PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی از ایران

ourweb
June 18th, 2014, 01:35
با سلام من به تازگی یک سایت عکس زدم aryapic.ir الان 3 روزه متولد شده و حدود 500 بازدید گرفته خب الان روی سرور انگلیس هست و میخوام انتقالش بدم به داخل کشور حالا برام یک سوال پیش اومده که آیا انتقال بدم به ایران یا نه اون سرور انگلیس رو تقویت کنم داخل این 3 روز حدود 2 گیگ عکس اپلود شده در این سایت و بازدیدش داره زیاد میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

tegra.ir
June 18th, 2014, 01:47
داخل ایران نظارت و سخت گیری بیشتری هست و به جز مسدود شدن سایت سرویس دهنده هم مجبور میشه سرویس شما رو معلق کنه، اما اگه با این موارد مشکلی ندارید به نظر من سرور های داخل ایران به دلیل پینگ پایین و پایداری بیشتری که برای بازدید کنندگان ایرانی دارند مناسب تر هستند و بهتره همین اول کار سایت رو انتقال بدید.

موفق باشید.

لمور کاتا
June 18th, 2014, 01:47
اگه بیاریش رو سرور ایران مطمئنا چون سایت به اشتراک گذاری عکس پهنای باند زیادی به ازای هارد مصرفی میگیره باید هزینه گزافی برای پهنای باند کنی که با یک صدم اون هزینه میتونی از دیتاسنترهای مختلف خارجی سرویس بگیری و به هیچ مشکلی بر نخوری

ourweb
June 18th, 2014, 01:55
ببینید الان داخل این 3 روزه حدود 10 گیگ ترافیک مصرف شده روی این هاست حالا برای همین من به مشکل میخورم اگه بیارم تازه من یک سرور با این مشخصات تو خونه دارم اماده . و برای کولو کردن خریدم

cpu : e5
ram : 64 gig
hdd : 2x2tb sas
server hp
حالا نمیخوام این سروره رو بیارم روی کار این سرور نو هست و تازه از خارج گرفتم حالا گفتم یک سرور مجازی بگیرم با پهنای باند بالا و هارد متوسط بین 150 گیگ تا 400 گیگ فعلا بس هست برای ماه های اول و اینکه سایت در ساماندهی ثبت شده و جالب کار این هست که خود کارشناس هاشون این 3 روزه بالای 200 بار وارد سایت شدن و چک کردن و تایید دادن و به زودی سایت در لیست پیوند ها زده میشه ... از اون نظر مشکلی فکر نکنم باشه

tegra.ir
June 18th, 2014, 01:58
اگه مشکلتون فقط ترافیک هست، شرکت ما هر ترابایت ترافیک رو 70 هزار تومان می تونه در اختیارتون قرار بده که فکر نکنم برای یه سایت پربازدید مبلغ زیادی باشه.

ourweb
June 18th, 2014, 02:03
اگه مشکلتون فقط ترافیک هست، شرکت ما هر ترابایت ترافیک رو 70 هزار تومان می تونه در اختیارتون قرار بده که فکر نکنم برای یه سایت پربازدید مبلغ زیادی باشه.

با سلام هزینه 70 هزار تومان خوب هست ایا میتوانید کامل مشخصات بدید و اینکه ایا فایورال سخت افزاری بر روی سرور اصلی نصب هست؟ در کدام دیتاسنتر می باشد و ایا می شود کلا کولو کرد ؟ هزینه کولو و همه چیز رو بگید ممنون میشوم

tegra.ir
June 18th, 2014, 02:10
دیتاسنتر فناوا هست، فایروال سخت افزاری هم نصب هست. فقط خدمات سرور مجازی داریم در حال حاضر و کلو یا سرور اختصاصی نداریم متاسفانه.

لیست قیمت ها و مشخصات سرور های مجازی داخل ایران خودمون رو براتون قرار میدم:

برتری ها:

سرور hp کلیه قطعات اورجینال
هارد های SAS 10K به همراه RAID 5 سخت افزاری جهت حداکثر سرعت
امکان بک آپ روزانه از کل سرور با قابلیت بازگردانی در سطح فایل (هزینه جداگانه)
محل سرور داخل ایران دیتاسنتر فناوا
فایروال سخت افزاری
منابع اختصاصی بدون محدودیت مصرف
پورت 1 گیگ
گارانتی بازگشت وجه بدون قید و شرط تا یک هفته
نصب و کانفیگ zPanel به صورت رایگان

لیست قیمت ها:

نام پلن
vps 1
vps 2
vps 3
vps 4
vps 5
vps 6

فضا (گیگابایت)
60
80
120
160
200
250

رم (گیگابایت)
1
1.5
2
3
4
6

سی پی یو
1.5 گیگاهرتز
1 هسته
1.5 گیگاهرتز
2 هسته
2 گیگاهرتز
2 هسته
1.5 گیگاهرتز
3 هسته
2 گیگاهرتز
3 هسته
2 گیگاهرتز
4 هسته

ترافیک
500 GB
1 TB
1.5 TB
2 TB
3 TB
4 TB

هزینه ی ماهیانه (تومان)
35،000
70،000
105،000
140،000
210،000
280،000

کلیه مشخصات قابل ارتقا می باشد، در صورت نیاز بفرمایید تا لیست قیمت های ارتقا رو هم ارسال کنم.

