PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال دستى ديتابيس

danyal.parsa
June 19th, 2014, 14:47
سلام
من ميخواهم از طريق اس اس اچ با دستور ارسينس ديتابيس رو بدون بكاپ گيرى مستقيم منتقل كنم به سرور جديد
حال سوال من اين هست كه ديتابيس در كدام قسمت سرور مبدا است و بايد به كدام قسمت سرور مقصد منتقل كنم و چطورى در سرور جديد ديتابيس رو بالا بيارم؟
ممنون

majidisaloo1
June 19th, 2014, 15:15
چرا از ssh ?
جرا از پی اچ پی ما ادمین اکسپورت نمیگیرید ودر پی اچ پی مای ادمین سرور مقصد ایمپورت نمیکنید؟

nginxweb
June 19th, 2014, 15:20
درود

دوست عزیز دیتابیس ها در مسیر:

/var/lib/mysql

هستند
پس از انتقال به سرور جدید باید ownership ها و permission ها را تنظیم کنید و اکانت هم نام اکانت های این سرور را نیز بسازید تا کار کند و یک optimize هم باید کنید که با نسخه mysql و phpmyadmin اون سرور سازگار باشد

ارادت
:53:

danyal.parsa
June 19th, 2014, 16:12
چرا از ssh ?
جرا از پی اچ پی ما ادمین اکسپورت نمیگیرید ودر پی اچ پی مای ادمین سرور مقصد ایمپورت نمیکنید؟
به اين دليل كه حجم ديتابيس سنگين و حدود هفت گيگ است

- - - Updated - - -

درود

دوست عزیز دیتابیس ها در مسیر:

/var/lib/mysql

هستند
پس از انتقال به سرور جدید باید ownership ها و permission ها را تنظیم کنید و اکانت هم نام اکانت های این سرور را نیز بسازید تا کار کند و یک optimize هم باید کنید که با نسخه mysql و phpmyadmin اون سرور سازگار باشد

ارادت
:53:
ببنيد ديتابيس رو از اين مسير بردارم و بزارم در همين مسير در سرور مقصد؟ و بعد از طريق دايركت ادمين يك اكانت با مشخصات ديتابيس مبدا بسازم؟ و بعد خود فايل ديتابيس رو مالكيت و پرميشن هاشو تغيير بدم؟ به چى تغيير بدم؟
ممنون

TheNight
June 19th, 2014, 16:37
چرا از ssh ?

فکر کنم مناسب ترین راهش همین باشه

cloobhaa
June 19th, 2014, 17:12
دوست عزیز درphpmyadminاز دیستابیس اسکپورت بگیرید بعد در هاست جدید ایمپورت کنید بهترین راه اینه

danyal.parsa
June 19th, 2014, 19:24
در انتظار راه حل ....

spark3r
June 19th, 2014, 20:26
سلام
از دستور mysqldump برای تهیه Backup و از دستور mysql برای import استفاده کنید.

nimafire
June 19th, 2014, 20:31
در انتظار راه حل ....

همانطوری که در پست های بالا به شما اطلاع دادند شما باید فاسل های موجود در فولدر
/var/lib/mysql را منتقل کنید. کل دیتابیس های شما در این پوشه قرار دارند.

سلام
از دستور mysqldump برای تهیه Backup و از دستور mysql برای import استفاده کنید.
این دستور پشتیبان گیری میکند
ایشان نمیخواهند از سیستم پشتیبان گیری استفاده کنند

spark3r
June 19th, 2014, 20:46
سلام
من ميخواهم از طريق اس اس اچ با دستور ارسينس ديتابيس رو بدون بكاپ گيرى مستقيم منتقل كنم به سرور جديد
حال سوال من اين هست كه ديتابيس در كدام قسمت سرور مبدا است و بايد به كدام قسمت سرور مقصد منتقل كنم و چطورى در سرور جديد ديتابيس رو بالا بيارم؟
ممنون

مسیر رو دوستان درست گفتند ولی من اگر جای شما بودم فایل رو نمی بردم.
بهترین روش گرفتن dump و انتقال اونه.

wanener
June 21st, 2014, 01:18
سلام
از دستور زیر استفاده کنید !
اولا 7 گیگ برای یک دیتابیس حجم زیادی نیست و با فشرده کردن آون هم به حجم بسیار کمتری خواهید رسید

mysqldump -u [usernasme] -p[password] [database-name] | gzip -9 > [backupfile.sql.gz]
برای یوزر و پسورد میتوانید یوزر و پسورد دیتابیس و یا روت سرور را بدهید

danyal.parsa
June 21st, 2014, 15:42
موضوع اين هست كه تمامى دوستان كامل پاسخ نميدن و نيز فقط يك طرف كار رو مي فرمايند ؟!!
وقتى راه حلى ارائه ميشه بايد كامل باشه نه اينكه فقط به بخشيش اشاره بشه !!!