PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل در نصب ويندوز 8.1

mhiizadi
June 18th, 2014, 17:06
سلام خدمت دوستان عزيز
من دارم ويندوز 8.1 نصب ميكنم با ارور زير مواجه شدم
ممنون ميشم كمي راهنمايي كنيد

Windows cannot be installed on this disk. The selected disk has an MBR partition table. On EFI systems, Windows can only......

hamedmj
June 18th, 2014, 17:12
آقا اصن یه وضعیه این 8.1!
برا منم درایو ها رو نمیشناسه موقع انتخاب درایو برای نصب ویندوز :|

mhiizadi
June 18th, 2014, 17:13
حامد :|
بگو چيكار كنم زدم درايووو فرمت كردم :|

hamedmj
June 18th, 2014, 17:17
اینو بخون:

حل مشکل ارور windows cannot to be installed to this disk.the selected disk هنگام نصب ویندوز بدون فورمت کردن هارددیسک+ اموزش تصویری | لـــــــــــــــــــــــب تــــ (http://labtob.ir/?p=253)3

inga
June 18th, 2014, 17:23
سلام

از کدوم نسخه ویندوز 8.1 استفاده می کنید؟

Mr.Te0
June 18th, 2014, 17:24
سلام خدمت دوستان عزيز
من دارم ويندوز 8.1 نصب ميكنم با ارور زير مواجه شدم
ممنون ميشم كمي راهنمايي كنيد

Windows cannot be installed on this disk. The selected disk has an MBR partition table. On EFI systems, Windows can only......

Error: Windows Cannot Be Installed to This Disk. The Selected Disk Has an MBR Partition Table. On EFI Systems, Windows Can Only Be Installed to GPT. | HP® Support (http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?cc=us&lc=en&docname=c03445889)
اموزش رفع مشکل توضیح داده شده است.

mhiizadi
June 18th, 2014, 17:36
اینو بخون:
3
توي مرحله سه ، اون گزينه uefi رو ندارم

- - - Updated - - -

سلام

از کدوم نسخه ویندوز 8.1 استفاده می کنید؟
آخرين ورژنه موجوده

- - - Updated - - -

Error: Windows Cannot Be Installed to This Disk. The Selected Disk Has an MBR Partition Table. On EFI Systems, Windows Can Only Be Installed to GPT. | HP® Support (http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?cc=us&lc=en&docname=c03445889)
اموزش رفع مشکل توضیح داده شده است.
اون قسمت efi توى bios من نيست :((

smhnw
June 18th, 2014, 17:39
ببخشیدا بکم بی ربطه اما ویندوز 8 رو که همون اول دیدم از خیرش گذشتم!بعد چند وقت دی وی دی رامم رو نمیشناختموقع روشن شدن و بالا اومدن ویندوز explorer.exe باز نمیشد اتوماتیک ! باید با Task Manager بازش میکردی

inga
June 18th, 2014, 17:41
آخرين ورژنه موجوده

منظورم کدوم نسخه هست pro ، Enterprise ، ...

در حال امیدوارم مشکلتون حل بشه ببینم کامپیوترتون برای کی هست؟ منظورم اینه که جدیده، قدیمیه؟

mhiizadi
June 18th, 2014, 17:42
ببخشیدا بکم بی ربطه اما ویندوز 8 رو که همون اول دیدم از خیرش گذشتم!بعد چند وقت دی وی دی رامم رو نمیشناختموقع روشن شدن و بالا اومدن ویندوز explorer.exe باز نمیشد اتوماتیک ! باید با Task Manager بازش میکردی
هر كسي تجربه ي خودش رو داره
منم ميخوام تحربه كنم ببينم چطوره !

- - - Updated - - -

منظورم کدوم نسخه هست pro ، Enterprise ، ...

در حال امیدوارم مشکلتون حل بشه ببینم کامپیوترتون برای کی هست؟ منظورم اینه که جدیده، قدیمیه؟
Pro هست ، لپ تاپه خيلي قديمي نيست ... Asus k55

inga
June 18th, 2014, 17:47
اتفاقاً ویندوز 8 ویندوز خوبیه ولی هیچ ویندوزی به پای xp نمیرسه

- - - Updated - - -

نظر منو میخواین 7 خیلی براش بهتره چون ویندوز 8 بعد از این لپتاپ اومده ممکنه یه مقدار مشکل داشته باشه ولی بعد از نصب ویندوز میتونید با آپدیت ویندوز این مشکل رو حل کنید

Mr.Te0
June 18th, 2014, 17:49
دوست عزیز اگر لپ تاپ شما ایسوس است ، پشتیبانی ایسوس در پاسخگویی بسیار فعال میباشد.
بنده نیز چند وقت پیش مشکلی در مورد فون پد ایسوس داشتم و طبق مکاتبه ای که انجام دادم با پشتیبانی ایسوس به راحتی راهنمایی و مشکل بنده را حل کردند.
پیشنهاد میکنم مورد خود را با پرتابل پشتیبانی ایسوس مطرح کنید.

http://support.asus.com/ServiceHome.aspx?SLanguage=en

ToooPDL
June 18th, 2014, 18:05

این مشکل ربطی به نوع/نسخه ویندوز نداره. چه ویندوز xp و 7 باشه یا 8 و یا 8.1 باشه و شما کامپیوترت آلوده به تروجان باشه دچار چنین مشکلاتی میشی .

برای من هم پیش میاد وقتی کامپیوتر آلوده میشه گاها explorer.exe بالا نمیاد. خب این ربطی به ویندوز نداره!
شما سیستمت رو با Malwarebytes Anti-Malware آپدیت شده اسکن کن. ویندوزت رو هم عوض کن ( هرچی دوست داری، 7 یا 8 یا 8.1 ). بعد دیگه مشکلی پیش نمیاد از این بابت

mhiizadi
June 18th, 2014, 18:13
احساس ميكنم درستش كردم
اگر اوكى بود ميزارم چطور شد

sht-design
June 18th, 2014, 18:15
اگر میخواین با ویندوز 8 کار کنین به نظر من ویندوز 8 Pro رو نصب کنین از 8.1 و بقیه مدل های 8 خیلی بهتره
ما یکبار واسه یه بنده خدا روی لپ تاپ ایسوس ویندوز 8 معمولی نصب کردیم توی برنامه آفیس دیگه کپی پیست جواب نمیداد!!!

8.1 هم چنگی به دل نمیزنه

mhiizadi
June 18th, 2014, 18:23
احساس ميكنم درستش كردم
اگر اوكى بود ميزارم چطور شد
تو قسمت advanced
ترتيب پارتيشن هايي كه براي بوت هست
اولي رو بزاريد روي اسم dvd rom مربوطه
بعد يه گزينه هست uefi: esme hdd اينو disable كنيد
F10و ادمه نصب
با تشكر از دوستانى كه كمك كرند
پسيار سپاس گذارم .