PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عمل نکردن لینک های دانلود از سرور

birmusical
June 18th, 2014, 22:29
سلام

از سرورم واسه دانلود استفاده میکنم و از اون لینک های دانلودی رو هم قرار دادم تو سایت اصلیم . تمام تنظیمات مربوط به ساب دامنه و MIMI Types هم در iis 7 انجام شده. تا همین چند ساعت پیش هم هیچ مشکلی وجود نداشت و خیلی راحتم از لینک های دانلود استفاده میکردم. اما الان ارور میده و لینک های دانلود کار نمیکنن. انگار که اصلا فایلی وجود نداره . سرورم هم ویندوز 2008 هست با iis 7

وقتی وارد آدرس سرورم که با ساب دامنه ساختم میشم(از طریق مرورگر) ارور زیر رو میده

The page cannot be displayed because an internal server error has occurred

خود سرور در حال فعالیته و هیچ مشکلی هم تو ریموت دسکتاپ نیست. اما لینکای دانلود کار نمیکنن. لینک ها رو هم از طریق ساب دامنه و هم آی پی اصلی امتحان نکردم ولی هیچ کدوم عمل نمیکنن!

کسی نمیدونه ایراد کار از کجاست؟

Mr.Te0
June 19th, 2014, 14:27
سلام

از سرورم واسه دانلود استفاده میکنم و از اون لینک های دانلودی رو هم قرار دادم تو سایت اصلیم . تمام تنظیمات مربوط به ساب دامنه و MIMI Types هم در iis 7 انجام شده. تا همین چند ساعت پیش هم هیچ مشکلی وجود نداشت و خیلی راحتم از لینک های دانلود استفاده میکردم. اما الان ارور میده و لینک های دانلود کار نمیکنن. انگار که اصلا فایلی وجود نداره . سرورم هم ویندوز 2008 هست با iis 7

وقتی وارد آدرس سرورم که با ساب دامنه ساختم میشم(از طریق مرورگر) ارور زیر رو میده

The page cannot be displayed because an internal server error has occurred

خود سرور در حال فعالیته و هیچ مشکلی هم تو ریموت دسکتاپ نیست. اما لینکای دانلود کار نمیکنن. لینک ها رو هم از طریق ساب دامنه و هم آی پی اصلی امتحان نکردم ولی هیچ کدوم عمل نمیکنن!

کسی نمیدونه ایراد کار از کجاست؟

یکی از لینک هارا لطفا قرار بدید جهت تست.
چون این مشکل میتواند دلایل مختلفی داشته باشد.

a.e
June 19th, 2014, 14:33
سرور را ریست بدید ببینید مشکل برطرف میشه ؟ برخی مواقع iis دچار هنگی میشه

alirezarz62@gmail.com
June 19th, 2014, 14:42
مطمئن هستید خود لینک ها مشکل ندارند ممکن است لینک ها تغییر کرده یا مسیر فایل های در کنترل پنل دچار مشکل شده باشد

birmusical
June 19th, 2014, 14:48
سرور را ریست بدید ببینید مشکل برطرف میشه ؟ برخی مواقع iis دچار هنگی میشه

از هنگ کردن iis اطلاع دارم. همه چیز عادی بود.
مجبور شدم کلا iis رو دوباره نصب کنم. الان مشکا برطرف شد خداروشکر