PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه شما از سایت دیجی کالا !!!!!!!

Mr.Pouria
June 19th, 2014, 16:44
سلام خدمت یکا یک دوستان و همکاران گرامی

این تاپیک رو ایجاد کردم که تمامی دوستانی که تا به امروز از دیجی کالا خرید داشته اند دراین تاپیک اعلام کنن که آیا کیفیت محصول خریداری شده با محصولات داخل بازار تفاوتی از نظر کیفیت داشته است یا خیر ؟

همچنین پشتیبانی سایت چگونه هست ؟

ایا محصولات خریداری شده اگر در زمان تحویل دارای خرابی بود ایا خود دیجی کالا واقعا در 7 روز گارانتی خودش تعویض میکند ؟

زیرا من میخوام یک لبتاپ به قمیت 6 ملیون از این سایت خریداری کنم (قیمت سایت مناسب تر از بازار هست و هم چنین امکانات بهتری میده ) حال میخواستم بدونم ایا این سایت محصولاتش داررای کیفیت هست یا خیر ؟

لطفا تجربه خرید خود را بنویسید ممنون از دوستان و همکاران

mhiizadi
June 19th, 2014, 16:48
گارانتی تعویض بله ولی نه به این راحتی ..
خرید های زیادی نداشتم ولی در دو سه مورد ( چیزه خاصی هم نبوده ) جنس مشکلی نداشته که بخوام تعویض کنم یا ناراضی باشم ...

hamedmj
June 19th, 2014, 16:49
عالیه، بهترین فروشگاه اینترنتی هست که من خرید داشتم ازش.
یه گوشی و چندتا خورده ریز ازش گرفتم خوب بوده :)

masoudgolchin
June 19th, 2014, 16:52
کیفیت جنس‌ها هم مثل سایر فروشگاه‌هاست ، ممکنه از بین این همه محصول ، اون چیزی که شما خرید میکنید و براتون ارسال میشه دارای مشکل باشه :)
من هم خریدهای زیادی از دیجی کالا داشتم که همه‌شون انصافا خوب بودند به جز یکی از گوشی‌های تلفن ثابت که زود باتری خالی میکنه :(
از اونجایی که من تلفن رو حدود یک هفته بعد از اینکه به دستم رسیده بود ، تست کردم. متاسفانه شامل گارانتی تعویض نمیشد و باید میفرستادم گارانتی اصلی که ...

arzanhost
June 19th, 2014, 16:54
سلام دوست خوب
ببینید یه همچین سایت بزرگی خودش هیچوقت خراب نمیکنه که بخواد محصول بیکیفت بده به مشتری
شما اگر مشاهده کرده باشید هر روز سایتش معروفتر و پربازدیدتر میشه.دلیلش کیفیت،خدمات،پشتیبانی و.... هست.
مطمئن باش اگر بی کیفیت بود سایتش ،به هیچ وجه جایگاهی رو که الان تو اینترنت داره رو نداشت!!!
البته تحقیق شما به جاست

موفق باشید.

␑ Deev ␑
June 19th, 2014, 16:57
از دیجی کالا طی 3-4 سال تابحال 4 تلفن همراه - تلوزیون LED - تبلت خریداری شده
پشتیبانی بسیار بسیار خوبی دارند و با اینکه باید از Sony میومدن تا تلوزیون رو گارانتی کنند و دیرکرد از طرف Sony بود ، دیجی کالا تماما" پیگیر قضیه بود.

elementary
June 19th, 2014, 16:58
کلا پیشنهاد میشه نخرین من یک گوشی galaxy s4 خریدم بدنه گوشی ناپایداره و انعطاف پذیره مثلا تو دستم میتونم یکمی گوشی رو خم کنم یا مثلا بدون باتری گوشی قشنگ میخواد خم بشه که اگه بیشتر خم کنم میشکنه

