PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه کارهایی برای افزایش راندمان ...

1eng.ir
June 10th, 2010, 02:06
یه سایتی که تعداد بازدیداش زیاده و تعداد درخواستهایی که به دیتابیس هم میفرسته زیاده، چه راه حلی دارین که لود سرور بالا نره و بهترین عملکرد رو داشته باشه ؟ / Mysql - Apache ...

پ.ن: به چند تا بچه ها گفتم، یکی گفت حال ندارم برو به فلانی بگو! یکی گفت بیا خودم یه سرور خوب بدم! یکی گفت ...! فقط آقای صالح راهنمایی کردن :x بقیه دیگه ... / به کوروش گفتم بذار تاپیک بزنم بینم کسی اهل کمک کردن هست یا نه! خط و نشونم بش دادم که کسی مثه آدم راهنمایی نمیکنه :d (اینو گفتم شاید بتون بربخوره Help بدین) :دی

Rezash
June 10th, 2010, 02:13
خب تنظيمات سرور و اينا پاي خودت و دوستان!
cms اش چيه؟خودت نوشتي يا آمادست ؟
افزونه ها و مخلفات اضافيشو بريز دور سبك تر شه!
اگه cms اش استاندار نباشه خيلي ممكنه باحال باشه!يك سيتسم ديدم براي نوع داده int اونم تك رقمي ، text گرفته بود!!!!!!اونم نه در يك مورد!و جالبه كه مولتي يوزرم بود :دي
يكمي بيشتر توضيح مي دادي بهتر بود ;)

1eng.ir
June 10th, 2010, 02:26
cms اش چيه؟خودت نوشتي يا آمادست ؟
افزونه ها و مخلفات اضافيشو بريز دور سبك تر شه!
آره خودم نوشتم :دی
VBـه و افزونه و ... هم کم داره. در حد معمولی!
مشکل اصلی سر کانفیگ نکردن سروره! / از دوستان حرفه ای و با سواد کمک میخواستیم :-p

Rezash
June 10th, 2010, 13:29
از دوستان حرفه ای و با سواد کمک میخواستیم
دوستان حرفه اي و با سواد يا ... يا وقت ندارن ! از خودم بپرس :d
پ.ن : تاپيك و آوردم بالا تا دوستان حرفه اي و باسواد ببينن تا شايد زودتر به جوابت برسي ;)

Arashdn
June 10th, 2010, 14:35
تو مسنجر بهم پی ام بده که من تجربه های زیادی با این وی بی داشتم ....

J4vad
June 10th, 2010, 14:42
با سلام ،

پیکربندی Mysql و مدیریت Connection ها در آن به خوبی کمک می کند تا کمترین فشار را انجمن شما به سرور وارد کند .

بنده انجمن های سنگین و بسیار حجیمی را بر روی سرورم داشته ام و کاهش فشار با هیچ چیز جز مدیریت اتصال های Mysql میسر نشده است .

البته مطلب دیگری که می تواند به شما کمک کند نیز Anti Flood خود VB است که نسبت به مدیریت اتصال های Mysql تاثیر کمتری خواهد داشت .

موفق باشید .