك تاپيك جداگانه اي باز بشه و كساني كه هاست حرفه اي براي كار حرفه اي ميخواهند در آنجا كارشون را انجام دهند

mohsen1
June 11th, 2010, 10:24
چیزی که شما میگید با چیزی که ما تو فروم دیدیم زمین تا آسمون فرق میکنه!
طرف هنوز سایتشو راه ننداخته 10 تا تاپیک میزنه که اسپانسر میخوام! آخه اسپانسر چی بشیم ؟!
طرف به smtp واسه ایمیل اسپم نیاز داره تاپیک میزنه که آهای ملت 2 گیگ هاست میخوام ولی باید 1 روز تستش کنم! تستشو که کرد (اسپم فرستاد) میگه نمیخوام!
و و و ...

فعلاً اپسانسری و هاست رایگان از فروم ورداشته بشه خیلی بهتره. هم به نفع وب هاستینگاست هم به نفع وب مسترا ...

برای اسپانسر شدن واسه تازه کاره باهاتون موافقم. سوء استفاده می کنند خیلی ها!
هاست رایگان هم تو اینترنت فراوان پیدا میشه و اکثر اونا قابلیت اضاقه کردن دامین رو دارن پس درخواست هاست رایگان از فروشندگان هاست غیر منطقی هست.
موارد اینچنینی ترجیحا در سایت و یا انجمن جداگانه مطرح بشه بهتره.

Doublex
June 11th, 2010, 12:39
اصلا به نظرم باید کلا اسپانسرینگ در این سایت ورداشته بشه ... با عقل و منطق جور در نمیاد . کسی که به این افراد هاست رایگان میده نشون از بی کیفیتی سرویسه خودش میده ...
چیزی غیر از این نیست . خودش با زبون بی زبونیمیگه من 1 گیگ هاست نامحدود واسه اسپانسر شدن به شما میدم در صورتیکه پیج رنک اون فرد نیم هم نیست چه برسه که اصلا پر بازدید باشه ... فقط نشون بی کیفیتی سرویس هاستینگ هست ... مگر این که فروشنده توسط معجزات الهی به دیتا سنتر هیچ وقت هیچ پولی بابت سرور نده که این هم با عقل جور درنمیاد .

اسپانسرینگ خوبه چیز بدی نیست ..ولی این جا و اینطوری نباید باشه ... از فردا هرکسی هاست میخواد میاد اینجا طلب میکنه ... اینجا میشه سقاخونه ...

مثل این میمونه شرکت کوکاکولا بیاد اسپانسر تیم دسته سومی قالپاق سازی جاده قزوین بشه ... مشخصه باید اسپانسر رئال باشه تا قالپاق سازی ...

1eng.ir
June 11th, 2010, 12:41
ای ول Doublex :x
قالپاق سازیو خوب اومدی :d

tar.gz
June 11th, 2010, 16:24
منم با این حرف موافقم که اسپانسری بعضی سایتها نه تنها بد نیست بلکه مفید هم خواهد بود. مثلا سایت winbeta که یک سایت شخصیه ولی قبلا اسپانسری هاست داشت .اینطوری هزینه ی کمتری به گردانندگان سایت تحمیل میشد و اونها با فراغ باز مطالب رو بروز رسانی میکردن. هم سایت مطالب مفیدی ارائه میکرد (و ارائه میکنه) هم اینکه برای اسپانسرش هم تبلیغ میشد. این قبیل حرکات پسندیده بوده و هست. نه اینکه هر سایتی رو پشتیبانی کنید باید هدفتون یک دور اندیشی درش باشه .

sayidc0der
June 11th, 2010, 21:32
من موافقم هاستینگ رایگان همون مترادف هاستینگ موقت

1eng.ir
June 11th, 2010, 21:35
82.22% موافق!
وحید یالا تصویبش کن :d

m_dg_farari
June 12th, 2010, 03:24
دوستان بنده به عنوان یه عضو کوچیک از جامعه ی وب هاستینگ (اگه بپذیرید :دی) میگم که با کلیه ی فرمایشات دوستان موافقم.
فقط یه چیزی.
مثلا یکی تازه کار هست و یه سرور گرفته با 4 گیگ رم و ... خلاصه 250 گیگ هاست داره که 200 تاش خالیه و 4 ترابایت هم پهنای باند خالی داره.
حالا یه نفر میخواد سایت بزنه. سایت پر بازدید (که پس از یه مدت پربازدید میشه) ، ما بیایم هاستینگ بهش بدیم به صورت اسپانسری. اینجوری هم بده؟ نشونه ی ضعف سرور هست؟
خوب طرف کلی از سرورش خالیه! هزینه رو باید بده به هر حال! حالا این پر باشه یا نه! به نظرتون اینم بده؟