باتریش هم تو 6 ساعت تموم میشه گوشی هم همش داغ میکنه باز من یک گوشی s4 دیگه خریدم از خارج اورده بودن برام اون اصلا با این فرق داشت و این مشکلات رو نداشت و انگار بدنش خیلی محکمتره

یکبار هم ازش یک انتن وایرلس خریدم که بعد 20 روز ارسال کردن و اخر هم انتن خراب بود پس گرفت گفت نداریم یکمی از پولم بابت حمل نقل برداشت و پس نداد

یک بار هم رم گوشی خریدم جعبه نداشت !!! تو سایت عکسه جعبه مقوایی گزاشته وقتی اورد تو یک جعبه مکعب کوچولو بدون هیچ ارم یا چیزی بود !!!

هرچیزی که ارزون هست بی دلیل نیست ! وقتی s5 رو گزاشت قیمت 1700 قیمت تو علادین بود 2100 تومن :| این از کجاش همچین قیمتی دراورده ؟!

mostafaamirani
June 19th, 2014, 17:07

این تاپیک رو ایجاد کردم که تمامی دوستانی که تا به امروز از دیجی کالا خرید داشته اند دراین تاپیک اعلام کنن که آیا کیفیت محصول خریداری شده با محصولات داخل بازار تفاوتی از نظر کیفیت داشته است یا خیر ؟

ایا محصولات خریداری شده اگر در زمان تحویل دارای خرابی بود ایا خود دیجی کالا واقعا در 7 روز گارانتی خودش تعویض میکند ؟

زیرا من میخوام یک لبتاپ به قمیت 6 ملیون از این سایت خریداری کنم (قیمت سایت مناسب تر از بازار هست و هم چنین امکانات بهتری میده ) حال میخواستم بدونم ایا این سایت محصولاتش داررای کیفیت هست یا خیر ؟

سلام والا بنده چندتا قطعات کامپیوتر ویه گوشی که تقریبا یه مدت پیش بود خریدم ازشون کارشون خیلی درسته ومیتونم بگم تو ایران بهترین فروشگاه اینترنتی هستن

reza115
June 19th, 2014, 17:14
تو ایران فعلا بهترینه

قیمت هاش اوایل از بازار کمتر بود ولی حالا حداقل 10% بیشتر هست

خرید داشتم و بدون مشکل بوده

پشتیبانی هم همیشه در دسترس هستند

خلاصه جا افتادن و حالا دارن برداشت میکنند !

emperor3508
June 19th, 2014, 17:15
پشتیبانیشون عالیه انصافا
چندتا خرید داشتم مثل گوشی و قطعات کامپیوتر
جنس ها هم هیچ مشکلی نداشته

isn
June 19th, 2014, 17:18
سلام دوست عزيز تاييد مي شوند ...
شما حتي محصول ٥٠ هزار توماني هم بخريد فرقي قاءل نمي شوند ...
يكي دو بار هم كه خريدم به ما زنگ زدند براي اطمينان - كلا سيستم خوبي داره ...

pixell2012
June 19th, 2014, 17:31
من هم چند باری ازشون خرید کردم
قطعات کیفیت بسیار بالایی داشتند م مشکلی هم نداشتند
کلا میشه گفت حرف اول رو میزنند

srsh
June 19th, 2014, 17:34
قصد تخریب ندارم ولی واسه ما نه پشتیبانی خوبی داشت و نه کالای خوبی بود
یه سفارش داشتیم 2هفته طول کشید که برسه بدستمون و کسی هم پاسخگو نبود!! وقتی هم رسید دستمون از اون قیمتی که خریدیم 20 تومان ارزونتر شده بود!

