PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال نشدن ایمیل از whmcs

succes
June 18th, 2014, 13:00
سلام

از سیستم WHMCS ایمیل ارسال نمیشه (هرازگاهی ارسال میشه ولی اکثرا ارسال نمیشه ... مشکل از چی می تونه باشه ؟ ایمیل از سمت Cpanel بدون مشکل ارسال میشه ... مشکل از چی می تونه باشه ؟؟ از SMTP هم استفاده کردم باز مشکل حل نشد و به حالت php برگردوندم ...

cloobhaa
June 18th, 2014, 13:01
شاید whmcsات خراب باشه

succes
June 18th, 2014, 13:03
شاید whmcsات خراب باشه

از دیروز اینجوری شده در ضمن لایسنس دار هست و نال شده نیست و از آخرین نسخه داریم استفاده می کنیم ... چه جوری حل میشه ؟

a.e
June 18th, 2014, 13:14
مثلاً ایمیل مشخصات هاست و ... سند نمیشه ؟ یا ایمیل های بخصوصی سند نمیشه ؟ پیشنهاد میکنم یک بار لینک سایتتون را از ایمیل ها حذف بفرمایید و مجدداً تست کنید ببینید مشکل برطرف میشه یا خیر؟

succes
June 18th, 2014, 13:21
مثلاً ایمیل مشخصات هاست و ... سند نمیشه ؟ یا ایمیل های بخصوصی سند نمیشه ؟ پیشنهاد میکنم یک بار لینک سایتتون را از ایمیل ها حذف بفرمایید و مجدداً تست کنید ببینید مشکل برطرف میشه یا خیر؟

نه کلا هیچ ایمیلی ارسال نمیشه ... کاری که فرمودین رو انجام دادم مشکل حل نشد

spadana1363
June 18th, 2014, 13:49
اگر از آخرین نسخه whmcs استفاده میکنید بهتر است و اگر استفاده نمیکنید آپگرید بفرمایید.

2وارد آدرس site.com/admin/configticketdepartments.php بشید و جلوی هر Department یک ایمیل درج شده است حالا خیلی از دوستان اومدن و این ایمیل رو برای مثال ایمیل یاهو یا جیمیل خودشون وارد کردند که کار اشتباهی است و باید بصورت info@site.com باشه سپس وارد site.com/admin/configgeneral.php بشید و جلوی email address نیز ایمیل info@site.com رو وارد کنید و در تب mail گزینه
System Emails From Email را نیز info@site.com وارد نمایید.

3اگر از دو مورد بالا حل نشد مشکل شما 100درصد از قالب ایمیل های شماست.اگر از آخرین نسخه whmcs استفاده میکنید بهتر است و اگر استفاده نمیکنید آپگرید بفرمایید.

succes
June 18th, 2014, 14:19
اگر از آخرین نسخه whmcs استفاده میکنید بهتر است و اگر استفاده نمیکنید آپگرید بفرمایید.

2وارد آدرس site.com/admin/configticketdepartments.php بشید و جلوی هر Department یک ایمیل درج شده است حالا خیلی از دوستان اومدن و این ایمیل رو برای مثال ایمیل یاهو یا جیمیل خودشون وارد کردند که کار اشتباهی است و باید بصورت info@site.com باشه سپس وارد site.com/admin/configgeneral.php بشید و جلوی email address نیز ایمیل info@site.com رو وارد کنید و در تب mail گزینه
System Emails From Email را نیز info@site.com وارد نمایید.

3اگر از دو مورد بالا حل نشد مشکل شما 100درصد از قالب ایمیل های شماست.اگر از آخرین نسخه whmcs استفاده میکنید بهتر است و اگر استفاده نمیکنید آپگرید بفرمایید.

همه موارد رعایت شده و از آخرین ورژن استفاده می شود

chatsaz
June 18th, 2014, 14:20
پوشه اسپم رو چک کردید؟

succes
June 18th, 2014, 14:36
پوشه اسپم رو چک کردید؟

بله چک کردم هیچ ایمیل دریافت نمیشه ...

a.e
June 18th, 2014, 14:52
آی پی سرور ار در MX Lookup Tool - Check your DNS MX Records online - MxToolbox (http://mxtoolbox.com) چک بفرمایید ببینید بلاک نشده است ؟ پورت 25 را در سرور چک فرمودید ؟

succes
June 18th, 2014, 14:59
بله پورت 25 رو چک کردم آزاده و آی پی رو در سایتی که فرمودین زدم ولی اطلاعات خاصی نداد ... آی پی 198.27.68.142 (http://mxtoolbox.com/SuperTool.aspx?action=mx%3a198.27.68.142&run=toolpage#) هست خودتون چک بفرمایید ببینید مشکل از کجاست ...

