PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه حذف لایسنس برای پوسته وردپرس

demonvictor
June 17th, 2014, 22:06
درود
پسردایی بنده پوسته ای برای مدیریت محتوای وردپرس خریداری کرده که برای نصب پوسته برای سایتش ازشون یه لایسنس گرفته و تونسته اون پوسته رو روی سایتش نصب کنه.حالا من خواستم که اون پوسته رو روی سایتم نصب کنم و ازش استفاده کنم از من لایسنس میخواد و اجازه ی نصب پوسته رو به من نمیده.ممنون میشم راهنماییم کنین تا من چطور میتونم این شرط درخواست لایسنس رو از روی پوسته ورش دارم تا بتونم روی سایت خودم نصبش کنم.
elementary
June 17th, 2014, 22:31
طبق قوانین انجمن صحبت درباره وارز و .... کرک و ممنوع هست

Yas-Host
June 17th, 2014, 22:35
معمولا اینجور قالب ها از یک کدر استفاده شده اند که باید دیکدر مربوطه را داشته باشید و کمی به زبان php و تگ بندی وردپرس وارد باشید تا بتونید راه حل مناسب را پیدا کنید.

demonvictor
June 17th, 2014, 22:53
معمولا اینجور قالب ها از یک کدر استفاده شده اند که باید دیکدر مربوطه را داشته باشید و کمی به زبان php و تگ بندی وردپرس وارد باشید تا بتونید راه حل مناسب را پیدا کنید.

خب الآن دقیقا باید چیکار کنم؟ شما وارد هستین؟اگه هستین بگین باید چیکار کنم.

- - - Updated - - -

دوست عزیز صحبت کردن در مورد این چیز ها ممنوع هستش اما سوال کردن هیچ مانعی نداره.لطفا زمانی که به قوانین مسلط شدین سپس در موردش هشدار بدین.
قوانین چک شد و مشکلی درباره این موضوع نبود

elementary
June 17th, 2014, 22:57
خب الآن دقیقا باید چیکار کنم؟ شما وارد هستین؟اگه هستین بگین باید چیکار کنم.

- - - Updated - - -

دوست عزیز صحبت کردن در مورد این چیز ها ممنوع هستش اما سوال کردن هیچ مانعی نداره.لطفا زمانی که به قوانین مسلط شدین سپس در موردش هشدار بدین.

به فایل php های قالب برید و یک فایل php پیدا کنید که کد شده باشه ! معمولا zend یا ioncube هست بعد برای من اپلود کنید تا براتون دیکد کنم ! بعد هم اون کد لایسنس یا توی فایل هست یا از سرور میگیره یه همچین چیزی باید باشه یا الگوریتمش هست یا اینکه باید یه خط کد گزاشت دور بزنه :دی

hamedmj
June 17th, 2014, 23:10
توی function.php دنبالش باید بگردید.

demonvictor
June 18th, 2014, 00:07
توی function.php دنبالش باید بگردید.

میدونین که دستورش تقریبا چی هستش؟حتی اگر هم راهی به ذهنتون میرسه که بشه یه جوری بایپس کرد یا دورش زد هم موردی نداره بگین.

TheNight
July 19th, 2014, 23:45

شما هم یه سرچ بزنن مفهوم کرک رو بفهم بعد با د ز د ی مقایسه کن.
قصد توهین نداشتم شاید ندونی.

M-Sadeghi
July 19th, 2014, 23:49

آخه چه ربطی داره به وارز و کرک الکی اسپم میدید؟
لطفا از چیزی که نمیدونید پست ندید

elementary
July 19th, 2014, 23:54

تو قوانین نوشته بود

TheNight
July 20th, 2014, 00:12
حذف لایسنس، ایجاد لایسنس تقلبی یا به هر طریق دور زدن حق استفاده از یک محصول،یه نوع کرک کردن هستش و به هر صورت اینا یه نوع نادیده گرفتن حق طراح اون اثره و نادیده گرفتن حق طراح کار درستی نیست.

انجمن ها باید در این موارد سخت گیر باشن اگه کسی بیاد ببینه چه خبره ، می ذاره به حساب بی فرهنگی.

انجمن شاپکیپر یه تاپیک گذاشته که آیا با حذف قانون کپی رایت موافق هستید ؟

کار به کجاها رسیده. وقتی ما خودمون این کار رو درست میدونیم خوب نباید انتظاری داشته باشیم فردا کسی اینکارو با خودمون نکنه.