در صورت نیاز از طریق پیام خصوصی اطلاع بدید
موفق باشید

ourweb
June 18th, 2014, 02:12
دیتاسنتر فناوا هست، فایروال سخت افزاری هم نصب هست. فقط خدمات سرور مجازی داریم در حال حاضر و کلو یا سرور اختصاصی نداریم متاسفانه.

لیست قیمت ها و مشخصات سرور های مجازی داخل ایران خودمون رو براتون قرار میدم:

برتری ها:

سرور hp کلیه قطعات اورجینال
هارد های SAS 10K به همراه RAID 5 سخت افزاری جهت حداکثر سرعت
امکان بک آپ روزانه از کل سرور با قابلیت بازگردانی در سطح فایل (هزینه جداگانه)
محل سرور داخل ایران دیتاسنتر فناوا
فایروال سخت افزاری
منابع اختصاصی بدون محدودیت مصرف
پورت 1 گیگ
گارانتی بازگشت وجه بدون قید و شرط تا یک هفته
نصب و کانفیگ zPanel به صورت رایگان

لیست قیمت ها:

نام پلن
vps 1
vps 2
vps 3
vps 4
vps 5
vps 6

فضا (گیگابایت)
60
80
120
160
200
250

رم (گیگابایت)
1
1.5
2
3
4
6

سی پی یو
1.5 گیگاهرتز
1 هسته
1.5 گیگاهرتز
2 هسته
2 گیگاهرتز
2 هسته
1.5 گیگاهرتز
3 هسته
2 گیگاهرتز
3 هسته
2 گیگاهرتز
4 هسته

ترافیک
500 GB
1 TB
1.5 TB
2 TB
3 TB
4 TB

هزینه ی ماهیانه (تومان)
35،000
70،000
105،000
140،000
210،000
280،000

کلیه مشخصات قابل ارتقا می باشد، در صورت نیاز بفرمایید تا لیست قیمت های ارتقا رو هم ارسال کنم.

در صورت نیاز از طریق پیام خصوصی اطلاع بدید
موفق باشید

با سلام ممنون میشوم که هزینه ارتقا رو برای من ارسال نمایید .

tegra.ir
June 18th, 2014, 02:16
خواهش می کنم

فضا هر 50 گیگ 30 هزار تومان و هر 100 گیگ 50 هزار تومان
رم هر گیگ 25 هزار تومان و هر 2 گیگ 45 هزار تومان
ترافیک هر 100 گیگ 10 هزار تومان و هر 1 ترابایت 70 هزار تومان

موفق باشید

ParsWebIT
June 18th, 2014, 03:19
با سلام
سایت شما اگر اینطوری داره پیش میره و اینطوری کارهاش رو انجام دادین آیا فکر بک آپ رو کردین؟ اگر دارید سرمایه گزاری میکنید براش روی ایران پس باید از صرفنظر از مسائلی مانند پهنای باند ترجیها خودتون کلو کنید و + هزینه پهنای باند هزینه های جانبی دیگه رو در نظر بگیرید و امنیت اطلاعات و آینده سایت رو محکم کاری کنید.
که فردا از لحاظ پهنای باند با فروشنده سرورتون مشکلی پیدا کردین حداقل اطلاعات محفوظ باشه و زحمتتون هدر نره. چون منتقل کردن این حجم روی سرورهای ایران طول میکشه در صورت تغییر خرید شما از شرکتها
در سرورهای خارجی شما پهنای باند با کیفیت و امکانات سخت افزاری حرفه ای دارید و ساپورت کار بلد
در ایران 1000 مشکل بابت پهنای باند و زیرساخت و سرعت نسبی بیشتر بستگی به دیتاسنترتون

aligoli
June 18th, 2014, 04:21
با سلام من به تازگی یک سایت عکس زدم aryapic.ir الان 3 روزه متولد شده و حدود 500 بازدید گرفته خب الان روی سرور انگلیس هست و میخوام انتقالش بدم به داخل کشور حالا برام یک سوال پیش اومده که آیا انتقال بدم به ایران یا نه اون سرور انگلیس رو تقویت کنم داخل این 3 روز حدود 2 گیگ عکس اپلود شده در این سایت و بازدیدش داره زیاد میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

ایران بهتر و مزایای بیشتری دارد.