usahost2
June 19th, 2014, 17:37
بنده چند موردخرید داشته ام اما به مشکلی برنخورده ام که نیاز به پشتبانی داشته باشیم
تعدادی تبلت 2 میلیونی بوده
ولی یک مشکل دارد از اینم کدی که برای تخفیف بعدی به عنوان بن داده میشود چه استفاده کنی چه نکنی از حساب شما کم میکند یعنی مثلا سفارش دادی اما اخرین لحظه سارش پشیمان بشی برنمی گردد نزدیک 20 تا بود همه رو پاک کرد
اینم مزیت خرید بالا :-ی

Black_Team
June 19th, 2014, 17:57
من ازشون لپ تاپ و تبلت خریدم - هارد خریدم - نزدیک 3میلیون شد مشکلی نداشت و کیفیت جنساش خوبه تحویلشم 2روزه بود

newsinanas
June 19th, 2014, 18:07
تا حالا 3 تا گوشی یه هدست یه دوربین و یه تبلت ازشون خریدم. نسبت به قیمت بازار گرون تر میدن اما کالاهاش از نظر کیفیت نقضی نداره میشه بهش اطمینان کرد.

hamedmj
June 19th, 2014, 18:08
این عزیزانی که میگن دیر میرسه، چرا برای اکثر ما اینطوری نشده؟ :|

همیشه یک ساعت بعد سفارش، تماس میگیرن میگن فلان ساعت دم منزل هست :|

Black_Team
June 19th, 2014, 18:10
این عزیزانی که میگن دیر میرسه، چرا برای اکثر ما اینطوری نشده؟ :|

همیشه یک ساعت بعد سفارش، تماس میگیرن میگن فلان ساعت دم منزل هست :|
خوب بستگی به جنسم داره یک موقع باید از انبار بیارن ولی من چند بار سفارش داشتم همیشه 1 یا 2روزه آوردن دیگه بیشتر نشده

OmidX
June 19th, 2014, 18:35
من زیاد از دی جی کالا خرید میکنم ، با وجود اینکه تهرانم و فاصله ی خونه ی من تا مجتمع کامپیوتر پایتخت شاید ۵ دقیقه هم نباشه ...

اما حقیقت اینه ک اعتمادی ک ب دی جی کالا دارم رو ب خیلی از فروشنده های پایتخت ندارم ،

مثلا بارها شده بود ک کارتریج پرینتر از پایتخت خریده بودم ک تاریخش گذشته بود ، پر شده بود ، فیک بود و... اما در دی جی کالا یکبار هم این اتفاق نیافتاده !!

agarb98
June 19th, 2014, 18:46
بنده تا به حال یه دوربین ازشون خریداری کردم نیکون
یه مک بوک خریداری کردم
به گوشی موبایل خریداری کردم
یه پرینتر لیزری سامسونگ خریداری کردم ازشون یه پاور بانک و تبلت ایسوس هم خرید داشتم
واقعا همه چیشون عالبه
ارسال هم که باز خوبه هم میتونید دم در پرداخت کنید دستگاه Pos همراه دارند هم میتونید اینترنتی یا نقدی
ارسال هم که صبح اگه سفارش بدید بعد از ظهر تهران تحویل میدن

storage
June 19th, 2014, 21:41

بیش از 10 خرید از این سایت با مبالغ گوناگون داشتیم تا کنون مشکلی نبوده که موجب تعویض شود ولی گارانتی تعویض 100% هست و تعویض می کنند.

کیفیت تفاوتی ندارد هزینه ها تمام شده کالا به دلیل فروشگاه اینترنتی بسیار مناسب تر از بازار است

Kaspersky
June 20th, 2014, 00:33
من تا حالا از دیچی کالا یک پرینتر خریدم و با یک فلش مموری
ولی دیگه سعی میکنم حضوری خرید کنم چون توی ایران بلانسبت دوستان اینقدر فروشگاه دار ها *** شدن آدم میترسه اینترنتی بخره
ولی حضوری میتونی جنس رو ببینی از نزدیک
ولی اگر توی خارج کشور بخواهم خرید داشته باشم ۱۰۰٪ اینترنتی خرید میکنم

lemo1996
June 20th, 2014, 00:35
من خرید گوشی موبایل رو داشتم خیلی عالی بود 20 هزار تومان زیر قیمت بازار خریدم

m-mehdipoor
June 20th, 2014, 00:51
از نمایندگیشون در رشت چند لپ تاپ تهیه شده ، کیفیتشان فرقی با کیفیت بازار ندارد.
تیم پشتیبانی متخصص و کار بلدی هم دارند.