پ ن : بچه ها کسی میدونه اگه بخوان به فروش چیز پی ان گیر بدن و بگیرن چی کار میکنن؟ :d

1eng.ir
June 12th, 2010, 03:42
مثلا یکی تازه کار هست و یه سرور گرفته با 4 گیگ رم و ... خلاصه 250 گیگ هاست داره که 200 تاش خالیه و 4 ترابایت هم پهنای باند خالی داره.
حالا یه نفر میخواد سایت بزنه. سایت پر بازدید (که پس از یه مدت پربازدید میشه) ، ما بیایم هاستینگ بهش بدیم به صورت اسپانسری. اینجوری هم بده؟ نشونه ی ضعف سرور هست؟
خوب طرف کلی از سرورش خالیه! هزینه رو باید بده به هر حال! حالا این پر باشه یا نه! به نظرتون اینم بده؟
اصل کاری هارد نیست که ؟! :))
من الان یه سرور گرفتم واسه سایتای خودم، بگو چون 90%ـش خالیه بیام به این و اون هاست مفتی بدم ؟ :))
وب سرور - امنیت - پورت - ... هم مهمه ;)

پ ن : بچه ها کسی میدونه اگه بخوان به فروش چیز پی ان گیر بدن و بگیرن چی کار میکنن؟
همچینی میکنن پاچت که ...
+ سرور ***ـت جا خالی داره، چرا اسپانسری نمیدی ؟! :71:

m_dg_farari
June 12th, 2010, 04:33
بابا جان مثال زدم!
شرمنده! با خوردم بودم :دی
========
چیز پی ان پول بالاش میره :دی

1eng.ir
June 12th, 2010, 14:17
علما به جایی نرسیدن ؟

AmirHosein
June 12th, 2010, 17:37
علما به جایی نرسیدن ؟

نه نرسيد!!

NovinServer
June 12th, 2010, 17:42
به نظر من مطرح کردن گزینه "برای ارتقاء کیفیت هاستینگ ایران مفید است! " هم جایز نیست !
بلکه ، فقط سوء استفاده می کنند ! به نظر من دادن تست هم به مشتری کار اشتباهی هست !
مشتری اگر مشتری هست مبلغ را واریز می کنه و از سرویس استفاده می کنه ! سرویس خوب نبود درخواست بازگشت وجه پرداختی میدهد !

1eng.ir
June 26th, 2010, 19:27
علما به نتیجه ای نرسیدن ؟!

RezaFH
June 26th, 2010, 19:33

علما رفتن گل بچینن :71:

دیگه ببینید کار به جایی رسیده که طرف در کمال پر رویی و بی ادبی ، میاد درخواست 50 گیگابایت هاست اسپانسری میکنه !!!!!!!!!!!
در حالی که 500 نفر بازدید کننده نداره !
اگر 50 هزار بازدید داشت ، شاید می شد بهش فکر کرد (اونم شاید)

Mohsen
June 26th, 2010, 20:36

چه نتیجه‌ای مهندس؟ بگیم از چقدر ارزون تر نمیشه فروخت و آفر داد؟ این قضیه بارها مطرح شده و هیچ وقت هم نتیجه منطقی و نهایی نشد ازش بگیریم. شما پیشنهادت رو درست و حسابی بگو تا ببینیم چه کنیم.
البته در مورد اسپانسری میشه قانون گذاشت که اسپانسری ممنوع (اینو من تو انجمن مدیران مطرح میکنم نتیجه رو اعلام میکنم)، چون اون دیگه ابهام نداره. ولی قیمت رو نمیشه به این راحتی روش عدد گذاشت.