M-Sadeghi
July 20th, 2014, 01:01
حذف لایسنس، ایجاد لایسنس تقلبی یا به هر طریق دور زدن حق استفاده از یک محصول،یه نوع کرک کردن هستش و به هر صورت اینا یه نوع نادیده گرفتن حق طراح اون اثره و نادیده گرفتن حق طراح کار درستی نیست.

انجمن ها باید در این موارد سخت گیر باشن اگه کسی بیاد ببینه چه خبره ، می ذاره به حساب بی فرهنگی.

انجمن شاپکیپر یه تاپیک گذاشته که آیا با حذف قانون کپی رایت موافق هستید ؟

کار به کجاها رسیده. وقتی ما خودمون این کار رو درست میدونیم خوب نباید انتظاری داشته باشیم فردا کسی اینکارو با خودمون نکنه.

دوست عزیز شما که الان ویندوزت کرک هست چرا حرف از کرک میزنی؟ این خودش خوردن حق سازنده ویندوز هست!!!! هر موقع مثل بنده رفتید 150 تومن دادید یه لایسنس ویندوز خریدید بعد اینجا دنبال حق طراح باشید.
همه چیزی که استفاده می کنیم کرک هست اونوقت جا افتاده تا اسم قالب کپی میاد همه میریم پای منبر که چرا استفاده کردی؟!!! نمیگم کار خوبیه ولی سر مسائلی مثل ایشون اینقدر جو ندید.

Abolijoon
July 20th, 2014, 01:06
دوست عزیز شما که الان ویندوزت کرک هست چرا حرف از کرک میزنی؟ این خودش خوردن حق سازنده ویندوز هست!!!! هر موقع مثل بنده رفتید 150 تومن دادید یه لایسنس ویندوز خریدید بعد اینجا دنبال حق طراح باشید.
همه چیزی که استفاده می کنیم کرک هست اونوقت جا افتاده تا اسم قالب کپی میاد همه میریم پای منبر که چرا استفاده کردی؟!!! نمیگم کار خوبیه ولی سر مسائلی مثل ایشون اینقدر جو ندید.

این یعنی مردم بدونن ما شما اصله ؟! عجب;;)

TheNight
July 20th, 2014, 01:18
شما از کجا اینقدر مطمئن صحبت می کنید؟
این بحث نه تاپیک ایشون به خیلی از تاپیک های با این حالت می خوره و این مسائل برای بعضیا اینقدر عادی شده که به این جنبه هاش نگاه نکنن و من هم قصد جسارت به شخص خاصی رو ندارم.

نرم افزارو چرا ما کرک می کنیم؟ به نظرت اگه مایکروسافت بخواد همین 4 تا شرکتی که تو ایران ویندوز رو کرک شده ارائه می دن ببنده نمی تونه؟

فرض کن شما خودت یه طرح رو انجام بدید به یکی بیاد ریپ کنه یا از شما بگیره روی چند تا سایت نصب کنه یا بفروشه همونقدر که شما راضی هستی اون بنده خدایی که داره طرح رو می زنه هم راضی هستش.

با این فرض که ویندوز یا خیلی از نرم افزار های دیگه کرک هستش نمی شه اشتباهات بعدی رو توجیه کرد.

متاسفانه این بحث ها هیچ وقت به جایی نمی رسه.

ببخشید که سرتون رو درد آوردم.

elementary
July 20th, 2014, 01:26

همه که مثل شما پول دار نیستن برن لایسنس مایکرو سافت بخرن ! با لینوکس کارمیکنند و ویندوز براشون یه چیز خیلی چیپ هست ! :)

daniad
July 20th, 2014, 01:34
نرم افزارو چرا ما کرک می کنیم؟ به نظرت اگه مایکروسافت بخواد همین 4 تا شرکتی که تو ایران ویندوز رو کرک شده ارائه می دن ببنده نمی تونه؟