mizbanpars.com
June 20th, 2014, 01:35
خرید داشتیم در تهران یک روزه درب منزل تحویل دادن
کیفیت هم همانند اجناس بازار

deldar
June 20th, 2014, 02:17
سلام چند خرید داشتم یک روزه در تهران به دستم رسید. چند روز پیش یک تبلت خریدم که کاور و محافظ صفحه بعنوان هدیه روش بود. محافظه صفحه را استفاده کردم بعد که شارژ تبلت تمام شد متوجه شدم شارژ نمی شه! به پشتیبانیشون اطلاع دادم. تبلت را ازم گرفتند و مجدد یک تبلت نو به همراه کاور و محافظ نو با کمال اجترام برام ارسال کردند
تا بحال که مطمئن بودند
آرزوی موفقیت دارم براشون

Mr.Pouria
June 20th, 2014, 17:03
خوب پس با اطمینان 100 درصد خرید میشه کرد ممنون از همه دوستان که شرکت کردن در این تاپیک

Aguila*Roja
June 20th, 2014, 18:00
سلام. بنده تا الان یک 3 لپ تاپ - هارد اکسترنال - فلش مموری - تبلت - 4 موبایل و 1 پرینتر از این سایت خرید کردم.

کیفیت هیچ فرقی بابازار نداره اما یک بار فلش مموری رو که خرید دیدم کار نمی کنه با چند پی سی و لظ تاپ امتحان کردم دیدم خرابه زنگ زدم به پشتیبانی و

بهشون این رو اطلاع دادم و به سرعت برام تعویض کردن و 1 روزه بهم تحویل دادند ولی دیگر اجناسی که خرید کردم مشکلی نداشت

Black_Team
June 20th, 2014, 18:08
آقا طرف داره میگه فهمیدم باز داری میگی؟ عجب :d

Mr.Pouria
June 20th, 2014, 18:10
آقا طرف داره میگه فهمیدم باز داری میگی؟ عجب :d

دوست عزیز اشکال ندره شاید این سوال خیلی ها باشه که واقعا کیفیت خوب هست یا خیر ؟!

باز دوستان هرچه بیشتر در تاپیک فعالیت کنن و نظرات خودشون رو بگن همچنین تجربه شخصیشون رو میتونه این تاپیک بدرد خیلی از دوستانی که دنبال این هستن که ببینن دیجی کالا خوب هست یا بد به نتیجه برسن ....

mizbanpars.com
June 20th, 2014, 18:22
اگر سفارش شما مشکلی داشته باشه 7روز گارانتی تعویض کالا دارن
رویه‌های بازگرداندن کالا (http://www.digikala.com/Page/Return-Policy)
این خودش ضمانتی برای کالای فروخته شده هست

hamedmj
June 20th, 2014, 18:27
فکر کنم اگه تا حالا میخواستین بمب اتم هم بخرین، دیگه باید مطمئن شده باشید و خرید کرده باشید :|

mhiizadi
June 20th, 2014, 18:43
فکر کنم اگه تا حالا میخواستین بمب اتم هم بخرین، دیگه باید مطمئن شده باشید و خرید کرده باشید :|

خودت بودی صد تا صفحه هم میشد , سه میلیون اینترنتی نمیدادی یه لپ تاپ :|

hamedmj
June 20th, 2014, 18:50
خودت بودی صد تا صفحه هم میشد , سه میلیون اینترنتی نمیدادی یه لپ تاپ :|