MagicVps.Com
June 26th, 2010, 20:41
علما رفتن گل بچینن :71:

دیگه ببینید کار به جایی رسیده که طرف در کمال پر رویی و بی ادبی ، میاد درخواست 50 گیگابایت هاست اسپانسری میکنه !!!!!!!!!!!
در حالی که 500 نفر بازدید کننده نداره !
اگر 50 هزار بازدید داشت ، شاید می شد بهش فکر کرد (اونم شاید)

من نمیدونم چرا شماها حرص میخورید

مگر هرکی گفت عسل دهنش شیرین میشه بزار طرف هر روز بیاد خودش مچل کنه هی بگه فلان گیگ میخوام اسپانسر مجانی وقتی کسی محلش نزاشت طرف دمش روی کولش میزاره و میره پی کارش
به همن راحتی

Mohsen
June 26th, 2010, 20:59
این پیش نویس قانون‌ها

1- هر گونه تقاضای اسپانسر و اعلام آمادگی برای اسپانسرینگ ممنوع است مگر برای سایت‌های با بازدید بالای 2000 در روز.
2- هر گونه آفر دادن رایگان وی پی اس و هاست و ... ممنوع است. دوستان چنانچه در قالب طرح های تشویقی و متعارف قصد ارائه سرویس دارند می‌توانند از تخفیف دادن استفاده نمایند و هر گونه اعلام سرویس رایگان ممنوع است.

نظرات تکمیلی رو بدین تا ببینیم بقیه مدیران هم نظرشون چیه.

سلام عیلکم و رحمت الله
June 26th, 2010, 23:50
این پیش نویس قانون‌ها

1- هر گونه تقاضای اسپانسر و اعلام آمادگی برای اسپانسرینگ ممنوع است مگر برای سایت‌های با بازدید بالای 2000 در روز.
2- هر گونه آفر دادن رایگان وی پی اس و هاست و ... ممنوع است. دوستان چنانچه در قالب طرح های تشویقی و متعارف قصد ارائه سرویس دارند می‌توانند از تخفیف دادن استفاده نمایند و هر گونه اعلام سرویس رایگان ممنوع است.

نظرات تکمیلی رو بدین تا ببینیم بقیه مدیران هم نظرشون چیه.

2000 بازدید خیلی کمه ، آیا منظورتون 2000 آی پی هست که مثلا بشه 20000 بازدید ؟

delta
June 26th, 2010, 23:56

پسر خوب 2000 آی پی اگر سایتی داشته باشه نیازی به اسپانسری نداره.. گرچه نمیدونم چرا بعضی سایتهای بزرگ هم اسپانسری میگیرن!!

Mohsen
June 27th, 2010, 00:36

مشکلی نیست من یه نظر اولیه نوشتم، شما بفرمایید چقدر باشه بقیه هم نظر میدن تا به جمع بندی برسیم.
با این وجود همین 2هزار بازدید هم معنیش این هست که طرف تازه نمیخواد سایت بزنه اومده باشه اسپانسر بخواد!
حالا بازم نظرات تون رو بگید تا ببینیم نتیجه چی میشه.

سلام عیلکم و رحمت الله
June 27th, 2010, 00:47
مشکلی نیست من یه نظر اولیه نوشتم، شما بفرمایید چقدر باشه بقیه هم نظر میدن تا به جمع بندی برسیم.
با این وجود همین 2هزار بازدید هم معنیش این هست که طرف تازه نمیخواد سایت بزنه اومده باشه اسپانسر بخواد!
حالا بازم نظرات تون رو بگید تا ببینیم نتیجه چی میشه.

والا سایت های دره پیت من ماه اول به راحتی به بالاتر از 2000 بازدید می رسند !! ، فکر نکنم آمار خوبی باشه!
اگه منظورتون از اسپانسر شدن ، و اسپانسری دادن به سایت های درست حسابی باشه که زیر 10000 اصلا نباید بهش فکر کرد
ولی اگه کمیت مهم باشه که طرف موقع آفر دادن بخواد اسم 10 تا سایت ردیف کنه که "مثلا این سایتها از ما سرویس می گیرن .
همین 2000 تا هم خوبه

به نظر شخصی من باید سایت درست حسابی را اسپانسری کرد ، نه هر جوجه سایتی را .
اگه همه رعایت کنند مجبور می شه ، هاست بخره ، و اگه نداره هم چه بهتر که اصلا سایت نزنه و بره با سایت یا انجمن دیگه ای همکاری کنه

iacbook
June 27th, 2010, 03:11
درود

تعداد بازدید معیار خوبی نیست! دلیلش اینه که الان بعضی سایت ها از نرم افزارهای مختلفی برای خودشون آی پی میفرستن و آمار تقلبی میسازن!
اگر بخواید رتبه الکسا و گوگل رو معیار قرار بدید خیلی بهتره. هر چند که توی اونم تقلب زیاد انجام میشه ! مثل این لینک (http://iran-forum.ir)

