PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایده ای جدید

behyazizi
June 17th, 2014, 22:36
با سلام خدمت اعضای وب هاستینگ
می خواسیتم یه سایت موزیک بزنم دیدم رقیب زیاده پشیمون شدم.
به خاطر همین گفتم به فکر یه ایده ی نو یا سایت نو باشم که بتونم ازش درامد زایی کنم.
به خاطر همین به چندتا همفکر نیاز دارم. البته خودم یه ایده هایی دارم و می خوام با کسایی که مایل باشن در میون بزارم.
اگه کسی ایده ی جدیدی داره یا مایله با هم همفکری کنیم و می تونه تا اخر راه با من باشه همینجا بگه تا باهاش تماس بگیرم.
اینم ایدی منه
behyazizi

cloobhaa
June 17th, 2014, 22:51
در مورد سایت موزیک؟

soheyl_ir89
June 17th, 2014, 22:53
سلام

من کارم مشاوره ست
می تونم روی ایده هات همفکری کنم باهات و پخنه تر و درآمدزاترشون کنم.
در صورت تمایل، از طریق پیام خصوصی باهام در تماس باش.

مدرک کارآفرینی دارم و مدرکم، کارشناسی مدیریت بازرگانیه

موفق باشی

HiradHost
June 17th, 2014, 22:56
سلام
میتونم راهنماییتون کنم در صورت تمایل با آی دی یاهو بنده در ارتباط باشید

behyazizi
June 18th, 2014, 10:33
سلام من کارم مشاوره ست می تونم روی ایده هات همفکری کنم باهات و پخنه تر و درآمدزاترشون کنم. در صورت تمایل، از طریق پیام خصوصی باهام در تماس باش. مدرک کارآفرینی دارم و مدرکم، کارشناسی مدیریت بازرگانیه موفق باشی

سلام ممنون از جوابت. اینجور طرح هارو نمیشه انلاین گفت پس تو یاهو انلاین بشین تا راحت تر حرف بزنیم

isn
June 18th, 2014, 10:57
با سلام
Pm
شد

M.Abooali
June 18th, 2014, 11:09
اگر همت کار داشته باشید،

بنده بهتون ایده ها و حتی در مواردی ابزار لازم جهت اجرا اون را می توانم به صورت کاملا رایگان مطرح کنم.

ایده اهمیت دارد، اما مطمئن باشید بهترین ایده ها بدون داشتن همت با شکست مواجه خواهند شد. در حالی که در صورت وجود همت ضعیف ترین ایده ها نیز موفقیتشان تضمین شده است.

behyazizi
June 18th, 2014, 11:12
اگر همت کار داشته باشید،

بنده بهتون ایده ها و حتی در مواردی ابزار لازم جهت اجرا اون را می توانم به صورت کاملا رایگان مطرح کنم.

ایده اهمیت دارد، اما مطمئن باشید بهترین ایده ها بدون داشتن همت با شکست مواجه خواهند شد. در حالی که در صورت وجود همت ضعیف ترین ایده ها نیز موفقیتشان تضمین شده است.

لطفا با ایدی بنده در تماس باشید
behyazizi