ربطی نداره :|

وقتی سایتی معتبر باشه چرا ندم؟

البته اره. به وبسایت هایی مثه فروشگاه اینترنتی مش ممد و شرکا با قیمت بوق تومان اره، پول نمی دم ولی دیجی کالا ... :|

Mr.Pouria
June 20th, 2014, 18:58
ربطی نداره :|

وقتی سایتی معتبر باشه چرا ندم؟

البته اره. به وبسایت هایی مثه فروشگاه اینترنتی مش ممد و شرکا با قیمت بوق تومان اره، پول نمی دم ولی دیجی کالا ... :|

دوست عزیز در صفحه قبل اعلام کردم که از خرید مطمعن شدم و سفارش رو ارسال کردم هم اکنون

peg1385
May 30th, 2015, 16:07
با سلام ،اینحانب نیز می خواستم در راستای اطلاع رسانی به دیگر هموطنان ،تجربیات خود را از خرید از شرکت دیجی کالا تشریح نمایم تا شاید این مشکلات رفع شود و یا این تجربه برای دیگران مجددا رخ ندهد .در تاریخ ۳/۳/۹۴ از این شرکت Xbox 360E 250 G خرید کرده و پس از رویت کالا متوجه شدم هارد ۲۵۰ گیگ دستگاه متفرقه بوده و لوگو ندارد،با این شرکت تماس گرفتم و تقاضای رسیدگی،تعویض هارد یا در صورت عدم رسیدگی مرجوعی کالا را نمودم که متاسفانه با ۳ بار پیگیری و ایمیل بالاخره لطف کردند و به من اطلاع دادند که به هیچ عنوان ترتیب اثری به این شکایت نمی دهند و هیچ مسئولیتی هم در قبال تعویض یا مرجوع نمودن کالا ندارند و وقتی من عنوان کردم که پس جلب رضایت مشتری برای آنها مهم نیست هیچ اهمیتی ندادند و گفتند اصل بودن و یا نبودن کالا از نظر مشتری برای آنها دلیل کافی نیست و به هیچ عنوان هم پول مرا پس نمی دهند .اینجاست که متوجه شدم در اینگونه شرکتها هیچ مدل کیفیت و یا هیچ مدیریت مشتری وجود ندارد که حتی به ظاهر و با مکالمه و دلجویی جلب رضایت مشتری برابشان مهم باشد بلکه فقط قبل از خرید و اخذ پول مشتری احترام دارد ولی به محض دریافت پول قانون رضایت مشتری منتفی می شود و مشتری ساده و وفاداری مثل من که کالایی به قیمت یک میلیون و پانصد و شصت هزار تومان را یک جا از ایشان خرید نموده است را به راحتی نادیده گرفته و تبدیل به یک مشتری ناراضی می نمایند،سپس با ناامیدی از تعویض کالا اقدام به راه اندازی دستگاه نمودم و متاسفانه تازه متوجه شدم که دسته کنسول بازی خراب است و کار نمی کند و علاوه بر اینکه هدست دستگاه در کارتن نیست هیچ دفترچه راهنما و یا هر چیزی که نشانه اورجینال بودن آن باشد در کارتن آن وجود ندارد.نهایتا امیدوارم که همه ما مردم سعی کنیم در برابر یکدیگر مسئولیت پذیر باشیم تا این رفتار به عنوان یک فرهنگ شناخته شود و در سطح کلان سازمانها،نهادها و شرکتهای تجاری خود را موظف به مشتری مداری و حفظ کیفیت و استاندارهای مورد ادعای خدمات و کالاهای خود باشند.با تشکر