a.e
June 18th, 2014, 15:06
آی پی شما در بلاک لیست قرار دارد، کافیست در سایت که خدمت شما دادم آی پی سرور خود را بزنید و سپس بر روی blacklist کلیک نمایید تا مشاهده فرمایید. همچنین در لینک: spamsources.fabel.dk (http://www.spamsources.fabel.dk/lookup?ip=198.27.68.142) نیز قابل مشاهده است. با توجه به این که می فرمایید این مشکل وجود نداشته است و به صورت یکباره به وجود آمده است ممکن است مشکل شما از همین موضوع باشد.

succes
June 18th, 2014, 15:08
آی پی شما در بلاک لیست قرار دارد، کافیست در سایت که خدمت شما دادم آی پی سرور خود را بزنید و سپس بر روی blacklist کلیک نمایید تا مشاهده فرمایید. همچنین در لینک: spamsources.fabel.dk (http://www.spamsources.fabel.dk/lookup?ip=198.27.68.142) نیز قابل مشاهده است. با توجه به این که می فرمایید این مشکل وجود نداشته است و به صورت یکباره به وجود آمده است ممکن است مشکل شما از همین موضوع باشد.

آخه هیچ اقدامی مثل اسپم و ... استفاده نشده چرا باید در بلک لیست بره ؟ حالا چطوری ممکنه این مشکل رو برطرف کنم ؟؟

mhiizadi
June 18th, 2014, 15:09
90% میگم از تنظیماته whmcse

a.e
June 18th, 2014, 15:12
در صورتی که هاست اشتراکی ارائه میدهید باید تعداد ارسال ایمیل در روز را محدود نمایید؛ ممکن است یکی از کاربران شما این مشکل را به وجو آورده باشد؛ همچنین توجه نمایید که اگر مشکل ارسال نشدن ایمیل در whmcs نیز از این موضوع نباشد؛ حتماً نسبت به خارج کردن آی پی از بلاک لیست اقدام نمایی چرا که تاثیر بسزایی در رتبه گوگل و ... دارد. برای خارج سازی از بلاک لیست نیاز به مکاتبه کردن استغ پیشنهاد میکنم از همکارانی که در زمینه وارد هستند کمک بگیرید.

mhiizadi
June 18th, 2014, 15:14
198.27.68.142 is not listed in the SBL
198.27.68.142 is not listed in the PBL

198.27.68.142 is not listed in the XBL

storage
June 18th, 2014, 15:16
سلام

از سیستم WHMCS ایمیل ارسال نمیشه (هرازگاهی ارسال میشه ولی اکثرا ارسال نمیشه ... مشکل از چی می تونه باشه ؟ ایمیل از سمت Cpanel بدون مشکل ارسال میشه ... مشکل از چی می تونه باشه ؟؟ از SMTP هم استفاده کردم باز مشکل حل نشد و به حالت php برگردوندم ...

هنگام ارسال ایمیل از داخل whmcs اروری دریافت نمی کنید؟ بر روی php mail در صورتی که تابع دز سرور بسته نباشد قرار بدهید و تست کنید

a.e
June 18th, 2014, 15:20
در تکمیل فرموده های دوستان بزرگوار؛ پیشنهاد میکنم پس از ارسال لاگ های whmcs را نیز چک بفرمایید؛ اگر خطایی در مواردی همچون تابع ها و ... باشد کاملاً مشخص است.

succes
June 18th, 2014, 15:25
در تکمیل فرموده های دوستان بزرگوار؛ پیشنهاد میکنم پس از ارسال لاگ های whmcs را نیز چک بفرمایید؛ اگر خطایی در مواردی همچون تابع ها و ... باشد کاملاً مشخص است.

چک می کنم و مشکلی وجود نداره ...
و همشون رو زده Sent ...

همه جای نرم افزار رو چک کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم ...

a.e
June 18th, 2014, 15:32
از طریق whmcs به صورت تکی (از قسمت ارسال ایمیل موجود در whmcs) یک ایمیل ارسال نمایید ببینید مجدداً همان مشکل را دارید ؟

succes
June 18th, 2014, 15:41
ایمیل ها از سمت سی پنل ارسال میشن ... فقط از هاست ها با نرم افزار های مختلفی مثل وردپرس و whmcs چک شد ارسال نمیشه