فکر نکنم بتونه!
بنظرتون چند کاربر ایرانی از ویندوز کرکی استفاده میکنند ؟
قطعا میلیون ها نفر
باور کنید حتی اکثرشون فرق سیستم عامل با ویندوز رو نمیدونند یا اصلا نمیدونند لینوکس چیه
حالا اگه قرار باشه هر کدوم یه دفه ویندوزشون رو ازشون بگیرند و بگن باید بیای حقوق 1 ماهتو بلفرض بدی برا ویندوز میشه ؟
اصلا کشور بهم میریزه :دی
بعد فقط بحس ویندوز نیست
الان بخوای حساب کنی ما چندین هزار دلار شاید رو سیستممون نرم افزار داریم !
ختی اگه بخواهیم اصلشو بخریم قدرت خریدشو نداریم یعنی 1 جورایی شرایط ما رو به این سمت برده !
پایه حقوق ماهانه 1 فرد معمولی 700 هزار تومن است بعد چطور 1 نرم افزار 3000 دلاری که به تومان حدود 10 میلیون میشود رو بخره ؟
گرچه این کار غلطه
از یعضی دوستان شنیده بودم که مراجع هم این کار رو درست دونستن از اونجایی که ویندوز کار آمریکا هست که البته از صحتش خبر ندارم
به هر حال بهتره اگه کار اشتباهی انجام میدیم بجای اینکه اشتباه دیگران رو بگیریم اول خودمون اون اشتباه رو نکنیم یا حد اقل بهش اعتراف کینم
با تشکر

Cpt.Liux
July 20th, 2014, 10:08
نمیتونید هزینه اش رو پرداخت کنید استفاده نکنید. چه ربطی به میزان حقوق ماهیانه داره؟ چطور مردم قادر به پرداخت هزینه خرید سخت افزار هستند. گرچه اون سخت افزار 2 تومن قیمتش باشه.
اصلا تئوزی درستی نبود.

hoseinit
July 20th, 2014, 10:50
نمیتونید هزینه اش رو پرداخت کنید استفاده نکنید. چه ربطی به میزان حقوق ماهیانه داره؟ چطور مردم قادر به پرداخت هزینه خرید سخت افزار هستند. گرچه اون سخت افزار 2 تومن قیمتش باشه.
اصلا تئوزی درستی نبود.

دقیقا موافقم

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

daniad
July 20th, 2014, 11:02
اصلا تئوزی درستی نبود.

من نگفتم درسته اتفاقا گفتم غلطه :دی

r00t
July 20th, 2014, 11:08
گرچه این کار غلطه

لحن نوشته های بالا و پایینش کلا مفهوم "گرچه این کار غلطه" رو از بین میبره.

M-Sadeghi
July 20th, 2014, 18:59
این یعنی مردم بدونن ما شما اصله ؟! عجب;;)

چند وقت پیش تاپیک باز شد لایسنس ویندوز 8 فروش داشت منم خریدم.

- - - Updated - - -

همه که مثل شما پول دار نیستن برن لایسنس مایکرو سافت بخرن ! با لینوکس کارمیکنند و ویندوز براشون یه چیز خیلی چیپ هست ! :)

بحث پولداری یا چیز دیگه ای نیست من این جمله رو گفتم که بنده خدا بدونه حداقل ویندوز خودم لایسنس داره که دارم نهی می کنم.
بعد من با لینوکس کار نمی کنم این ویندوز هم چند وقت پیش تاپیک باز شد فروش لایسنس ویندوز 8 منم خریدم :d

- - - Updated - - -

من نگفتم درسته اتفاقا گفتم غلطه :دی

اتفاقا حرف این دوستمون خیلی منطقی و به حق بود مخصوصا خط آخرش وقتی خودمون کرک استفاده می کنیم چرا دیگران رو نهی می کنیم.

TheNight
July 20th, 2014, 23:17
بحث پولداری یا چیز دیگه ای نیست من این جمله رو گفتم که بنده خدا بدونه حداقل ویندوز خودم لایسنس داره که دارم نهی می کنم.
بعد من با لینوکس کار نمی کنم این ویندوز هم چند وقت پیش تاپیک باز شد فروش لایسنس ویندوز 8 منم خریدم :d

خوب شما که می گی خودت لایسنس خریدی دلیلت چی بوده؟ حالا شرکت های بزرگ رو بذاریم کنار ولی اگه قراره یه چیز نال یا کرک شه و پخش شه شروع کنندش بهتره ما نباشیم.

M-Sadeghi
July 21st, 2014, 03:06
این ویندوز هم دیدم قیمتش خوبه خریدم. اره قالبی اگر فقط برای یک سایت طراحی بشه کار غلطی هست ولی وقتی یکی میاد میذاره برای فروش عموم کدر شده برای کپی رایت بنظر من نال کردنش مورد نداره.