سرزمین
May 30th, 2015, 16:38
با سلام ،اینحانب نیز می خواستم در راستای اطلاع رسانی به دیگر هموطنان ،تجربیات خود را از خرید از شرکت دیجی کالا تشریح نمایم تا شاید این مشکلات رفع شود و یا این تجربه برای دیگران مجددا رخ ندهد .در تاریخ ۳/۳/۹۴ از این شرکت Xbox 360E 250 G خرید کرده و پس از رویت کالا متوجه شدم هارد ۲۵۰ گیگ دستگاه متفرقه بوده و لوگو ندارد،با این شرکت تماس گرفتم و تقاضای رسیدگی،تعویض هارد یا در صورت عدم رسیدگی مرجوعی کالا را نمودم که متاسفانه با ۳ بار پیگیری و ایمیل بالاخره لطف کردند و به من اطلاع دادند که به هیچ عنوان ترتیب اثری به این شکایت نمی دهند و هیچ مسئولیتی هم در قبال تعویض یا مرجوع نمودن کالا ندارند و وقتی من عنوان کردم که پس جلب رضایت مشتری برای آنها مهم نیست هیچ اهمیتی ندادند و گفتند اصل بودن و یا نبودن کالا از نظر مشتری برای آنها دلیل کافی نیست و به هیچ عنوان هم پول مرا پس نمی دهند .اینجاست که متوجه شدم در اینگونه شرکتها هیچ مدل کیفیت و یا هیچ مدیریت مشتری وجود ندارد که حتی به ظاهر و با مکالمه و دلجویی جلب رضایت مشتری برابشان مهم باشد بلکه فقط قبل از خرید و اخذ پول مشتری احترام دارد ولی به محض دریافت پول قانون رضایت مشتری منتفی می شود و مشتری ساده و وفاداری مثل من که کالایی به قیمت یک میلیون و پانصد و شصت هزار تومان را یک جا از ایشان خرید نموده است را به راحتی نادیده گرفته و تبدیل به یک مشتری ناراضی می نمایند،سپس با ناامیدی از تعویض کالا اقدام به راه اندازی دستگاه نمودم و متاسفانه تازه متوجه شدم که دسته کنسول بازی خراب است و کار نمی کند و علاوه بر اینکه هدست دستگاه در کارتن نیست هیچ دفترچه راهنما و یا هر چیزی که نشانه اورجینال بودن آن باشد در کارتن آن وجود ندارد.نهایتا امیدوارم که همه ما مردم سعی کنیم در برابر یکدیگر مسئولیت پذیر باشیم تا این رفتار به عنوان یک فرهنگ شناخته شود و در سطح کلان سازمانها،نهادها و شرکتهای تجاری خود را موظف به مشتری مداری و حفظ کیفیت و استاندارهای مورد ادعای خدمات و کالاهای خود باشند.با تشکر

دقیقاً هدف شما از ایجاد اینگونه پست در تاپیک هایی با موضوع دیجی کالا چیه؟!

rahimi_m321
May 30th, 2015, 16:53
همه چیزشون عالیه

taksis
May 30th, 2015, 16:59
من چندین و چندبار از دی جی کالا خرید کردم
دوبار پیش اومد قطعه خراب بود تماس گرفتم باهاشون گفتن محصول رو بسته بندی کنید برگشت بدید به ما تا تعویض کنیم
برگشت دادم عوض کردن یکی دیگه فرستادن همراهش یه جعبه خاک و گل هم فرستادن

مینا-صیفی
May 30th, 2015, 19:28
سلام من تازه با این سایت دی چی کالا اشنا شدم شاید 1هفته هست شنیدم تازه اما به نظر من وسایل های الکترونیکی یا برقی را از مغازه دار ادم خرید کنه فکر کنم بهتره و خیال ادم راحت تره ولی من 2باز اینترنتی یک سی دی ویندوز از سایت asandownload.com خریدم که اصفهان هستند که سی دی را درب منزل 3روزه به مازندران چالوس من دادند خوب بود.
و یک بار هم پاور کامپیوتر Green 430W که 70 یا 80 تومان خریده بودم که تهران بودند اازینجا خریدم lioncomputer.ir 3روزه تحویل دادند و الان 2 ساله استفاذه میکنم راضی هستم سایت lioncomputer.ir هم فروشگاه قطعات و کامپیوتر لپ تاپ هست خوبه تجربه خوبی داشتم یکباری که خریدم اما ترجیح میدم این چیز های گرون یا مهم یا برقی را انلاین نخرم از مغازه دار حالا با قیمت گرون تری بگیرم . ولی 3بار هم از المان خرید کردم واسم پست کردم 35روز بعد به دستم رسید خوب بود ولی باز نمیشه اعتماد کرد با تشکر.