اما باز گوگل معیار بهتریه ! مثلا" گفته بشه سایت هایی که دارای پیج رنک گوگل حداقل 2 به بالا هستند میتونن از درخواست اسپانسری استفاده کنند!
گوگل سخت تر گول میخوره و سایتی که بتونه گوگل رو گول بزنه دیگه یه سری چیزا نوش جونش !

sohrab.khan
July 1st, 2010, 19:08
قابل توجه بعضی ها که در همین تاپیک هم پست زدن :
بدون شرح : لینک (http://www.webhostingtalk.ir/f161/%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%DB%8C%D8%AF-12374/) /:)

1eng.ir
July 1st, 2010, 19:16
قابل توجه بعضی ها که در همین تاپیک هم پست زدن :
بدون شرح : لینک (http://www.webhostingtalk.ir/f161/%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%DB%8C%D8%AF-12374/) /:)
این کجاش بده ؟!!!! / طرف داره تضمین میکنه 2 ماه رنک 2 رقمی ایران میشه! خوب معلومه بچه ها هم دندون تیز کردن واسه همچین چیزایی! ولی ... / بذار خوش باشن جمیعاً ;)

AmirHosein
July 1st, 2010, 19:40
تاپیک رو ببندید بره بابا به ما هم ضرر زدید!!

delta
July 1st, 2010, 19:50
ممد واقعا نمیدونم چی بگم به اینا..به خدا موندم اصلا این فرهنگ اسپانسری برای چی هست! به خدا اگر اسپانسر سایتهای بالای 100 هزار الکسا کسی بشه آبروشو داره میبره فقط.به قول خودت همین لینکی که دادی رو دیدی؟ طرف تازه میخواد راه بندازه فکر میکنه همه چیز حله.. برنامه نویس هست اما پول اجاره 1 گیگ رو نداره که فکر کنم 5 هزار تومانم بهش بدن!! این همه تصویب کردند.. بازم نمیخواهید تعطیل کنید اسپانسری رو؟

1eng.ir
July 1st, 2010, 20:14
دلتا خودشو ناراحت نکن ;)
دیدی چند روزیه من کاری به کار کسی ندارم ؟ ولشون کن بذار خوش باشن ;)
1. دایورت کن به اونجات ;)
2. صلاح مملکت خویش خسروان دانند!

Mohsen
July 1st, 2010, 20:20
دلتا خودشو ناراحت نکن ;)
دیدی چند روزیه من کاری به کار کسی ندارم ؟ ولشون کن بذار خوش باشن ;)
1. دایورت کن به اونجات ;)
2. صلاح مملکت خویش خسروان دانند!

خوب کمک نکردید کامل بشه دیگه!
الان تا اینجا ما به این نتیجه رسیدیم که نمی‌تونیم شرایط خاص براش بزاریم ، چون اون طوری هر روز باید جواب بدیم که چرا فلان شرایط رو نزاشتیم و فلان شرایط رو گذاشتیم. یعنی قانون میشه هر گونه تقاضا و ارائه سرویس اسپانسری و رایگان ممنوع. موافقید؟

1eng.ir
July 1st, 2010, 20:53
خوب کمک نکردید کامل بشه دیگه!
الان تا اینجا ما به این نتیجه رسیدیم که نمی‌تونیم شرایط خاص براش بزاریم ، چون اون طوری هر روز باید جواب بدیم که چرا فلان شرایط رو نزاشتیم و فلان شرایط رو گذاشتیم. یعنی قانون میشه هر گونه تقاضا و ارائه سرویس اسپانسری و رایگان ممنوع. موافقید؟
من که ایده مو دادم "بهتره واسه پیشرفت فروم اسپانسری و هاست مجانی رو یه جورایی تعطیلش کنید" حالا تصمیمش با شما مدیراست! مثه اینکه تو قسمت مدیران هم بحث شده! ولی بعد از 1 ماه نتیجه ای ازش ندیدم.

