PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مستقیم سازی لینک ها

tavakoli3
June 19th, 2014, 11:49
سلام من میخوام یه سیستمی راه بندازم که مثلا اکانت فلان سایت رو قرار بدم بعد افراد بیان مثله لیچر لینکشون رو قرار بدن بعد لینک پرمیوم رو دریافت کنن شدنیه/؟؟

OmidX
June 19th, 2014, 12:01
سلام من میخوام یه سیستمی راه بندازم که مثلا اکانت فلان سایت رو قرار بدم بعد افراد بیان مثله لیچر لینکشون رو قرار بدن بعد لینک پرمیوم رو دریافت کنن شدنیه/؟؟

میتونید از اسکریپت رپید لیچ استفاده کنید .

tavakoli3
June 19th, 2014, 12:02
تو رپید لیچ میشه مثلا اکانت پاتوق دی ال رو قرار داد؟؟؟
vinaget چطوره؟

novin-web
June 19th, 2014, 12:15
سلام
بله شما میتونید با php ماژول هر سایتی رو که نیاز دارید به رپیدلیچ اضافه کنید

tavakoli3
June 19th, 2014, 12:21
اموزشی تو نت برای ساخت ماژول ها وجود داره من بیشتر به ایران فیلم و پاتوق دی ال و ... فکر میکنم

a.e
June 19th, 2014, 12:44
برای نوشتن مازول نیاز به مستندات دارید که به سادگی در اینترنت یافت نمیشود (برای اسکریپت رپیدلیچ) پیشنهاد میکنم از دوستانی که در حال استفاده از این اسکریپت هستند کمک بگیرید.

tavakoli3
June 19th, 2014, 13:04
هیچ نوع لیچری لینک جنریتوری برای این کاره من وجود نداره جز رپیدلیچ؟

majidjon
June 19th, 2014, 13:47

بله ، شدنی هست . اگر php بلد باشید ، می توانید اسکرپیت رپیدلیچ و ویناگت رو ترکیب کنید و سیستم مورد نظرتون رو ایجاد کنین.