Edwin
May 30th, 2015, 19:36
درود
تابحال دو تلویزیون LED سونی و یک z1 compact و تعدادی فلش مموری و هدیه خرید داشتیم.
تمامی موارد قیمت پایین تر از بازار بوده و هیچ گونه نارضایتی هم نداشتیم ( اجناس کاملاً اصل )
موفق باشید.

ParsWebIT
May 30th, 2015, 19:45
بنده یک گوشی Galaxy S4mini ازشون گرفتم که بعد از اینکه به دستم رسید دادم دوستان تعمیر کار موبایلم تست زدن هم باطری هم کیت اصلی هم هندزفری اصل هست.
اون زمان من از دیجی کالا این گوشی رو 69.000 تومن زیر قیمت مغازه گرفتم. ساعت 9 صبح سفارش دادم 1.30 ظهر دم شرکت خیلی محترمانه تحویل دادن

یه نکته جالب هم اینجاست که بعضی وقتا میرم جمهوری سر بزنم به دوستم، تو مغازش دیدم خیلی وقتا مشتری میاد یه چیزی ( مثلا LED سامسونگ ) رو قیمت می گیره میگه آقا اینو تو دیجی کالا گزاشتن فلان قیمت چرا؟

اگه تهرانید حضوری تشریف ببرید فروشگاهشون تو جلفا

B.Z
May 30th, 2015, 19:47
با سلام
نمیخواستم شرکت کنم ولی بعضی دوستان کم لطفی میکنند تز دیجی کالا خرید زیاد داشتم از ال سی دی و قطعات گرفته تا کیف و موارد دیگر یک بار هم یک کیف لپتاپ به قیمت 200 هرار تومن خریداری شد بعد که رسید دستم به دلم نبود و کیف برای لپتاپ مقداری کوچیک بود تماس گرفتم و گفتم ارسال کنید فرستادم بعد از 1 روز کاری تماس گرفتن و گفتم میخواین تعویض کنید یا پول رو برگردونیم گفتم اگر لطف کنین پول برگشت بزنین همون لحظه شماره کارت دادم و برگشت خورد اگر از مغازه دار خریده بودم باید کلی التماس برای تعویض میکردم چه برسه به برگشت وجه!

godalonline
May 30th, 2015, 20:04
طبیعتا معروفیت دیجی کالا چشم وگوش خیلیا رو بسته

جایی که شما ازش قیمت می گیری خودش قیمتش رو از دیجی کالا می گیره+30الی 40 تومن سود
دیجی کالا قیمتش حداقل 20تومن بالاتر از بازار هست.

هرگوشی موبایلی رو کی میخواین از دیجی کالا بگین تا قیمت روز بهتون بدم وحتی باهمون قیمت هرتعداد خواستید بهتون بدم تا نگین تخریبه و... .
خودمون شرکت ثبت شده امیدوصل هستیم و هشت ساله موبایل فروشی+دفتر داریم و در چک کردن قیمت متوجه شدیم دیجی کالا قیمتاش.../همین باعث شد تحقیق کنیم ببینیم فقط قیمت ما کمه یاقیمت دیجی کالا بالاست که دیدیم بله دیجی کالا از معروفیت حداکثر سوء استفاده رو میکنه

البته حق هم داره به ازای ارسال رایگان باید یه جایی دیگه از مردم پولو بگیره

Asp.Net
May 30th, 2015, 20:14
طبیعتا معروفیت دیجی کالا چشم وگوش خیلیا رو بسته

جایی که شما ازش قیمت می گیری خودش قیمتش رو از دیجی کالا می گیره+30الی 40 تومن سود
دیجی کالا قیمتش حداقل 20تومن بالاتر از بازار هست.