نکته : سرورهای مجازی همراه با پنل مدیریتی و مانیتورینگ vSphere Web Client هستند. (خبر (http://www.hezarnevis.com/archives/news/site/129-control-panel-provide-vsphere-web-client)) (اطلاعیه (http://www.my.hezarnevis.com/announcements.php?id=15))

Pars-4 - Ram : 2048 MB - HDD : 100 GB
CPU : Intel® Xeon® E3‐1230v2 2*2.0 Ghz| Bandwidth : 50 GB | Port : 1 Gbit | IP : 1 | OS : Custom

ماهانه 69 هزار تومان
سبد خرید هزارنویس - سفارش سرور مجازی ایران (پارس آنلاین) (http://www.my.hezarnevis.com/cart.php?gid=46)

teraserver
June 18th, 2014, 05:41
سلام
با ترافیک نامحدود در خدمتیم
به سبد خرید ما هم سری بزنید
http://portal.teraserver.ir/cart.php
برای اطلاع از سایت هایی که توسط ما میزبانی میشوند تیکیت ارسال کنید

novin-web
June 18th, 2014, 09:00
سلام
بهتر هست روی انگلیس بمونید
ایران مشکلات خاص خودش رو داره.
به نظر ینده پایداری مهمترین اصل توی سایت های تفریحی هستش.

ourweb
June 18th, 2014, 09:02
سلام
بهتر هست روی انگلیس بمونید
ایران مشکلات خاص خودش رو داره.
به نظر ینده پایداری مهمترین اصل توی سایت های تفریحی هستش.
ممنون ولی خب الان موندم به هلند سرور هام رو بفرستم یا نه کلا بیارم داخل ایران چون سایت سایت عکس هست خب باید سرعت لود بالایی داشته باشه

لمور کاتا
June 18th, 2014, 09:11
فروشنده ها به دنبال سود شخصی خودشون هستن من از هتزنر بارها سرور گرفتم و از نظر آپتایم و سرعت به نظرم از همه بهتر بوده.
از هتزنر آلمان بگیر

ourweb
June 18th, 2014, 09:21
فروشنده ها به دنبال سود شخصی خودشون هستن من از هتزنر بارها سرور گرفتم و از نظر آپتایم و سرعت به نظرم از همه بهتر بوده.
از هتزنر آلمان بگیر

من خودم پنل هتزنر / راداستیشن / لیزوب دارم ولی خب باید یک نظری بگیرم از همکاران

RoobinaServer
June 18th, 2014, 13:11
من خودم پنل هتزنر / راداستیشن / لیزوب دارم ولی خب باید یک نظری بگیرم از همکاران

از ایران میشه سرویس ارائه کرد و مشکلی هم از نظر ترافیک نیست و بر اساس کیفیت شبکه و ... هزینه ها فرق میکنه.

VPs مد نظر میتوانیم به شما ارائه کنیم یا VDS نمونه آفر :

فروش ویژه سرور ایران - آفر ویژه ماه مبارک رمضان (روبینا سرور) (http://www.webhostingtalk.ir/f15/116122)

ترافیک ترابایتی هم میشه به شما ارائه کرد و این ترافیک برای بازدید سایتتون میتوانید به راحتی مصرف کنید و مشکلی نخواهید داشت.

سرور ها هم در چندین مرکز داده قرار دارند و خیالتون هم از این بابت که حجم هارد بره بالا و فردا ناگهان میزبانی به مشکل بخوره یا ... ندارید. سابقه چندین ساله در ایران داریم.

با تشکر

ourweb
June 19th, 2014, 01:06
ببینید این چیزهای که شما میگید خوبه ولی من ترس از این دارم که سرور های ایران نتونن بکشن منظور من کیفیت و شبکه شان هست .

tegra.ir
June 19th, 2014, 08:27
ببینید این چیزهای که شما میگید خوبه ولی من ترس از این دارم که سرور های ایران نتونن بکشن منظور من کیفیت و شبکه شان هست .

از نظر پرفورمنس، مسلما بستگی به سخت افزاری داره که سرور مجازی بر روی اون قرار داره و داخل و خارج از ایران هم تغییری در این قضیه ایجاد نمی کنه، از نظر شبکه هم اکثر دیتاسنتر ها پورت 1000 در اختیار مشتری قرار میدن که البته اشتراکی هست اما طبق تست هایی که بنده انجام دادم معمولا 100 مگابیت تضمین شده رو تامین می کنه که فکر می کنم کاملا پاسخگوی نیاز شما باشه.