PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه مشکل با سنگین بودن حجم وبسایت

98melody
June 19th, 2014, 18:32
سلام دوستان توسط سایت gtmetrix دیدم حجم صفحه اول سایت حدود 2 مگ هست... خیلی تصاویری کم دارم تو سایت ( فروشگاهم )
ممنون میشم کمک کنید چند سوال دارم
با چه سایت یا برنامه ای میشه حجم تصاویر رو کم کردن بدون هیچگونه افت کیفیت
از کجا میشه فهمید لود اولیه سایت صفحه اصلی از چه قالب ها و تصاویری استفاده میشه میخوام حجم اون قالب و تصاویرش رو بهینه کنم
سپاس

2040
June 19th, 2014, 18:35
سلام
لینک سایت مورد نظر ؟

itech
June 19th, 2014, 18:47
1-عسکا رو بیار تو فتوشاپ برو قسمت save for web اونجا راحت میتونی با کیفیت خوب حجم رو کم کنی
2- شما وقتی سایت رو لود میکنی هرچیزی که اونجا نشون میده یعنی لود میشه دیگه

us12
June 19th, 2014, 21:41
در خود سایت
gtmetrix تصاویر شما را بهینه میکند و لینک میدهد ، آنها را ذخیره کنید و جایگزین تصاویر در سایتتان کنید .
برای بقیه قسمت ها مثل css ها هم به توصیه ها ذکر شده در همان سایت مذکور عمل کنید .

Witch King
June 19th, 2014, 22:08
اگر بخوای میتونم حجم سایتت رو کم کنم تا بهینه تر بشه و جی تی متریکس هم رتبه بالا تری به وبسایتت بده.

با من در تماس باش تا درست راهنماییت کنم تا بتونی از فروشگاهت درآمد خوبی کسب کنی وگرنه بازدید کننده ها فرار می کنند.

98melody
June 19th, 2014, 22:10
سلام
لینک سایت مورد نظر ؟

سلام
آپشن خودرو - تیونینگ و لوازم جانبی خودرو (http://www.iroption.com/shop)

1-عسکا رو بیار تو فتوشاپ برو قسمت save for web اونجا راحت میتونی با کیفیت خوب حجم رو کم کنی
2- شما وقتی سایت رو لود میکنی هرچیزی که اونجا نشون میده یعنی لود میشه دیگه

داداش من همین کارو میکنم اتفاقا... اما بازم عکسها حجمش اونطوری که باید کم نیست

در خود سایت
gtmetrix تصاویر شما را بهینه میکند و لینک میدهد ، آنها را ذخیره کنید و جایگزین تصاویر در سایتتان کنید .
برای بقیه قسمت ها مثل css ها هم به توصیه ها ذکر شده در همان سایت مذکور عمل کنید .

داداش تو gtmetrix فایل مربوط به عکس رو پیشنهاد نمیده و درجه 100% هست
برای قسمت css اون css های gtmetrix رو جایگزین کردم اما قسمت های سایت بعضی مشکل داشت و سایت باز نمیشد.. کدها رو چک کردم دیدم بعضی کدها رو حذف کرده

2040
June 19th, 2014, 23:08
پرستا شاپ یکم کار میبره تا بهینه بشه و به تجربه شما بر میگرده
به طور مثال لینک زیر می تونه تا حدودی کمکتون کنه
دیجی سئو - افزایش سرعت و سئو پرستا شاپ (http://digiseo.ir/post/c_showListObject/304_-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D9%88-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7-%D8%B4%D8%A7%D9%BE)

CSS های سایت باید یه دستی بهش کشیده بشه
به نظرم درسته سایت Gtmetrix خیلی امکانات خوبی ارائه میده ولی همیشه نباید هر چی میگه رو گوش کنید بهینه کردن CSS ها باید دستی باشه