هرگوشی موبایلی رو کی میخواین از دیجی کالا بگین تا قیمت روز بهتون بدم وحتی باهمون قیمت هرتعداد خواستید بهتون بدم تا نگین تخریبه و... .
خودمون شرکت ثبت شده امیدوصل هستیم و هشت ساله موبایل فروشی+دفتر داریم و در چک کردن قیمت متوجه شدیم دیجی کالا قیمتاش.../همین باعث شد تحقیق کنیم ببینیم فقط قیمت ما کمه یاقیمت دیجی کالا بالاست که دیدیم بله دیجی کالا از معروفیت حداکثر سوء استفاده رو میکنه

البته حق هم داره به ازای ارسال رایگان باید یه جایی دیگه از مردم پولو بگیره

قیمتاش خوب هست کیفیت اجناس هم خوبه

godalonline
May 30th, 2015, 20:26
قیمتاش خوب هست کیفیت اجناس هم خوبه

تجربه خرید داشتیم ازشون.کیفیت خوب اما قیمت نامناسب

Mr.Pouria
May 30th, 2015, 20:29
چند عدد موبایل خریداری کردیم

لوازم جانبی کامپیوتر

دوربین و خیلی چیز های دیگر ......

تمامی محصولات با کیفیت هستن ...

اما تنها موردی که میشود گفت بعضی از محصولات نصبت به بازار گرون تر هستن ...

shopingserver.com
May 31st, 2015, 02:07
سلام
من یک گوشی g5 glx خریداری کردم و جالب اینجا بود که از دفاتر اصلی شرکت هم ارزونتر میداد و پرسیدم چرا ارزانتر میدید گفتند ما جمله میخرید ارزونتر میدیم

ولی بدون مشکل دستم رسید

nima-s
May 31st, 2015, 07:59

سلام
فقط شما نیستید شاکی هستید. من در چند انجمن دیگه هم تاپیکهای شکایت و عدم رسیدگی به شکایت های مشتریان رو دیدم
درکتون میکنم

vahab00
May 31st, 2015, 08:37
سلام
خرید های زیادی ازش داشتم و همشون عالی بودند
زمانی که پرینتر گرفته بودم بلد نبودم ببندم رنگ هاشو اولین بارم بود با پشتیبانی تماس گرفتم طرف برام توضیح داد من انجام دادم . انصافا پشتیبانیشون حرف نداره
گوشی گرفتم ، رم و فلش و...
و آخرین بار هم که هفته پیش بود ی مونوپد گرفتیم با قیمت 75 تومن
http://www.digikala.com/Product/DKP-59480/Yunteng-YT-2288-Monopod/%D9%BE%D8%A7%D9%8A%D9%87-%D9%85%D9%88%D9%86%D9%88%D9%BE%D8%A7%D8%AF-%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%86%DA%AF-YT-2288
بعد از اینکه به دستم رسید با گلکسی نوت سازگار نبود . بلوتوث و دکمه هاش با گوشی همخانی نداشت
با اینکه اصلا مربوط به دیجی کالانمیشد و روی بقیه گوشی ها جواب میداد اما پس گرفتند و ی مدل دیگه دادند که با نوت هماهنگ بود
خدایی حرف ندارند

sam127
May 31st, 2015, 09:07
از دیجی کالا تاحالا بالای 4.5 میلیون خرید داشتم شامل

لپ تاپ . موبایل.هارد اکسترنال .تلفن بیسیم و حتی 1 درصد و نارضایتی نداشتم بسیار عالی بوده همه چیز