اگه قراره مدیرا در این رابطه تصمیم بگیرن، چرا دنبال کمک از من و بقیه میگردین ؟
اگه قراره کاربرا هم طرح و نظر بدن، این تاپیک همه چیو میگه! 90% قبول کردن که اسانسری و هاست رایگانو کلاً تعطیل کنیم بهتره! اون 10 نفری هم که نظر مخالف داشتن ببین کدومشون آشنان ؟! اصلاً ببین دلیلشون برای این نظرشون چیه ؟!! / ...

طرف هنوز سایت راه ننداخته میگه تضمین میکنم تا 2 ماه دیگه رنک 2 رقمی ایران میشم. یالا اسپانسر شید !!! / و و و ...

هاست ایران اسپانسر P30dl شده، از اینجا پیدا کرده ؟ / Iranproud از اینجا اسپانسرشو پیدا کرده ؟!

amiri113
July 1st, 2010, 22:41
معمولا سايت راه ميفته و پا ميگيره بعد ميرن دنبال اسپانسر :دی

---------- Post added at 10:41 PM ---------- Previous post was at 10:41 PM ----------

اما اين روزا اول اسپانسر رو پيدا ميکنن بعد شايد راه بيفته و شايد پا بگيره

sohrab.khan
July 2nd, 2010, 01:57
من هم می خوام از فردا اسپانسری بدم جدی میگم به شوخی نگیرید :d

این کجاش بده ؟!!!! / طرف داره تضمین میکنه 2 ماه رنک 2 رقمی ایران میشه! خوب معلومه بچه ها هم دندون تیز کردن واسه همچین چیزایی! ولی ... / بذار خوش باشن جمیعاً ;)

1eng.ir
July 2nd, 2010, 02:07
من هم می خوام از فردا اسپانسری بدم جدی میگم به شوخی نگیرید :d
بده بده خوبه :دی
تا ندی مرد نمیشی :دی

a-s
July 2nd, 2010, 11:49
اصلا خوب نیست میدونید باید شما به یوزر مسلط باشید باید اون بیاد دنبال شما نه شما دنبال اون اینطوری طرف هر روز میخواد یه سازی بزنه شما هم مجبور ت*** بدی !!!!

1eng.ir
July 2nd, 2010, 12:22
اصلا خوب نیست میدونید باید شما به یوزر مسلط باشید باید اون بیاد دنبال شما نه شما دنبال اون اینطوری طرف هر روز میخواد یه سازی بزنه شما هم مجبور ت*** بدی !!!!
ای ول :)
یه یوزر تازه وارد (جسارت نباشه) هم میدونه اسپانسری چیز بی خودیه ...

sohrab.khan
July 2nd, 2010, 14:22
قضیه این یوزرهای تک پست هم جالب شده ! تابلو هست طرف عضو همین فروم هست حالا اومده با ثبت نام با یوزر جدید پست داده ! حالا نباید جلوی این کار گرفته بشه ؟

ای ول :)
یه یوزر تازه وارد (جسارت نباشه) هم میدونه اسپانسری چیز بی خودیه ...

LoveLife
July 2nd, 2010, 14:38
تنها راه درست شدن این فروم جدا شدن بخش فروش هاستینگ و سرور و بخش اسپانسری و هاست رایگان هست تو پایین فروم باید یه بخشی درست بشه مثل advertising مثل فروم wht.com که هر کی هرچقدر دوست داره بره اونجا قیمت بده یه قسمت هم برای اسپانسری و هاست رایگان که اونم برن تبلیغات بزارن و هر موقع فروم از حالت تجاری بیاد بیرون اون موقع اوضاع درست میشه . بخش درخواست هم اصلا بی معنی هست چون تو فروم wht.com همچین بخشی وجود نداره و فقط بخش هایی مرتبط هست مثلا vps من میرم درخواست میدم که وی پی اس با این مشخصات نیازمندم کسی نمیاد افر بده چون ممنوع هست میتونن فقط معرفی کنند اونم نه خودشون رو مثلا من میگم برو از شرکت ...بگیر اونها کیفیتشون خوبه و به این دلیل و اون دلیل . البته ما ایرانی ها تا فرهنگمون بیاد و بره بالا 200 سال طول میکشه ولی وقتی قانون بشه فروم از حالت تجاری خارج میشه و برمیگرده به همون حالت علمی که قبلا بودش .